Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hat "X"-en túl fórum

Hat "X"-en túl (beszélgetős fórum)


2006. nov. 30. 14:33

Az Erzsóknak ezt a kérdést tedd fel a privát üzenetébe, mert nem biztos, hogy visszatalál ide.


Igencsak leült ez a 6 X-es téma, megvárjátok még én is túl leszek a 6 X-en? Mánpedig az nyóc évnél is több :)))

20. KNM1947 (válaszként erre: 16. - Erzsók)
2006. nov. 27. 18:35
Erzsók = RZSÓK ??? Kérek szépen választ,köszi
2006. nov. 27. 18:31
Úgy gondolom,nekem is itt a helyem,ha egyáltalán befogadtok és szóltok hozzám.Még egy év és én is elérem a 6x-et.Fél éve vagyok itthon,mint nyögdíjas,csekély 40 évi munka után,de unatkozni azt nem tudok.Sőt életem folyamán nem emlékszem,hogy valaha is unatkoztam volna.Lehet,hogy szerencsés vagyok?Kedves HÁPI,ne legyél ilyen pesszimista! Az,hogy a görbe mikor megy "lefelé" azt sose lehet tudni....nem kötik az orrunkra!
18. Hápi
2006. nov. 27. 17:34

Túl jutottam a dupla hatoson...

Innen már lefelé megy a görbe...

2006. nov. 21. 15:19
A topikra úgy tudtok rátalálni, hoogy az Adatlapod/beállításaidra rákattintasz, ott megtalálod az összes hozzászólt témád, és ha rákattintasz megjelenik a cimük, ha arra is katt, akkor a hozzászólások.
2006. nov. 16. 07:32
Kedves mikula 40.Nem jelentkeztél már jó ideje. Mi van veled? Lehet, hogy te is úgy jártál, mint én, hogy nehezen találtam rá a topikra?
15. 4b6a2525df (válaszként erre: 14. - Mikula40)
2006. nov. 8. 10:10
Kedves mikula40. Biztosan fogsz találni valami jó eszközt. De talál indits egy topikot, amibe leirod a problémád és segítséget kérsz. Most nézem, hogy 13079 regisztrált tag van, biztos, hogy vannak szakértők. Szóval nosza, legyen a topikod: SEGÍTSETEK MIKULA40-NEK. Biztos vagyok benne, hogy ismerősök ismerőseinek ismerősei is igyekeznek a segítségedre :)))
14. mikula40 (válaszként erre: 11. - Erzsók)
2006. nov. 6. 11:21

Szia Erzsok

Ln is nyugdijas vagyo kb. 2 honapja tanulok internetezni nem azt mondom hogy tutira megy már de nagyon sokat tanmultam. Nyugdijba vonuláskor az elsö évek nagyon nehetek mert azember ugy érzi visszahozhatatlanul elmult egy korszak. De ha az ember elfoglalja magát sokkal k9önnyebb. Én sokat olvastam, kézimunkáztam Ez most már a multért mivel olyan nagyfoku gyengén látásom van hogy se irni se olvasni nem tudok. Ezért kezdtem internetezni használok felolvaso programot igaz nem mindent sikerül elolvasni . Állando keresésbe vagyok hogy valami jo eszközt találjak hogy valamennyire láthassak. Szoval nem szabvad szomorunak lenni de sokszor én is az vagyok.

13. Hápi (válaszként erre: 12. - 4b6a2525df)
2006. nov. 5. 16:23

Ha a "Net".re felszabadulsz nem fogsz unatkozni...

Én csak 14 éve vagyok nyugdijban, de még nem volt időm unatkozni! ( azt nem mondom, hogy néha nem hiányzik a munka, de nem az unalom miatt! A nyüzsgés hiányzik olykor-olykor)

12. 4b6a2525df (válaszként erre: 11. - Erzsók)
2006. nov. 5. 09:15

Szép Jóreggel Erzsók és mindenki. Örülök, hogy vevő lettél a felkérésemre. Én sem akarok lemaradni, tehát magamról annyit, hogy 51 éves múltam, decemberbe megyek nyugdíjba 37 évi munka után, végzettségemet tekintve rendőrtiszt vagyok, (voltam 33 évig)Most igazándiból nem tudom mit kezdeni ilyen "fiatalon" a semmittevéssel, ezért is szerettem bele a Hoxába, mert itt sok téma van és igy kibillent a szomorkodásból (ami a nyugdíj miatt van) Keresem az utam és az az ezotéria felé hajt engem is. Erzsó. Szertném tudni, hogy mi mindent műveltél eddig ezen a téren. Légyszi a privátba irj, hátha ezzel untatjuk a többieket.

Szóval kéretik a többiek bemutatkozása is!

2006. nov. 5. 08:53

Szép jó reggelt mindenkinek!

Egyetértek. Írjon mindenki magáról néhány mondatot. Hogy példát mutassak, én elkezdem.

Szóval, 63 éves vagyok, /múltam 4 napja/,Budapesten élek, van 2 gyermekem, 3 unokám, és egy férjem. A számítógéppel nagyon hadilábon állok, amit tudok azt önszorgalomból lestem el, soha nem tanultam ezt a fajta közlési módot. Úgy, hogy kérlek benneteket, nézzétek el, ha sok hibát vétek, ill.nem tudom, hogy mit és hogyan kell csinálni valamit.

Végzettségem szerint mérnök vagyok, de már sok éve nyugdíjban.

Kinézetre az elmúlt évek során sajnos erősen meggömbölyödtem, ezért mindeddig a fogyós topikokat olvasgattam, vagy néha hozzá is szóltam.

Hangulatom bizony sokszor változik, hol repülni tudnék örömömben, máskor pedig inkább ne szóljon hozzám senki.

Szivesen olvasgatok ezotériával kapcsolatos dolgokat,foglalkoztat az élet utáni élet. Skorpio vagyok, ezért minden, amiben titkot vélek felfedezni, számomra kihívás.Nem ismerek lehetetlent.

Egyenlőre ennyi.

10. 4b6a2525df (válaszként erre: 1. - Hápi)
2006. nov. 3. 12:11
Kedves Hápi. Jó hogy előfordulsz itt, de talán irhatnál valamit magadról, hogy telt az elmúlt 60 év? Mit csinálsz mot a két 6-os körül? Ugyanis igen közlésszegényre sikeredett ez a topik. Fel kellene lendítened.
9. Hápi (válaszként erre: 8. - 93cae1a838)
2006. okt. 3. 21:43
Sajnos nem mindig, mert néha olyan van, hogy: "itt fáj, ott fáj"! De ezen aztán túlteszi magát az ember...
2006. okt. 3. 08:07
Az egy szép kor mindenki annyi éves amennyinek érzi mgát.Egy 60-is tud nagyon fiatalos lenni.:)))
7. Hápi (válaszként erre: 5. - Daroki)
2006. szept. 24. 15:22
Jövök...
6. dee
2006. szept. 23. 23:57
Kedves Hápi már tudom,hogy férfi vagy,megnéztem az adatlapodat.Üdv.dee
2006. szept. 23. 20:58
Én is tök jól elvagyok a 60-asokkal:)Szóval Hápi közöttünk fiatalok között legalább te is megfiatalodsz:)Üdv itt és gyere sokszor!
2006. szept. 23. 20:53
Nem a biológiai kor számít, csak az, hogy hány évesnek érzed magad.
3. Hápi (válaszként erre: 2. - Dee)
2006. szept. 23. 16:25
Tudom, hogy a fórumokban a tegezés a szokás. Engem egyáltalán nem zavar, sőt...tetszik.
2. dee (válaszként erre: 1. - Hápi)
2006. szept. 23. 16:12

Nagyon örülök neki,hogy így érzel.

Isten hozott,maradj sokáig és légy aktív Hápi!

Bocsi a tegezésért,de így szokás.Nem írhatom,hogy Hápi bácsi.(vagy néni?)

2006. szept. 23. 16:10

Szabad itt előfordulni hatvan fölött?

Én ugyanis lassan dupla 6-os leszek és jól érzem magam a sok fiatal között!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook