Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hat dolog, amit sohasem mondanak el a fogyókúrákról (pedig nem ártana tudnunk...) fórum

Hat dolog, amit sohasem mondanak el a fogyókúrákról (pedig nem ártana tudnunk...) (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hat dolog, amit sohasem mondanak el a fogyókúrákról (pedig nem ártana tudnunk...)

1 2 3
2010. jan. 17. 11:12
dorci89 álj neki de osszuk meg a tapasztalatokat s ha kell segítsünk egymásnak!Nem vagy egyedűl!!
2010. jan. 17. 11:05

Még annyit a cikkhez, hogy szeretném nyomatékosan hangsúlyozni: itt nem lesz szó semmiféle "csodamódszerről", "csodadiétáról", "csodabogyókról" és semmi ilyesmiről. Csak olyan módszereket, ötleteket mutatunk, amelyekkel a mindennapi életben, a bármelyik közértben kapható nyersanyagokból kiindulva és a klubban kapott tudással felvértezve boldogulni lehet, hogy egészségesebben élhessünk és ehessünk.


És ehhez a többi klubtag ösztönzése lesz még óriási erő, hiszen mindenkinek ugyanaz a célja, arról nem is beszélve, hogy egymástól is nagyon jókat lehet tanulni.


Emese, Te is indíthatnál hasonlót, hiszen ahogy írod, már tudod, hogy a buta diéták, amikkel sanyargattad magad, hibásak voltak. A legjobb mondatod: "Ez idő alatt sokkal tudatosabb lettem (kaja terén)". Pont ebben szeretnénk mi is segíteni! Hogy tudatosabbak legyetek, és rájöjjetek, hogy a diéták nem segítenek! Erről szól a cikk és a klub is.

2010. jan. 17. 10:56
Hát én se birtam februárig s elkezdem a fogyókúrámat -20kg-le kell adnom.Most nagy célom s úgy érzem menni fog:-))
2010. jan. 16. 21:24

Akinek sikerül(t), annak gratulálok, és kívánom, hogy továbbra is érezze nagyon jól magát! Aki szeretné megismerni az ötleteinket, és szeretne egy támogató csapatot maga mellé, akik ugyanabban a cipőben járnak, mint ő, azok pedig próbálják ki a klubot.


Sokféle út van a sikerig, és nem muszáj mindenkinek ugyanarra mennie! Ettől szép a világ, hogy változatos. Nem?

2010. jan. 16. 19:19

Meghajlok, meghajlok... köszönöm, köszönöm :-)

Azért a rendszeres sport, mozgás is nagyon sokat lendített a dolgon.

Csupa jót mindenkinek! :-)

2010. jan. 16. 17:49

Hát emberek...így visszaolvasva...annyira igazatok van.:S

Banyek...mennyivel bölcsebbek vagytok nálam.

Eddig tartott a tagság :D:D:D (fél óra...)

Azt hiszem egyedül állok neki a munkának. Már eleget mutat a mérleg ahhoz, hogy elég elszánt legyek :S

Én is gratulálok emese24!!:) Nem kis akaraterő kellhet ahhoz, hogy ilyen szép eredményt érj el.

2010. jan. 16. 17:29
emese24 nagyon sokat fogytál gratulálok!Remélem én is tudok legalább ennyit fogyni:-)))
2010. jan. 16. 17:11
Szeretnék megszabadulni úgy 10 kilótól, de nem önsanyargatással, hanem életmódváltással. Remélem ezúttal sikerül! Minden gondolkodás nélkül feliratkoztam :) Nagyon kíváncsi leszek, hogy megy majd a dolog.
2010. jan. 16. 16:28
Az életmód váltás egy életre szól!
17. 156a5eb9fd (válaszként erre: 16. - Belle Morte)
2010. jan. 16. 16:24
Én már azzal elkönyveltem a sikert, hogy leadtam 37 kilót! :-) Azért ehhez elég nagy erő kellett, pláne hogy nem szedtem semmi bogyót! Ez idő alatt sokkal tudatosabb lettem (kaja terén)és már tudom hol rontottam el amikor évekkel ezelőtt buta diétákkal sanyargattam magam! Azokat még egyszer nem fogom elkövetni. Úgyhogy a saját sikeremet elkönyveltem!:-)
16. Belle Morte (válaszként erre: 14. - 156a5eb9fd)
2010. jan. 16. 16:13
Ha egy, másfél év után is ennyi a súlyod, vagy 3 után akár, akkor könyveld el a végleges sikert. Kívánom, hogy sikerüljön!
15. 07c4794583 (válaszként erre: 13. - Enni Kell Klub)
2010. jan. 16. 14:36

Avval marhára nem értek egyet, hogy "amit sohasem mondanak el", hiszen ezeket a dolgokat ezerszer leírták a világ összes fogyós cikkében, ti is tudjátok. Ezek a gondolatok dőlnek az összes wellness és női portálról, lapokból, dietetikusos tévés riportokból, bárhonnan.


DE! bizonyára egy ilyen klubtagság komoly mankó lehet azoknak, akik ugyan elolvasták-meghallgatták ezeket a dolgokat, csak épp a gyakorlati megvalósításig nem jutnak el.


Kicsit őszintébbnek éreztem volna, ha az "Ugye, hogy százszor olvastad ezeket, mégis milyen nehéz átültetni a gyakorlatba?" vonalon mozog a cikk, hiszen a legtöbb embernek itt van a problémája, nem avval, hogy a leírt dolgokról életében nem halott volna. Nekem így ugyanez jön le: tévésopos stílusú marketing (csak itt! csak neked! az egyedülálló! még sose volt lyen!), a végén meg: vedd meg ezt meg azt.

persze, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki elhúzza a száját a cikk végére.


Ha már engedélyezve volt a hozzászólás, leírtam a véleményem. :) Úgy látom, nem vagyok egyedül...

2010. jan. 16. 14:26

Én nem jártam semmilyen klubba és nem fizettem senkinek semmit, mégis fogytam 37 kilót, és saját elhatározással, akarattal, kitartással tudtam életmódot változtatni, tartani a súlyomat és életmódomat már lassan fél éve.

Járhatnak az emberek klubba, fizethetnek akár ezreket és akár tízezreket, ha nincs meg a kellő akarat. Persze bocsánat mindazoktól akik nem így gondolják.

Én így gondolom!

13. Enni Kell Klub (válaszként erre: 12. - Cullinan)
2010. jan. 16. 12:01

Szia! Nagyon jól megértetted a lényeget. Pont erről szól ez a klub, hogy mindenki mindent tud már az okos egészséges diétákról - mégsem megy nekik... Éppen ezen szeretnénk változtatni. Ez a klub abban különbözik minden mástól, hogy egészen más megközelítésből indul, és egy rendszert ad a kezedbe, amivel már eligazodsz magad is. Természetes, hogy nem adjuk ingyen ezt a tudást, hiszen rengeteg munka volt mögötte, amíg összeállítottuk.


Ha feliratkozol, az ingyenes. Az ajándékok ingyenesek. A tájékoztató levél ingyenes. Ha ezek után is érdekel, eldöntöd, hogy akarsz-e jönni a klubba is, ami már nem ingyenes, hiszen a beletett munkánkon kívül fizetnünk kell a terembérletet, a nyomtatott anyagokat, amit a klubtagok kapnak, a kóstolókat, és így tovább. Ehhez képest nevetségesen alacsony az ára, de ugyan miért kellene mindezt ingyen adnunk?


Ettől még mindaz, amit írtunk, igaz. Az is igaz, hogy magad is összeszedheted a szükséges tudást. Ha van erre időd, akkor tedd ezt! Mi egy egérutat kínálunk, amivel lerövidítheted az utat. Sok sikert!

12. cullinan (válaszként erre: 9. - Enni Kell Klub)
2010. jan. 16. 08:47

Nagyon klassz amit leirtál, sok okosság van benne, de aki sokat foglalkozik evvel a témával, az szinte már kivülről fujja, hogyan is kellene okosan egészségesen diétázni, mit ajánlatos enni, miért, hogyan mennyit!

Klassz volt a cikk, de szinte éreztem, hogy a végén lesz egy de.....ha mindezt meg akarod élni, tudni, akkor.....iratkozz fel, csatlakozz, a végén...vedd meg...jaaj, ne haragudj, de megint üzletet érzek a dologban!!!és ettől már az egész cikk visszataszitó lett számomra:(((

11. cullinan (válaszként erre: 3. - D4a2436008)
2010. jan. 16. 08:43

Mégegyszer leirnád ezt a kókuszolajos keveréket, mert nem egészen értem, ahogy leirtad.

Ezt konkrétan mire ajánlotta neked a doki?

2010. jan. 16. 01:31
nagulatú = hangulatú, bocsi :-)))
2010. jan. 16. 01:31

Sziasztok!


Örülök, hogy tetszett, és hogy máris ilyen sokan feliratkoztatok! Nemcsak Budapesten, de több más városban is indul ilyen klub, sőt, nemsokára lesz online változata is (bár akkor épp a jó nagulatú összejövetel nincs meg, pedig azt szerették a legtöbben). Akik eddig részt vettek, mind jól érezték magukat és sokat tanultak.


Én viszont iszonyú béna voltam, mert amikor szerkesztettem a feliratkozottak listáját, véletlenül félrecsúszott az egerem, és kitöröltem valakit!!! Csak arra emlékszem, hogy Orosházáról jelentkezett. Léci, ha itt vagy, ne haragudj, és iratkozz fel még egyszer! Köszönöm és még egyszer bocsi az ügyetlenkedésemért...


Kellemes hétvégét mindenkinek!

2010. jan. 15. 23:03

Sziasztok:))))

Én is feliratkozom,nekem is tetszik a cikk,jó ötlet volt!!!!!!!!

7. apokrif (válaszként erre: 4. - Winny)
2010. jan. 15. 22:33

ÚJ GONDOLKODÁSMÓD NÉLKÜL NEM MEGY


„Egy probléma nem oldható meg ugyanolyan gondolkodásmóddal, mint amilyenben az adott probléma keletkezett. ” /Albert Einstein/


Az emberek nagy része kiválóan ért az elektronikához, a számítógéphez, a labdarúgás szabályaihoz, de elképesztően tájékozatlan a saját testének, lelkének működéséről, gondozásának mikéntjéről. A jelenlegi szemlélet a korok-betegség, tünet-gyógyszer összefüggésben gondolkodik. Több tünetre több gyógyszer; a betegek marokszámra szedik egymás hatását zavaró, mellékhatásokat okozó szereket. Mi vagyunk az egyik legbetegebb nemzet Európában, és ez egyaránt vonatkozik az állampolgárra, az orvosra, az egészségügyre... Ennek legfőbb oka az „egészségügy”(?) szemlélete; az, hogy nevével ellentétben a betegségekre koncentrál az egészség helyett.

Az állampolgár többnyire nem hiszi el, hogy a tanács betartása javíthat közérzetén, egészségén, életkilátásain. Nem hiszi el, mert

- vagy nem bízik az egészségügyben (sem),

- vagy gyógyíthatatlannak érzi magát,

- vagy egyszerűen nem érdekli a saját egészsége (sem),

fásultan beletörődött a testi, lelki romlásba, tüneteibe, a korai halálba!??


Az okok hátterében éppúgy jelen van meghatározóan az egészségtelen életmód, a hiányos egészségkultúra, mint pl. a környezetszennyezés. Nagyon sokan és sokat dohányoznak, egészségtelenül táplálkoznak, keveset mozognak, mérhetetlenül sok alkoholt fogyasztanak, önpusztító életmódot folytatnak, nem törődnek egészségükkel, környezetükkel.

Utálatos ez a kép, de hát ez a valóság!!!

Minek kell még történnie, hogy ezeket az állampolgár tudomásul vegye???


„Nemcsak azért vagyunk felelősek, amit teszünk, hanem azért is, amit tenni elmulasztunk.”

/ Moliere/

2010. jan. 15. 22:14
Szuper ez a cikk!
2010. jan. 15. 20:03
Most iratkoztam fel. Kiváncsi leszek erre a klubra!
2010. jan. 15. 19:57

Szuper!

A legnezebb a teljes szemléletváltás.

2010. jan. 15. 19:02
En,tegnap voltam orvosnal,es mondtam,hogy ajanljon valami gyogyszert.Azt mondta,ne higgyjek,a gyogyszerekbe.O eves elott forrovizbe tesz,kokuszolajat,es almaecetet,azt issza.Nem tudom,a kokuszolajat,hol lehet kapni.Adott nekem egy 4 hetes dieta receptet.1 hetig naponta 6 tojas,zoldseg,gyumolcs.Mondtam neki,de doktor ur,magas a koleszterinem! Azt mondta,ne egyem meg a sargajat.
2010. jan. 15. 18:57
Ez tök jó. Nem szít vitát, de okosakat mond. Én feliratkoztam, bár fogyni nem akarok (173cm és 56kg vagyok, rengeteget sportolok, ez az életem), de érdekelnek az okosságok, meg az egészséges életmód. :)
2010. jan. 15. 16:03
A magazinokban, az interneten, a tévében, a rádióban, egész egyszerűen mindenhol arról lehet hallani, hogy diétázni kell, fogyni kell, mert az egészségünk, a kinézetünk nem lehet jó, ha az alakunk nem tökéletes. És már kapjuk is a rengeteg tuti tippet, amelyek egyik vagy másik hírességnek beváltak, mert bizony ők is emberek, elcsábulnak, bűnöznek, aztán meg kell szenvedniük a tökéletes alakjukért.

Ugrás a teljes írásra: Hat dolog, amit sohasem mondanak el a fogyókúrákról (pedig nem ártana tudnunk...)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook