Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hízni szeretnék! fórum

Hízni szeretnék! (beszélgetős fórum)


2022. okt. 9. 11:53

Ami még engem is hízlal: Lángos, kukorica tészta, kukorica alapú tortilla chips, vastag tésztás pizza, kenyérlángos, tejszínes ételek.. ezekből viszonylag nagy mennyiséget visz be az ember és tényleg hízlalnak

Ja és bónusz a cukros üdítők, 100%-os gyümölcslevek hidegen

Persze nem egészséges hosszútávon, de ha SOSben kell pár kg, akkor így feltornázható gyors anyagcsere esetén is

11. brandy85 (válaszként erre: 9. - Bichi)
2022. okt. 8. 19:58
Én is 172 cm vagyok és 54kg
10. fokhagyma (válaszként erre: 9. - Bichi)
2022. okt. 8. 19:03
Szerintem is ideális testsúly. Én is kb. ennyi voltam szülés után. Bezzeg most örülnék neki, ha ennyi lennék.
9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 8. 16:34
Azt hittem valami extrém sovány vagy, én a 170 cm-hez vagoyk 55 kg. Szerintem a 163 cm-hez az 55 kg pont tökéletes, nem gebe, nem húsos :)
8. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 8. 13:41
Béres csepp iszonyú étvágyat produkál,a Kislányom ezzel hízott babaként,amikor stagnált a súlya :)
7. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 8. 13:30
Vitaminok, főleg, c, vas, ásványi anyagok ?
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 2. - Rosszfiú)
2022. okt. 8. 13:28

Szoptat.

Keveset eszik.

Nem kell mindjàrt paràztatni!

Türelem.

Egyèl amikor csak tudsz!

2022. okt. 8. 13:26
Hétfőn megyek orvoshoz és majd beszélek vele. Köszönöm a válaszokat!
4. Rosszfiú (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2022. okt. 8. 13:22
Az anyagcserét a pajzsmirigy szabályozza. Hiaba eszik csokit, leadja. Vagy gyógyszer vagy olyan étrend ami gatolja a pajmirigy túlmüködést. Ez pedig ellentéte a pcos betegekének, ezek a goitrogének. Az orvos jó választas egyet értek.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 8. 13:19

Egy kivizsgálás lehet hogy többet tudna segíteni mint a fórum.

csak a saját gondolataim: Lehet esetleg pajzsmirigy túlműködésed. vagy ki tudja innen miért gyorsabb az anyagcseréd. ha egyáltalán az van. Minden esetre másodiknak a kivizsgálási ötletem után azt tudnám javasolni, egyél olyasmit, ami a hízékonyaknak tiltólistás. Durva lenne süteményeket ajánlani ami csak liszt cukor és vaj, üres kalória, de talán ha ennél magvakat, ennél több kenyeret ami nem (fehér kenyér), olyan zöldségből sokat amiknem magas a szénhidráttartalma, és édes gyümölcsöket. De mégis csak orvos kéne hogy megnyugodj. A gyermekeid mellett túl nagy a felelősséged. Légy mielőbb egészséges, nehogy valami komolyabb baj üsse fel a fejét!

2022. okt. 8. 13:14
Túlműködik a pajzsmirigy. Egyél goitrogén élelmiszereket.
2022. okt. 8. 13:07

Sziasztok! Nemrég szültem a 4. gyermekem és csalódottan látom hogy már megint fogyok lefele.

Tisztában vagyok azzal hogy a szervezet változik ilyenkor, de szeretnék attól még megtartani valahogy egy pár kg. Valami tippek? 163 cm vagyok és nem szeretnék megint 53-55 kg között lenni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook