Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok? fórum

Hallott már valaki a LIPO-6X-ről? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
140. 3b79965fa0 (válaszként erre: 139. - 3b79965fa0)
2008. okt. 2. 20:26

hamar nyomtam a 'ment' gombot :(

sporolóknak lett kifejlesztve, érdemes lett volna cimkét elolvasni mielőtt megrendelted. Ha nem bírod, nyilván nem fogod használni. Ettől rengetegen vannak azok akiknek bejön, gondolom ha nem így lenne, a gyártó sem árulná a sok reklamáció miatt, főleg az USA-ban...

Próbáld rendbe tenni a kajádat, valamit sportolni és pl. L-karnitint, zöldteát, ilyesmit megpróbálni. Bár lehet, hogy az is okozna valamit Nálad :)

139. 3b79965fa0 (válaszként erre: 132. - 2cbb6e6a82)
2008. okt. 2. 20:20
A Lipo-6 nem gyógyszer, hanem étrendkiegészítő, ez teljesen más kategória. Nekem a női Lipo-6-tól nem volt mellékhatásom, egy kicsit furcsa volt az elején megszokni, mert Én sem iszok sok kávét, de meg lehet szokni. Egyik zsírégető sem csodaszer, a termoginkus zsírégetőbe lásd Lipo pedig vannak élénkítő összetevők, ha nem lenne nem is használna. Ha nem bírod a Lipo 6X-et (alacsony zsíszázalékkal rendelkező sportolóknak) érdemes lett
2008. okt. 2. 13:36
Az olyanok miatt nem lehet tapasztalatot cserélni, akiket zavar az, ha valaki elmondja mit tapasztal. Sőt, egyenesen felháborítja, hogy le merem írni, hogy rosszul érzem magam tőle és vmiért rajtam is kijött egy jópár pattanás (pedig nem vagyok olyan típus), de biztos az időjárástól vagyok én is és kisborso is pattanásos, és biztos csak azért írjuk le amit tapasztalunk hogy magunkat szórakoztassuk, és nem is igaz, amiket leírunk, és nem is akarjuk, hogy más ne essen a mi hibánkba. Továbbmegyek: igen, mi beépített emberek vagyunk. Kész vicc amiket leírnak egyesek, de legalább engem nem felbosszant, csak jót röhögök rajta.
2008. okt. 2. 12:01

Sajnos ez a mentalitás nagyon jellemző ránk :(

Miért nem lehet békésen tapasztalatot cserélni? Miért kell lehurrogni a másik embert?

2008. okt. 2. 10:24

Sziasztok!


Kedves balance7, én meg veled értek maximálisan egyet abban, hogy demokrácia van, ergo szabad vélemény-nyilvánítás, ami azt jelenti, hogy megosztottuk a MI SAJÁT tapasztalatainkat, hátha más elkerüli azt, hogy pénzt dobjon ki valamire, amitől rosszul érezheti (hangsúlyozom érezHETI, feltételes módban) magát. Ennyi erővel inkább marcelis a beépített ember, mert biztos, hogy csak a Lipo (főleg nem a NŐI meg a TERMÉSZETES ALAPANYAGOKAT TARTALMAZÓ VÁLTOZAT - amiknek az összetétele nem egyezik meg a 6x-ével, és ezt orvosként tudhatnád, tehát más van benne, és attól hogy azok nem okoznak pattanást, ez még okozhat) nem szed le róla 12,5 kg-t, max. rásegíthet a súlyvesztésre. Mint tudjuk, ami gyenge és nem érzel semmi mellékhatást (értem ez alatt azt is, hogy pörögsz tőle), az semmit nem ér.

Sajnos én nem vagyok orvos, csak egy primitív közgazdász, de azt gondolom, hogy egy fórumon, aminek az a címe, hogy "...Lipo-6X-ről? TAPASZTALATOK?" leríhatom a tapasztalataimat. Ettől még mindenki szíve-joga, hogy kipróbálja, senkinek a fejéhez nem fogok pisztolyt tartani, hogy "nem próbálhatod ki!!!"

De cáfoljátok meg nyugodtan, ha nem helytálló az észrevételem.

2008. okt. 2. 09:51

Szia Marcelis!


Maximálisan egyetértek veled! :) Mindenkinek szíve-joga, hogy kipróbálja és kipróbálhassa ezeket a termékeket! Lady, Kisborsó mit "press"-elitek itt a jó népet?! Még az sem kizárt, hogy beépített emberek, akik arra kapják a "zsetont", hogy itt negatív közhangulatot gyártsanak!

Szépen vagyunk, kifordult a világ a 4 sarkából...

Szerintem is mindenki tapasztalati úton döntse el, rá hogy hatnak ezek a zsírégetők, vagy ne is foglalkozzon ezekkel a szerekkel, és maradjon a káposztalevesnél...:)

Sportolók tízezrei, emberek milliói használják ezeket a lipokat, nagy megelégedéssel.


Demokrácia van, vagy mi a szösz!!!


Húúúú, de felhúztam magam itt a végére...

134. marcelis (válaszként erre: 133. - F5c6739a81)
2008. okt. 2. 09:15

Szia Ladybird!


Nem győzöm olvasni ezt a sok badarságot, amit itt összehordtok Kisborsóval..., méghogy pattanások a zsírégetőtől?! Orvos vagyok, tudom hogy mit beszélek: LEHETETLEN hogy ilyen mellékhatása lenne! Én is szedtem a női és pro-natural változatot, semmi ilyet nem tapasztaltam ( a pácienseim sem!), és remekül leadtam 3 hónap alatt 12,5 kg-ot, ami azóta sem jött rám vissza. Ha Ti nem bíztok benne, azt ajánlom ne szedjétek (nem kötelező), de hagyjátok a többieket meg a józan ítélőképességükben, hogy eldöntsék kipróbálják-e, vagy sem!

Ezek az OÉTI által bevizsgált szerek, abszolút ártalmatlanok (a pattanásokra is! ) :), és világszerte több millió elégedett felhasználója van. Azt viszont fontosnak tartom, hogy napi 2-3 liter vizet jó meginni mellé (de alap esetben is, ha nem szeditek), ez segíti a anyagcserét és a méregtelenítést.


Sziasztok

133. f5c6739a81 (válaszként erre: 132. - 2cbb6e6a82)
2008. okt. 1. 20:10
Hát én alig 1 hétig szedtem, de ugyanezt tapasztaltam! Nem ér ennyit az egész! :-(
2008. okt. 1. 20:02

Szerintetek lehetséges az hogy a gyógyszer miatt tiszta pattanás a fejem??????????

Kb 2-3 hete (amióta szedem) sok kis apró pattanás lepte el arcom, de nagyon durván....

Elegem van!

131. f5c6739a81 (válaszként erre: 130. - 3b79965fa0)
2008. szept. 30. 07:14

Köszi a tippet! Ma reggel bevettem egyet, de ezt szerencsére a közérzetemen már meg sem éreztem.


Valószínűleg a koffein tartalma lehet a baj, mert én sosem kávéztam, és ha már du. 6 körül megiszom egy pohár kólát, akkor nem tudok aludni. Kicsit érzékeny lehetek rá, a vérnyomásom is nagyon alacsony alapjáraton, de hát gondoltam, akkor biztos nem fog rosszat tenni, mert azt írták, h. magas vérnyomás mellett nem szabad szedni, és olyan álomkóros vagyok az alacsony vérnyomásom miatt, mondom biztos még jó is lesz. Lehet, hogy jó lesz, csak hosszabb a "szoktatási időszak"...?

2008. szept. 29. 20:48

Ha nem bírod a 2*2-t Lipo-6X-t, akkor érdemes 1*1-re visszaállni, vagy 2*1-re, amíg a szervezet nem szokik hozzá, legalábbis a tájékoztatóban ez van.

Én Lipo 6 női verziót és a pro-natural-t próbáltam, szerintem jók a cuccok, sikerült heti 1kg zsírtól megszabadulnom. Persze egyik sem csodaszer... nem lehet, hogy a koffein tartalma miatt nem bírod?

129. f5c6739a81 (válaszként erre: 128. - 2cbb6e6a82)
2008. szept. 29. 17:03
Hmm...csak azért gondoltam a reggel 2-t, mert a kora délutáni bogyók ha lehet jobban megviseltek...
128. 2cbb6e6a82 (válaszként erre: 127. - F5c6739a81)
2008. szept. 29. 16:55

Szerintem igen, mert azt mondtad hányingered van a 2től, tehát ha 1x veszel be 2-t akkor is az lesz... :)


Meg vannak olyan gyógyszerek is aminek az adagolása függ a súlytól is. Tőlem is kérdezte 1x a háziorvosom h hány kg vagyok, pedig köze nem volt a betegségnek a súlyomhoz és azt mondta, hogy az adagolás miatt kell.

127. f5c6739a81 (válaszként erre: 126. - 2cbb6e6a82)
2008. szept. 29. 16:15
Jaj, de aranyos vagy ;) köszönöm, ez jól esett, de szted ettől lehet, h. erős? Én nem is tudom...amúgy én is hasonlón gondolkoztam, csak a reggeli 1*2 verzióban...vagy 2 részre bontva jobb lenne szted?
2008. szept. 29. 16:09

Amikor fáradt vagyok akkor sem tudok elaludni könnyen, sokat forgolódok az ágyban... :S


És mi lenne, ha nem 2*2-t szednél, hanem csak 2*1-et?

Amúgy neked azért is lehet erős (szerintem), mert szinte semmi felesleg nincs rajtad...

125. f5c6739a81 (válaszként erre: 124. - 2cbb6e6a82)
2008. szept. 29. 15:55
De jó neked, hogy bírod! Én asszem kidobtam 10 rugót az ablakon Még jó, h. nem 15-öt. Amúgy nem vagy nagyon álmos ilyen kevés alvással? Hétvégén többet tudsz aludni?
2008. szept. 29. 14:51

Én bírom a 2*2-t...nem vagyok rosszul tőle.

De ami zavar, hogy nagyon keveset alszom, fent vagyok 2ig mikor reggel 6kor kelek...

Pedig én szeretek aludniiiiiii :)

Nagyon is!

2008. szept. 29. 08:58
Hát, lányok...én abbahagytam a Lipót. Csütörtökön én hülye megpróbálkoztam a 2x2-vel (persze előírás szerint növeltem az adagot), és nagyon rosszul lettem tőle. Hánytam, majdnem elájultam. Haza is kellett mennem melóból. Péntektől nem szedem, de ezt sem okosan csináltam, mert nem fokozatosan álltam le róla, ami azt eredményezte, hogy egész hétvégén olyan voltam mint egy zombi, egész nap aludtam...pontosabban éjjel-nappal. Elmentünk a kedvessel vasárnap mozizni (lévén moziünnepen az a minimum, h. 2 filmre ülünk be egymás után), és hiába aludtam 11-ig, aztán du. még 2 órát, a 9-kor kezdődő filmből csak fél órát láttam, a többit szivem vállán alukáltam :-( de a 7-kor kezdődő film (A nyomozó-magyar film, fesztiválon többszörös díjazott, csak ajánlani tudom) az jó volt nagyon, és azt legalább végig láttam.
2008. szept. 25. 09:05
Sziasztok lányok! Csatlakozom a kávétnemszeretőkhöz, én is utálom. Tegnap csúnya bűnözés volt, a körözöttes kenyér után még egy Magnum meg egy kis túrórudi és egy pici csoki is lecsúszott. Francba. Hát így aztán hiába kínlódom a Lipóval (nekem sajna nem kicsit van tőle hányingerem, de kezdem megszokni, egyre kevésbé rémes, úgyhogy polerika, ne keseredj el!!!), ha állandóan félrekajálok. Na de mától figyelek. Vagyis igyexem. A Gastroyalos fórumban írogatom le mit ebédelek :-) mondjuk csak magamnak, mert sztem senki nem olvassa :-P
121. 2cbb6e6a82 (válaszként erre: 120. - Polerika)
2008. szept. 24. 21:35

Polerika nyugodj meg én sem szeretem a kávét, max energia itallal pörgetem fel.

De amint írtam, a regenon vagy az adipex sokkal jobban felpörget. Nekem igazából az a problémám vele, hogy kis hányingerem van...de nem vészes egyáltalán.

Szóval ne csüggedj!

2008. szept. 24. 20:10
Sziasztok ! A hétvégén találtam rá erre a fórumra, nagyon belelkesedtem, hétfőn rendeltem. Kb. honapra megérkezik a csomagom. Olvastalak benneteket és kicsit elkeseredtem azon amiket írtatok. A női lipo-t rendeltem és attól tartok, hogy hátha nem bírom majd szedni. Nem szoktam kávézni, ezért félek a coffein tartalmától, mert ha erős lesz, attól lehet hogy én is hányingert kapok. Még el sem kezdtem, de már le vagyok törve. Akkor megint oda lett a "remény" is, meg a pénzem is.
2008. szept. 24. 17:03
Okésss... ;)
2008. szept. 24. 17:02
Úúúú...ebbe jól belenyúltam :-)) Akkor vedd úgy, h. egy szót se szóltam :-P megyek is és inkább betömöm a számat egy kis körözöttes kenyérkével ;-))) azért okosan fogyózni ;-)
2008. szept. 24. 16:59
Nekem 240db van..... :))
2008. szept. 24. 16:57

Kis csaló ;-) Persze, hogy fogsz fogyni. Remélem kibírjuk valahogy ezt a 120 szem lipót. Jól hangzik mi? 120 SZEM! :-P

Az erősítő jó, súlyban attól fogyni nem fogsz, de jó sok kalóriát éget el ha nagy izomcsoportokat mozgatsz meg, pl. comb, hát, közép-farizom...legalábbis én így tudom, de majd villers kijavít, ha benéz ide (nem tom olvass-e ezt a topicot...ő személyi edző). De ha még heti 3-4x egy órás jó kis tempós gyaloglást (nem kell mindenáron futni, azt én pl. nem naon szeretek :P) be tudnál iktatni, sztem garantált lenne a siker!

115. 2cbb6e6a82 (válaszként erre: 113. - F5c6739a81)
2008. szept. 24. 16:52
Hát azon a képen egy kis photoshopot is igénybe vettem :P
2008. szept. 24. 16:52

Mennyi probléma... :)

Szerinted fogok fogyni?

Egy hete vettem a bérletet az edző terembe, mondtam a csajnak h fogyni szeretnék.

Bemutató órán megmutatta mit kell csinálni, háááát igazából nekem olyan mintha ezek ilyen erősítő gyakorlatok lennének. Combfeszítő gép, tricepsz, bicepsz...stb

Cardio nincs is egyenlőre. Remélem azért így is égeti a zsírt.... :(

2008. szept. 24. 16:47
Ezen a képen meg olyan kék a szemed, h. úgy néz ki, mintha retusálva lenne. Hát, irigykedem csak...
2008. szept. 24. 16:45
Hát a képen nem tűnik fel...én meg szenvedhetek a szőke melírral, meg azzal, hogy "ha úgy esik rá a fény, akkor zöldesbarna ám a szemem!" :-D váá
2008. szept. 24. 16:44
Igen és mellé 15 kg háj.... :S
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook