Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hat "X"-en túl fórum

Hat "X"-en túl (beszélgetős fórum)


2007. jún. 25. 17:28

Fél órája telefonáltak, Balatonakalin vannak, még a telefonba is hallani lehetett a visongást, az örömöt! "Nagyi, akkoja medence van, hogy nem látni a szélét!" -

Egyébként a fiú-unokám csendes, nagyon jó kisfiú, kitűnő tanuló, de a lánykában öt fiúgyerek elevensége veszett el - állandóan "cserreg" mint egy kis szajkó, és a selypítésével együtt meg tudnám zabálni.

Incikém, a 11 éves fiúcskával már könnyebb lesz, csak elfoglaltságot kell neki adni - biztosan körülötted cselleng állandóan. Jó unokázást, legyél boldog vele nagyon!

140. inci47 (válaszként erre: 139. - 3016cdaf47)
2007. jún. 24. 22:14
Nagyon aranyosak! A kislány igazi tündér, a fiú egy huncut kis "csibész".Remélem jól láttam ! Puszi.
2007. jún. 24. 17:16

Örülök, hogy jól érezted magad!

Az unokáimról most tettem fel képet - az adatlapomnál megnézhető.

További jó pihenést!

138. inci47 (válaszként erre: 137. - 3016cdaf47)
2007. jún. 24. 13:15
Szia! nagyon jó volt a kirándulás,de hamar eltelt, no, meg nagyon meleg volt! Holnaptól én is unokázok, de Ő már nagy fiú 11 éves.
2007. jún. 23. 10:49

Hosszú volt a tegnapi nap: reggel 7-től este fél 9-ig a két gyerkőc - pedig jók voltak, egész nap ment a tévé és a net is be volt kapcsolva. Váltották egymást! A picilány nem akart elmenni a számitógéptől - kifestőt, kirakóst játszott, mint aki hozzá van nőve az egérhez...!

Ma könnyebb napom van, főznöm sem kell, mert maradt tegnapról töltött paprika.

2007. jún. 22. 06:21

Inci, jó kirándulást, érezd jól magad!


Én ma egész nap, kb. 7-től este 8-ig unokáuni fogok! Itt lesznek mindketten! Töltött paprikát főzök, nagyon szeretik.

135. inci47 (válaszként erre: 134. - Inci47)
2007. jún. 21. 11:18

No ez össze-vissza sikerült!!

De hámozd ki kérlek belőle az igazságot, ez egy jó kis rejtvény lesz!! Ha-ha-ha.

134. inci47 (válaszként erre: 133. - 3016cdaf47)
2007. jún. 21. 11:16
Helló! majd én beszélgetek Veled! Én is most ültem ide, mert lemázoltam az ajtókat és a kereteket.Pokoli a meleg odakint, de idebent is 27 fok van, pedig nála, majd írok, milyen volt!m is le van húzva redőny. Azt mondják az okosok, hogy holnaptól lehül egy kicsit a levegő, nem is baj, mert kirándulni megyünk Pusztaszerre és Szegedre
2007. jún. 21. 06:57

Jó reggelt, szép napot kívánok a betévedőnek!


Egy kis kávét, teát hoztam, hogy jobban induljon a nap! (_)0 (_)0 (_)0

Nehéz éjszaka volt, a meleg miatt alig aludtam valamit, csak az vigasztal, hogy estére talán már ideér az enyhülés, amit az időjósok igérnek.

2007. jún. 20. 17:08

Szia, Inci! Hát nem semmi /volt/ a mai meleg! Már azt hittem, kisülök saját zsiromban, pedig a lakásban "csak" 27 fok van - ezt úgy tudom elérni, hogy 11 órakor már minden ablakot becsukok, redőnyöket leengedem.

- - - - -

Még hogy vidám?! Ez már csak erőlködés, a betegségeim előttihez képest! Most azon humorizálok, hogy meghiztam, és fogyóznom kellene, de még soha életemben nem csináltam - előveszek egy ruhát, kb. 10 cm hiány van a derekánál, a pólók úgy feszülnek rajtam, ha igy kimennék, biztosan halálra röhögnék magukat az emberek, ha rám néznének... A ruhavásárlást persze nem viszem túlzásba, lehet, hogy le tudok adni néhány kilót.

Holnap-holnapután megint unoka-rajzás lesz nálam, előlépek főállású nagyivá, ezért nem tudom, mennyit tudok itt lenni.

Azért az intelem: sokat ne dolgozzatok, mig ez a meleg tombol - a munka megvár!

/Na, megint "kibeszélgettem" magamat/

131. inci47 (válaszként erre: 130. - 3016cdaf47)
2007. jún. 20. 14:03
Szia! hát nem vagy semmi! olyan jó olvasni, hogy ilyen vidám csajszi is van közöttünk! Én is csak most jöttem ide, eddig én is csavarogtam ebben a kutya melegben, festéket kellett vennem, mert ajtót kell mázolnom, de csak ha lemegy a nap! meg a páromnak vettem nadrágot és cipőt a szülinapjára.
2007. jún. 20. 12:15

Látom, mindeteknek akadt elfoglaltságotok, mig nem voltam itt, nem jöttetek.

Mit mondjak, kutya-meleg van - amint betettem a lábam az ajtón, azonnal zuhanyoznom kellett, minden ragadt rajtam. Aztán meg egy gyors ebéd!


No, nektek is jó ebédet és még jobb étvágyat kívánok!

2007. jún. 20. 06:24

Jó reggelt, szépkorúak!

Most csak beköszönök, elintézendő dolgaim vannak, amiket addig szeretnék elintézni, mig a forróság ránk nem szakad!

Vigyázzatok magatokra ebben a melegben, ha lehet, csak hűsöljetek!

Dél körül még jövök!

128. inci47 (válaszként erre: 127. - 3016cdaf47)
2007. jún. 19. 16:04
Kitartás! kívánok Neked jó egészséget és még nagyon sok boldog évet, a gyermekeid és unokáid körében!!
127. 3016cdaf47 (válaszként erre: 126. - Inci47)
2007. jún. 19. 15:10

Az én férjem sajnos, több mint 10 éve meghalt - és valóban, nagyon nehéz egyedül. A férjhez menés persze eszembe se jutott sohasem, ezért is vigyorognak a gyerekek, ha szóba hozom. Persze a nemrég véget ért kritikus napokban bolondozni sem volt kedvem, de most tényleg úgy gondolom, egy minden tekintetben elviselhető barát közeledését elfogadnám. /Van még olyan?/

Nnnnna! Lehet hahotázni, én is azt teszem itt hangosan, egyedül, nemrég vitte el a vőm az unokákat. Holnap szünnap, csütörtökön újra velem lesznek, meg pénteken is. Jövő héten elmennek mind a Balcsira, azért mondtam nekik:"mire hazajöttök, férjhez megyek". Nevetnek, de én tudom, örülnek, hogy ismét jó a hangulatom.

126. inci47 (válaszként erre: 125. - 3016cdaf47)
2007. jún. 19. 14:31

Így is kell!!nem hagyjuk magunkat, mindig jön valami öröm az ember életébe ,ezért kell élnünk és vidámnak lenni!

A férjhez menésen én is röhögök, minek ,barátja ennélkül is lehet az ember lányának , akivel eljár kirándulni, moziba, múzeumba, stb, még "az" is belefér, de aludni mindenki menjen haza, az önállóságot nem biztos hogy fel kell adni, minek bonyolítani az életet. Én így gondolom, persze nekem könnyű hiszen 41 éve élek ugyanazzal a pasival! de ha történne valami rossz nem engednék mást az életembe,csak úgy, ahogy fent írtam.

2007. jún. 19. 13:29

Hali, Lányok! Nem elkeseredni ám az évek miatt! Én tavaly októbertől az idén márciusig a sir szélén álltam, de nem hagytam magam "lelökni". És lám, milyen jól tettem, most jól érzem magam, örülök az unokáknak /no meg a gyerekeimnek/, és - nevessetek is! /mert a lányom visitva röhög, mikor mondom/ - lehet, még férjhez fogok menni!

Kár, hogy nincsenek szmájlik, most egy fülig érő szájat tennék ide!

2007. jún. 19. 06:35
Üdv. itt. Remélem hozol egy kis életet a fórumba, mert nagyon leült:))
2007. jún. 19. 05:22

Örülök, hogy végre - egy hét után, mióta a Hoxá-n regisztráltam - megtaláltam ezt a topikot!

Én is a szépkorúak közé tartozom! - igyekszem visszaolvasni, miről folyik a csevely, talán be tudok kapcsolódni! /Kicsit kezdő vagyok a netezésben, de bízom, mert a kiskutya is belejön az ugatásba.../

122. inci47 (válaszként erre: 121. - 4b6a2525df)
2007. jún. 15. 14:40
Szia! Leírni sem lehet,Állandóan áskálódott ellenem a főnöknél! Semmi nem volt úgy jó, ahogy csináltam, próbálta ellenem hangolni a gyerekeket és a szülőket is, de ez nem sikerült neki, amikor megnyitott az új ovi átmentem oda dolgozni.
121. 4b6a2525df (válaszként erre: 120. - Inci47)
2007. jún. 15. 11:35
És mit tett veled ez a "jó" kolleganő?
120. inci47
2007. jún. 14. 20:18

Én a hónap végén leszek 60 , de nem zavar , hiszen fiatalnak érzem magam. Az életem nagy részét gyermekek között töltöttem és ők fiatalon tartottak, nem beszélve arrol,hogy jó géneket örököltem.

A hízásról: én is voltam 70 kg ,de egy "jó" kolléganőnek köszönhetően sikerült lefogynom 10 kg-t, és ezt sikerül tartanom :+ - 2 kg, kevesebbet eszem, sok zöldséget, de a mozgás csak kerékpározás.

119. KIRA7 (válaszként erre: 118. - 4b6a2525df)
2007. jún. 10. 14:42

Kedves csorieva!

Nagyon aranyos vagy de Ő nem megy be.Azt fogja hinni,hogy megakarunk tőle szabadulni.Ami részben igaz is de azért van bennem jóindulat is mert akkor nem kérdeztem volna meg ezt a fogyókúrás dolgot itt.

Mivel mo9stmár sokmindenre fény derült az anyósok fórumban elolvashatod az anyósommal való kapcsolatomat.Hát elég gáz a NŐ.Azt azért elmondom,hogy nem marad a nyakamon mert berakjuk akkor valahova,ugyanis 7 gyerek mellett nem fogom ápolni.Az tuti.

Mondjuk meg sem érdemli.Az a baj,hogy ha segítenék neki az a baja./mert büszke/

Ha nem segítek akkor meg azért fúj rám.

Ezért az egyszerübb megoldást választom,így nem kell strapálnom magam.

118. 4b6a2525df (válaszként erre: 117. - KIRA7)
2007. jún. 10. 12:00

Vannak fogyókúrás korházak.

Tudom, hogy most azt mondod, hogy oda úgy sem fog bemenni, de meg kell gőzni, hog ott emberek között lesz, szerezni fog ismerősöket, esetleg még barátot is. Hátha. Erőlködj, mert a végén ágybafekvő betegként a nyakadba marad:(

117. KIRA7 (válaszként erre: 116. - 4b6a2525df)
2007. jún. 8. 19:11

aZT NEM TUDOM,HOGY VAN-E CANDIDÁJA DE ELKÉPZELHETŐ.aZT MONDTA,HOGY VALAMI BAKTÉRIUM VAN A VIZELETÉBEN.úRISTEN!a VÉCÉDESZKÁN KERESZTÜL TERJED A CANDIDA?

mOST MEGYEK ELOLVASOK RÓLA MINDENT.

sAJNOS Ő NEM TUDJA MEGÁLLNI,HOGY NE EGYEN.aNNYIRA TARTALMAS KAJÁKAT ESZIK,HOGY ELKÉPESZTŐ.kÉPES MÉG ESTE 11-KOR IS ENNI.dEPIS IS AZ TUTI.mOST PÉLDÁUL A BŰBÁJOS BOSZIKAT NÉZTE ÉS UGRÁLT MEG "BOKSZOLT"AZ ÁGYON.bELEKÉPZELI MAGÁT A FILMEKBE.tISZTA BOLOND.165 MAGAS KB.ÉS 96 KG.ÉRSZŰKÜLETES DE NEM MŰTIK MEG MERT LEKÉNE FOGYNIA VAGY EGY TÍZ KILÓT.ERRE AZT MONDTA,HOGY AZÉRT NEM MŰTIK MEG MERT A LÁBUJJÁBA VAN AZ ÉRSZŰKÜLET ÉS OTT SOK AZ IDEGVÉGZŐDÉS.VALAMI ILYESMIT MONDOTT.NINCS AKARATEREJE SE.DE HALÁLOSAN FULLAD.REFLUXA VAN.INKONTINENSCIA ZAVARA IS VAN AMI MÁR A LEGSÚLYOSABB.MIRE KIÉR A VÉCÉRE MÁR BECSUROG NEKI.A HÜVELYIZOMTORNÁT NEM CSINÁLJA MERT ARRA IS LUSTA ÉS EGÉSZ NAP FEKSZIK.SZÓ SZERINT SEMMIT NEM CSINÁL,CSAK ESZIK,TÉVÉZIK MEG ILYENEK,DE MINDEZT FEKVE.NEM ÉRTEM!


kÖSZI A VÁLASZOKAT ÉS A SEGÍTSÉGED.

116. 4b6a2525df (válaszként erre: 112. - KIRA7)
2007. jún. 7. 09:23

Hát először el kellene vinni az anyósodat orvoshoz, egy általános kiviszgálásra. Hátha kiderül, hogy miért eszik a annyit, lehet, hogy candida gombája van. Olvass el erről mindent a neten. Azután, ha mégsem, akkor kérj az orvostól étvégycsökkentő gyógyszert, vagy keresd ki a neten, melyik a legerősebb. Utánna változtast meg az étrendjét, ugy hogy a fehér lisztes dolgokat tüntesd el. Mindenből ha lehet barnát vegyél (kenyér, zsemlye, de leginkább a tönkölybúza kenyeret ajánlom) Azután próbáljátok meg a minden étkezéséből 1/3 résszel kevesebbet adni.


Ha candidás, úgyis speciális étrendre kell áttérnie.

115. CILUSKA (válaszként erre: 114. - Rozsazsa)
2007. jún. 6. 23:09

Próbáld meg a legelejétől !

Olvasd el az első hozzászólástól kezdve és bárhová bekapcsolódhatsz a "válasz erre" gombra kattintva.

Az a helyzet, hogy itt is , mint a legtöbb fórumnál a hozzászólások közben "elmegy" a téma valamerre.

2007. jún. 6. 22:44

Pár nap és túl leszek a 6 X-en, és igy idekattintottam, mit is látok ezen az oldalon?

Olvasok, olvasok, de nem értem miről is szól a csevely? Segitsen valaki, köszönöm.

113. 4b6a2525df (válaszként erre: 111. - KNM1947)
2007. ápr. 10. 19:38
Jól sikerült, de soha többet nem megyek busszal, igaz eddig sem voltam. Az ágy még annyira nem jött be, de be fog:)
112. KIRA7
2007. ápr. 10. 19:14
ÉN NEM VAGYOK TÚL A HAT X-EN.MÉG FIATAL VAGYOK,DE AZ ANYÓSOM MIATT KÉRDEZNÉK,HOPGY KI AZ AKI SÚLYPROBLÉMÁKKAL KÜZD ÉS TESZ E ELLENE HA IGEN MIT ÉS HOGYAN?IDŐSKORI FOGYÓKÚRÁRA GONDOLOK MERT AZ ANYÓSOM LE AKAR FOGYNI DE ANNYIT ESZIK HOGY A CSALÁD NEM ESZIK EGÉSZ NAP ANNYIT MINT Ő EGY NAP EGYEDŰL.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook