Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hisztis pasik fórum

Hisztis pasik (beszélgetős fórum)


1 2 3
39. 53b2c7c315 (válaszként erre: 37. - Princildi)
2009. okt. 25. 00:12

Én pl rosszul érzem magam, ha felém se szagol, meg se kérdi hogy vagyok. Ha én az ő helyében lennék, inkább örülnék, hogy van, aki gondol rám, és érdekli, hogy mit csináltam, hogy éreztem magam aznap.


De legalább egy kicsit megnyugtat, hogy ez univerzális férfiagybaj, nem rasszfüggő. :D

38. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 36. - Csigusz 79)
2009. okt. 25. 00:10
:) that's right :D
37. princildi (válaszként erre: 30. - 53b2c7c315)
2009. okt. 24. 23:44
Pont így történt, sokszor. Kérdeztem szépen, óvatosan, normálisan. Mindezt úgy, hogy hetekig nem is találkoztunk, talán érthető,hogy érdekel, mi a frász van vele. Ha már találkozni se tudunk régóta, legalább ennyi kapcsolattartás a minimum. De semmi válasz. Újabb sms-ben kérdezem, újra semmi válasz. Prsze hogy afrász jön rám és egyre idegesebb hangú üziket küldök az éjszakába. Erre majd másnap délelőtt jön nagy kegyesen a válasz, hogy már megint kezdem a vádaskodást! És a hazug szövegek: nem volt nála a telefon, mert nem tudta volna úgysem használni, olyan fontos tárgyaláson volt. Töltőn hagyta véletlenül. Lefogyott az egyenlege, ezért nem tudott válaszolni. Olyan fáradt volt, amikor hazaért, hogy rögtön elaludt. Ezeket egyszer-egyszer bevettem, de sorozatban már igencsak gyanús, nem? De én szégyelljem magam és kérjek elnézést, ha nem akarom őt elveszíteni, mert mertem egyre jobban felháborodni! Pedig csak direkt provokált, hogy lerázzon, hogy tudja azt mondani: elviselhetetlenül viselkedem, nem bírja tovább velem! A fene egye meg az ilyen pasikat!
36. Csigusz 79 (válaszként erre: 35. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 24. 23:15
Ezt ugy hívják egoista :S
35. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 33. - 53b2c7c315)
2009. okt. 24. 23:06
hogy is hívják az ilyet? csak ő van a középpontban, elmar mindenkit mellőled!féltékeny tipus nem?
34. 53b2c7c315 (válaszként erre: 32. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 24. 22:49

Azaz!! "Biztos pasiztál"


...

33. 53b2c7c315 (válaszként erre: 31. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 24. 22:49

Mindegy, már nem ez a lényeg. Hanem, ha nekem kötelességem őt hagyni "barátkozni", akkor ő se boruljon ki azon, ha én tartom a kapcsolatot a barátaimmal.


Amúgy ő nagyon közvetlen és barátságos ember... Szintén strandon esett meg, hogy három csávóval megismerkedett. Rendesnek tűntek. Amikor meguntam egyedül a törcsin, gondoltam odamegyek. Mindegyik fiú, nagyon kedves volt. Örültek is nekem, mert az angol nem nagyon ment nekik és kérték, hogy segítsek a tolmácsolásban. De miután én is becsatlakoztam, ő elhallgatott és másfele fordult, és velem is meg a fiúkkal is barátságtalan lett....


Hihetetlen. :-(

32. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 30. - 53b2c7c315)
2009. okt. 24. 22:46
ja, de ha nem veszed fel a telefont az első csörgésre akkor, kivel vagy, mit csinalsz, hol vagy, miért nem vetted fel stb.... ez megy!
2009. okt. 24. 22:45

hát akkor nem tudom, sztem valaki kitalálta! :(

inkább csak nem akart bemutatni, vagy nem tudom, már ne haragudj!

30. 53b2c7c315 (válaszként erre: 28. - Princildi)
2009. okt. 24. 22:44

Ettől én is kiborulok.


Ha pl az enyém egy ideig nem jelentkezik, akkor (uram bocsá) meg szoktam kérdezni sms-ben vagy másban, hogy hogy van, mit csinál stb.


Erre azt kapom, hogy én milyen jogon akarom őt ellenőrizgetni............ ááááááááááááá

29. 53b2c7c315 (válaszként erre: 26. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 24. 22:42
Szegény már ott benézte, hogy a mi strandunkon női jegyeladó és jegykezelő van... Ilyen szinten oda se kellett volna mennie, hiszen helyi lakos, ismeri a strandot és tudja, hogyha jegyet kér akkor bizony kommunikációra kényszerül egy hölggyel.
2009. okt. 24. 22:42
Engem azért tett lapátra a pasi a napokban végleg, mert többször is nehezményeztem, hogy nem törődik velem. Pl. távollétében nem volt képes sokszor egy rohadt sms-t írni, hogy jól van, ne aggódjak, szerencsésen megérkezett oda, ahová. Többször kértem, hogy tegyen meg ennyit, hogy nyugodt lehessek, nem érte baj az úton. Reklamáltam, mire ő: vádaskodom, kirohanásaim vannak, rámjött az ötperc, cinikus vagyok. És ő ettől már kész van, hogy folyton ezt csinálom. Nem részletezem, amit velem művelt, az egy nő se viselné eé neki, hogy ennyire lese tojt sokszor. De neki lett elege belőlem, hogy ezért szólni mertem.
27. 53b2c7c315 (válaszként erre: 22. - Nalkahaj)
2009. okt. 24. 22:40

Detto..


Amikor ebédet készítek neki, és mivel korábban már felajánlotta, hogy besegít, megkérem, hogy vágja fel a gombát (vagy vmi hasonló..)


Ilyenkor neki hogyhogynem mindig sürgősen tusolnia kell (délben) vagy valami sürgős e-mailt kell írnia, satöbbi...

26. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 24. - 53b2c7c315)
2009. okt. 24. 22:39
ebben igazad van! kersem , hogy milyen vallás ez, de még nem találtam!
25. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 22. - Nalkahaj)
2009. okt. 24. 22:36

persze, mert ők saját maguk fajtájárol beszélnek, amikor azt mondják, hogy hiszti, pletyka, logikátlan!stb....

hát nem tudom, imádnak pletykálni az tény, és rohadt de rohadt lusták! MIndig a meccs,meg társai, csak velem rossz lóra tettek, mert én is meccseket nézek, és akkor jön a kő-papír-olló ki mosogat stb...és ilyenkor vetem be, hogy ha már ugyis ketten vagyunk és mind a ketten a meccset akarjuk nézni akkor segitsunk egymásnak és gyorsabban kész vagyunk! ha már csak annyiban, hogy készítsen egy popcorn-t meg egy sört már az is haladás, és szivesen csinalja! :D

24. 53b2c7c315 (válaszként erre: 23. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 24. 22:35

De még, ha közli is...

Milyen ember az, aki valami vallási okokra hivatkozva nem beszél nőkkel... Egyáltalán milyen vallás ez? És mit csinál a kedves ember, ha netalántán egy női eladóval van dolga?? Kifordul?


Igazából engem bántott, hogy képes levegőnek nézni és fél órát társalogni egy vadidegennel. Utána meg számon kéri, hogy két szót váltok a barátnőmmel msn-en.

23. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 21. - 53b2c7c315)
2009. okt. 24. 22:33
jo, és ezt miert nem lehet az elején kozolni miért kell, hogy vita legyen belole!?na mindegy, soha nem fogom megérteni, hogy miért hiszik magukat felsőbbrendueknek! :D
2009. okt. 24. 22:32

Sziasztok, egyébként bámulatos, h a pasik micsoda hisztikre meg pletykálásra képesek... én pasik közt nőttem fel, de állítom, h rosszabbak, mint a csajok; komolyan... mert ugyebár mindent ki kell ám pletykálni persze úgy, h mindenki tudja, csak a csajok vagy az éppen aktuális kibeszélt illető ne, amíg ők nem akarják... nah meg a hiszti, attól kész vagyok; sokszor drága párom hisztije alapján nem tudom eldönteni, h felrobbanjak az idegtől, vagy csak nevessek egy jót a hattyú halálának 623. epizódján, amit képes lejátszani a drága, az összes többi környezetemben élő pasival egyetemben....

számomra hihetetlen, h az embernek 5 percig kell érvelnie azért, h miért nem kéne áttennie 1 mappát az 1ik asztalról a másikra; mikor ez a roppant bonyolult, és nehéz fizikai munkát igénylő feladat amúgy kb 5 másodpercébe került volna... ez tipikusan 1 olyan no comment helyzet jó pár hasonlóan értelmes pasimizériával együtt; és persze még mi vagyunk hisztisek, pletykások meg logikátlanok. XD

21. 53b2c7c315 (válaszként erre: 20. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 24. 22:29

Erre azt mondta, hogy dehát az a pasi külön kérte, hogy ne hívjon oda, mert, hogy ő vallásos és nem beszél nőkkel.


khm...


Nagyon fel voltam háborodva és mondtam, neki, hogy Európában az a szokás ilyenkor, hogy elnézést kérsz a másiktól, és szépen mész a pároddal a dolgotokra. Ezen is csak vitatkozott, hogy ez mekkora baromság meg így meg úgy.

20. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 18. - 53b2c7c315)
2009. okt. 24. 22:27
igen, ilyenkor azt szoktam mondani, hogy ezt bezzeg észreveszed, de amikor nem figyelsz rám azt nem, az tök természetes, mert Te férfi vagy és Neked mindent leht, legalábbis ezt hiszed! :D
19. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 17. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 24. 22:24

én biztos kinevettem voltan, mondjuk sztem fel is idegesítettem volna jobban ezzel, de én is rászoltam volna, hogy jo lenne, ha rendet rakna és hozna másikat!


"tüntetőleg bevonult a szobaba"-- :) azt birom, hogy ilyenkor azt hiszik, hogy ok nyertek!

2009. okt. 24. 22:24

A párom hisztijei kevésbé mókásak...

Volt egyszer egy nagyon kellemetlen eset, amikor strandra mentünk, ő pedig leállt beszélgetni valami pasassal. De oda se hívott, be se mutatott. Már elfele mentünk és már nagyon untam, hogy rám se bagózik, így kimentem, de még ott is nagyon sokáig kellett várnom.. nem jött.. végül visszamentem érte.. egyáltalán észre se vette, hogy eltűntem, annyira nem figyelt rám.


Aznap este mondtam, hogy inkább a vendégszobában aludjon. Ok, átcuccolt.. Aztán bejött hozzám valamiért és azt látta, hogy csetelek valakivel. És onnantól kezdve részéről kiabálás és ajtócsapkodás kezdődött, hogy én milyen jogon merek csetelgetni valakivel, amikor ő itt van.

Ráadásul alig bírtam kitenni a szobámból... Hiába toltam ki, visszajött és hisztizett. Végül magamra kellett zárnom az ajtót.


Nagyon gáz helyzet volt, mert aznap apukám is beteg volt és aludni szeretett volna. Biztos nagyon örült, hogy a barátom 4-5x jól becsapta a szomszédos ajtót.

2009. okt. 24. 22:16
Nálunk volt olyan, hogy a drága szeletelte (volna) a kenyeret és hát az jól cafatokra esett és ettől olyan ideges lett hogy megfogta a kenyeret és két kézzel kibelezte majd tüntetőleg bevonult a szobába... gondolkodtam most sírjak vagy nevessek? de nevettem és utáénamentem, feküdt az ágyon... mondtam neki mennyen ki takarítsa fel és mennyen el vegyen kenyeret... megcsinálta szó nélkül :) tudta hogy túllőtt a célon :)
16. 53b2c7c315 (válaszként erre: 14. - 5a5c6c6a02)
2009. okt. 24. 22:14

Ja, igen. Beugrott, hogy egy régebbi barátom viszont ilyen volt. Ő is általában egészséges volt, viszont egyik nap társasággal mentünk el, kicsit folyt az orra és egész este enerváltan és kétségbeesetten ismételgette, hogy "Miért vagyok én ilyen beteg??".


:-)))

15. 53b2c7c315 (válaszként erre: 13. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 24. 22:12

Őszintén szólva az enyémet még nem láttam betegen. Viszont van allergiája, gyakran szenved tőle, de nem panaszkodik. (Viszont gyógyszert se venne be...)


Sokszor szerez kisebb-nagyobb sérülést magára, azok miatt se szokott panaszkodni.


Remélem ezen jó tulajdonságát influenzás időszakra is megtartartja. :-)

2009. okt. 24. 22:10
rosszul vagyok amikor hisztizik, olyankor olyan mintha nem is férfi lenne! de az igazi, ami kiborit, amikor mondjuk meg van egy kcisit fázva egy előadja a hattyú halálát! na az még a sírba visz!
13. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 11. - 656f03db60)
2009. okt. 24. 22:08
za enyém ilyen :))))
12. 53b2c7c315 (válaszként erre: 9. - Zsuzsa88)
2009. okt. 24. 22:06

Gyorsan belepillantottam, és így első ránézésre sok közös vonása van az én kedvesemmel. :-)


Life is hard :-)

11. 656f03db60 (válaszként erre: 8. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 24. 22:02
:DDD Na jó, ez sem mindegyik. Csak a többségük. ;DDDD
10. 656f03db60 (válaszként erre: 4. - 0f4abafe57)
2009. okt. 24. 22:01

Az enyém is. Némely hisztinek van 'értelmes' forrása is, ez az első kategória. A második: Tipikus női hiszti. A harmadik: felesleges, logikátlan, csak viszályt szító hisztizés. De eddig tudja kezelni, talán nekem is ideje lenne.


A pasik is nagyon pletykásak, legalábbis az ismeretségi körömben. Csak jól tudják titkolni, legalábbis annyira, hogy a nő fülébe ne jusson vissza. Még ha egymás közt már nyílt titok valami.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook