Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasi műtét után elhúzódó fájdalom fórum

Hasi műtét után elhúzódó fájdalom (beszélgetős fórum)


18. Zozo1030 (válaszként erre: 17. - Andi6020)
2023. febr. 27. 18:42
Értem. Hát a hegemet elfogadom, csak a fájdalmat nehéz megélni napi szinten. Remélem ezen is tudnak segíteni vagy érdemben hozzászólni,hogy mi történhetett.
17. andi6020 (válaszként erre: 14. - Zozo1030)
2023. febr. 27. 18:38
Hallottam már róla, jókat, mondjuk plasztikai vonalon.
16. Zozo1030 (válaszként erre: 15. - 96e4cb8ca7)
2023. febr. 27. 17:43
Köszönöm, nagyon bízom benne. Ezek szerint ismered ezt a klinikát vagy már hallottál róla jó dolgokat?
15. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 14. - Zozo1030)
2023. febr. 27. 17:22
A Dr. Rose tényleg jó hírű intézmény. Remélem, megtalálják a problémád igazi okát és a megoldást is!
14. Zozo1030 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2023. febr. 27. 16:53

Köszönöm, remélem tényleg tud majd segíteni valaki, mert így elég nehéz lett az életem és még csak 40 éves vagyok.

Nekem a Dr. Rose magánklinikát ajánlották többen is. Esetleg Te ismered?

13. Zozo1030 (válaszként erre: 11. - Bichi)
2023. febr. 27. 16:50
4 hónap tartós fájdalom után mondjuk már valóban depressziós és szorongó lettem. De a műtét előtt teljesen jól voltam, szuper életem volt. Nem tudom, de elhiszem, hogy van ilyen.
12. andi6020 (válaszként erre: 10. - Zozo1030)
2023. febr. 27. 16:09

Hasi műtétem volt júniusban. Azóta fel vagyok fújódva. Orvostól orvosig járok. Kiderítettek már mindent is, laktóz, fruktóz, tojás intolerancia. Csak az nem fér a fejükbe, hogy műtét előtt semmi bajom nem volt.

Kívánom, hogy találjon valaki megoldást a problémádra.

Választottál már klinikát?

11. Bichi (válaszként erre: 10. - Zozo1030)
2023. febr. 27. 15:14
Mondjuk pszichés probléma ezektől függetlenül is lehet, de én biztos nem állnék meg, és addig mennék, amíg ki nem derül valami, szóval szerintem ne add fel az utánajárást.
10. Zozo1030 (válaszként erre: 9. - Perzsacica)
2023. febr. 27. 15:00
Most azt vettem a fejembe, hogy felmegyek Budapestre egy magánklinikára,ott talán komolyan veszik az embert. Sajnos, ha nem tudják mi a probléma ráfogják, hogy pszichés. Rendezett családban élek, rendes kapcsolatban, jó munkahelyem van.( csak most táppénzen vagyok) miért lenne pszichés problémám bármi miatt is ami testi tüneteket produkálna.
2023. febr. 27. 14:04

Akkor egy másik orvost /sebészt/ érdemes felkeresni, ha lehet akkor magánrendelésen, ahol van elég idő minden részletre kitérni.

Egyszer egy piaci árus ismerősöm mondta el, hogy legalább 5 évig járt az egyik nőgyógyászhoz az alhasi panaszai miatt . Bármit kapott rá nem javult. Amikor már végképp megunta egy másik orvost keresett fel, megoperálták és azóta semmi baja. Az betegnek mindig igaza van- ez egy alaptétel.

8. Zozo1030 (válaszként erre: 7. - Perzsacica)
2023. febr. 27. 13:10
Nagyon sokszor voltam már nála, széttárja a kezét és azt mondja nem tudja. Sérv sincs. De ha vmije fáj az embernek annak meg oka van. Már gondoltam idegsérülésre, a bizsergés, zsibbadás miatt. Egyszerűen nem tudom. Sajnos már lelkileg is megvisel, vissza sem tudtam menni dolgozni, a fájdalmak miatt az életminőségem is jelentősen megromlott. Nem hiszem el, hogy ez velem történik. :(
2023. febr. 27. 12:57
Ez esetben elképzelhető egy picike hasfali sérv a hegvonalban, ami ugye fekvéskor vissza húzódik de felkeléskor kipréselődik. De ez csak egy feltételes magyarázat, elsősorban az operáló orvosnak kellene tudnia, hogy mitől fájhat még. Csak azt tudom tanácsolni, hogy menj vissza hozzá és ne tágíts , amíg pontos választ nem kapsz.
6. Zozo1030 (válaszként erre: 5. - Perzsacica)
2023. febr. 27. 12:45
Mióma eltávolítás volt méhről és egyben egy köldöksérvműtèt. Függőlegesen egy 20cm-es heg. A köldököm felett fáj nagyon azóta, egész nap, hol gyengébben hol elég kínzóan. Annyi, hogy lefekvésnél megnyugszik, de nem feküdhetek egész életemben. :( Volt ct, hasi és hasfali ultrahang. Minden rendben, tökéletes a vérkép is.
5. perzsacica (válaszként erre: 4. - Zozo1030)
2023. febr. 27. 12:30
Kérdés, hogy mi miatt volt a műtét. Lehet-e az alapbetegségnek elhúzódó kihatása? Volt-e ultrahang vizsgálat az utóbbi hetekben? Okoz-e valami emésztési problémát, nem alakult-e ki ételérzékenység?
2023. febr. 27. 11:15
Köszönöm a válaszotokat. Sajnos az a baj,hogy nem a heget érinti, az teljesen normális, szépen begyógyult és fájdalommentes. Egy ponton fáj, néha zsibbad és bizsereg a heg felett és olyan mintha belülről nyomná nagyon valami. Borzasztó kellemetelen, szinte leírhatatlan, soha nem éreztem ilyet. Sokat olvasgattam utána, találtam olyat, hogy esetleg neuropátiás fájdalom, de a neurológus azt mondta, hogy biztos nem. Már nagyon el vagyok keseredve.
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Zozo1030)
2023. febr. 27. 11:08
Valószínű valami összenövés van, ezt csak akkor tudják meg, ha belenéznek a hasadba.
2. papája (válaszként erre: 1. - Zozo1030)
2023. febr. 27. 10:40

Igen, sok-sok éven át fájt, húzódott a legkisebb fizikai megerőltetéstől is. Aztán egyszer csak elmúlt.

Gyerekemnél hasonló, őt 1 éve műtötték.

Lehet, hogy valami összenövés, vagy heg.

2023. febr. 27. 10:24
Sziasztok. Szeptemberben volt hasi műtétem, azóta is napi fájdalmaim vannak. Sok orvosnál jártam, eddig még minden negatív lett. Járt valaki már így, esetleg ismertek hasonló cipőben járó embert?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook