Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hat nap telt el és már sokkal gazdagabb vagyok! fórum

Hat nap telt el és már sokkal gazdagabb vagyok! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hat nap telt el és már sokkal gazdagabb vagyok!

1 2 3 4 5
26. 00346cf747 (válaszként erre: 20. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 17:02
Hát nem t'om... ismertem egy nőt, callanetics oktatót, az utolsó percig egészségesen élt, sportolt, optimista volt, még műtétei után is, lemondott a kemoterápiáról, mert úgy érezte, alternatív módszerrel meg TUD gyógyulni, kirándulni jártak, abbahagyta a munkát, hogy tudjon koncentrálni a sokféle teára, meditálásra, pihenésre, töltődésre. Nem sikerült neki, negyven-valahány éves volt. :(
25. bakesz
2009. aug. 9. 16:19

Köszönöm ezt a sok pozitív energiát!!!!

Sok sikert neked!!!!

2009. aug. 9. 15:23
A Titkot ismerem, de nagyon kíváncsi vagyok babapiskotaa által olvasott könyvre is....... Jó lenne, ha jelentkezne.
23. 656f03db60 (válaszként erre: 13. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 14:14
Köszi szépen, még lehet, hogy valamikor utána nézek.
2009. aug. 9. 13:09
*irányítsd, elírtam
21. Mrs. Lovett (válaszként erre: 19. - 00346cf747)
2009. aug. 9. 13:08
Nyilvánvaló, hogy senki nem programoz be magának szándékosan betegséget, vagy balesetet, de a tudatalattid hatalma óriásibb, mint hinnéd. A módszer, amiről mi beszélünk pedig tulajdonképpen arra tanít meg, hogy tudatosan iránytasd a gondolataid, és zárd ki a rosszat, a félelmet, a szorongást.
2009. aug. 9. 12:37
A Titok nem önsegítő könyv. Tényeket közöl. Pl egy mellrákos nő történetét aki hitt benne hogy egészséges és hogy a rák soha ki sem alakult nála. Nem vett róla tudomást, csak jól érezte magát, mnondogatta hogy egészséges, komikus filmeket nézett és amikor 3 hónap múlva megvizsgálták a ráknak nyoma sem volt. Se kemo, se sugárterápia, semmi gyógyszer. Csak a hite hogy mindíg is egészséges volt elegendő volt ahhoz hogy eltünjön a rák.
2009. aug. 9. 12:30

A váratlan rosszakat se programozhatjuk be magunknak, hiszen nem jut eszünkbe, hogy megtörténhet velünk, mégis bekövetkezik, pl. betegség, baleset, haláleset, természeti csapás stb. Az események maguktól jöhetnek, az eredményekért tenni kell, nem szükséges erre rávilágítani :)

Önsegítő könyvekkel Dunát, Mississippit lehet rekeszteni.

18. 319cd6978b (válaszként erre: 15. - 00346cf747)
2009. aug. 9. 12:26
Nem biztos hogy a postás hozza a pénzt. Lehet hogy rábukkansz egy jól fizető állásra, vagy kipattan az isteni szikra a fejedből. Figyelni kell a környezetedre, az intuíciókra, megérzésekre. Nincs konkrét séma ami szerint működik. Még az is lehet hogy találsz egy pénztárcát vagy mittudom én. Persze ha szkeptikus vagy és kétségeid vannak akkor nem valószínű hogy bármi is lesz a mesés gazdagságból. Csak tökéletes tudatosság és eltökéltség esetén valósul meg. Elég egy apró gondolat hogy ez lehetetlen és az vonzza magával a többit és egy idő múlva már csak azon gondolkodsz hogy deszar helyzetben vagyok, sehonnan sem remélhetek plusz pénzt. És arra koncentrálsz és folyamatosan megerősíted azt. Különben meg kinek van szüksége pénzre. Az nem boldogít. Koncentrálj inkább arra amit rajta akarsz venni. Pl venni akarsz egy ruhát akkkor ne arra gondolj hogy akarok 5000 ft-ot hogy megvehessem azt a ruhát. Gondold azt hogy szeretnéd azt a ruhát. Érezd a magadénak. Vagy képzeld el álmaid házát. John Assaraf a Titok egyik tudója aki megszólal a filmben elmondja hogy kitette álmai házának képét a "kívánságtáblájára" és azt szugerálta hogy az övé legyen. Nem pont azt a házta akarta igazából csak egy olyat. A táblát teljesen elfelejtette már mert mással foglalkozott, de 5 évvel később amikor megtollasodott és beköltözött családjával új házába és előkerült a tábla rájött hogy új otthona nem csak olyan mint amilyet a táblára felragasztott hanem pontosan az. Nem törte magát hogy megtalálja a házta csak kérte, hitt benne és megkapta.
17. Holly (válaszként erre: 15. - 00346cf747)
2009. aug. 9. 12:24
És még valami. Ahogy írtad, az akarás nem elég, tenni is kell érte. Hiába van egy fantasztikus ötleted, amitől megváltozna az életed, ha soha egy lépést sem teszel a megvalósítása érdekében, akkor csak egy ötlet marad.
16. Holly (válaszként erre: 15. - 00346cf747)
2009. aug. 9. 12:22

Szia naki,


számomra nem új a vonzás törvénye, nem csak a Titok c. könyvben találkoztam vele, és számora nem kétséges, hogy működik. A pénz nem úgy jön be, hogy valaki hozzád vág pár milliót, vagy a postás tévesen neked ad egy rakat pénzt. Számomra a vonzás törvénye annyit tesz, hogy ha valamit szeretnék - pl pénzt - akkor a "körülmények" úgy alakulnak, hogy lehetőségem van megkapni. Hogy példát mondjak: kapsz egy jobb állás lehetőséget, vagy lesz egy szuper ötleted, amiből bevételed lesz, vagy valamelyik költséged olyan jelentősen leesik, hogy spórolsz rajta, vagy kiderül, hogy volt egy nem ismert rokonod, aki rádhagyta a pénzét, találsz pénzt az utcán, vagy bármi más, néha abszurdnak tűnő dolog. A lényeg az, hogy nem mindig - bár néha ez is előfordul - a pénzt magát vonzod be, hanem egy olyan lehetőséget ami pénzt fog teremteni.

15. 00346cf747 (válaszként erre: 14. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 12:11
Még mindig nem értem, honnan hozna pénzt a postás. Nem tartozik nekem senki, nem nyertem, ajándékról nem tudok, öröklés elképzelhetetlen...
14. 319cd6978b (válaszként erre: 12. - 00346cf747)
2009. aug. 9. 12:06
Tudom, de ha nem akarod vagy ellentétes gondolataid vannak akkor hiába teszel érte. Én csak sokadjára értettem meg ezt a vonzás dolgot és egyre jobban megy. Persze a nagy dolgok amiket szeretnék még váratnak magukra de egyszer bekövetkezik. Hinni kell benne akkor is ha lehetetlennek tűnik. Ez nem kerül semmibe, jobb kedved lesz tőle és ha nem jött be akkor se vesztettél semmit.
13. 319cd6978b (válaszként erre: 11. - 656f03db60)
2009. aug. 9. 12:03
Nem. Ezt egy amerikai nő írta aki végső elkeseredése közepette talált rá erre a Titokra. A könyv és film szerint a titkot már évszázadok óta ismerték a történelem nagy alakja (diktátorok, tudósók mint Einstein, írók mint Shakespeare, feltalálók mint Ford, és még sokan akik nagy dolgokat vittek véghez. De ezek az emberek nem akarták hogy mások is tudjanak róla ezért nemosztották meg. Érdemes elolvasni vagy megnézni. Ez esetben nem érvényes hogy sokmindent kihagytak a filmből ami a könyvben nincs benne ugyanis előbb született a film és az alapján a könyv. A könyv szövege nagyjából megegyezik a filmével.
12. 00346cf747 (válaszként erre: 7. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 12:01
Az akarás általában nem elég... tenni is kell a dolgokért!
11. 656f03db60 (válaszként erre: 7. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 11:59

Szia!


Egy kérdésem lenne, nem biztos, hogy jól tippelek, de egyszer hallottam egy fiatal magyar férfiról, aki írt egy könyvet. Írt egy könyvet, melyben az ő sikerét és gyors meggazdagodásának történetét mesélte el.

A könyv címére már sajnos nem emlékszem. Nem ő róla van szó? Ha nem, akkor bocsi.

:)

2009. aug. 9. 11:25
Igen, ez az agykontroll!:)
2009. aug. 9. 11:14

Akit erdekel a video itt meglehet kapni vagy nezni. Ez nem illegalis, barkinek elerheto. Regisztralni sem kell, es az oldalon mas hasznos dolgok is vannak, sot emberek is akikkel lehet beszelgetni, tanacsot kerni, de ha beszelgetni szeretnel, akkor regezni kell. Mindenki kivetel nelkul nagyon kedves, barmiben segitenek.



[link]

2009. aug. 9. 11:12

nagyon köszi!!!!hazajön a fiam,és megoldja:-)))

én hüje vagyok hozzá!!!

7. 319cd6978b (válaszként erre: 6. - 00346cf747)
2009. aug. 9. 10:50
Nem szabad azon törni a fejed hogy hogyan gazdagszol meg. Neked csak akarni kell és hinni benne hogy megtörténik, vagy már meg is történt, a hogyan meg rábízni a "vonzás törvényére". Ha nem tudod a hogyant akkor sokkal több esélyt hagysz rá hogy bekövetkezzen mert ha rákoncentrálsz hogy te azzal akarsz meggazdagondi hogy megnyered az ötös lottót akkor sokkal kisebb az esélyed rá mintha csak annyit kívánsz hogy milliomos akarok lenni. Ha elolvasod akönyvet vagy megnézed a filmet akkor sokkal érthetőbb.
2009. aug. 9. 10:31

Jó, jó, de mitől hozza a pénzt a postás? :)

A beosztás megtanulása, az OK.

5. cickány64 (válaszként erre: 4. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 10:31
a filmnek is ez a címe?hol lehet ezeket megszerezni?
4. 319cd6978b (válaszként erre: 2. - Cickány64)
2009. aug. 9. 10:24
A Titok. Mi más. Én már 3 szor elolvastam (pedig még a kötelezőket sem szoktam elolvasni annyira nem szeretek) és a filmet is megnéztem legalább 5-ször. Egyre nagyobb dolgokat sikerül bevonzanom.
2009. aug. 9. 10:16

Gratulálok a cikkhez és a sikeredhez is!

Azt hiszem nem egyedül találok magamra ebben a cikkben!

Nagyon szimpatikus, hogy másokkal is megosztod a tapasztalataidat és gondolom segítesz is ha kell. Egy boldog ember, szintén boldog embereket szeret látni maga körül.

Jó ötlet ez a vállalkozás, pláne decemberben, mikulás-karácsonyra fog felmenni a forgalom.


Engem is érdekelne a könyv címe és hogy hol lehet kapni?

A vállalkozás is érdekelne, hol akarjátok árulni? Kis tételben, vagy nagyban is?

2009. aug. 9. 10:08
nagyon örülök!!! mi ez a könyv?
2009. aug. 9. 10:03
Csodálatos változásokon mentem keresztül. Az elmúlt két évben örökös problémát jelentett a pénz és a baráti köröm egyre többször hallotta a számból: sajnálom, de ezt most nem engedhetjük meg magunknak. Minél kevesebbre futotta, annál több vitánk volt a párommal. Az utóbbi időben nem is nagyon esett másról szó, mint hogy nincs pénzünk semmire.

Ugrás a teljes írásra: Hat nap telt el és már sokkal gazdagabb vagyok!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook