Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
6495. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6490. - Alayne)
2009. febr. 2. 12:12

Szia Alayne!

Nekem Szegeden csinálta a műtétet Dr. Kis Erika! Tb.-re volt de úgy hallottam más 300.000-et fizetett. Ezt ne vedd szentírásnak mert sokmindentől függ az ár, de így hallottam.

6494. anghorvt
2009. febr. 2. 12:05
Sziasztok, Úgy hallottam, hogy kinek 3 császára volt, annak is megcsinálják TB alapon, de a háziorvosom erről semmit sem tud. Nem tudnátok segíteni? És orvost ajánlani, mert teljesen kezdő vagyok, most szántam rá magam, mert gyűlölöm a hasam.
6493. mestia (válaszként erre: 6488. - Moncsi66)
2009. febr. 2. 11:51

Szia Moncsi66! Készült kép,majd megkérem a doktornőt,hogy adja oda. Éppen most voltam nála kötözésen. Simán ülök,állok,semmi bajom tényleg. Minden rendben van. Szerdán már zuhanyozni is lehet. Esztergomban csinálták,egy nagyon jópofa doktornő.Neked mikor lesz,vagy még csak tervezed?!

Én nem hallgattam senkire,a doktornőn kívűl,és ez be is jött. Annyi,hogy emelni,és hajolgatni nem tudok,de azért van a férjem és a gyerekem mellettem,hogy azt most Ők csinálják. Ha csak most készülsz javaslom,hogy vitamint szedj minél többet,és vigyázz,hogy nehogy meglegyél fázva. Ha még van kérdésed,nyugodtan írj,és válaszolok rá.

:-))

6492. zsazso (válaszként erre: 6491. - E16ffe3b60)
2009. febr. 2. 11:01

Szia !


Szoritunk neked holnap !

Kitartást !

2009. febr. 2. 09:16
Sziasztok lányok!Engem holnap műtenek hasplasztikára az István kórházban. Remélem olyan szép lesz a hasam , mint nektek. Már nagyon izgulok.Tb-re csinálják nekem is.
6490. Alayne
2009. febr. 2. 00:32

Sziasztok!


Most regisztráltam és az orvosválasztással kapcsolatban, nagyon tanácstalan vagyok.

Pécsi vagyok és a környéken keresek orvost. Kérlek irjátok meg hol voltatok és ha lehet az árát is.

Kérésem főként: Szmandi73, Zsazso, Viki35, Solka,,, és Tünde41-nek szól.

Előre is nagyon köszönöm a bizalmat....Alayne

6489. Moncsi66
2009. febr. 1. 21:24
Be nem áll a szám ma, lehet, hogy mégis izgulok?? :-D
6488. Moncsi66 (válaszként erre: 6481. - Mestia)
2009. febr. 1. 21:24
Szia! A tiédet hol csinálták? Képed nincs esetleg? (Ilyen volt-ilyen lett) Nekem már az is biztatás, hogy néhány nappal műtét után már a gép elé is tudsz ülni. :-D
6487. Moncsi66 (válaszként erre: 6484. - 37e220d49d)
2009. febr. 1. 21:22
Szia! Azt javaslom, olvasgass visszafelé, mert sokan és sokfelől vagyunk a fórumon, van aki pénzért, van aki TB-re (fent vannak a feltételek is). Én Budapesten csináltatom, te melyik tájon szeretnéd?
6486. Moncsi66 (válaszként erre: 6477. - Bokica)
2009. febr. 1. 21:18
Naná, hogy izgulok, de ez egyenlőre abban merül ki, drukkolok, nehogy leterítsen valami kórság a műtétig! A többin már csak ott helyben gondolkozom. Ja és azon is izgulok, hogy az epekő a Kelemennél kizáró ok-e! Bár olvastam az előző hozzászólások között, hogy akkor is megcsinálták, de az nem a Kelemen doki volt! Szerintetek?
2009. febr. 1. 20:59
írjátok
2009. febr. 1. 20:58

Sziasztok,nagyon szépek és bátrak vagytok!

Megszabad írjjátok,hogy kinek hol csinálták?

És mennyiért?

Esetleg ajálhatnátok valakit.

Köszi

6483. pink panther (válaszként erre: 6482. - Solka)
2009. febr. 1. 17:39
semmi baj, hiszen nem vagyunk egyformák...én hétvégén is dolgozom, hétközben is, úgyhogy sehogy sem tudtam volna megoldani a dolgot. igen, sajnos a terhességtől lettem ilyen. 20 kilót híztam és a bőröm....de már túlvagyunk rajta és ez a lényeg, nemde? most már csak arra kell figyelnünk hogy szépen javulgassunk. további szép napot mindenkinek!
6482. Solka (válaszként erre: 6479. - Pink panther)
2009. febr. 1. 16:26
Sajnálom, és láttam a fotóidat is. Nekem kettő cm-re voltak eltávolodva az egyenes hasizmaim. A lényeg, hogy túl vagyunk rajta, és most már csak a szépülésre és a gyógyulásra kell energiát fordítanunk.:) Egyébként nagyon szép vékony vagy. Gondolom terhesség miatt szakadt szét a pocid.
6481. mestia
2009. febr. 1. 16:15
Sziasztok! Látom nagyon sok itt az info.Az én műtétem,most jan.28-án szerdán volt,de én semmit sem olvastam erről az egészről. Igazán,ha lelkiekben fel vagytok rá készülve,és arra gondoltok,hogy sokkal szebbek lesztek tőle,akkor minden rendben lesz. Én csak a doktornőre hallgattam,amit ő mondott,arra figyeltem.3 kg bőrt és hájt szedett le a hasamról. 3 órás volt a műtét,és nem is fájt és fáj a hasam. A csövet,már pénteken kiszedte,mielőtt jöttem haza,az egy picit kellemetlen volt.Nem vagyunk egyfogmák,ezért is másképp élünk meg dolgokat. Amikor jöttem haza,a nadrág már annyira bő volt,hogy a 2 kézfejemet a kerekamnál simán becsúsztattam,és még úgy sem volt szoros,sőt. Elől,ahol leszedte a "köténykét" szintén buggyos volt a naci. Szóval,nekem nagyon jó érzés volt. Ha valaki még kivácsi valamire,szívesen megírom. Gondoltam,az én kis történetem is egy tapasztalat,ami másnak is hasznos lehet.
6480. macsekcica (válaszként erre: 6477. - Bokica)
2009. febr. 1. 15:46

Szia Bokica!


Köszi a gratulációt:)

Nekem sem volt nagy fájdalmam, sőt nem is igazán fájt a hasam!

Csak arra kellett vigyáznom, hogy ne köhögjek, mert az igen kellemetlen az izomvarrás miatt. No, meg a nevetés sem kellemes:))

6479. pink panther (válaszként erre: 6476. - Solka)
2009. febr. 1. 15:34

szia Solka!

én fizika munkát végzek /gyárban raklapokat, nehéz dobozokat cipelek, lótok-futok, és 4 műszak, ami gyakran 12 órás műszakot is jelent/ és nekem a leszakadt hasfal miatt kell vigyáznom, nem a plasztika miatt, azért nem dolgozhatok még. de már szeretnék, nagyon, és remélem mihamarabb mehetek is vissza. ha "sima" plasztikám lett volna csak már régen dolgoznék....

6478. Solka (válaszként erre: 6477. - Bokica)
2009. febr. 1. 14:59

Szia bokica! Szerintem mindenki máshogy éli meg. Nekem nem volt elviselhetetlen fájdalom egyáltalán, de még mindig félek a tüsszentéstől, mert az borzasztóan kellemetlen érzés. Eleinte a nevetés és a köhögés is fájdalmas volt, most (6 hetes vagyok) már nem annyira.

Nagyon boldog leszel utána. :)

6477. bokica
2009. febr. 1. 14:45
Sziasztok lányok! Macsekcica neked gratula a pocidhoz nagyon szép lett.Nekem 24. lesz a műtét alig várom hogy szép legyen nekem is, izgulok meg nagyon félek,de megéri a képeket nézve. Mindig olvasom miket irtok meg a képeket is nézegetem.Meddig van nagy fájdalom? Moncsi66 te is izgulsz? nemsokára 24. 25. lesz. Puszika mindenkinek gyógyuljatok gyorsan.
6476. Solka (válaszként erre: 6474. - Pink panther)
2009. febr. 1. 13:25
Miért nem dolgozhatsz? Én egy napot sem hagytam ki a munkahelyemen, igaz, hogy tanítónéni vagyok, és elvileg nem végzek fizikai munkát.
6475. macsekcica (válaszként erre: 6461. - Lurtaki)
2009. febr. 1. 12:19

Szia Lurtaki!


A Te hasadról mikor lehet képeket látni?

Tegyél fel, ha ráérsz!!!!!

6474. pink panther (válaszként erre: 6472. - ClauDina)
2009. febr. 1. 10:10

Szia Clau!

én is úgy mentem dokihoz hogy "doktor úr ronda a pocim" és én is azt a választ kaptam egyből,hogy "csak plasztika" nincs TB-re...aztán elkezdte tapizni a pockóm és megállapította hogy van egy 2,5 ujjnyi sérvem, meg a hasfalammal sincs egészen rendben minden. így már oké, válaszolta, és mikor felnyitott akkor látta hogy a hasfal is le van szakadva. így, 3 in 1 csinálták nekem is TB-re. 3 órás műtét volt, másnap reggel drainek ki, indulás haza. 3 napja múltam 6 hetes, és hála a Jóistennek kutya bajom, csak már idegesít a haskötő...ha nincs rajtam meg az idegesít. mennék már dolgozni de hát ugye még azt nem szabad...

de már fürdök, hason alszok, stb. az emelgetéssel és a hajolgatással azért óvatosan bánok, egy tenyérnyi rész még érzéketlen, de majd "magához tér" az is.

a leendő pocisoknak: ne féljetek, nincs miért! tényleg! gondoljatok arra, hogy nyárra már gyönyörűek lesztek!

akik túlvannak a dolgon, meg jó pihenést, és a lehető legjobbakat kívánom! szoktalak ám olvasgatni Benneteket!

puszi mindenkinek: Pink

6473. c266838064 (válaszként erre: 6472. - ClauDina)
2009. febr. 1. 07:20

Hát akkor mindent bele!

Szerintem csak akkor mehet TB-re ha van valóban sérv, ezeket a dolgokat már nagyon komolyan veszik.

6472. ClauDina
2009. febr. 1. 01:38

Sziasztok.

Ti hallottatok már olyanról, az orvos sérvként "könyveli el" a hasplasztikai műtétet és így mehet Tb-re? Olvastam több fórumon is, hogy sokaknak így csinálták meg. Tudom, nekem még odébb van hiszen mi most a baba-project-re vagyunk ráállva, de már most jobb tisztában lenni a dolgokkal ha odakerül a sor akkor tapasztaltabb legyen az ember. Nagyon szép a pocitok:-) Csak ámulok és bámulok... Nyárra csinibabák lesztek :-) Én meg most pont azon vagyok hogy nyárra nagy pocim legyen és "lakjon is benne valaki"

6471. Moncsi66 (válaszként erre: 6460. - Vsziszke)
2009. jan. 31. 16:37
Téged hol műtenek?
6470. Lujza. (válaszként erre: 6465. - 85ef3bb3d1)
2009. jan. 31. 16:05

5-6 napig szokott tartani, de már két napja kinlódik. Necces lesz a dolog nagyon.

Elhiszem hogy unod, de most aztán tényleg kitisztul, és önmagától. Biztos így sokkal hatásosabb.

6469. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6468. - Solka)
2009. jan. 31. 15:34

Én nem hinném, hogy kikapnánk ezért. Végülis nem reklámozzuk csak egymásközt megbeszéljük.

Engem Szegeden műtött Dr. Kis Erika.

6468. Solka
2009. jan. 31. 15:25

Budapesten, és max kikapok, ha nem lehet, Dr. László Zsolt műtött meg.

Egyébként hihetetlen, hogy Neked is mennyi bőrt le tudtak venni :-) Téged ki műtött?

6467. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 6466. - Solka)
2009. jan. 31. 15:17

Nekem is a negyedik napon vették ki a csövet addig alíg jött rajta valami. Kb. két héttel a műtét után kezdett el folyni.

Nem tudom be lehet -e ide írni az orvos nevét, már többen beírták. De helyileg hol műtöttek?

6466. Solka
2009. jan. 31. 15:09

Nekem a 4. napon vették ki azt a csövet, amin a savó távozik.

Nem tudom, hogy az orvos nevét be lehet-e ide írni. Szabad?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook