Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasmenés a szívgyógyszerektől? fórum

Hasmenés a szívgyógyszerektől? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. dec. 21. 13:26

Akkor ezt szépen le kell zongorázni, meg lesz a ludas és akkor lehet helyette mást felírni.


Javulást kívánok.

7. Adry1985 (válaszként erre: 6. - Marjann)
2016. dec. 21. 13:20
Köszi, sajnos mind a 6 gyógyszer okozhat hasmenést a tájékoztató alapján, csak érdekeltek tapasztalatok, hogy hátha könnyebb kiszűrni. A kezelőorvos elmondta, hogy lehetséges ez a mellékhatás, most az ő tanácsára váltottunk gyomorvédőt, valamint próbálja egyesével elhagyatni gyógyszert, hogy kiderüljön, de sajnos van, amit nem lehet elhagyni, csak váltani (pl. Tevásról másikra stb., amiben más a vivőanyag).
2016. dec. 21. 13:14
A betegtájékoztatóban benne kell lennie az ismert mellékhatásoknak. Amúgy meg értesíteni kell a kezelőorvost ő köteles (lenne) értesíteni a forgalmazót. Vagy fel is hívhatod a forgalmazókat, 24 órán belül foglalkozniuk kell mellékhatás-jelentéssel.
2016. dec. 21. 12:32
Ezek általában nem okoznak hasmenést. De lehet, hogy valamelyikre érzékeny.
2016. dec. 21. 12:17
Köszönöm szépen. Sajnos a Férjemnek a gyomra valamelyiket nem bírja, csak nem tudjuk melyiket a 6 közül. Gyomorvédőt is szedtek? Azt elfelejtettem írni, hogy a Noacidre gyanakodtak és leváltották Ulprix-re, de így is minden étkezés után megy mosdóba...
2016. dec. 21. 12:10
Én Asactal (ami olyan, mint az Aspirin Protect) és Tritace gyógyszereket szedek, és nem volt, és nincs is hasmenésem tőlük.
2. gizus58 (válaszként erre: 1. - Adry1985)
2016. dec. 21. 11:56
Én Aspirin protectet Clopidepet, és Moduxint szedek nitromint retardot, semmi problémám nincs vele.
2016. dec. 21. 11:25

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy infarktuson átesett személyektől, hogy a kötelezően szedett gyógyszerek közül (Aspirin Protect, Clopidogrel (vagy Cardogrel), Tritace, Concor, Atorvastatin) okozott-e valamelyik hasmenést?

Köszönöm előre is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook