Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Harmincas nők.. Szinglik, gyermektelenek ide:-) fórum

Harmincas nők.. Szinglik, gyermektelenek ide:-) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
964. 91d4989ab9 (válaszként erre: 960. - Peti'74)
2011. júl. 30. 19:29

nem is tudod miről volt szó de beleképzelsz olyat amit nem is mondtam, jo igaz nem mindenki tart disznót de az csak egy példa volt, és egy ember biztos tart disznot mert a szomszédom és látom, akkor mondjuk róla beszéltem:D


meg mondjuk egyet tudok aki meg marhát tart:D

963. 91d4989ab9 (válaszként erre: 960. - Peti'74)
2011. júl. 30. 19:26
anyám tényleg azt hiszed hogy városi vagyok?:DDDDD
962. 4c30444687 (válaszként erre: 938. - Timycat)
2011. júl. 30. 19:24

A szétnyesés királyság :) Emlékszem általános iskolában egy osztálytársam undorítónak titulált, mert mikor egy ajakálápoló tövig kopott, én még ez ujjammal kiszedtem azt a részt, ami a tégyely csavaros részében volt. Igazán akkor sem értettem, hogy miért is, de ha komolyan gondolta, akkor biztos frászt kapott, mikor az ujjal kenős szájfények divatba jöttek :)

Azt mondjuk elismerem, hogy egy nyilvános mellékhelyiségben furán festene, ha Az ISL rúzsom körömmel kanyarintanám ki, de ennek praktikus oka van, hogy miért nem teszi az ember, ill. azóta megismerkedtem a rúzsecet nevű barátommal.


Kézkrém terén én elég márkahű vagyok. Régen narancssárga Garniert használtam (sok próbálkozás után), mert érzetre van vált be. Aztán naturkozmetikumokat próbálgattam, de egy sem vált be egészen :( (Ha tényleg muszáj, akkor használok (egészen függő voltam). Neutrogéna, és csak a körömrészt meg a mutató-hüvelykujj köz kenem le.

na, jó (irulok-pirulok) a füstölősel engedékenyebb vagyok, mert ettől sem lesz zsíros a kezem.

961. 4c30444687 (válaszként erre: 937. - Volpertinger)
2011. júl. 30. 19:12

Én soha nem vettem külön éjszakait meg nappalit. Csak gyerekkoromban volt ilyen, mert nagyon-nagyon száraz volt a kezem :( Egy nagyon zsíros krémet kaptam éjszakára, és ami a legjobb vol benne, hogy kesztűt kaptam mellé, hogy ne zsírozzam szana-szét az ágyneműt. Fehét volt, én meg oda voltam a bűvészekért.


Amúgy neutrogéna, ami nagyon jó, de nap közben kicsit zavaró.


Nem rég útnak eredtünk, és itthon felejtettem az olvasnivalóm. A benzinkúton egy magazin nem volt, amit szoktam olvasni, ú.h. az a női cucc nyert, amihez egy lejárt gaszto kiadványt mellékeltek, sőt még kézkrém is volt mellé. Kész főnyeremény, nem? :) Egész jó, bár ez is eléggé lemosom a kezemről érzetű,de nem lesz "tocsogós" tőle az ember keze, de ami nagyon megtetszett belle, hogy füstölő illaú :) Egyetlen hibája, hogy igazán csak a szantál szívillatú parfümömhöz megy.

960. Peti'74 (válaszként erre: 949. - 91d4989ab9)
2011. júl. 30. 19:10
Anyám..tényleg azt hiszitek, hogy vidéken mindenki disznót tart??? A vidéki ember is lehet mérnök, tanár, programozó..stb..aki nem a disznótartás végett él vidéken, hanem mert nem bírja a mocskos, kutyaszaros fővárost.
959. timycat
2011. júl. 30. 18:21

Na ahogy elnézem a Hoxa-aktivitásomat, ami ugye fordítottan arányos a munka-aktivitásommal megint nem én leszek a hónap dolgozója :(


Most lépek... próbálok picit javítani az arányon


Sziasztok

958. timycat (válaszként erre: 957. - Volpertinger)
2011. júl. 30. 18:17

most hogy így rettegésben tart a jószág utánaolvastam kicsit. Tényleg nagyon intelligensek, taníthatók stb sb de Magyarországon tilos őket befogni, fogva tartani. Szóval fojtsd vissza ilyen vágyaidat! Vagy titkold jól, ha szert teszel egy varjú-gyerekre! ;)


Amúgy a "miénket" nem mondanám szépnek; hatalmas és elég viharvert. Remélem nem itt kíván tanyát verni

957. Volpertinger (válaszként erre: 954. - Timycat)
2011. júl. 30. 18:07

Én kimondottan bírom a varjakat. Nagyon szépek szerintem. Télen, amikor sokat látni, mindig gondolkozom, honnan lehetne szerezni varjú-gyereket, akit megszelidíthetnék.

Fényképezni is próbáltam őket, de nem bírtam igazán közel menni hozzájuk, kb 3 méterre voltam, amikor elrepültek. Szóval elég szar képek lettek :)

956. M0ncsa (válaszként erre: 954. - Timycat)
2011. júl. 30. 17:30
:DDDD
955. 91d4989ab9 (válaszként erre: 950. - Timycat)
2011. júl. 30. 17:28
de nem is erről van szó hanem kerestük hogy mi az oka a foruminditó bajának és ez az egyik ok hogy városiból lett falusi, na mindegy:D
954. timycat (válaszként erre: 953. - Timycat)
2011. júl. 30. 17:12
basszus mindenevő
953. timycat
2011. júl. 30. 17:10

Helyzetjelentés holló-ügyben:

még itt köröz -mondjuk inkább ez, mint egy gólya- de azért nyugtalanít, mindjárt ráguglizok mivel táplálkozik egy ilyen bestia. Ha 3-4 éves forma gyerekekkel, rokkinyugdíjas westievel (méretre simán van akkora) vagy macskákkal akkor bajban vagyunk

952. timycat
2011. júl. 30. 17:05
hűha! Odaát már tényleg profin dobják a sarat egymásra! Hogy jutottak el a feminizmus-sovinizmus témához? :D
951. timycat (válaszként erre: 950. - Timycat)
2011. júl. 30. 16:59

szóval még1szer a végét:

a városi 10. emeleti panelban is

950. timycat
2011. júl. 30. 16:57

Itt nem tisztem döntőbírónak lenni... anyukámék is falun laknak, szerintem az egész faluban nincs összesen 5 disznó.... nagyon gazdag falu, olyan infrastruktúrával, házakkal, hogy az valami hihetetlen, sok város örülne olyan polgároknak.... szóval az is általánosítás, hogy mi van egy faluban és mi nincs (például anyuéknál az utcában majdnem minden házhoz "jár" az úszómedence, nem a kacsafürdető, hanem a "nagy" kategória)


Szerintem, akinek nincs rá igénye az koszos a disznószaros falun is, meg a városban 10-en a panelban is

949. 91d4989ab9 (válaszként erre: 948. - Volpertinger)
2011. júl. 30. 16:52

nem is erről volt szó, hanem hogy vidéken nehezebb higenikusan élni, ha kert van állatok disznók több a légy stb, nehezebb tisztántartani a lakást mint egy tizedik emeleti lékkondis panelt, nehezebb, nem pedig lehetetlen


és igenis azon a forumon pont ebből van a gond mert a foruminditó városból költözött ki aposékhoz falura, és furcsa neki sok minden, pl légycsapozás:DDDDDDDD

948. Volpertinger (válaszként erre: 947. - Timycat)
2011. júl. 30. 16:47

Igazából nincs összehasonlítási alapom, annyira régen nem nyomulok itt, túl sok fórumot nem olvastam.


De ez a kijelentés, hogy a vidékieknek nem olyan fontos a higiénia... hát bazmeg, már elnézést.

Amúgy Budán lakom, tehát nem érzem "találva" magam, de nagyon fölbasznak az ilyen végtelenül sötét kijelentések.

947. timycat
2011. júl. 30. 16:36
szerintem inkább szívecskés patkányt érdemelnél ezért; érthetően leírtad, amit mindenki a fejéhez vágna már, egy-két kemény tárgy kíséretében. Az én tűréshatáromba maximálisan belefér! Szerintem nem is kirívó a hangnem egyes fórumokat elnézve... csak ugye mi most kontroll alatt vagyunk :S
946. timycat
2011. júl. 30. 16:31

Szia!


Ott én is "jártam", én adtam a megértőt, mert higiéniára nagyon ugrok, de igazából nem is tudom miről szól a fórum, inkább a férj családjára köpködés jött le

945. timycat
2011. júl. 30. 16:30
huuuuh elment... leizzadtam
944. timycat
2011. júl. 30. 16:25
basszus most szállt egy holló -asszem az mondja hogy KÁR-KÁR- az nyitott ablakom párkányára... és néz, meg károg. Ilyenkor mi van?? Nagyon rémisztő, meg sem merek mozdulni épp csak két ujjam mozog. :o
943. timycat (válaszként erre: 942. - M0ncsa)
2011. júl. 30. 16:23

ezt én is próbáltam, de akinek normál a bőre, mint nekem is annak nagyon zsíros és kirügyeztem tőle... :( Én argánolajat használok dekoltázsra az tényleg jó egy-két csepp elég is, pedig van bekenendő felület ;) De azt is csak 2 naponta, elég zsíros nekem az is.

Ami még nagyon jó a bőrnek azok a natur-szappanok, nem olyan csicsásak, mint a "vegyi" szappanok, de 100szor jobban tisztítanak, ezt csak este használom, reggelente a jéghideg -szó szerint, "jégkocka" potyog a csapból- vízre esküszöm. Felébreszti a bőrt, nem utolsó sorban engem is és feszesít.

942. M0ncsa (válaszként erre: 937. - Volpertinger)
2011. júl. 30. 11:46

hello :)

nah, csalad elment, vagyok megint.

nekem a legsimabb olivaolaj valt be legjobban, ha mar nagyon szaraz a borom. de nem szokott, mert eltekintve kiveteles alkalmaktol, sima vizzel mosom csak. olivaolaj meg garantaltan olcso, termeszetes es hipoallergen :)))

941. timycat (válaszként erre: 940. - 07c4794583)
2011. júl. 29. 23:24
:(
940. 07c4794583 (válaszként erre: 939. - Timycat)
2011. júl. 29. 23:14
nekem már teljesen elment a kedvem az egésztől. eldominózgatok, aztán szerintem részemről ennyi volt a hoxa.
939. timycat
2011. júl. 29. 18:50
Jaj milyen kihaltság van itt, gondoltam benézek picit röhögni... unatkozom, vagyis bőven lenne mit tennem, de büdös a munka
938. timycat (válaszként erre: 937. - Volpertinger)
2011. júl. 29. 18:48

én szét szoktam vágni az ilyen tubusokat, nekem a La Roche éjszakai krémem ilyen, miután szétkapom a tubus még egy heti kence van benne.


De én is tanácstalan vagyok kence ügyben, még egyiknél sem ragadtam le, illetve azt már tudom milyet nem fogok venni.

2011. júl. 29. 10:03

Jaj picsogjunk már egy kicsit!

Segítsetek.

Nemsokára elfogy az éjszakai krémem, és nem akarok ugyabolyat venni, mert az uncsi:)

Milyet vegyek?

Normál bőr. Még nem ráncosodik.

Ami most van, az valami natúr cucc, minden-mentes, és igazából tök jó, hamar beszívódik, semmi bajom vele, egy dolgot kivéve: tubusos, nem tégelyben van, és tök nehéz kinyomkodni kb az utolsó negyedét a krémnek.

936. Volpertinger (válaszként erre: 935. - Pen80)
2011. júl. 29. 09:55

Abszolút.

Én a tacskóktól meg a foxiktól meg az ehhez hasonló ideggombócoktól félek, eddig csak olyanok akartak megharapni.


Mondjuk én simán benyúlok a kerítésen, hogy egy idegen kutyát megsimizzek. Szerintem valahogy látszik az arcukon, hogy barátságosak, vagy letépik a karom vállból. És lekopogom, eddig mindig jól mértem fel a dolgot, mert még sosem haraptak meg.

935. Pen80
2011. júl. 29. 09:37

Sziasztok!

Én sem értem ezt, csak a gyerekének tesz rosszat, beleneveli a félelmet. Ahelyett, hogy max óvatosságot nevelne. Mindegy.

Amúgy azt sem értem, hogy az emberek miért a nagytestű kutyáktól tartanak, amikor látható, hogy a kicsik a harapósabbak, harciasabbak, igaz, azokat lenyomod, a nagytestűt nem, ha egyszer ő úgy gondolta, hogy nem szeret téged.

Az engem is zavar, ha szájkosár meg póráz nélkül sétáltatnak kutyákat olyan helyen, ahol gyerekek futkároznak. Vagy mondjuk buszon.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook