Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hiányzik egy testvér fórum

Hiányzik egy testvér (beszélgetős fórum)


1 2 3
83. Hold3
2023. aug. 17. 05:11
Igen vannak gyermekeim, de sajnos nem nősültek meg és unokám sincs.Ez az Ő döntésük volt.De én szerettem volna unokát.Szoktunk közös programot csinálni.De nincs igazán menyem és unokám sincs.Így hozta a sors.Ezen kívül nincsenek rokonaim.Soha nem is voltak csak felmenők, akik már sajnos meghaltak.Az élet kiszámíthatatlan.
82. Channa* (válaszként erre: 81. - Hold3)
2023. aug. 16. 21:50

Ezt írtad: "Ha volna testvérem lehetne annak gyermeke és lehetne esélyem rokonokra "


Ebből azt értettem, hogy a testvéred gyerekei lehetnének akár jó rokonaid is.


Mi van a saját gyerekeiddel?

Nem szoktatok közös programot szervezni?

Unokád nincs?


Tehát, van rokonod! Ott vannak a gyerekeid!

81. Hold3 (válaszként erre: 79. - Hold3)
2023. aug. 16. 21:41
Vannak gyermekeim, de itt a testvérről volt szó.
80. Channa* (válaszként erre: 79. - Hold3)
2023. aug. 15. 21:56

Akkor neked senkid sincs?

Gyereked sincs?

79. Hold3
2023. aug. 15. 21:41
Ha volna testvérem lehetne annak gyermeke és lehetne esélyem rokonokra akikkel jóban is lehetnék.Nyilván semmire nincs garancia.De esély nélkül semmi esélyem
78. Epresturmix (válaszként erre: 77. - Channa*)
2023. aug. 5. 13:52

🤣🤣

Mi is teljesen különbözünk a nővéremmel habitusban.

77. Channa* (válaszként erre: 76. - Epresturmix)
2023. aug. 3. 22:54

Mi is ezt mondjuk a saját húgunkra:DDDD

Kicsit több hülye dolga van, mint nekünk, de azért törvényt nem sértett még és nem is fog. Egyszerűen nem hiányzunk neki és kész.;)

76. Epresturmix (válaszként erre: 70. - Channa*)
2023. aug. 3. 21:26
Munkahelyen van két tesó. Az egyik (nő) egy gonosz undorító kígyó. A férfi legrendesebb fickó akit ismerek. Annyira különböznek, hogy a fickót mindig azzal ugratom, hogy a lányt örökbefogadták.
75. Hold3 (válaszként erre: 74. - L.luiselotte)
2023. júl. 31. 19:33
Meglepett a válaszod, nyilván vannak rossz tapasztalataid az igazságszolgáltatással kapcsolatban.
74. l.luiselotte (válaszként erre: 69. - Hold3)
2023. júl. 31. 09:47

AZ egykék ( esélytelenek ) nyugalmával írom, hogy lehetőségeimtől függően a végsőkig támogatnám, hacsak nem a legközelebbi családtagjaim, vagy a macskám ellen vétene.

Hozzátartozik, hogy az igazságdsolgáltatásról, reális mértékű büntetés kiszabásáról megvan a magam lesújtó véleménye.

73. tumbo2 (válaszként erre: 70. - Channa*)
2023. júl. 31. 09:07
ilyen nem fordulhatna elő.bűnöző sosem volt köztünk,igaz én meg az idősebb öcsém jobban hasonlítottunk egymásra,soha nem voltunk kötekedők,nem úgy,mint a húgom,fiatalabb öcsém.és persze otthonról eltűnt pár dolog,a szüleim pénze,az én aranygyűrűm.
72. Hold3
2023. júl. 31. 05:26
Igazad van, ez is mint minden jánusz arcú dolog.Van aki szerető testvér, van aki nem az.DE ha semilyen sincs akkor sem erre, sem arra nincs esélyed.
71. birebora (válaszként erre: 64. - Hold3)
2023. júl. 31. 05:19
Sok fórum elkanyarodik kissé. Nem lehet mindig szigorúan pályán tartani. Biztos tapasztaltad te is. És gondolom úgy van köze a pénznek, hogy akit kiforgattak vagy kevesebbet örökölt nyilván már nem olyan nagyon jó tesók.
70. Channa* (válaszként erre: 69. - Hold3)
2023. júl. 30. 22:12

Nem, ilyen nem fordulhat elő.


El sem tudom képzelni, hogy ugyan abból az "alomból" jövünk és ennyire nagy különbségek lennének.

69. Hold3
2023. júl. 30. 21:12
Mit tennétek Ti, ha testvéretek életvitele állandóan összeütközne a törvénnyel.Rendszeresen börtönbe kerülne?
68. tumbo2 (válaszként erre: 50. - Timycat)
2023. júl. 30. 11:20
a lányom mondta is Pesten megismerte a testvérét az utcán,pont úgy ment,mint az apja.ő meg ugyanúgy húzza föl a szemöldökét.az örökségen,meg úgy osztoztak,ahogy a törvény előírja,.
67. Channa* (válaszként erre: 66. - Fincsi5)
2023. júl. 30. 11:13

Áááá, ez előtte is érezhető!

A húgunkat azért támogatjuk, ha jelzi, hogy gondja van, mert azért valahol normális is tud lenni;)


Amennyiben, mindenben akadékoskodna vagy tuskó lenne, akkor hiába jönne. Bár ez sem igaz, mert mi meg akkor is megtennénk, mert ezt belénk kódolták a szüleink, de akármilyen is, ha tudja, hogy bajunk van, akkor ő is jön...

66. fincsi5 (válaszként erre: 20. - Channa*)
2023. júl. 30. 11:06
Főleg ilyenkor jön ki az igazi énjük.
65. Epresturmix (válaszként erre: 64. - Hold3)
2023. júl. 30. 06:42
Igazad van. Írtam a fórumhoz is. ;)
64. Hold3 (válaszként erre: 58. - Epresturmix)
2023. júl. 30. 06:06
Ismét mondom ez a fórum nem arról akar szólni, hogy itthon az emberek hogyan jönnek ki a pénzükből, nyílván mindenki másképp.De ez mindíg mindenhol így volt.Ez arról kéne hogy szóljon kinek hiányzik a testvér, ha nincs és ki érzi úgy hogy nagyon jó egykének lenni.Mi köze van ennek a pénzhez????
63. timycat (válaszként erre: 56. - Fincsi5)
2023. júl. 29. 22:41

Én sajnálom hogy a lányomnak nincs testvére. Vagyis van egy fél bátyja, de vele nyilván sosem lesz igazi testvéri a kapcsolat és ha most pottyanna be egy tesó vele sem.


Húgom és én is egykék vagyunk a köztünk lévő nagy korkülönbség miatt, nagyon sok meló és külsős segítség (pszichomókus) van abban mindkettőnk részéről hogy kifejezetten jó testvéri viszonyunk lett.

62. timycat (válaszként erre: 58. - Epresturmix)
2023. júl. 29. 22:36

"Ha szerintetek itthon minden jó és fasza, mindenki jól kijön a fizetéséből, akkor nincsen több kérdésem felétek."


Ezt senki nem mondta, de hogy 700-ból ketten alig lehet kijönni az hááát, számomra is hihetetlen.

61. Epresturmix (válaszként erre: 57. - Charlize)
2023. júl. 29. 21:23

A legjobbakat kívánom nektek. 😇


Igen, van sok normális. Pár éve lettünk mi is jóban. Testvérféltékenység végett, nem volt jó a viszonyunk. Mióta meghíztam, rendben vagyunk. 😄

60. Epresturmix (válaszként erre: 58. - Epresturmix)
2023. júl. 29. 21:20

Ja várj. Kihagytam a legszebbet az egészből. A saját pénzünkből újítottuk fel a lakást, a konyhát, vettünk autót. Senkitől nem kaptunk semmit. Kaphattunk volna, de szerettünk volna egyedül/ketten boldogulni. Így a túlórát választottuk mindketten. Nincsen később “mi pénzünkből van ez is”

És hiába kis lakás, itt is mindig van hiányosság. 🙂

Az ember mindig szeretne jobbat, szebbet…haladni…😊


Fórumhoz visszatérve van Tesóm és jó a kapcsolatunk. 😎

59. Epresturmix (válaszként erre: 54. - Hold3)
2023. júl. 29. 21:15
Az ember igénye vagy nő vagy kénytelen visszavenni. :)
58. Epresturmix (válaszként erre: 52. - Fincsi5)
2023. júl. 29. 21:13

Mivel van testvérem, belenéztem.

Két főre tegyük fel, fejenként 350 ezer forint. Szerinted az sok? Kifizetem a rezsi felét, a kaja felét (közösen vesszük, de néha én, néha ő fizet) ilyen árak mellett szerinted egy vásárlás alkalmával mennyit fizetünk és hányszor kell egy hónapban megismételni úgy, hogy a kaja felét visszahordjuk munkába? És néha mondjuk vásárolunk hétvégére bográcsozni, vagy grillezni így a nyáron és néha fogadunk vendégeket, mert szeretjük őket, vagy rendelünk egy-egy pizzát, mert fáradt vagyok, vagy nincsen kedvem főzni (2 naponta szoktam, mirelitet soha!) Uram bocsá’ dohányzunk, ez kb havi 40 (két főre), benzin a munkába (neki) , számlák, majdnem minden hónapban becsúszik egy szülinap vagy névnap, szoktunk tisztálkodni is (próbálok olcsóbban jó minőségű dolgokat venni) női egyéb dolgok havonta (nem kevés pénz), járok pedikűröshöz, fodrászhoz és havonta egyszer elmegyek/megyünk szórakozni. Van, hogy többször is. Számolj! :)

Mondom. Ha nem megyünk el sehová és itthon ülünk paprikás krumplival akkor tökre oké. 🙂

De köszi azt az életet, nem kérek már belőle. Ha szerintetek itthon minden jó és fasza, mindenki jól kijön a fizetéséből, akkor nincsen több kérdésem felétek.😎

57. Charlize (válaszként erre: 49. - Epresturmix)
2023. júl. 29. 20:36

“700 ezer forint amúgy lófax még két személynek is.”


???


A felénél is kevesebből kell megélnünk ketten a kisfiammal. Nyilván el tudnék költeni havi 1 milliót is. De már 500 egy álom lenne!


Amúgy apám testvérével is a pénz miatt romolhatott el a viszony. Apu sokat tanult, aztán éjjel-nappal dolgozott, hogy minden meglegyen a mi családunkban, testvére a sültgalambot várta alkoholmámorban. Meg apu segítségét, de a munka nem kellett. Amikor elzáródott a csap, mert apu se hülye a végtelenségig, onnan kezdődtek a bajok, az irigység, intrika…


De azért van sok normális testvér.

56. fincsi5 (válaszként erre: 53. - Hold3)
2023. júl. 29. 20:31

Fiam már mondta, hogy neki sosem hiányzott testvér, (bár volt egy halva született terhességem előtte). Unoka még kicsi, ha nincs, nemigen tudja elképzelni, milyen lenne, de ez nem az én dolgom.


20-30 éve még nem izgatott a pénz, de ahogy az ember idősödik, csak gondol a gyerekére, hogy mit hagy rá.

55. Hold3
2023. júl. 29. 20:17
Egyébként ez a fórum a testvéri szeretetről szólna, nem arról, hogy ki mennyi pénzt keres és mennyiből tud kijönni.
54. Hold3 (válaszként erre: 49. - Epresturmix)
2023. júl. 29. 20:16
Szerintem sokan élnek meg ennél kevesebből.De van akinek nincs az a pénz ami elég.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook