Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

202. Mariannka80 (válaszként erre: 201. - Mariannka80)
2012. jan. 11. 20:25
Ja és Angol!!!
2012. jan. 11. 20:24

Méretileg 0-2 év.Fiú-lány vegyes.

Minőségileg kevés krém,a zöme extra és I oszt.

Van közte foltos is picit bolyhos is,de lyukas agyonhasznált nincs.Nem préselt bálás.

Szezonálisan tavasz,nyár kevés téli.

Teljesen vegyes rugik,pulcsik,kabátok,overálok,kocsikabátok,nadrágok,pólók,rövidnacik,leggingsek,bodyk,szoknyák,ruhák stb....

2000 Ft/kg

200. petrikek (válaszként erre: 197. - Mariannka80)
2012. jan. 11. 18:39
Engem is érdekelne a minőség, méret, ár, szezon.
199. Evici85 (válaszként erre: 197. - Mariannka80)
2012. jan. 11. 18:21

Szia!

Milyen méret? és mennyiért?

198. Evici85 (válaszként erre: 195. - Nagyker)
2012. jan. 11. 18:19

Szia!

Én a válogatott árut szeretem, azt is az 1.oszt. és a krémet. nem szeretem a foltos bolyhos ruhákat, ezeket el se lehet adni! Angol és olasz ruhám is volt, de többnyire német, és ezt itt szeretik!

Mikor és hol nyitsz? mennyi lesz kg?

2012. jan. 11. 17:18

Sziasztok!

Nincs szükségetek bébi ruhára????

kb 20 kg bébi ruhám van.....nincs kiválogatva!!!!

196. petrikek (válaszként erre: 189. - KirA77)
2012. jan. 11. 14:03

45 m2 - néha kicsinek bizonyul. 25 m2-en ruhák, 20 m2-en babafelszerelés (egy kis sarok raktárnak elkülönítve.

Angol ruha nagykert tudok priviben, viszonylag drága, de szép, nagy része eladható. Egyébként a teszveszen rengeteg nagykernek vannak fent 20 kg körüli zsákjai.

A bizományos ruhát NEM FOGJÁK odaadni kilós áron.

Én a cipőt és a kabátot, overált veszem be a legdrágábban 1000-1500 ft körül. Először hülyén néztek rám, de aztán rájöttek,hogy vagy kimegy a divatból, hónapokig fent van a teszveszen.

Mondok egy példát: siesta cipő, asso cipő 15-17 ezer ft újonnan. Ha a teszveszre felteszi féláron, akkor sem veszik túl sokan meg, mert annyiért kevésbé márkás, de új cipőt vesznek.

így nálam elég sok márkás cipő van. Ha drágán akarja ott hagyni, akkor nem tudod eladni!!!!

A legjobb duma: "csak egyszer volt a gyereken" "szinte új". Nem! Az használt ruha (ha egyszer sem volt a gyereken, akkor is). Néhányan megsértődnek. Elmennek. De az értelmesebbje belátja.


Még azt tudom javasolni,hogy próbálj meg mindig igazodni a szezonhoz.

Pl. mi most rogyásig vagyunk jelmezzel. Több száz db van. Jól eladható.

Évnyitókor fehér ing. Nyáron koszorúslányruha stb.

Holt szezonban hirdetni kell, hogy beveszel bizományba képességfejlesztőt, mesekönyvet. Szóval ötletekkel át lehet vészelni a válságosabb időszakot is.

Ugyanígy lehet a felnőttruhásban is.

195. Nagyker
2012. jan. 11. 13:13

Sziasztok


A segítségeteket / véleményeteket kérném. Használt ruha nagykereskedést szeretnénk nyitni és arra lennék kíváncsi hogy milyen termékeket forgalmazzunk szerintetek?


Originál nyers gyűjtést.(Door to door,konténeres,iskolai gyűjtés)

Angol,Holland,Olasz,Német stb...


Válogatott ruhák Krém,Extra,1-2. osztály. stb...


Ti milyen árút szoktatok általában venni?

194. Evici85 (válaszként erre: 193. - Ledif)
2012. jan. 11. 09:30

hát nem:(

reméljük a hét második fele jobb lesz...

azt mondják a jan., febr. ilyen rossz... hát remélem beindul megint, mert már őszülök:)

193. ledif (válaszként erre: 185. - Evici85)
2012. jan. 10. 22:01
Sajnos nekem sincs forgalom, bár ez téged nem vigasztal.... :(
192. ledif
2012. jan. 10. 21:59
Nem tudom milyen helyen vagytok, de nálunk működött egy bizományi kb egy nyáron, aztán gyorsan be is zárt,mert azt mondta,csak eladni akart mindenki, venni meg senki. Igaz,hogy ez egy 3000 fős kisváros.
191. Evici85 (válaszként erre: 189. - KirA77)
2012. jan. 10. 20:55

Nekem 35nm-es az üzletem, és már bánom, hogy ilyen kicsit bérlek!

Nyáron még foglalkoztam bizománnyal, és a baba kocsiktól meg se lehetett sokszor mozdulni.

Én a ruhákat darab áron vettem be nem kilósan

190. Evici85 (válaszként erre: 188. - Mariannka80)
2012. jan. 10. 20:51
köszike!
189. KirA77 (válaszként erre: 183. - Petrikek)
2012. jan. 10. 20:03

Sziasztok! Köszönöm, hogy írtatok! :)

Én kapásból azt hittem, hogy a horgonyban angol cucc van. Ugyanis én is inkább azt szeretnék (magamból kiindulva én is azt szeretem venni). Akkor mit javasolsz, melyik nagykerbe menjek? Egyébként nagyon sok kérdésem van. Többször elbizonytalanodok abban is, hogy mekkora üzletet béreljek. (most már jó párat megnéztem). Félek, hogy kicsi üzletbe a babafelszerelés nem fér be. 2 babakocsi, és lépni sem lehet az üzletbe. Nektek kb. mekkora üzletetek van? javasolták már, hogy a használt ruhát kilós árban vegyem be ne darab árba. Bocs a sok kérdésért, és köszönöm a segítséget!!!! :)))

188. Mariannka80 (válaszként erre: 187. - Evici85)
2012. jan. 10. 19:49

Szia!

Én Extra -I osztályt vettem már onnan,de nekem nem jött be.

Sok benne az ingnyakú póló,egyenruha,body stb.

187. Evici85
2012. jan. 10. 18:04

Rongyászból rendelt már valaki tavaszi gyerek B mix-et?

milyen minőségileg?

még arra vagyok kíváncsi hogy a piac kategóriás milyen?

köszi

186. bekka2
2012. jan. 10. 15:58

Leírom nektek mi a PRÉSELT BÁLA! mert látom sokakat gondolkodóba ejt, hogy vegyek, vagy ne vegyek?!!

A NAGYKEREK II-III. osztályú ruha hulladéka!!!!!!

remélem tudtam segíteni!!!

185. Evici85
2012. jan. 10. 13:24

Sziasztok!

Én annyira el vagyok keseredve!!

Mi van itt az emberekkel???

Csak nekem nincs forgalmam?????

2012. jan. 10. 13:19
Az ajándék bála tuti kuka.
183. petrikek (válaszként erre: 181. - KirA77)
2012. jan. 10. 13:18

Szia!

A horgony tényleg jó, bár az anyukák az angol ruháért sokkal jobban odavannak.

Bizományosban (évek óta használt gyerekruha és bababizományi üzletem van) én sokáig nem kötöttem levásárláshoz, de tavaly október óta igen, mert sokan azt gondolják, hogy hétfőn behozzák szerdára meg már el is adod. Jönnek: "mennyi pénzem van" és persze körül sem néznek. Na ez hosszú távon elég fárasztó. Mi azt csináljuk, hogy a babafelszerelés (kocsi, kiságy, etetőszék stb.) árát odaadjuk, de a ruhát nyilvántartjuk és le kell vásárolni.

Ha egyéb kérdésed van, akkor szívesen segítek.

182. Evici85 (válaszként erre: 181. - KirA77)
2012. jan. 10. 09:21

Szia!

Bizományban tudok segíteni!

Hirdesd meg magad, hogy bizománnyal fogsz foglalkozni! Hidd el fognak menni, hiszen az embereknek szüksége van a pénzre, és vinni fogják a ruhákat be( ebben az a jó hogy nem áll benne a pénzed!!)

Csak vigyázz!mert némelyik ember, szinte majdnem annyit kér mint újkorában....

Könyvelőddel írasd meg a bizományi szerződést, és az adásvételit is!

181. KirA77
2012. jan. 9. 16:03
Sziasztok! Én most szeretném megnyitni első baba és gyerek használtruha és bizományi üzletemet. Most az árukeresgélés fázisában vagyok. Ehhez szeretnék segítséget kérni. Kifejezetten jó minőségű, márkás darabokat szeretnék. Mit javasoltok merre induljak. Láttam többen írtátok a horgonyt, valóban érdemes megnézni? Esteleg még valami jó tipp? Milyen buktatók vannak, mire figyeljek oda? Nagyon köszönöm! Szép napot!
2012. jan. 9. 15:17
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.Akkor azt hiszem ezt is kihagyom. Keresgélek tovább.
2012. jan. 9. 13:35
Mi is óriásbálákkal kezdtünk. Rendeltünk őszi-télit, és ide hoztak jogging bálát, tele edzőruhával. Szerencsére azért nagyjából elfogyott. Utána is rendeltünk bálát, akkor jót hoztak, és az is elvásott, de az sem volt valami csúcs minőség. Majd volt egy összeköttetésünk, aki Németből hozta az árut euró/kg-ért. Jó volt, de családi okok miatt felhagytak a behozással. Most megint 250+áfa/kg áron hozzuk Győr mellől, nagyon jó, nagyon elégedettek vagyunk, de még nagyon kezdeti a "viszonyunk" :) Ott átválogatják, sőt ha szükséges mossák is az ausztriából származó ruhát. Nem a legcsúcsabb krém minőség, de pl. egy ilyen turiba, mint a mienk, ahol 300-500Ft a darabár, megfelel. És sok a márka benn.
178. Evici85 (válaszként erre: 177. - Erika827)
2012. jan. 9. 13:07

Igen, tényleg az szemét!

Nyárit kértem és ide hozták a téli ruhát! én se veszel soha többet tőlük! ezért is félek a bálás ruháktól! mert már jól pofára estem vele. a fickó itt szavatkozot, ha nem olyan minőséget kaptam mint amilyet vártam, kicserélni... hát persze azóta is hozza....

2012. jan. 9. 12:48

Én is vettem már azoktól ,de soha többet!

95%-a szemét volt!

176. Evici85
2012. jan. 9. 12:41

Szia!

Én már vettem! mind a 2 vállalkozótól! Megfogadtam többet nem veszek!!! olyan 2.osztályú minőségű a ruhák!

2012. jan. 6. 08:26
Szia Bekka2! Értem én, hogy te is adtál el beg bálát, de te is szerzed valahonnan nem? Vagy külföldi kapcsolatod van?
174. bekka2 (válaszként erre: 173. - Ledif)
2012. jan. 5. 22:43

Szia

Sőt azt is írják hogy melyik nagykerben mennyibe kerülnek a ruhák kg-ja!! most akkor a hádát és a horgonyt lehet reklámozni, de egy névtelen senki itt nem írhat semmit!!

Teljesen igazad van!!!!!!

szép estét!

173. ledif
2012. jan. 5. 22:10
Szia Bekka! Azt mostmár értem, de azt ,hogy a legutóbbi hozzászólásomat mért törölték,azt végképp nem értem. Annyit írtam,hogy segítek priviben aki szeretné. Erre törlik, de lejjebb üzlet nevek vannak kiírva, meg márka nevek, azt nem törölték............

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook