Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
4545. hencsy (válaszként erre: 4542. - Nerni)
2008. szept. 22. 14:15

Szia Nerni,


Szeintem szép hasid ne keseredj el. Dokinál voltál ezzel a problémáddal?

4544. hencsy (válaszként erre: 4540. - 13a6fcd24f)
2008. szept. 22. 14:13
Igen én is tudom, de ezek az orvosok akikről én beszéltem nem csak magánrendelésen dolgoznak.Csakúgy mint akinél most voltam.
4543. zizi68 (válaszként erre: 4542. - Nerni)
2008. szept. 22. 13:54
szia! Hol műtöttek? Melyik kórházban?
4542. nerni
2008. szept. 22. 13:41

Sziasztok régiek és újak! Már régen jártam itt, sajnos nincs túl sok időm.A régiek segítségét szeretném kérni, 3 és fél hónapja volt a műtétem, és még mindig nagyon nagynak tűnik a hasam.Főleg ha eszem valamit, nem is kell, hogy sokat egyek, már meg is nő a gyomorszáj környékén.Ez normális? El fog ez múlni valamikor, vagy már így marad örökre????Nektek mik a tapasztalataitok??????

Teljesen el vagyok keseredve, mert én jobb eredményre számítottam.:-(

2008. szept. 22. 10:45
íÉn is sokat gondolkoztam ezen a hasműtéten és szépek is lettek a lányok hasai, egész más életkoruaknak tüntek utána. Csak az a derékbevágás...nekem nagyon durávnak dűnik.
4540. 13a6fcd24f (válaszként erre: 4539. - Hencsy)
2008. szept. 22. 10:43
szia, magánklikán sosaem finanszorzza a tb sem a mellműtétet, sem a hasműtétet, de korret lett volna kiegésziteniük azzal, hog állami intézetekben, ahol van OEP szerződés ott bizonyos megfelelések esetén igen.
4539. hencsy (válaszként erre: 4538. - Poli36)
2008. szept. 22. 10:38

Szia,



Csak azért kérdeztem, mert én is elég régóta keresgéltem. Még a tB-t is felhívtam kb 1-,1,5 éve és úgy elhajtottak, mint a pinty!

Viszont akit most találtam dokit az egyből mondta, hogy ez símán megy Tb- re. Nekem a második gyerek rendezte át ennyire a pocimat. Volt 4 évesen egy vakbélműtétem is. Most van még köldöksérvem. Az első vizsgálat alapján a hasfalam és az izom is szét van szakadva, nyílván ezt majd az UH fogjy alátámasztani.Szóval szerintem érdemes lenne kicsit még körbenézni, háha megy az Tb- re. Ezt a dokit megelőuően én többnek is küldtem e-mailt és mindegyik azt mondta, hoy már nem finanszírozza a TB- ezekután úgy tűnik, hogy csak azt akarták elérni, hogy a magánklinikára menjek.

4538. poli36 (válaszként erre: 4523. - Poli36)
2008. szept. 22. 08:47
Békéscsabán csinálják,máshova nem mentem.Nagyon várom a nagynapot nem érdekel a testifájdalom mert a lelkifájdalom sokkal jobban fáj,de hát ti ezt jól tudjátok!sziasztok
4537. hencsy (válaszként erre: 4530. - Fittnes)
2008. szept. 22. 07:38

Szia Fittnes,



gratula a műtéthez és mielöbbi gyógyulást kívánok neked. Hol műtöttek? És hogy érzed magad?Tudnál úgy tenni fotókat, hogy milyen volt, milyen lett...

4536. Erzsó2 (válaszként erre: 4532. - Bolyhostopi)
2008. szept. 21. 08:26

Szia!


Köszi a választ! Ezek szerint teljesen felesleges számolgatni... Felkészülök mindenre. Majd megoldódik.


Nagyon szép lett a pocid! Gratulálok! Megérte!:))

2008. szept. 21. 08:20
Remélem Fittnes minden jól alakult, és meg vagy elégedve!Pihengess, és majd ha bírsz írdogálni, tedd meg!Mindenképpen várom a beszámolódat.
4534. hencsy (válaszként erre: 4523. - Poli36)
2008. szept. 20. 21:59
Hol csinálják? Nem kerestel fél más helyet?
4533. nyerges107 (válaszként erre: 4531. - Bolyhostopi)
2008. szept. 20. 18:55

Szia !

Ne haragudj , hogy a Te képedre hivatkoztam, de hasonló az enyém is , csak mint írtam a két császár függőleges hege van még nekem pluszban. Képet nem teszek fel, mert annyira undorodom már az egész hasamtól, és magánéleti problémáim is adódtak, és a férjemet így nem akarom megkérni, meg amúgy sem. 2-án műt Jósvai doktor.Már várom, de nagyon izgulok. Azt jó olvasni, hogy senki sem bánta meg.

További jó hétvégét! Szia : Ildi

4532. bolyhostopi (válaszként erre: 4517. - Erzsó2)
2008. szept. 20. 18:46

Szia!

Nekem nem volt esedékes arra az időre ,volt még vissza durván 2 hetem,mégis a mütétet követő nap megjött.Tamponnal ki lehetett birni,betétet szerintem ilyenkor nem célszerü használni.Bár a doki mondta,hogy előfordulhat,hogy a mütét bekavar és máskor jön meg,mint szokott.

4531. bolyhostopi (válaszként erre: 4528. - Nyerges107)
2008. szept. 20. 18:39
Szia!Kár,hogy nem tettél fel képet,megnéztem volna.Látod milyen lett az enyém?No hát te sem veszithetsz vele semmit.Ha érdekel valami irjál nyugodtan,szivesen adok bárkinek tanácsot,aki érdeklődik,akár priviben is.
4530. fittnes
2008. szept. 20. 18:16

Sziasztok lányok!

Megjöttem,én is túl vagyok a műtéten.Minden rendben ment hálistennek,jól vagyok kicsit nehezemre esik a fekvés. De a szépségért meg kell szenvedni azt mondják!Ez tényleg igy van.Majd teszek fel fotókat ha kiveszik a csövet belőlem.Aki előtte van sok szerencsét!

4529. zsazso (válaszként erre: 4528. - Nyerges107)
2008. szept. 20. 11:27

Szia !

Félre ne érts, én nem sajnálom senkitől sem , hogy TB-re csinálják , hisz azt irtam , hogy meg is érdemlitek. De biztos orvos függő is a dolog , meg aztán nem is fogja magátol mondani , hogy nem pénzért csinálja ,, bár igy a te dokid kivétel .

Lényeg hogy , mindenki elégedett legyen magával . Kivánom , hogy szép pocid legyen.

2008. szept. 20. 10:04

Sziasztok!

Félreértettetek, az én természetem abszolút nem vagyok olyan , hogy kiverjem a cirkuszt. Nem vagyok erőszakos. Beléptem az ajtón , mondtam, hogy fogytam 20 kg-ot , és szeretnék plasztikát. Megnézte a hasam, kikérdezte a 2 császárt, megnézett egy táblázatot, mondta hogy fogyjak még 5 kg-ot, és jöjjek vissza. Fizetős dolog szóba sem került. Az én hasamat talán bolyhostopiéhoz tudnám hasonlítani, de még a 2 császár függőleges hegei is vannak. Ja, és nem fizettem le senkit.

2008. szept. 20. 08:35
sziasztok!mondataitok alapján azt szürtem le ha tb-re is lehet csináltatni csak azoknak akik több gyereket szültek és több kg a sullyfeleslegük.hát..rám ezsem igaz.vékony vok sportolok stb..de sajna nekem is a szüléstöl kissé kitágult a böröm tom ha most feltennék1fotot azt mondanátok ez lófax(igazatok is lenne)csak engem zavar és idegesit:((azért +kérdem a plasztik sebéxem mit tanácsol.köxi a segitséget:)mielöbbi gyógyulást:))
4526. zsazso
2008. szept. 20. 08:26

Sziasztok !

Az alábbi olvasottakbol , az derül ki , hogy még azért akad ahol TB-re csinálják, akkor hogy van ez? Orvos függő ?,meg mennyire erőszakos a páciens ?? Mert a -30 kg + 2-3 császár, az ugy gondolom igazán járna neki TB-re.

2008. szept. 20. 08:09

Sziasztok!

Már írtam többször, hogy nekem a Szent Imrében 12 nap múlva tb-re lesz. 2 császár,1 laparoszkópos epekő, -30kg. Az orvos szó nélkül mondta a tb-t.

2008. szept. 20. 07:17

Sziasztok

Mennyit kérnek egy hasplasztikáért? Már régóta gondolkozom rajta ,de úgy voltam elötte szülök még egy gyereket, de még nem jött össze.

4523. poli36 (válaszként erre: 4306. - Lehotaine)
2008. szept. 20. 07:08
Sziasztok én is megyek hasplasztikára amit tb re szeredtem volna,mivel nálam is 30kg fogyás volt 3szülés mind császáral.+laporaszkóposműtét 2szer is és mégis fízetnem kell,de belevágok mert így útálom magam.Olvazsgatom a tapasztalatokat igen bíztató:-)
2008. szept. 19. 21:43
sziasztok!tudna nekem valaki vmi infot adni erröl a tb által csináltat6tó hasplasztikárol,h van még ilyen napjainkban v csak bizonyos esetekben?és h vajon szép lesz e az efajta uton rendezet munka?(mert mint tudjuk a magyar állami szolgáltatás...)a választ eröre is köszi:))
4521. Erzsó2 (válaszként erre: 4518. - Hilda40)
2008. szept. 19. 09:42

Kedves Hilda!


Köszönöm a válaszodat! Valamelyest megnyugtattál. A műtét miatt azonban nagyon izgulok. Még olyan hosszú a várakozási idő.


A MÁV Kórházban lesz a műtétem.


Szóval tamponnal lehet a műtőbe menni. Én is ebben reménykedtem.


Köszi,

4520. macsekcica (válaszként erre: 4512. - Hilda40)
2008. szept. 19. 01:13
Vállba adják a vérhigító injekciót???? Ááááááá!!!!
4519. macsekcica (válaszként erre: 4463. - Lehotaine)
2008. szept. 19. 01:04

Nekem okt. 14-én lesz a műtétem. Kelemen doki fog műteni. Már rendesen be vagyok tojva!

Téged ki fog megszépíteni???

4518. Hilda40 (válaszként erre: 4517. - Erzsó2)
2008. szept. 18. 19:07

Szia!

Ha megkeresed a 4271-es hozzászólásom, ott írtam róla. Érintett voltam. :) És tényleg megoldható, ha éppen akkor van.

Hol műtenek?

4517. Erzsó2
2008. szept. 18. 15:44

Sziasztok!


Én azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e valamit arról, hogy ha esetleg a menstruáció éppen a műtét napjára esik, az nagy probléma-e.


Nekem 2 hónap múlva lesz műtétem - epekőműtét és hasplasztika egyszerre. Úgy néz ki, hogy nem lesz meg, de ha netán előbb jönne meg (2-szer) akkor éppen benne van a pakliban.


Az előjegyzésen azt mondták nem gond, de nekem ez mégi fura.


Előre is köszi a válaszotokat!

4516. Hilda40 (válaszként erre: 4515. - Leddy27)
2008. szept. 18. 15:34

Szia!

Ha esetleg egyedül leszel, akkor tv-zel, vagy alszol, vagy olvasol, de szerintem ilyenkor ősszel már több műtétes van, mint nyáron volt. ;)

A csend a Szent Imrében nem 100%, mert valami felújítás van éppen, de őszintén szólva reggel úgyis keltenek már 6-kor, és valamikor kora délután befejezték a munkások, így egyáltalán nem volt zavaró. Pedig nekünk még a teraszajtó is állandóan nyitva volt.

A kajálás a szobában van. Tálcán hozzák. :) Kimenni csak akkor kell, ha a szükség úgy hozza, vagy ha akarsz. A mosdó közvetlenül az ajtó mellett van, vagy van olyan szoba, ahol bent, és mindkét esetben az csakis a kettőtöké. Ezért is mondom, hogy ettől többet, jobbat, szebbet egy maszek klinika sem nyújthat.

Ja, azt nem mondtam, hogy naponta kétszer takarítanak, délelőtt egy hölgy volt, délután egy idősebb férfi, akivel az aktuális olimpiai eredményeket remekül meg lehetett beszélni. O:)

Kötözés csak a cső kivételekor van, és az egyben már a hazamenetel napja is, igen. Addig - vagyis napokig hozzád sem nyúlnak. Ez az első kötéscsere, eddig hermetikusan le van ragasztva a seb, és ezután már otthon cseréled majd magadnak a gézeket, ragtapasz több nincs, a haskötő megfogja. Betadine-nal kell majd kenegetni, és 5 naposan már zuhanyozni lehet. Akkor vettük le először hosszabb időre, 15-20 percre a kötőt. Fura érzés, de a doki felkészít rá, elmondja, mit, hogyan. És itt is elmondjuk majd, nyugi. ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook