Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol tudnám eladni a használt ruháimat? fórum

Hol tudnám eladni a használt ruháimat? (tudásbázis kérdés)


2020. jan. 9. 17:33

Helló.

Nekem szokott lenni válogatott ruha 1-2 osztály..minden fajta.

Tudtok v. Kit akit érdekelhet?

Angol használt ruci.

16. okettő (válaszként erre: 1. - Tündérke555)
2019. márc. 29. 14:37
Tündérke, szerintem kellene egy "garázs vásárt" összehozni egyik hétvégén, ahol van garázs és ott asztalról árulni. No persze hetekkel előtte meghirdetni ezt a second-hand-es vásárt. Jó lenne több részvevővel. Én is benne lennék :)
15. evelyn2 (válaszként erre: 14. - 96e4cb8ca7)
2019. márc. 26. 18:28
mostmár én is ugyanigy vagyok, nem veszek magamnak ruhát, mert annyi régi van. Már odáig legalább eljutottam, hogy az elhasználódottakat kukázom. Tök igazad van, katasztrófa a helyzet a használt ruhákkal. A segélyszervezetek nem bajlódnak vele, kuka mellé kitenni nálunk már nem szabad, az ilyen csere bere oldalak meg megbizhatatlanok, és több a bajlódás vele mint ami a végén a haszon. Gyerekrhák persze más kategória, mert ők gyorsan kinövik aruhákat, amik még teljesen jók, alig hordták.
2019. márc. 26. 10:56
Egyetlen face csoportnak vagyok tagja, ahol még kereslet is van a használt ruhákra, egyébként a helyzet katasztrofális. Mindenki szabadulni akar tőlük, de a kutyának se kellenek, olcsón, fillérekért sem. A fast fashion, azaz a "ruhaszemét" keletkezésében fő bűnös bolthálózatok, persze szerda délelőtt 11-kor is virítják a kígyózó sorokat... Annyira haragszom rájuk, hogy az hihetetlen. Magamnak már jó pár éve nem veszek ruhákat, csak ha pl már hordhatatlan lesz egy farmer, és nem azért mert igénytelen vagyok, hanem mert a régi vásárlások nyomán egy csomó van a szekrényben. A két gyereknek viszont muszáj, főleg mert 1 fiú 1 lány a felállás, a kislány max az otthoni cuccokat örökli a bátyjától. De a gyerekruhák beszerzését is próbálom olcsón megoldani, és ami már kicsi, azt barátoknak továbbadni. Ami nem adható tovább, az bizony megy a kukába mert szakadt, durván foltos, stb. Adományozni a sajátjainkat szoktam, amikről tudom hogy nem lesznek jók rám +a férj impulzus - vásárlásait +az értetlen rokonok (akik nem tudják értelmezni a nem kérünk ruhákat mondatot) használhatatlan szerzeményeit. De a témára visszatérve, privátban szívesen megírom a fb csoport nevét, ha itt nem lehet, ahol van esély eladásra, egy bizonyos márka csoportja az.
13. Tündérke555 (válaszként erre: 11. - F8db0709b8)
2019. márc. 22. 20:49
köszönöm
2019. márc. 22. 20:07

Újpesten van egy a piachoz közel, de nagyon válogat állítólag, és ugye bizományba veszi be. Valamelyik délelőtt lehet odavinni, és átszöszmötölve átnézi a ruhákat, ad egy papírt és várni kell, hogy eladja...

Neten nem próbáltál rákeresni ilyenre?


Én tuti nem bajlódnék ezzel.


Én el szoktam osztogatni ismerősöknek a nagyon jókat. Amik már nem annyira szépek azokat elviszem hajléktalan szállásra és a használtabbakat pedig a tescó gyűjtőbe viszem el.


Olyan már volt, hogy vadi új dzsekit jófogáson eladtam, de ezt én is problémásnak tartom a próba miatt...

11. f8db0709b8 (válaszként erre: 10. - F8db0709b8)
2019. márc. 22. 19:29

ad6kaphat.hu

Itt cserélheted őket:)

2019. márc. 22. 19:28

Én ilyenekkel nem szórakozok:)

Szoltirozás után egy zsák/1méret,=tábla csoki:)

Mind elvitték eddig.

Most a babaruhákat viszik ingyen.

Annyira telitett a piac,hogy lehetetlen eladni....

Én se veszek netről ruhát,mert még a helyi turiban is olcsóbban hozzájutok:)

9. fincsi5 (válaszként erre: 8. - Tündérke555)
2019. márc. 22. 19:11

Kár.


Nyiss egy naplót, és oda tedd be a rucikat, itt meg jelezd, ha megnyitottad. Derék és mellméret, és kész is.

Felénk nem vesznek be, 1 ilyen üzlet volt, de már évekkel ezelőtt bezárt, turik meg nem vehetnek be. Habár Pesten sok dolog máshogy működik.

8. Tündérke555 (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
2019. márc. 22. 18:05
Zuglóban
7. Guruljka (válaszként erre: 5. - Tündérke555)
2019. márc. 22. 17:54
Kérdezz meg egyet.
6. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Tündérke555)
2019. márc. 22. 17:52

Ja. Régen volt keres-kínál oldal, már nincs, de így lehet.

Próbálj meg párat. Merre laksz?

5. Tündérke555 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2019. márc. 22. 17:32
értelek...csak annnyi van ...valami használt ruhás lenne legjobb
2019. márc. 22. 17:28
Szokták azt is csinálni, hogy cm-ben adják meg a méretet.
3. Tündérke555 (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2019. márc. 22. 17:21
Igen?...nem tudtam
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Tündérke555)
2019. márc. 22. 17:18
Nem fotózod le? és csak a méretet kellene odaírni. Itt is megteheted, pl. ezen a fórumon.
2019. márc. 22. 17:16

Sziasztok!


Tudnátok segíteni, hogy a már nem használt, nagyon jó állapotban lévő ruháimat hol tudnám eladni? ..esetleg olyan helyet ismertek, ahol bizományba átveszik? Igazából elég sok van ( kb. 8 zsák+ 1 zsák táska, 1 zsák cipő) és rengeteg már nem is jó rám.

A neten hírdetgetéssel az a bajom, hogy mivel próbálni kell, elég macerás.

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook