Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok? fórum

Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2008. szept. 22. 07:11
Na, ma reggel 7-kor vettem be az első szemet. Szerintetek mikor kellene a másodikat, hogy ne legyek túlpörögve és olyan 10 körül már tudja aludni?
2008. szept. 21. 17:38
Hú, ez azért megnyugtat ;-)
2008. szept. 21. 13:44
Ladybird, nem attól hánytam ez 100%, hanem attól amit ettem, mert a barátom is rosszul volt tőle, úgyhogy nyugi. :)
2008. szept. 21. 13:11
Szia! Én azért vettem a Lipo 6X-et, mert állítólag az a "legerősebb", tehát a leghatékonyabb. Elég drága cucc, de most le van árazva a sh*pbuilderen, én onnan rendeltem, és 7főn kezdem szedni, és majd írok a tapasztalataimról.
2008. szept. 21. 12:53
Sziasztok ! Úgy örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, mert több napja ezen a lipo ügyön spekulálok. A Reductilon is gondolkodom, de nem szívesen fordulok a háziorvoshoz ezzel, mert szerinte attól nem lehet hízni, amit nem eszek meg. Ez bölcs vélemény, de nem jutottam vele előbbre. A Lipo 6X, lipo hölgyeknek és lipo natural között filozófálok. Nagyon szeretnék fogyni, hónapok óta ezen kínlódok, de föl-le járok egyhelyben. Olvastam valakítől, hogy sajnos a túlsúlyosaknak a mozgás nem éppen a kedvencük, és gyerek, munka, rohanás. Nézegetem a szobabiciklit, de inkább hagynám magam megverni, sajnos ebben a stádiumban vagyok, jó lenne kimozdulni. Ez a pocsék idő, munkahelyi stressz és az "önutálatom" valahogy nem a legboldogabbá teszik az elmúlt heteimet.De jó lenne fogyni, máris boldog lennék, nekem is min. 10 kg-ot kellene. Kérlek benneteket, adjatok tanácsot melyiket és hol vegyem, kinek milyen a tapasztalata a sikerről ? Üdv. minden kedves sorstársamnak !!
75. f5c6739a81 (válaszként erre: 74. - 3b79965fa0)
2008. szept. 21. 11:22
Köszönöm szépen! Rendben, elfelejtettem, az egész nem ér annyit, h. bármilyen mellékhatása legyen. Remélem a Liponak sem lesz.
74. 3b79965fa0 (válaszként erre: 67. - F5c6739a81)
2008. szept. 20. 20:56

Szia,

A Reductilt felejtsd el rengeteg mellékhatással rendelkező nem engedélyezett gyógyszer. Diétát kellene rendbetenni+egy kis sport, valamint a Lipo-6-tal (Én a pro-natural-t verziót próbáltam) sikerült heti kb. 1 kg zsírtól megszabadulnom.

Fontos a türelem, sok kitartást mindenkinek :)

2008. szept. 20. 20:20
Csak nem...de ez nem jó hír. Én is aggódom, hogy lesznek gondjaim vele, elég erős azért ez a cucc.
2008. szept. 20. 10:52
Hát nem tudom mi volt velem tegnap este. 2 napja szedtem a zsírégetőt, közben a cigiről is szokok le (tapasszal)... És este rosszul voltam hánytam. Nem sokkal a tapasz után. Remélem nem piszkálja egymást a 2 szer... :S
2008. szept. 20. 09:36
Igen, igen, én szeretném!! :) Persze én is elkezdem szedni jövő hétfőn, mert tegnap át tudtam venni. Csak azért nem kezdem ma, mert félek, h. bezavar az alvásba, és 7végén gyógyulgatnom meg aludnom kell, mert bujkál bennem vmi :(
2008. szept. 19. 19:29

Sziasztok!


Tegnap elkezdtem edzeni és szedni a lipot is. Lemértünk mindent centivel és a súlyomat is. Úgyhogy majd tudlak tájékoztatni a hatásról ha szeretnétek! :)


Üdv

2008. szept. 19. 07:08
Most akciós a shop******-en...15K helyett "csak" majdnem 10 (9900). Hát, az utolsó kilók már edzéssel is nagyon nehezen mennek le, ez segíthet. Próba cseresznye...
68. dundy
2008. szept. 19. 05:44
Úgy tudom, hogy elég húzós az ára a lípo-nak.Biztos,hogy megéri?
2008. szept. 18. 12:17
Sziasztok! Én most rendeltem meg, sztem jövő héten megkapom, és akkor majd beszámolok. Szemeztem a Reductillal is, de attól félek kicsit, mert csak 5 kg-t szeretnék már fogyni, és az nagyon durva, úgy hallottam.
2008. szept. 9. 01:26

Sziasztok!


Én már kb. 1 hónapja szemezek a Lipo 6x-el... Ott van a polcomon, 4 hónapra elegendő! :))

Egyenlőre pár darabot vettem be belőle, max 10et. De valahogy nekem olyan visszataszító a folyadék, meg a kis kék izék benne! :)

De jövőhéten elkezdem szedni rendszeresen mert edzőterembe is jövőhéttől járok.

Remélem meglesz az eredménye és nem dobtam ki feleslegesen ennyi pénzt.


Szorítsatok csajok!


Égjen a zsír! ;)

2008. aug. 27. 14:19

Összesen -1,5 kg de nyaralással együtt, de így elégedett bvagyok. Lehetne több is, de a dokim azt tartja, hogy havi 2-4 kg az ideális, mert akkor a bőr is követi krémek nélkül és ez tartós is lehet. Megfogadtam, hogy most már nyúlok csak ilyen megbízható tablettákhoz, mivel nem tökéletes a pajzsmirigyem és ez az engedélyezett nekem. Remélem ha rendbe jön teljesen nekem is le megy havi 5 kg, mint nektek. De most fő a türelem.

Kitartást mindenkinek!!!!

64. marcelis (válaszként erre: 62. - Esztike60)
2008. aug. 23. 09:19

Szia Esztike!


2 hónapig a női lipot használtam (-10 kg), most pedig "rászaladtam" a lipo pro-natural-ra (még egy 5öst szeretnék leadni), ami egy új növényi alapú zsírégető (kaktusz, keserűnarancs, menta-levendula családjába tartozó ázsiai gyógynövény, afrikai őshonos fa kérge, feketebors kivonat).


4 napja szedem, -1 kg, úgy érzem nagyon jó lesz! :)


Hallgass a belső hangodra, és dönts kedvedre!


Hajrááá Csajok, mi vagyunk a legjobbak! :)

2008. aug. 22. 19:01
Eszike! Én a Lipo 6X-et szedem. Nagyon jó, mert tényleg elveszi az étvágyat és mintha fittness órán jobban izzadnék. Szóval szerintem bármelyiket válaszhatod, én ezért e mellett döntöttem, mert nálunk csak ez volt. :)
2008. aug. 22. 18:58

Sziasztok!

Én is szeretném kipróbálni a lipot, de nem tudom, h melyiket érdemes. Én a lipo nőknek és a lipo 6x között vacillálok. Vki tud tanácsot adni?Vagy itt mindenki a nőit próbálta?Mert ha a 6x sportolókat is fogyaszt, akiknek kevesebből nehezebb fogyni azt tartanám jobbnak, de a női lehet h ugyanolyan hatású, csak "enyhébb" és lehet h tényleg jobban való nőknek. SEGÍTSETEK!!!

61. zsuzsa1979 (válaszként erre: 60. - 3b79965fa0)
2008. aug. 22. 15:10

Szia Csibike,

Én a vitaminbolt-ban vásároltam meg a terméket, egyenlőre még nincs tapasztalatom, remélem ez is lesz olyan jó mint a Lipo-6 hölgyeknek. Egyébként ha most rendelsz jobban jársz mert úgy láttam most akcióban vannak.

60. 3b79965fa0 (válaszként erre: 59. - Zsuzsa1979)
2008. aug. 22. 14:55
Most olvastam erről a zsírégetőről és feltétlenül várom a visszajelzésed, mert szeretném Én is kipróbálni. Hol lehet megvenni??? Hajrá csajok!
59. zsuzsa1979 (válaszként erre: 56. - Marcelis)
2008. aug. 22. 14:50

Szia Marcelis,

Én most vettem akciósan Lipo-6 pro-natural örültem mert most kaptam meg. Kicsit más a kinézete a kapszulának, mint a hölgyeknek verzió, kék-fehér de tetszik. Bízom benne, hogy ez is segít a diétában és szuper az is, hogy természetes összetevőkből áll, nekem bejött a Lipo-6. Ti hogy álltok?

58. marcelis (válaszként erre: 57. - Szöszipanna)
2008. aug. 22. 07:17

Szia Szöszipanna!


Egyáltalán ne keseredj el:a fogyás egy természetesen hullámzó folyamat. Lemegy 1 visszajön 1/2, majd lemegy 2 visszajön 1 és így tovább... Összeségében fogysz, csak ez egy sziszifuszi munka! A legfontosabb a kitartás, és ha visszajön rád v.mennyi ne keseregj, hanem haladj a kitűzött CÉLOD felé! :)


Hajrá Szöszi, Te vagy a jobb! :)))

2008. aug. 21. 11:15

Sziasztok!

Hát ezeket a hétvégéket és ünnepeketet valahogy meg lehetne úszni, akkor semmi bajom nem lenne. Egyszerűen hiába nem eszem kenyeret és köretet, akkor is érzem hogy visszavet, hiszen a kaját csak kóstolgani kell. Na majd kitapasztalom, hogy hogy is lehetne jobb a dolog, hogy ne vessen visza.

Jó lenne ha a következő egy hétben ismét lemenne 1 kg, na de így...

Le a kilókkal csajok!!!

56. marcelis (válaszként erre: 54. - Zsuzsa1979)
2008. aug. 19. 16:30

Szia Zsuzsa!


Képzeld megelőztelek, most rendeltem meg az új terméket a Pro-Naturalt! :)

Nagyon elégedett voltam a hers-el is, de most teljesen beizgatott ez az új gyógynövényes termék! Még egy 5-öst szeretnék fogyni, ha ezt sikerülne (és miért ne?!), akkor madarat lehetne velem fogatni...

Az előző termék dícséretéhez hozzátartozik: nem híztam vissza semmit, és már ez is egy fantasztikus eredmény!!!

Mostanában rákaptam a biciklizésre, reggelenként letekerek 18-20 km-t, szerintem ez is jót tesz. (kondizni jó lesz majd a szütyörgős őszi-téli napokon) Mozogjatok sokat Csajok!!! :)

Te hogy állsz Zsuzsa?


Írjál!

2008. aug. 18. 10:16
Várom a beszámolót róla!! :)
54. zsuzsa1979 (válaszként erre: 53. - Szöszipanna)
2008. aug. 17. 21:16

Szia Szöszipanna,

Bemásolom amit olvastam róla:

A Lipo-6 Pro-Natural elsődlegesen gyógynövény és természetes alapú zsírégető, hatékony energia növelő, és étvágycsökkentő hatású valamint erős zsírégető. Akik esetleg idegenkednek a gyógyszerészeti minőségű és szintetikus összetevőktől, azoknak ez a zsírégető a megoldás.

Összetevők: keserűnarancs, forskolin, carnitex, yohimbe, koffein, bioperin

Elég jó kis kombinációnak tűnik, és az ára is kibírható (12.900) szerintem fogok rendelni egy pár nap múlva, ha van tapasztalatom írok majd róla, esetleg valaki próbálta már? Bár nagyon újnak tűnik a termék...

Sok sikert mindenkinek!!!

2008. aug. 17. 19:59

-1 kg tartósan. Most szabi, úgy hogy talán sikerl minden nap lemenni tornázni, de másnaponta mindenképpen. Szeretném kicsit beindítani és lelkileg jó lenne ha már 8cal kezdődne a mérleg. Sajnos csak a mérlegnek hiszek és nem pedig a cm-nek. Tudom, hogy nem jó, de hát ilyen vagyok mit csináljak.

zsuzsa milyen ez az új? tudsz valamit róla?

52. zsuzsa1979 (válaszként erre: 49. - Szöszipanna)
2008. aug. 15. 20:25

Ügyik vagytok....fogy mindenki ahogy kell :))

Szerintem heti 1 kg körül sikerül mejd fogynod ha a kajára is odafigyelsz és valamilyen zsírégető sportot is űzöl mellette, nagyon örülök!

Kaptam egy hírlevelet, hogy most megint van egy újabb Lipo-6, ami természetes összetevőket tartalmaz, lehet, hogy ezt is kipróbálom, valakinek valami tapsztalat esetleg?

51. marcelis (válaszként erre: 21. - Addy)
2008. aug. 15. 13:54

Szia Addy!


Igen, jól tudod van kifejezetten nőknek való zsírégető, és remek!


2 hónapig szedtem, és leadtam a segítségével egy 10est, amit azóta sem kaptam vissza! :)


Természetesen heti háromszor kondizom és odafigyelek a kosztra, ugyanis ez nem csodaszer, hanem egy segítőtárs, amivel elérheti mindenki a mínuszkilókat! Mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani!


Pá: Marcelis

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook