Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

112. szilvi0410 (válaszként erre: 111. - Andrea1337)
2011. nov. 13. 19:00
Írtam vissza privát,írj róla.....
2011. nov. 9. 10:05

A nagyker részében szeretnék nektek segíteni, de a moderátor azt írta, hogy hirdetésnek minősül amit kínálok.

Még új vagyok itt. Hogy adhatok át infókat?

110. Evici85 (válaszként erre: 108. - Ledif)
2011. nov. 9. 09:48

szia!


Nos, nódrág megyében van egy pár nagyker, de őket nem szívesen ajánlanám! én befürödtem velük....

bálát szerintem se érdemes venni, nagyon sok a rossz minőség benne! én válogatott ruhákat veszek, igaz drágább, de szeretem a minősége miatt. nagyon nehéz igazán jó nagykert találni ami árban és minőségileg is megfelelő!

én márciusban nyitottam a turimat, remélem még sokáig tudom majd csinálni, mert szeretem, de a bevételt egyáltalán nem lehet kiszámítani...:(

nekem 35m2-es üzletem van, van vállfás és turis rész is.

én amikor hozok ruhákat, olyan 250kg körül hozom, de hidd el ez is majdnem csekély. szerintem neked is kellene olyan 200-250kg kezdésnek is.

remélem tudtam segíteni!

ha van kérdésed szívesen válaszolok!

109. Andrea1337 (válaszként erre: 107. - Ledif)
2011. nov. 9. 09:34

Szia!

Megpróbálok minden kérdésedre válaszolni, a személyes tapasztalataimat megosztani vele.

Tavaly volt használt ruha üzletünk. Sajnos idén januárban be kellett zárni, mert nem ment. Elég sokan nyitottak ránk és talán a környék sem volt a legmegfelelőbb. A nagyker részével még most is foglalkozunk, erről privátban tudok neked többet írni. Nekem az a véleményem, ha "csak" egy üzletben gondolkodsz, nem érdemes bálát venni. Az a tapasztalat, hogy gumikesztyűvel neki kell esni (elég gázos dolgok is vannak benne) és 1 tonnából kb 400 kg használható árud marad. A bálák elég vegyesek, ha mázlid van, jó cuccokat lehet benne találni, de én csak ezért nem hozatnék be külföldről.

A 30 m2-es üzletbe kb 200 - 250 kg ruha elegendő mennyiség, persze azt is tudni kéne, hogy ömlesztve, igazi turisra akarod, vagy vállfára kihelyezve.

Merre laksz, hol nyitnád az üzletet?

Nekünk részben olasz ruhánk volt az üzletben (és a nagykerben még van is), nem sokban különbözik az angoltól.

Gondold át és privátban tudok neked segíteni.

108. ledif (válaszként erre: 106. - Evici85)
2011. nov. 8. 18:00
Nógrád megye,de elég közel a pest megye határához. :)
107. ledif (válaszként erre: 105. - Andrea1337)
2011. nov. 8. 17:58
Szia, de aranyos vagy,hogy jelentkeztél, tulajdonképpen abban kérném a segítségedet,hogy honnan érdemes ruhát hozni? És érdekelne, hogy szabad-e bálát venni, vagy abban nagyon nagy a rizikó? És még az is, hogy kb 30m2 -es az üzletem, szerinted mennyi ruha kell bele,hogy ne tűnjön üresnek? Bocs,ha sokat kérdezek, de pár héten belül elkészül az üzlet,és szeretném megnyitni, de tanácstalan vagyok. És nagyon érdekelne még az olasz ruha beszerzése,mert felénk angol turik vannak,és arra gondoltam, hátha egy kis újdonság érdekelné az embereket.
106. Evici85
2011. nov. 8. 09:53
merre laktok?
2011. nov. 7. 20:49
Szia. Miben tudnék segíteni? Én is használt ruhával foglalkozom.
104. ledif
2011. nov. 7. 17:38
Sziasztok, van még itt valaki? Ez az olasz dolog engem is érdekelne, mert hamarosan turit nyitok, írtam Gallele-nek priviben ,de nem jött válasz, ha valaki tud segíteni, megköszönném, üdv.
103. Evici85
2011. szept. 26. 13:35

várjuk válaszod!

engem is érdekelne!

2011. szept. 26. 11:31
Írj róla bővebben ,ha nem titok?De ha írtál róla gondolom ,nem az?
2011. szept. 26. 09:50
Szia! És hol lehet ilyet beszerezni, meg milyen áron? Köszi.
100. burghart2 (válaszként erre: 95. - Hópofi21)
2011. szept. 21. 13:38
Sziasztok! Mi tavaly decemberben zártunk be, mert megnyitott városunk szélén a T..có és ekkor kiürült a város. Mindenki rohant az új multiba és a kiskereskedők meg sorra bezártak. Velünk együtt még 2 turi szűnt meg. Aki maradt (butik, ajándék, lakásfelszerelés stb. kiskerek)átalakultak, elküldték az alkalmazottat, kisebb helyiséget bérelnek azaz próbálnak még túlélni. Mi itt ülünk másfél tonna megmaradt készletünkön és millió vállfán :). Mindenki külföldről akar behozni, pedig szerintem van már itthon annyi elfekvő bála, hogy elturizhatna belőle az ország 2évig.
2011. szept. 14. 12:02

Sziasztok!

Női-tini felsők,tunikák érdekelnének.

Ha valaki tudna olyan címet küldeni nekem,ahonnan ilyet be tudnék szerezni,nagyon megköszönném!

98. bekka2
2011. szept. 13. 22:41

Sziasztok!

Én most találtam erre a fórumra, és láttam, hogy ti már nagyon tapasztalt használtruhások vagytok!

Én most szeretnék használtruha üzletet nyitni, bár pár bálán már túl vagyok, de sajnos nincsenek jó tapasztalataim!

ezért szeretnék kérni tanácsot, hogy honnan vegyek használt ruhát, én olasz ruhára gondoltam, és ha bárki tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném! Bármilyen tanácsot szivesen fogadok!!!

köszönöm szépen csajok!

97. Hópofi21 (válaszként erre: 96. - Evici85)
2011. szept. 12. 13:23
Szerintem minimum fél év, de attól is függ, mennyire hirdeted/reklámozod magad. Mi tavaly novemberben nyitottunk, de még most is van olyan helyi vásárló, aki most jött először. Pedig Vonyarc nem olyan nagy település.
2011. szept. 7. 15:16

Sziasztok!

Szerintetek mennyi idő kell ahhoz hogy egy turi beinduljon?

2011. szept. 6. 14:24

Sziasztok!

Nekünk tavaly november óta van turink. Kezdetben szerencsénk volt, mert tudtunk jó minőséget hozatni 1euró/kg áron. Az üzlet úgy lett kialakítva, hogy a ruhákat átlagban 400ft/db áron tudom adni. A baj az, hogy a beszállítónk többet nem hoz ruhákat, a címet, ahonnan hozta, pedig nem adja meg. Így most olyan nagykert kell találnom, ahonnan olcsón tudok jó minőséget hozatni, mert nem szeretném emelni az áraimat. Egyszer kiegészítésképp belenyúltunk egy angol bálába, hát nagyon rossz minőség volt, holott I.o.-nak volt titulálva. Talált valaki jó és olcsó nagykert? Zala megyei a turim.

94. playsa
2011. szept. 3. 15:28
sziasztok, nekem másfél éve van turim. rengeteg tapasztalatot begyűjtöttem, de még mostsem találtam meg a megfelelő nagykert. Tapasztalat érdekelne gyűjtzsákos ruhákról, melyik nagykernél mi a tapasztalat?
2011. szept. 2. 21:59
Helló!Szeretnék segítséget kérni olyantól akinek már tapasztala van e téren,szval hogy honnan érdemes bálás vagy kg.-os ruhát vásárolni?.Sok rossz tapasztalatot olvastam, ettől szeretném magam és a pénztárcámat megkímélni:)
2011. aug. 24. 14:35
Márkás használt ruha ha érdekel ......privi
91. (válaszként erre: 66. - Gallele)
2011. júl. 24. 19:14
Szia! Van gyermekruha is? Valóban jó minőségűek a ruhák? Én még csak gondolatszintjén vagyok, próbálok utánajárni a lehetőségeknek. Köszönöm!
90. erika827 (válaszként erre: 89. - Petrikek)
2011. júl. 22. 06:48
Szia!Kisbér mellett lakom!
2011. júl. 20. 18:47

Szia!

Megyében merre vagy?

88. kecsi1 (válaszként erre: 66. - Gallele)
2011. jún. 8. 09:51
Helló engem is érdekelne ez az áru kérlek ird meg összejött e és ha igen jó az áru vagy nem ? köszi erzsi
87. Evici85 (válaszként erre: 86. - Gabika79)
2011. ápr. 26. 19:52
köszi
86. gabika79 (válaszként erre: 84. - Evici85)
2011. ápr. 25. 20:32
Megkérdeztem, azt mondta, hogy a helyi önkormányzatnál kell kérni engedélyt, ill. a könyvelőd is meg tudja mondani ezt. Legalábbis ő ott intézte, ahova tartozik a bolt! Az alap engedélyedet kell módosítani, kiegészíteni, néhány ezer forint és kész:-)
2011. ápr. 22. 08:53
Köszönöm a válaszokat lányok!Még az a kérdésem,hogy ha elmennék falvakba szintén használt babarucikat árulni,ahhoz kell engedély,vállalkozói,stb.?Egy üzlet nyitásához milyen dolgok szükségesek,és ez mennyibe van?Köszönöm
84. Evici85 (válaszként erre: 84. - Gabika79)
2011. ápr. 21. 19:25

köszönöm neked!

várni fogom a választ!kellemes ünnepeket

83. Evici85 (válaszként erre: 85. - Oneani)
2011. ápr. 21. 19:24
remélem azért nem lesz így sokáig

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook