Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Helyrehozni a gyermekem apjával fórum

Helyrehozni a gyermekem apjával (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. Olga55
2014. júl. 20. 13:10
Légy türelmes, és bizonyítsd be neki, hogy érdemes veled újra kezdeni. Ne legyél erőszakos, foglalkozz inkább a kicsivel. Légy kedves, és aranyos, amikor megy a gyerekért. Ne próbáld meg őt semmilyen képpen féltékennyé tenni. Ezzel csak a visszájára sülhet el a dolog.
12. c4851bb5de (válaszként erre: 9. - Kismókus76)
2014. júl. 20. 12:59
Erre inkább nem írok semmit,talán annyit, hogy a haragodat engedd el, koncentrálj a babádra.
11. c4851bb5de (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
2014. júl. 20. 12:57
Van. Azt hittem valamit félreértettem. Szerintem a két eset merőben eltér egymástól, én nem látok párhuzamot, egyik oldalon egy mélységesen csalódott, de büszke kismama, a másikon egy bizakodó nő.
10. kismókus76 (válaszként erre: 8. - K-né Zsóka)
2014. júl. 20. 12:49
Köszönöm:)
9. kismókus76 (válaszként erre: 6. - C4851bb5de)
2014. júl. 20. 12:48

Kedves Olia!

38 éves vagyok és most estem először teherbe:)Hát őszintén nem nagyon érek rá évekig tartó párkapcsolatokra:D Abban is volt részem és nem estem teherbe sehogy sem, ebben a kapcsolatban meg lényegében egyszerre.Egyébként apuka sem fiatal, tervezett baba, csak valahogy mikor terhes lettem, apuka mégis úgy gondolta, hogy vetessem el. Nagy szerencséje volt, hogy tisztes távolságból közölte velem:)

8. K-né Zsóka (válaszként erre: 6. - C4851bb5de)
2014. júl. 20. 12:47
Van ennek köze a fórumindító kérdéséhez?
7. MayC
2014. júl. 20. 12:42
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Mi több, mint három évig éltünk együtt. Náluk is hamar jött a baba, meg mi nagyon korán is költöztünk össze, két hónap után már hozzáköltöztem. Igyekszem türelmesnek lenni és várni, de nagyon nehéz, mert nem tudom elterelni a gondolataimat.konkrétan azzal telnek a napjaim, hogy agyalok meg gondolkozok és visszagondolok a szép emlékeinkre és persze napról napra jobban hibáztatom magam. Ha száz százalékra tudnám, hogy ki fogunk békülni, akkor azt mondanám, hogy előnyünkre válik, hogy szétmentünk. Azonban fogalmam sincs, mi lesz és igen sajna kétesélyes, szóval simán lehet, hogy én reménykedek hónapokig aztán benyögi, hogy van valakije vagy nem is tudom. Bár nem az a könnyen ismerkedős csapongó nőcsábász típus, sőt... Csak ugye felkavarták az érzéseimet, hogy itt aludt, átölelt, hozzámbújt, éreztem az illatát, az érintését, éreztem, hogy szeret és nem csak úgy megd*gott. Bár simán lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. Próbálok jókedvű lenni, jól érezni magam, mert azzal egyet értek, hogy visszatekintve a hónapokon át tartó szenvedésnek nincs értelme, de csak pár órára sikerül kikapcsolnom. Rendszeresen elbőgöm magam az utcán, a buszon, akárhol. Kivéve amikor a kislányommal vagyok, olyankor össze tudom kaparni magam, de a gondolataimat nem tudom kordában tartani :(
6. c4851bb5de (válaszként erre: 5. - Kismókus76)
2014. júl. 20. 12:30
Négy hónapos kapcsolatban bevállaltál egy babát?
5. kismókus76 (válaszként erre: 1. - MayC)
2014. júl. 20. 12:28

Szia!

A szituációnk ugyan nem egyforma, de a lényegét tekintve igen. A lényeg, hogy én most várok kisbabát, az apukával szakítottam de nem közömbös számomra.Az egész mesével, most nem fárasztalak, lényeg, hogy a négy hónapos kapcsolatunk hasonlít a Te esetedre.

Szerintem: én ha szeretek valakit, nem kockáztatom meg, hogy úgy meggyűlöl, hogy elhagy.A Te volt párod pedig, szerintem legalábbis eléggé az idegeid szélén táncolhat már most, és megjegyzésekkel függőben tartja a helyzetét, a biztonság kedvéért, ahogy én látom.

Úgyhogy szerintem sűrgősen acélozd meg magad,úgy ahogy én tettem, mert annak a gyereknek nem egy idegileg tönkrement anyára van szüksége. Aki erre képes a gyermeke anyjával, abban nincs tisztelet és nem is érdemel. Ne haragudj, nem akartalak lerohanni, lehet hogy rosszul látom. Azért is húzom fel magam ilyeneken mert mint ahogy írtam, az én helyzetem is hasonló volt és ezt megszüntetni csak egy huszárvágással lehet. Azt nem mondom, hogy nem sírdogál az ember miatta, mert igazából az ilyen helyzet rendkívül megalázó és fájdalmas, de egyszerűen nem érdemlik meg az ilyenek a könnyeket.TÉNYLEG NEM.

Kitartás:)Sikerülni fog elengedni, ha akarod. Ha nem, akkor harcolj, de annak a kimenetele sajnos mindig két esélyes:(

2014. júl. 20. 12:26
légy türelmes, és ne akard siettetni a dolgokat. mindennek eljön a maga ideje, addig is próbálj a mindennapokra koncentrálni. aminek meg kell történnie, az meg fog, és csak rajtad áll, hogy addig is jól érzed magad közben, vagy folyton csak azon jár az eszed, hogy milyen rossz most a helyzeted. ha újból egy család lesztek valamikor, akkor teljesen felesleges addig szenvedni, ha pedig nem lesztek, szintén felesleges, mert az sem változtat semmin. vagyis ebből az következik, hogy a szenvedés egy teljesen felesleges energia pazarlás. próbálj úrrá lenni az egodon.
2014. júl. 20. 12:23
Szerintem én reménykednék. Azt nem tudom, mit tehetnél, szerintem is várj kicsit türelemmel. Sok szerencsét!
2. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - MayC)
2014. júl. 20. 12:13
Ha ő időt kér, akkor tartsd tiszteletben, mást nem tudok javasolni.Sok erőt kívánok!
1. MayC
2014. júl. 20. 12:04

Sziasztok!

Nagyon hosszú történet ez, de igyekszem rövidre fogni. Szóval adott egy pasi, aki teljesen magába forduló típus, nem beszélget senkivel semmiről. Én őt ilyennek fogadtam el így éltunk sokáig. Született egy kislányunk is, aki most lesz két éves. Voltak problémáink, de jól megvoltunk, mígnem januárban anyagi okok miatt a nagyszüleihez költöztünk vidékre. Ő dolgozott, későn ért haza, akkor pedig szerelgetett, én meg egész nap otthon voltam a kislányunkkal és a nagyszüleivel, akik közül a nagymama nagyon szeretett beleszólni mindenbe amit csináltam. Napról napra több volt a feszültség közöttünk a párommal elkezdtünk sokat veszekedni, hogy nem törődik velünk, soha nem megyünk sehová, stb. Az utóbbi hónapokban többször összepakoltam de mindig meggondoltam magam, mert nagyon szeretem őt. Aztán az egyik ilyen viszekedésnél a párom közölte, hogy bár nagyon szeret de ebből elege van, így ő nem akar élni és szakítsunk. Másnap elköltöztünk. Jelenleg a nagymamámnál lakunk, kislányom bölcsődés lett és őszre meglesz a pénz az albérletre is. Idáig oké is minden, csakhogy rájöttem, hogy iszonyatosan szeretem a gyermekem apját. Tudom, hogy miben voltam én a hibás, és azt is tudom, hogy ezek a problémák megszűnnek azzal, hogy külön albérletben laknánk illetve, hogy ismét dolgozom. Többször próbáltam megbeszélni a gyermekem apjával ezt, kértem, hogy hozzuk helyre amiket elrontottunk. Ő erre mindig azt mondta, majd meglátjuk, majd kialakul stb..Aztán történt az, hogy múlt héten mikor visszahozta a kislányunkat itt aludt. Átöltelt este, odabújt hozzám, úgy aludtunk, mint régen. Persze le is feküdtünk én pedig azt hittem, hurrá minden rendben. Másnap mondta, hogy talán nem kellett volna megtörténnie, és, hogy sajnálja. Én összetörtem és teljesen kiborultam, minden reményem odaveszett. Egész héten nem beszéltünk, majd csütörtökön az anyukája felhívott és azt mondta, hogy neki azt mondta a fia, hogy leszünk mi egy család, csak nem most, hanem idővel. Nem tudom, hogy mit gondoljak, vagy mit tegyek még. Másfél hónapja szakítottunk és én napról napra jobban érzem, hogy nagyon szeretem őt. Próbáltam vele megbeszélni, próbálok előtte vidámnak tűnni, erőmön felül küzdök, de nem tudom mit tegyek. Szörnyen ki vagyok borulva, nem akarom őt elveszíteni, és állítása szerint még mindig szeret. Mit tegyek? Van egyáltalán értelme reménykedni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook