Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Három hónapos kisbabád van? fórum

Három hónapos kisbabád van? (beszélgetős fórum)


42. 51cb72b771 (válaszként erre: 31. - Üveggolyó)
2010. febr. 9. 17:03
Fúúúúú, Bettyk vagyunk, nektek meg Mirátok van! :) Nagyon komoly! :)
41. e27d5a6391 (válaszként erre: 39. - Üveggolyó)
2010. febr. 9. 16:57
Nagyon ÉDI!
40. e27d5a6391 (válaszként erre: 38. - Üveggolyó)
2010. febr. 9. 16:56
sztem teljesen normális amit csinál,a mirának most van az hogy szopi közben másra figyel,ugyan úgy hátra tólja magát..... Pusy jó vasalást de néha irj hol tartasz :)
2010. febr. 9. 16:45
tettem még fel képet....na tényleg vasalok:)
38. Üveggolyó (válaszként erre: 35. - E27d5a6391)
2010. febr. 9. 16:38

jA, igen, nekünk is van ökölevés:)Az nagyon megy! meg fürdés közben már kezdi kirugdosni a vizet a kádból,és mondhatjuk, h nevet.


Az új szokása, egy hete kb, h cicizés közben, főleg a balnál, egyzsercsak megáll, hátradől, rámnéz, de olyan szeretet van a szemében, mondja, h Giüü, ez én vagyok,ezt már megfigyeltem máskor is, és van még egy másik cuki dallam, amit ilyenkor mindig mond:na én ilyenkor teljesen elolvadok, és mondom neki, h igen, én is szeretlek(Gondolom a cuki dallam az , h szeretlek anya):)

Aztán csomó ideig néz, inkább nem eszik,csak h nézhessen, és teljes erőből tolja magát el tőlem, ha vissza akarom tenni cicire. Aztán ha kiszerette magát, akkor visszacsatlakozik magától újra.csodálatos!!!:)


na megyek, vasalok egy kupacnyit!

jók legyetek, írjatok!

37. e27d5a6391 (válaszként erre: 36. - Üveggolyó)
2010. febr. 9. 16:34
Tied is NAGYON SZÉP!!!!
2010. febr. 9. 16:33
Megnéztem mindenki képeit, szépek a babáitok!:)
35. e27d5a6391 (válaszként erre: 33. - Üveggolyó)
2010. febr. 9. 16:33
Az én Mirám úgyan 4 hós,de még nem fordul semerre,vagyis az oldaláról hátra,már pár hetesen gügyögött,,3hósan ign észre vett ezt azt de nem vitte tulzásba,nyújtogatta sokáig a nyelvét,visit,szopogatja az öklét :)
34. Üveggolyó (válaszként erre: 32. - E27d5a6391)
2010. febr. 9. 16:26
Mira a neve:)
2010. febr. 9. 16:25

NA, benéztem én is újra:A szokásos három hónapos oltást akarom beadatni...Írtam a dokinak, mert nem vettem fel, h mizu, de még nem csörgött vissza.

Üdv az újaknak:)Én majd csak úgy leszek itt fenn, h néha-néha...néha gyakrabban:)


Megnéztem sonkagyuri lábát, a hintőpor teszt óta, és sokkal jobban néz ki, lehet ennél maradok, nem agyalok tovább, mi lehet ez, de azért majd megmutatom a dokibácsinak is.


olyanokat visítozik Minimanó:)próbálgatja a hangját, csináltam róla videót is.dE nem lehet ám sunyiban lekamerázni, mert akárhová teszem a fényképezőt, egyből megtalálja, és annyira megbabonázódik tőle, h eláll a szava:)


A ti(3hónaposak előnyben) babáitok miket csinál? Én mem akarok siettetni Minimanót, de van pár anyuka, akiktől már hallottam, h ilyen korban simán átfordult a baba, vagy h nézegeti a kezét...Na mi nem!Lusta kutya és lázad, ha hason van:)

A keze ügyes, fogja az üvegét, velem együtt, ha onnan adok neki plusz tejet, meg rángatja a takaróját, megfog ezt-ezt, de nem nézegeti.

32. e27d5a6391 (válaszként erre: 31. - Üveggolyó)
2010. febr. 9. 16:17
TESSSSSSÉK?????????
31. Üveggolyó (válaszként erre: 14. - E27d5a6391)
2010. febr. 9. 16:16
Kicsit megzavarodtam, a mi kicsink is Mira:):):):):):)
2010. febr. 9. 16:01
kinél mi újság,a Mira nem nagyon akar aludni,se oldalt se hanyat se sehogy,pedig álmos.....na most talán
29. 51cb72b771 (válaszként erre: 20. - JUL17)
2010. febr. 9. 14:30

Szia!

Üdv köztünk! Kevesen vagyunk még, de családias a légkör! Gratulálok a babucidhoz!

2010. febr. 9. 13:14
senki? :(((
27. e27d5a6391 (válaszként erre: 26. - JUL17)
2010. febr. 9. 12:55
Köszönöm,tényleg Odett-et választottad?....
26. JUL17
2010. febr. 9. 12:39
nagyon szép a kislányod és mekkora haja van ,tündéri.:)
25. JUL17
2010. febr. 9. 12:38
a másodiknál én is Odett nevet akartam adni ,de a nagylány választotta a Georginát,így legalább mind a kettő virágnév .
24. e27d5a6391 (válaszként erre: 23. - JUL17)
2010. febr. 9. 12:35
Te is szépen választottál neveket,engem kinevettek amikor Odett-et akartam,lett Mira Bianka,GRATULÁLOK!!!!!! :))))))))))
23. JUL17
2010. febr. 9. 12:30

igen ,kettő kislány

A nagyobbik AMARILLISZ 7 éves

és a kisebbik GEORGINA 2 hónapos

22. e27d5a6391 (válaszként erre: 20. - JUL17)
2010. febr. 9. 12:21
Ha jól látom 2 gyermeked van? :)
21. e27d5a6391 (válaszként erre: 20. - JUL17)
2010. febr. 9. 12:19
Üdv!!! igy lesz :))))
20. JUL17
2010. febr. 9. 12:16

Sziasztok!

Mi holnap leszünk 2 hónaposak.

Befogadtok azért?

A dec.babák fórumán is ott vagyok,Örülök ,hogy rátaláltam erre a fórumra is.Nagyon szeretem olvasni ha időm engedi a tanácsokat amiket hasonló korú csemeték anyukáik írtak le.

Remélem tudunk segíteni egymásnak...:)

2010. febr. 9. 12:11
Nekünk is van egy 4 hós óltás sztem. csütörtökön megyünk eddig mindig jól bírta remélem ezt is .....
18. e27d5a6391 (válaszként erre: 16. - 51cb72b771)
2010. febr. 9. 12:09
Neked is GRATULA!!!! Szép a kisbabád!!!! 6 hetesen levágtam a haját,majdnem tüsire
17. e27d5a6391 (válaszként erre: 16. - 51cb72b771)
2010. febr. 9. 12:06
Nagyon szépen köszönöm,olyan büszke vagyok rá....lehet azért sem kellett a cici neki mert esetleg megváltozott a test illatod,nekem is volt ilyen,már 3* jött meg a mensesem,akkor főleg....de hál istennek szopizik,nem fordult le és remélem így is lesz legalább 2 hónapig :)))
2010. febr. 9. 10:45
betty00: De szép kislányod van... :) HATALMAS A HAJCIJA! :) DE SZÉÉÉÉP! :) Gratulálok!
2010. febr. 9. 10:44

Halihó csajok! Üdv betty00 én is Betty vagyok! :)

Szóval a hurkácskákra visszatérve nem is tudom ,mi lenne a jó ötlet, ugyanis már szárnyra kaptak olyan hírek, hogy a hintőportól is gombásodhat, dehát szerintem ez hülyeség, hiszen régen rengeteget használták és egyikünknek sem lett semmi baja! Én nem vettem ilyet észre Petránál, pedig jó kis hurkácskái vannak a drágaságomnak. :) Ha valami jó tippet mond rá a doki, oszd meg velünk azért!

Szóval tegnap valami nem volt kóser nálunk. Lehet Petrámat elhagyta kicsit a szopóreflexe, merthogy reggel 9 körül megszopiztattam, aztán aludt egy keveset, majd felkelt és ismét meg akartam etetni, merthogy minden ébredés után jön a cicizés. Nem kellett neki, hát nem éhes van ilyen, gondoltam...dehát aztán csak üvöltött a drága, nem tudotam, mi van, ha vízszintesbe raktam, rögtön kezdte, függőlegesen elvolt1-1 1/2órát, aztán kész! Álomba sírta magát, nekem meg eszembe jutott, hogy mi van, ha már nem kell neki a cici, pedig mindkettő csurig volt tejjel... (kifejni nem akartam, mert az egyik sebes, a másikból meg épp ennie kellett volna). KEzdtem kétségbe esni, hogy szerettem volna minél tovább szopiztatni...

Aztán felébredt valamikor 2körül (9kor evett utoljára!), kutacs besüllyedve-folyadékhiány, cici megint nem kellett neki sehogy sem, pedig csöpögött a tej a szájába, ahogy üvöltött. Felhívtam anyut, hogy Petra nem akar enni, el sem veszi a cicit, már majdnem sírtam. Aztán gondolkodtam, hogy végülis 5 óra cici nélkül nem sok, tudva, hogy van, hogy 5-6-7-8 órát alszik és akkor gyakorlatilag ugyanúgy nem eszik ugye! :) (Hát ez szép volt!:)) Aztán újra próbálkoztunk, anyu mondta, hogy jól spricceljek a szájába tejcit, hogy rendesen megérezze az ízét...és akkor nagy nehezen ordítva rákapott. Ezt tegnap még egyszer eljátszotta, azóta nincs ilyen probléma. Nem tudom mitől jött ez neki, de nagyon nagyon megijedtem! :(

A kicsim ma 12 hetes! Ma 12 hete reggel 9:10-kor született! Nagyon komoly! :) Annyira szeretem!

Kicsit taknyos a drága, de nem náthás, hanem anyu szerint kicsit száraz a levegő és megduzzadt az orrnyálkahártyája és azért szörcsög kicsit. Hát elkezdek alaposan párásítani, meglátjuk igaza van-e. Én pl. azt hittem, hogy nagyon párás itt a levegő (én esküszöm úgy érzem)...meg a falak is...na sebaj, majd meglássuk, a vak is aztat mondotta. :)


Üveggolyó: milyen oltást akarsz beadatni a kicsi lányodnak?


Nálunk az esti alvás mindig cicizéssel kezdődik. Szépen elalszik hami közben és irány a kiságy. :) Így van már születése óta. Nagyon ritkán van, hogy apa mellén, vagy egy kis ringatással alszik el, mindig főleg cicizés közben. Simán lehet, hogy igényli a több "törődést" olyankor!


A pánikolásról olvastam: ugye az érzékeny hallásuk miatt több mindent meghallanak, mint mi, lehet valami rossz élménye van, ami rögződött benne kicsit, hisz nem véletlen, hogy tudja, mikor nem akar befeküdni a kiságyba! :)


Ma amúgy nagyon szépen aludt este Petra, negyed 9-től aludt, felkelt negyed 4-kor, fent voltunk egy órát, aztán negyed 8kor keltünk. :) MEg úgy hallom most is keledezik! :)

2010. febr. 9. 09:21
Mira ma lesz 4 hónapos :)))))
2010. febr. 9. 09:20
Beeee,jó reggeeeeelt :))) mindenkinek! Nos,este fürcsi útán megszopiztatom,de úgy,hogy megvárom amig elalszik mostanában ezt igényli,nem rég vette fel ezt az új szokást, alszik 5.30-ig,lehet igényli hogy több időt legyen veled este nem? ami az összeért hurkácskákat illeti én csak hintőporoznám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook