Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házas férfi-lehet nála esélyem? fórum

Házas férfi-lehet nála esélyem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
567. b4ca0947f4 (válaszként erre: 563. - Ht keksz)
2011. okt. 31. 18:28

Kívánom, hogy te is legyél egyszer feleség. Nem negatív értelemben gondolom, hanem , hogy lépj túl ezen és nyiss olyanok felé, akik még nőtlenek vagy elváltak (nem árt utána járni,hogy miért) vagy esetleg özvegyek.

Nyisd ki a szemed, és megfogod találni azt, aki miatt nem lesz ennyi keverés és idegeskedés, hanem nyíltan vállalhatjátok egymást. Ennek a pasinak ha te nem leszel, lesz más.

566. ht keksz (válaszként erre: 564. - 7ceab081d2)
2011. okt. 31. 18:27

Én évekig azt vártam a férjem fejét hátha elcsavarja valaki . És nem!

Pedig nem bántam volna.

565. b4ca0947f4 (válaszként erre: 559. - 92a7eaf480)
2011. okt. 31. 18:24
Megint egyetértek veled.
564. 7ceab081d2 (válaszként erre: 563. - Ht keksz)
2011. okt. 31. 18:01
Ez nem ügy:DD minden nej tudja:)
2011. okt. 31. 18:00

Annyi hozzá tartozik az igazsághoz,hogy bocsánatot kért.

Viszont a neje ismeri a számomat,már régebbről, (írtam már,voltak bakik)úgyhogy valószínűleg gondol valamire.

A fenébe is , mikor is vágattam utoljára hajat?

562. 7ceab081d2 (válaszként erre: 560. - Ht keksz)
2011. okt. 31. 18:00
sátán sokat igér(csillogónak tűnő jővő, hőn áhitott vágyak stb)-keveset ad(ami az igéretből megvalósul)-és a végén mindent visz(bukta) annál aki belelép a csapdájába.
561. 7ceab081d2 (válaszként erre: 555. - Timycat)
2011. okt. 31. 17:58
jellemzően az ilyen pasik a világ legféltékenyebbjei otthon a nég fal között.
2011. okt. 31. 17:57

És hol vannak azok a férfiak, akik fel merik vállalni az új kapcsolatot, vagy csak simán el mernek válni?? Mert amúgy mit látunk úton-útfélen?

Ez is elvált, ez sincs már a feleségével/férjével, ez is mással van,az is.

2011. okt. 31. 17:47

Szemétbe az ilyen férfival... Férfi? Nem...Inkább görény...

Íme az én esetem: Összeismerkedtem a munkahelyemen valakivel... Koslatott utánam, keresett, miután megtudta a számomat, bombázott az sms-ekkel... Elhívott vacsizni. Elmentem... Romantika ezerrel, gyertyák, elájultam, teljesen elvarázsolt, okos volt, kedves, édes, hihetetlenül magasan képzett, csüngtem a szavain. Elmondta, rossz kapcsolatban él, ki fog lépni belőle hamarosan. DE! Addig mi futjuk a kötelező köröket(randi, vacsorák, stb...No szex), míg különmennek az exétől, mert nem akar szivatni engem... Rá 1 hónapra hívott, hogy szétmentek, a csaj elköltözött... Kezdődött a "szerelem..." vacsi, romantika, stb... Szex.. De minden egyes alkalommal 1 óránál többet nem maradt, nem hívott magához, ő jött és furcsa volt néha, hogy telefonált a wc-ben, majd gyors zuhi és ment, mert valami fontos közbe jött...(Doki volt, mindig műtétre hivatkozott)... Na, aztán kiderült, h mégis együtt van az "exével", mert őt vitte el síelni, nekem azt mondta, pasis buli lesz...

Szal, miről is beszélünk?

Lehetsz Te akármilyen odaadó, kedves, tökéletes, nyújthatsz neki sokat az ágyban. Ha egy férfi feleségül vesz valakit, vagy együtt él vele és Te a szeretője vagy, akkor törődj bele, ez így is marad... A pasik sem olyan "buták", hogy feladják a jól működő, bár néha kissé unalmas kapcsolatukat egy szenvedélyes viszonyért... És ne haragudj, de ez így is van jól :)

Mindenütt vannak hullámvölgyek, a gyenge jellemű ember félrelép, de ha van esze, akkor egy szenvedélyért nem adja fel a "családot, feleséget..."

558. b4ca0947f4 (válaszként erre: 552. - Ht keksz)
2011. okt. 31. 15:55

Após nagyon beteg? mióta tart a pasival a kapcsolatod? Annak a szerencsétlen feleségnek valószínű ezer baja van, és ezért észre sem vette, hogy a férje félre jár.

Korábban azt írtad: amíg az asszony a fürdik, ő akkor is felhív. Durván átver mindkettőtöket. Lapátra vele, eszében sincs veled komolyabbra szőni a kapcsolatot, ha akarta, már megtette volna, közben keresi az indokokat, hogy szereljen le téged. Gondolom nem akarod örök szeretőként leélni az életed, ezért addíg szakíts, amíg csak ti tudjátok, a feleség és ha van , gyermekek még nem. Ha folytatjátok, minden kiderül és a végén úgyis te maradsz egyedül .

557. b486c9cf7d (válaszként erre: 556. - B486c9cf7d)
2011. okt. 31. 15:06
Egyebkent ha az asszonnyal olyan rossz lenne a kapcsolata, mar reg kitette volna a szuret a no, valoszinuleg otthon nem az megy, amit veled tudatott.
556. b486c9cf7d (válaszként erre: 552. - Ht keksz)
2011. okt. 31. 15:02

Olvasva a torteneted, kicsit sajnalom a feleseget, mert beadott neked rola kigyot-bekat, kozben o csalja meg es meg a no is tartja el.

Az ilyen pasas megerdemelne, hogy a ket szek koze essen.

Azert nem vallal fel teged a vilag elott, mert a masik no eltartja lehet szo nelkul- te meg nem tudod, de dolgoznia derogal.

Ott a koszt-kvartely, nalad a szex (es meg ferfinek is nezed, amit itt nem is ert meg senki), hulye lenne elhagyni a feleseget, mindene megvan, amire igenye van.

555. timycat (válaszként erre: 552. - Ht keksz)
2011. okt. 31. 14:56

Nem akarlak megbántani; nem ismerem a történeted, csak ezt a hsz-t olvastam el, ez alapján szerintem egyértelmű (após állapotától függetlenül), hogy ki van az első helyen; megsúgom nem te; sőt valószínű a komplett család kutyástól-macskástól-apósostól és soha nem látott nagynénistől. Ez a pasi csak egyetlen dolgot akar tőled; ha épp ráér és igénye is akad akkor hív, keres; ha nem akkor meg elvárja, hogy te némán epedez utána. Az ogy mit mond neked mikor kettesben vagytok meg ne firtassuk, majd h.lye lenne felrúgni egy kötöttségek- és felelősségmentes kapcsolatot veled; neki ez így kényelmes, amíg minden a szabályai szerint történik.


Ezt a bánásmódot pedig senki sem érdemli. Nem akarok tanácsot adni, hogy mi lenne az okos lépés, csak gondolkodj el!

554. Enya78
2011. okt. 31. 14:51

Az lenne a legjobb, ha valahogy kilépnél ebből az egészből! Neked van rossz érzésed, és óvatosan felhívod, és mit kapsz? Még egy pofont... Most őszintén, kell ez neked? És az asszony mellett áll 1000el, mert beteg az apja, te meg le vagy...

Hidd el tudom, miről beszélek! :( És jobb nem lesz, mert hol ez jön,hol az jön... soha nem lesz vége, ha te nem leszel olyan erős, hogy elküld a bánatba!!!

553. Áfonya-37 (válaszként erre: 552. - Ht keksz)
2011. okt. 31. 14:42
Próbáljátok megbeszélni...ez érzékeny időszak mindenkinek.
2011. okt. 31. 14:40

Gondolkodtam rajta kiirjam-e ,de már tök mindegy,az eddigi írásaim alapján kialakított képen nem fog rontani.Legalább könnyebb lesz,nekem.

Kibújóban van a szög a zsákból.

Történt ma,hogy rosszkor hívtam. Napokkal előtte azt mondta,ma dolgozik a neje, ezért bátorkodtam őt megelőzni. Nem szokásom,és ha tudom,hogy mindeni otthon van,sosem hívom,nem célom,hogy balhé legyen.

Csak folyamatosan sz.r érzésem van vele kapcsolatosan,és beszélni akartam volna vele.

De hát rosszkor döntöttem a hívás mellett.

Aztán,amikor volt lehetősége visszahívni,megkaptam,mint még soha.

Járt már bukás közelben, de tök lazán vette.

Most annyival rosszabb,hogy baj van otthon, az apósa nagyon beteg,és a neje kivan.

És még jön a telefon is,és nem tudja,hogy esett ez a nejének.

És a vicc az egészben,hogy szerinte direkt csináltam!

Most már azt mondom,ő megérdemelné,hogy megforgassam egy kicsit, de csak ő, a neje nem,neki nem ártanék.

Mit lehet erre mondani?

ha ennyire félti a házasságát, mért jár idegen portára?

Sőt,tovább megyek.Kihűlt házasságban mért téma az,ha valaki telefonja csörög?

Én elhiszem,hogy a nejének nem hiányzik pont most,hogy még a férjéről is kiderüljön valami, de az én lelkemmel sem foglakozik a világon senki.

Mit lehet erre mondani?

551. b486c9cf7d (válaszként erre: 564. - Helló12)
2011. okt. 31. 14:30
Mert a szerelem vak, a kepzelet szines es hallgass a szivedre ... szoval tudod :D
550. timycat (válaszként erre: 564. - Helló12)
2011. okt. 31. 14:02

Hogy otthon is helytállnak? Micsoda? Sokkal jobban, mint azt bárki gondolná, gondolom a lelkiismeret vagy hogy otthon fel ne merüljön a gyanú... nem tudom de tény, hogy házas férfi sirámait amit előad a szeretőnek általában el kell osztani 2-vel és köbgyököt sem árt vonni belőle

Barátnőmet évekig hülyítette egy pasi; persze mert hagyta magát, utólag rájött, hogy szegény embernek annyira mégsem lehet mostohasora otthon, ha végül is mindig a feleség az első a sorban; tanulópénz

549. Enya78
2011. okt. 31. 13:58

Nem hinném, hogy beveszik, csak jobb nem tudomást venni róla... és azt hinni ők a jobbak az asszonnyal szemben.

Meghát be kell vallani azért a szeretőknek általában csak a jó jut a másikból... :)

548. 02dd40895d (válaszként erre: 547. - 4c30444687)
2011. okt. 30. 13:07
Mondd, te az előzményeket is olvastad, vagy csupán erre a hozzászólásra reagáltál?!?
547. 4c30444687 (válaszként erre: 524. - 02dd40895d)
2011. okt. 30. 12:39
Szerintem az autó nem húzható párhuzamba egy nővel. Egy pillanatra nem figyel az ember, és az autó totálkáros lehet, viszont egy nőt nem ilyen egyszerű agyonbni :) Sőt, még csak el sem kopik a használattól.
546. b4ca0947f4 (válaszként erre: 545. - 02dd40895d)
2011. okt. 30. 05:47

Tömören összefoglaltad a lényeget. Egy másik fórumon ez volt a téma, és sajnos nagyon sokan egyetértenek ezzel a korkülönbséggel. Fiatal lányok nyilatkozzák rendszeresen, hogy a szerelem nem ismer kort, de a férfiak véleményére is kíváncsi voltam.

Szerintem is hajlik a pedofília felé a dolog, holott nem az, de minden embernek a belső erkölcsi normája diktál, amikor véleményt alkot.

Én is így gondolom.

Köszönöm a véleményed, mint mindíg, most is sok okos dolgot írsz, hátha lesz, aki megfogadja.

545. 02dd40895d (válaszként erre: 541. - B4ca0947f4)
2011. okt. 29. 23:14

Egy jól működő házasság esetében nincsen randi!!!

Egy jól működő házasságban élők, a környezetük számára mindig és mindenhol azt sugározzák, hogy kár náluk próbálkozni is!! Még egy 25 évvel fiatalabb nő is hiába próbálkozik.

Megjegyzem, hogy azt a korkülönbséget én már olyan nagynak tartom, hogy minden ilyen dolgot pedofíliának éreznék, és helyből elutasítanék! (Még akkor is, ha egyébként kapható is lennék valamire.) Az szinte már a lányaim korosztálya, én meg gyerekekkel soha és semmilyen esetben nem kezdenék!!!

2011. okt. 29. 19:52
Lehet, hogy most esélyes vagy rá de később minden bizonnyal bánni fogod.
543. ht keksz (válaszként erre: 473. - Kozi*)
2011. okt. 29. 17:52

Akkor bocsi!

Viszont egy hasonló sztorit olvastam itt,az is ilyen hosszú kapcsolat volt,és hasonlóan fájdalmas vége lett.

2011. okt. 29. 07:04
Teljesen egyetértek.
541. b4ca0947f4 (válaszként erre: 525. - 02dd40895d)
2011. okt. 29. 07:03
Mi a helyzet akkor , ha nem kívánkozik ki a házasságból csak egy rámenős 25 évvel fiatalabb nő ráhajt és megtörténik a randizás, közben lebuknak. Kultúrember lévén tudja, hogy a továbbiakban szégyen számára egy pecsét a homlokán, nem meri vállalni tovább, hogy maradjon és megalázkodjon otthon azért amit tett. Akármilyen jó házasságnál előfordulhat mellélépés, attól nem biztos, hogy a feleség nem jól bánik a férjével.
540. 02dd40895d (válaszként erre: 539. - Kozi*)
2011. okt. 28. 23:55

Egyszer már megírtam (vagy 10-12 pontban összeszedve) hogy miért nem mozdulnak a férjek a kihűlt házasságból, még akkor se, ha egy szerető is rendelkezésre áll. (Most nem ismételném meg)

A félredugások pedig nem csak mindig a tönkrement kapcsolat/házasság következményei!

Igaz, hogy "defekt" az LEGTÖBBSZÖR van, de az (ahogy azt már szintén írtam) JAVÍTHATÓ!!! (lenne)

Az már csupán TALÁN CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, hogy egy feleséget megcsalni se tisztességes dolog, SŐT!

De ugyanezt egy szeretővel megtenni egyenesen gyalázat!!!

Pedig hány. és hány ilyenről hallani, olvasni!!

Hova jut a világ, ha már a szerető mellett is szeretőt kell tartani?!?

539. Kozi*
2011. okt. 28. 23:47
Kérdezem ezt mindenkitől.:)
538. Kozi* (válaszként erre: 512. - Pit69)
2011. okt. 28. 23:45

((Ilyen anyagiasak és (csak) gyakorlatiasak a férfiak?


Ezt te írtad:

"Nem a feleségéhez ragaszkodik, az „életéhez” ragaszkodik!


Ha a szerető nem tud felmutatni egy másik életet – ráadásul olyat, amiben van helye a régi élet pozitív elemeinek, akkor a pasi bizony nem szívesen mozdul meg.


Lehet, hogy nem túl szimpatikus hozzáállás, de azért gondoljunk bele, hogy mondjuk adott esetben tulajdonképpen a pasitól azt követelik meg, hogy jöjjön el otthonról, adja fel a teljes életét, forgassa fel a körülötte élők mindegyikének életét, anyagilag-erkölcsileg egy kicsit megvetetté váljon és ennek ellentételezéseképpen kap egy új (előre nem is pontosan ismert) életet, egy darab szerető (és kisajátító) asszonyt és mellé mondjuk még egy-két (számára idegen) gyereket.

Ehhez már csak a fűszer az, ha még egy átkozódó, bosszúszomjas, megcsalt férj is liheg az ember nyomában a szerető asszony hozadékaként…

Hát szó se róla, eléggé kell ám szeretni azt a szeretőt, hogy az ember hazamenjen és egy töredelmes vallomás után összecsomagoljon és lelépjen a szeretővel egy új életet felépíteni!"

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook