Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hihetetlen, hogy már október van. Nem régen volt nyár. Az... fórum

Hihetetlen, hogy már október van. Nem régen volt nyár. Az... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 8. 11:21
Október? Azóta már november lett. rohan az idő, mindjárt itt a Karácsony! :-(
22. globus (válaszként erre: 21. - Vigyefene)
nov. 8. 10:56
Csak nov-dec-jan-feb-t bírjuk ki.
nov. 8. 10:45
Hoooogy rohan az idő. Rövidesen megint tavasz lesz.
20. globus (válaszként erre: 17. - Globus)
nov. 8. 10:40
Azért most már reggel a bicajon gondolok kesztyűre, bár még nem vettem elő. Fejre inkább ilyen pántszerű kéne, amúgy nem. Fülecskék fáznak 🙂
nov. 8. 09:44
nalunk meg most lesz nyar.
18. semleges (válaszként erre: 16. - Papája)
2023. okt. 2. 11:00
Pontosan. Akkor szeretem a napot amikor jól esik, hogy süt. Melegíti a hátam, arcom.
17. globus (válaszként erre: 14. - Titkoskert)
2023. okt. 2. 10:35

Én még nem vettem észre a nagy szélsőséget. 7 óra körül megyek dolgozni (biciklivel), igaz, túl sokat nem vagyok kint, 15 perc alatt beérek, elég még a szokásos nyári ruha. Este 7-kor is.

Aki 6-ra megy, talán jobban észleli.

2023. okt. 2. 10:30
Nagyon szeretem az őszt, amikor még meleg van nappal, de nem forróság. "Kiülök a dombtetőre" hangulatom van. Sétálok, nézem a gyönyörű természetet. Érik a rengeteg gyümölcs, még nem kell fűteni. Ez az október, az indián nyár. Elviselném egész évben. Sokszor a november is hasonló. A decembert nem szeretem, az ünnepeket sem.
2023. okt. 2. 05:34
Ez az élet rendje. Lesz nyár jövőre is.
14. Titkoskert (válaszként erre: 10. - Sütikee)
2023. okt. 1. 23:02

"Ebben azt nem szeretem, hogy reggel tél van, napközben meg nyár. Az ember nem tudja hogyan öltözzön"


Erre mondták, mondják a bölcs idősek. Öltözködjünk rétegesen!

13. gyöngy:) (válaszként erre: 6. - Timycat)
2023. okt. 1. 21:53
Pénteken a nagy melegben, tényleg egy kis nyári ruhában beloholtam egy üzletbe, mondom jó lesz lehűsölni is, erre több sorban roskadoztak már a mikulásos és karácsonyi cuccok.
12. Sütikee (válaszként erre: 11. - Timycat)
2023. okt. 1. 21:50
Én is leveszem a pulóvert és marad a rövidujjú. Meg vékony cipőben járok.
11. timycat (válaszként erre: 10. - Sütikee)
2023. okt. 1. 21:47
Én átöltözök napközben. De mindenképp kellemetlen egy napon belül 2 évszak.
10. Sütikee (válaszként erre: 6. - Timycat)
2023. okt. 1. 21:45
Ebben azt nem szeretem, hogy reggel tél van, napközben meg nyár. Az ember nem tudja hogyan öltözzön. Én reggel beöltözök jó melegen és befűtök a kocsiban is, amíg odaérek a munkahelyemre. Aztán mindig megfogadom teszek el rövidnadrágot, de reggel valahogy nincs kedvem, amikor tettem el, sem kellett...
9. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Utolsó betyár)
2023. okt. 1. 20:57
Nálunk is ki vannak rakva már a bevásárlóközpontban,az egyik sorba a halloweenes cuccok, szembe meg a mikicsokik. :)
2023. okt. 1. 20:54
Ősszel a legszebb az erdő és a természet. Az októbert kifejezetten szeretem, nagy része még a "csodás" óraátállítás előtt telik, nincs 4 órakor sötét mint novemberben. Az utolsó olyan hónap amikor még jókat lehet kirándulni 🙂
7. Utolsó betyár (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. okt. 1. 20:53
Az itteni egyik boltban, már sorakoznak a csokimikik.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 1. 20:51
Ez egy körforgás, majd újranyílik a virág ha végre meg tud pihenni télen. Engem az szomorít el, hogy már október van és még mindig alig valami ruhában lehet mászkálni, mert kifejezetten meleg van napközben, sőt virágoznak a gesztenyefák... nagyon nincs ez így rendben.
2023. okt. 1. 20:34
Valahogy nekem is mindig az elmúlás jut eszembe az őszről. Sosem szerettem. Télen már legalább be lehet öltözni jó meleg ruhákba, várni a karácsonyt. Begubózni a téli estéken. De ősszel csak a halottak napja jön. A csupasz fák. Eső, hol hideg, hol meleg. Semmi sem kiegyensúlyozott. De persze van szépsége is az ősznek, mikor színesek a falevelek. De valahogy nem igazán tudok azonosulni az ősszel. Ez az egyetlen évszak, amit sosem várok.
2023. okt. 1. 20:33
Hogy repül az idő!
2023. okt. 1. 20:32
Bizony! Karácsonyi ajándékok meg vannak már? :P :D:DD
2023. okt. 1. 20:27

Ezen mindig elcsodálkozom, hogy egyeseknek x év után sem

megy át, az évszakok váltják egymást.

Inkább nézd az ősz szépségét, a színes leveleket, a sok finom almát, körtét, diót, mogyorót, mandulát, ha sopánkodsz az elmúláson, akkor is jön, csak akkor nehezebben viseled el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook