Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halló, Édes! fórum

Halló, Édes! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Halló, Édes!

1 2 3 4 5 6
150. Krisz42 (válaszként erre: 144. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 20. 21:40
Vele már nem kell törődnöd,azt írta végleg lelép innen.Kiváncs vok kibírja-e,vagy nagyon unatkozni fog.
149. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 139. - Tashadow)
2012. dec. 20. 20:41

Én pedig úgy vagyok vele,hogy egy beszélgetés,legyen ez akár nem személyes,tehát nem kell velem beszéljen szépen körvonalazza számomra az ember személyiségét.Tehát ha ilyet hallok,nincs mese,nincs min,mit megérteni.Minden embernek vannak problémái,kinek nem volt nehéz gyerekkora,anyagi helyzet és sorolhatnám,tőlem mégsem fog senki ilyen telefonbeszélgetést hallani.

Pedig nekem is hány de hány csalódásom volt!

Én nagyon is megértő és együttérző vagyok de csak sajnálni tudom.Felmenteni őket,vagy okosabbnak félre értelmezni nem.

Akiből többet kell kinézni, az többet is sugalltat magából.

148. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 138. - Krisz42)
2012. dec. 20. 20:33
Pontosan!
147. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 137. - Tashadow)
2012. dec. 20. 20:32

A túl sok zsebh*..

Egy ilyen izgága hörcsög....

Legalább romantikus regényeket olvasna és ragadna rá valami,hogy mi kell a nőnek.Ha abba élné így bele magát,értelmesebben el is tudna beszélgetni,fel is fogna dolgokat.

Nem kellene örömködve chatelni,és az idióta zsargonokból újra töltődni.

Az ilyen minden nőbe szerelmes, minden nő után így csahol és a nőben nem is a nőt látja,jellemet,mit szeret,milyen szépen beszél stb,el sem jut odáig agyilag....

Az a korszak amit a tanulásra,és társaságbeli, emberi, ismerkedési fejlődésre kellett volna fordítani,ő elvonulásra,egyedüllétre cserélte,és egy rongyos újságban való gyönyörködésre,álmodozásra a nőkről.

Valószínűbbnek tartom,hogy a környezete(család) sem rendelkezett sokkal több értelemmel,mert nem volt kiktől tanuljon.

Van néhány élő példa,had ne nevezzem meg,akik hiába járnak iskolába,számukra az a tanulnivaló amit otthonról hoznak,ez számít és iskolába is max csak melegedni járnak.

Bevésődik neki otthon a környezete jellemvonása,slusz -passz,ezzel ki is fújt.

146. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 135. - Tashadow)
2012. dec. 20. 20:08

Nekem volt hasonló osztálytársam, és csak azt tudom mondani, nem érdemes mindenkiből ilyen sokat kinézni.

Lehet ő rettentő tanult attól,de az ehhez kevés.Nem valakiért lesz egy emberből egyéniség,ez egy folyamat.Ki ilyen,ki olyan.

Pl a neveletlen hercegnő sem agyilag gagyi hercegnőből fabrikált,úri hölgy, hanem egy okos de rakoncátlan nő,aki formálható,mert jellemileg helyén az esze.

145. tashadow (válaszként erre: 140. - Krisz42)
2012. dec. 20. 20:07

"egy ilyen könyörgés"

"egy ilyen fazonnal"

"egy ilyen korabelitől"

"csak feltételeztük a vonal másik végén a nő reakcióját"


"Nem is volt világos, hogy miután megbántotta az Édest, miért érdekli, hogy bejön-e neki."


Hogy mi van?


"Magamban láttam egy nő képét a vonal másik végén"

144. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 131. - Fairytalentum)
2012. dec. 20. 19:56

Végre.Te nem vagy retardált,silány,gyenge és selejtes kiadás.Még a retardáltak is különbek.

És PONT!

143. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 130. - Fairytalentum)
2012. dec. 20. 19:52
Csajok! "fiúk".Ez annyira fogyatékos,hogy ne is írjatok neki semmit,elbeszélget majd magában,hisz eddig is ezt tette.Minden amit írt saját magáról szólt,mint aki itt sincs.Amúgy is olyan unalmas már,hogy nem lesz nehéz nem észre venni!Gondoljatok csak bele,annyira nincs neki mivel felfogni azt,hogy észre vegye magát,hogy kár is foglalkozni vele.Életemben ekkora hülyét!!Komolyan.Nincs az a gyógyszer ami ebből valakit tudna csinálni.
142. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 129. - Fairytalentum)
2012. dec. 20. 19:45

Te zsebre teszel :D?

Tudod hol csináltad:), folyamatosan.

Egyszerűen már unlak ne haragudj!Te vagy túl gyenge,elmében főleg!Bárki visszaolvas,tudni fogja ki károg itt eget rengető marhaságokat,ki ír alpárian a másiknak,áh fárasztó vagy ne haragudj,és minek is írjak neked.Kinek,ha nincsenek otthon!

141. névtelenutazó (válaszként erre: 137. - Tashadow)
2012. dec. 20. 19:42

Jó ez az elemzés. Tetszik!

Te nem Jason Gideon profilozó vagy a Gyilkos elmékből?

140. Krisz42 (válaszként erre: 139. - Tashadow)
2012. dec. 20. 19:00
Ebben igazad van-már h mindenki más-de én nem érzem annyira általánosításnak,főleg,h ecsetelte,mások is helytelenítették.Nekem is voltak vakrandiaim,de ilyennel nem találkoztam,mondjuk a nagyon durvákat rövidre zártam még az elején,de én sem úsztam meg,csak én sokkal rosszabbal találkoztam,de még az se vette el a kedvem,tehát én sem általánosítottam.De szerintem nőkben is van olyan,aki kiakasztò lehet,de remélem a ffiak sem általánosítanak:)
139. tashadow (válaszként erre: 138. - Krisz42)
2012. dec. 20. 18:08
Nem is akarom én felmenteni. Csak tartok az ilyen általánosításoktól. Mert ez a cikk nem arról beszél, hogy az a konkrét ember milyen. Hisz nem is tudjuk kicsoda. A cikk célja az hogy egy általános képet fessen ezekről a típusú emberekről. Gondolom érted a különbséget. Voltaképpen mindenki magából indul ki, és mindenkiben ott bujkál a kisördög. Azért akarjuk megérteni a másikat, hogy mi ne legyünk olyanok.
138. Krisz42 (válaszként erre: 137. - Tashadow)
2012. dec. 20. 17:13
Szerintem azét felnőtt ember é nem mindig azt kellene nézni,h miét lett ilyen.Én a sorozatgyilkost se menteném fel.Feleljen a tetteiért.És hidd el,van,aki tisztában van azzal hogy viselkedik,de ő többnek gondolja magát,rá nem vonatkoznak az együttélés szabâlyai.Ugyanolyan,mint a körünkből mostanra szerencsée távozott agresszor,ő is sötét,nem volt mondanivalója,de ő mégis azt képzelte,h mindenki felett áll.Nem kell mindenkit felmenteni,vannak szimplán gonosz,buta,stb.emberek is.
137. tashadow (válaszként erre: 136. - Névtelenutazó)
2012. dec. 20. 16:16

Hát nem könnyű kérdés. Erősen kell gondolkodnom. Hátőőő. Erős feltűnési viszketegség. A magánélet tiszteletben tartásának totális mellőzése. Ez a része a dolognak kevésbé izgat. Nem tudok rá magyarázatot.


Azt látom hogy a csávó nagyon be van pörögve. Élet-halál kérdés neki ez a téma. Ezért nincs tekintettel senkire és semmire. Ezt most rögtön kell megbeszélni, nem ér rá később. Ez türelmetlenségre és gyerekességre utal. Úgy véli ez marha romantikus, mert számára ez azt jelenti hogy totál kivetkőzik önmagából. Tehát eddig kevés komoly kapcsolata volt, mert eléggé gyerekesen fogja fel ezt az egészet. Úgy tekint a nő ruhájára, mint a karácsonyi ajándék csomagolására. Izgága. Míg a nő már valószínűleg tapasztalt, tudja mi fán terem ez az egész.

Ez a kóros izgágaság pedig brutális önbizalom hiánnyal párosul, ami nem is csoda, hiszen eddig se jött be a nőknek, tehát van bőven kudarcélménye.

136. névtelenutazó (válaszként erre: 135. - Tashadow)
2012. dec. 20. 15:20

Ezek mindenképpen érdekes szempontok, de a legtöbb embernek nem ez jut először eszébe. Nyilván először azt látja meg az ember ami kevesebb aktív továbbgondolást igényel.

De ha ebbe belegondolok, akkor is inkább az jut eszembe, hogy vajon minek kellett történnie egy ember életében ahhoz hogy ennyire önkritika nélkül, ilyen amatőr módon és ostobány nyilvánuljon meg, ráadásul fogalma se legyen arról hogy ez mennyire gáz. A tehénistállóban szocealizálódott vagy mi?

2012. dec. 20. 14:52
Félre ne érts, a cikkel semmi bajom. A maga műfajában megfelelő. Egy személyes nézőpontot mutat be. Ez szükséges, de nem elégséges. Tovább kell lépni ezen. Legalábbis ha általánosítani akarunk, meg akarjuk alkotni a "defektes pasi" fogalmát, nem elég egy nézőpontot megvizsgálni. Látnunk kell hogy ebben a játékban mindenki áldozat. A saját defektes kultúránk áldozatai vagyunk. Gondoltál már arra hogy mi lehet az élettörténete annak a pasinak hogy ideáig jutott? Miért tud ilyen keveset a nőkről? Miért nem műveli magát a te szintedre? Talán meg tudná tenni, de lehet hogy nincs kiért megtennie. Legalábbis ő így látja.
2012. dec. 20. 13:53

Medve anyám.....



(és még velem van gond. :P)

2012. dec. 20. 13:49

Jajj, ezt a fröcsögést már végig se bírom olvasni, pedig érdekelt volna a téma érdemi része. Ha mellőzzük a személyeskedést, úgy is tudunk az érzéseinkről beszélni. Pont arra lettem volna kíváncsi kiből milyen reakciót vált ki a cikk. Mivel férfi vagyok természetes hogy belőlem ellenérzéseket. De hát Donna Juanna-val mi már régi ismerősök vagyunk, tudja mennyire nehezen viselem, ha valakit megaláznak. Ezzel szemben az eszem azt mondja, hogy ez jó, kíváncsivá tesz. Mert érdekel, hogy a másik nem hogyan gondolkodik. Még hogyha ronda is, akkor is információ, és így értékes számomra.


Fairytalentum véleménye azt sugallta számomra, hogy ez valójában nem férfi-nő gondolkodásmódbeli ellentét. Az is érdekelt volna mennyire terelitek ezt a kérdést férfi-nő, és mennyire kulturális síkra.

2012. dec. 19. 21:39
Amen! :)
2012. dec. 19. 08:35

Ne erőlködjetek tovább falkaszellemben,mert én befejeztem.

További szarhányásra és felesleges csőrkoptatásra nem vagyok kíváncsi,

ehhez nekem még leszarom tabi sem kell,elég ha robotpilótára kapcsolok.:D :DD

Naiv vagy bárdolatlan elmékkel méltóságomon alúli a társalgás,jobb ha visszavonulok a fejembe.Még egy kis párbeszéd humort azért hagyok nektek,

amit nem árt megszívlelni.Ha valaki olyan komplett idióta hogy nem tudja

értelmezni,az hozzá se kezdjen,mert még jobban elborulhat az elméje! ;D


"INTJ ismerősöm azt mondta, retardált vagyok. Megsértődjek?

Ha azt mondta, valszeg az is vagy. Csak el ne feledd, hogy sokkal magasabb mércével számolunk, és a lécet mi is több, mint gyakran verjük le. Elég kíméletlenül ítéljük meg az embereket. Szóval nem kell megsértődnöd."

130. fairytalentum (válaszként erre: 120. - Krisz42)
2012. dec. 19. 08:30

Nyuuuugszik - nyugsziiik! :D

Végre elismerted magad egy senkinek,ez jóó!!

Kezd már végre nyíladozni benned az önkritika,de ez nem

csoda!Nekem megvan az a képességem,hogy mindenkiből fantasztikus

gyorsasággal előcsalogassam azt a kis sunyi de nagy-nagy gonddal

rejtegetett valódi énjét.Te az a fajta vagy aki csapatba verődve

lófrálsz itt a hox án,sok disznó ludat győz alapon. :D

Há pee helikopter :D :D Hanyadszor sunnyogsz vissza?Elég nehéz neked

itt megmaradni mi?Az összes helikopter barátnőddel együtt nálam labdába sem rúghatsz :D!Elhiszem hogy roppant nehéz engem levegőnek nézni,de gyakorold,hátha sikerül.;D


"Mikor megjelenik az érzelem, a bölcsesség elrejtetik.”

/Huang-po/

129. fairytalentum (válaszként erre: 113. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 19. 08:26

Látom apró gondok vannak a memóriáddal is.

HOL CSINÁLTAM ÉN PONT EZT? Rá tudsz mutatni? ?

Figyelmeztettelek először is,hogy jól gondold meg,miket mondasz nekem,de te elszálltál mint a lufi.Hirtelen kijött belőled a fostalicska,meg a veszettmacska éned,és meggondolatlanul rötyögtél mindenféle badarságot.Ez nagy hiba,mert ilyenkor könyörtelenül és kendőzetlenül előmászik belőled a valódi kultúra és színvonal. :)

Erre mondják hogy lehullott a lepel,villantottál egyet az álarc mögül.Nos ez nem vet jó fényt rád,de porbafingóknak még elnézhető.Mégis mit gondolsz miért diskurálok még mindíg veled?Miért tiltakozol ennyire az eszes lénység ellen?Te még fejlődőképes vagy ellentétben a barátnőddel,aki annyira primitív,ha belenéz a tükörbe,köszön és megkéri hogy dobjá má egy banánt hee. :DD

Nem jó fordulat most átváltani cinikusba és ironizálni,hidd el,nálam annyi mint halottnak a csók.Inkább kezdj el felnőni,kezdj el kritikus módon gondolkozni magadról,aztán kritizálhatsz másokat,kultúrálódj,hogy amihez hozzászólsz legyen róla némi fingod is.Ne csak azért szólj be valakinek mert nem tetszett a pofája

hanem észérvekkel támaszd alá a mondanivalódat!Jókat mulattam azon hogy mennyire kínlódsz és mégsem sikerül kicsikarni magadból mást,mint pitiáner hülyeségeket.Ennyire nem kéne igyekezni még jobban aláásni magad,semmi jó nem jön ki belőle.Ezzel nem szerzel magadnak renomét soha,legfeljebb az agyilag hasonlóan bagatell volumenű társaság előtt.Az okos ember vagy tud valami hasznavehetőt mondani,vagy visszavonul ha látja hogy a másik nem ellenfél.Nah évődjél el ezeken egy kicsikét,hátha megragad benned valami.Csak ne erőlködj tovább,mert hidd el bármikor zsebre teszlek. :D;D

2012. dec. 18. 22:21
Jó éjt nektek! :)
127. Krisz42 (válaszként erre: 126. - Névtelenutazó)
2012. dec. 18. 21:47
Sajnos bele kell kötnön;a 4.5éves fiam is az.Az is a jele az oviban:))))
2012. dec. 18. 21:09
"ITT MINDENKI HÜLYE CSAK ÉN VAGYOK HELIKOPTER"
125. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 123. - Donna Juanna)
2012. dec. 18. 20:53
:)
124. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 121. - Krisz42)
2012. dec. 18. 20:52
Mindenki hülye csak ő az okos!Egyedül nehéz beszélgetni :).
2012. dec. 18. 20:27

Hát, ha élvezitek, én nem szólok egy szót sem. :)


Most megyek, mert én mást élveznék. :)))))

122. névtelenutazó (válaszként erre: 112. - Fairytalentum)
2012. dec. 18. 19:58
Nem szoktam gyakran ilyen baromságokat kérdezni, csak ha akad olyan böszme aki ezt váltja ki belőlem.
121. Krisz42 (válaszként erre: 114. - 8b7e22b4a7)
2012. dec. 18. 19:54
Csak azt nem ètem,h ha neki mi vunk a tudatlanok,akkor miét nem keres hozzá hasonló elmebetegeket?Ja,hogy ennyire senki nem sötét?Hát így járt.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook