Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halk válasz egy fórum kérdésre fórum

Halk válasz egy fórum kérdésre (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Halk válasz egy fórum kérdésre

1 2 3 4 5 6 7
2013. máj. 14. 09:23

" Amikor az exét kellett féltékennyé tenni, meg megcsalni, jó voltam neki, aztán az ex kidobta, egyedül maradt, akkor már ugye nem hívott fel magához többet:D "


Sosem értettem, hogy az emberek, hogy lehetnek ennyire önteltek. Ugyan mitől gondoltad, ha valaki a volt exével unkorrekt, mitől lenne veled korrekt? Aki látja, hogy a választottja az előző párjával gusztustalan, az meg is érdemli a sorsát, ha mégis az a valaki kell neki. Legyen ez nő, vagy férfi.

2013. máj. 14. 08:37

Nos, hogy kiegyenlítsük a két oldal problémáját, itt egy régi barátom története.


Barátok, nyaralás közben összefutottak szintén kikapcsolódásra utazott lányokkal, sikeresen megtetszettek egymásnak.

Komoly összebújás is volt a végén, de már itthon.

A barátom egy régóta tartó kapcsolatból lépett ki az egyik lány miatt.

Tudta, hogy nem ő az első a kislány életében, de elfogadta.

Jártak, udvarolt, tetszett neki, de komolyan nem gondolta. A lány sem nagyon, vagyis nem ezt mondta.

Mindig akkor voltak együtt, mikor a szülők elmentek valahova. Mire hazaértek a fiú már elment.

Ám egyik este a lány hagyta elaludni, és mikor a szülei megjöttek, látták a fiút az ágyában.

Az apuka elbeszélgetett a sráccal, finoman elmondta, hogy az ő lánya eddig nem volt még senkivel, lesz szíves elvenni ezek után.

A fiú tudta, hogy nem ő volt az első, de most ha magyarázkodik, úgy sem jön jól ki belőle.

Pár napot kért, mi mondtuk neki, hogy ebből jó házasság nem lesz, de mit válaszolt?

"megígértem, szavamat adtam".


Nem is lett jó házasság, az esküvő napjához egy évre, már meg volt a külön költözés és a válást is akkor mondták ki.


Szóval vannak lányok is, akik megérik a pénzüket, ahogy az előző történetben is láttuk.

67. Katinkaboszi (válaszként erre: 65. - Mikiller)
2013. máj. 14. 08:27

Vannak érdekes történetek és még érdekesebb házasságok is.

Néha senki nem gondolná, hogy két ember miért is került össze, bár látszik ha ketten nem szerelemből, csak "kerüljünk már el otthonról" helyzetből házasodnak.


Az, hogy némelyik nő miért is tesz úgy, ahogy, talán tetszik neki a férfi ragaszkodása, ahogy elhiszi az utolsó szavát is.


Az illető, akiről szól ez az egész, ami csak egy kitaláció, tovább gondolva a nem igazán létező kapcsolat végét, másik oldalról járt így.


Mindkét oldalon találunk megdöbbentő eseteket.

Próbálj nem beszélgetni és ha lehet nem találkozni a lánnyal.

2013. máj. 14. 01:25

Meg szerintem, legalábbis magamból kiindulva, ha szerelmes vagyok igazán, akkor nem kell más nő csak az... és magamnak sem vallom be (előző történet) hogy ez sajna csak az én nézőpontom, és abból indulok ki hogy minden ember olyan mint én, bizony vannak köztünk olyanok is akik pióca módjára ráakaszkodnak valakire (nagyrészt a nő keresett engem, főleg mikor érezte hogy valami olyat tett amivel megbántott, de aztán megint tett olyat, én meg megbocsátottam mert nagyon nagyon akartam őt), hülyítik, de mikor tenni kéne valamit, akkor bezony kiderül a turpisság és ezt ugye nem lehet sokáig titkolni.


Amúgy többen is mondták hogy valószínű az én "szerelmem" nagyon egyedül fog maradni és nagyon magányos lesz. Én nem vagyok az a vedelős, nagyon bulizós (már), műveletlen, igénytelen (évek óta edzek, futok, most meg már bringázok is, ergo azért alakom meg izmom is van már), megnézem mit veszek fel, odafigyelek másokra, jobban mint kéne, szeretek hobbyból olvasni, filmezgetni, stb. .. csak hát gazdag nem vagyok, bár remélem az egyetem meglesz és utána csak alakul valamit, meg mint mondtam egy tipikus nők kedvence arcú srác sem (bár ez nézőpont kérdése ugye, mondtak nekem mást is nők :) ). Ilyenkor hajlamos vagyok azt hinni hogy én vagyok olyan hogy nem kellek senkinek, de az igazság az hogy valószínű ő nem érdemelt meg engem, ergo maradjon csak a családos apukáknál, ha ez kell neki és nem megalázó neki hogy csak patrontartónak nézik :) ....

2013. máj. 14. 01:08

Tanulság? Ha nem szeretsz valakit igazán, teljes szívvel, ne menj hozzá. Ha ennyire könnyen beleszeretsz egy másikba mikor az aktuális párod vár rád, az mutat valamit rólad is.. mert azt hiszed hogy a tiéd és már az új kell, az izgalmas ugye.. pedig egy másik emberről van szó és soha nem fogod birtokolni, hibába a párod "hivatalosan" is, mindig a kedvében kell járnod, mert ugye ő is bele szerethet egy másik emberbe.. nem kell más fiúra gondolni, gondolj a párodra, ha meg nem elég jó neked, akkor váljatok el.. lehet te kényelmesedtél el, és te fogsz a végén koppanni.. :)Mert bizony nekünk is vannak ám erre receptoraink.


Példa, nem igazán jó, de épp aktuális, friss, még mai dolog:


Beleszerettem egy nőbe én is, aki már az elejétől kezdve hülyített, már írtam róla itt amúgy, csak sajnos még jobban belegabalyodtam a dologba (kb minden nő ismerősöm meg barátom ordítozott velem hogy hagyjam mááááár ez a nő teljesen hülyeee). Amikor az exét kellett féltékennyé tenni, meg megcsalni, jó voltam neki, aztán az ex kidobta, egyedül maradt, akkor már ugye nem hívott fel magához többet:D Viszont keresett, az elején tojtam a fejére, mert ugye azzal hülyített sokáig hogy már az exe nincs, aztán kiderült hogy mégis van, de aztán a srác döntött és kiszórta a csajt (a nő behazudta a srácnak hogy terhes, hetekig ezzel paráztatta, és ez már sok volt a srácnak, aki amúgy még 1 éve haver volt, de hát ugye ezt a csaj hazavágta), aki 6 évvel idősebb nálam és egy gyerekes anyuka (és igen, csinos is).

Elkezdte velem azt játszani, hogy más pasikkal járt ki szünetre (egy helyen melózunk) aztán mikor rákérdeztem hogy mi is van akkor meg csak hámmogott (nem vagyok Brad Pitt de azok a pasik, hááááááát.. ), aztán jöttek a pletyik hogy ezt böködte meg facebookon (értitek, a nő!! ), meg ezzel kevert, ezt hülyítette, stb., akkor én is elgondolkodtam, főleg hogy mikor találkoztunk (amúgy soha nem voltunk együtt, mint pár mielőtt ez előjönne, csak én nagyon szerettem volna), meghívtam valamire ő azokról a psikról mesélgetett akik udvarolgattak neki, és van köztük egy családapa is, de hogy ő családot nem választana szét meg stb. , értitek, velem randizik, előtte az én kezem fogdosta, ő akart velem eljönni, ő keresett, nem én, és akkor bent a bárban arról áradozott hogy neki mennyi udvarlója van (előtte órákig néztem míg ruhákat próbálgat, egy-két ismerősöm szerint oda sem véletlen hívott el a csaj /szerintem értitek mire gondolok/, vagy ruha vásárlás miatt hívott el vagy a kórházba mert mindig van valami baja).

Már hetek óta mondogatja hogy kíván engem, le akar feküdni velem, már többször fel is ajánlkozott nekem így chaten keresztül, de mikor belementem, visszakozott.. legutóbb már arról kérdezett hogy nem-e baj ha gumival lennénk együtt, mert nem akar gyógyszert szedni. Kövezzetek meg de ez felkérés egy keringőre nem? Normáliséknál legalábbis. Aztán tegnapra megbeszélte velem hogy felhív magához.. a tali előtt 20 perccel megint lemondta.. Bevallom elgurult a gyógyszerem és alaposan beolvastam neki.. persze én vagyok a szemét. törölt is ismerősei közül arckönyvről :D Volt már olyan hogy én tettem meg ezt, mert addig hajszolt bele ebbe a féltékenységi dologba (mert élvezte, én meg hülye voltam) amíg el nem mondtam a véleményemet. Amúgy kinézetre egy aranyos kis alacsony szende kis csajnak néz ki ebbe szerettem bele,csak kiderült hogy igazából fent valami nagyon nem okés (a válása sem volt ok nélküli, igen, pasizós téma, elmesélte, bár szerintem jóval lájtabb verziót mint a valóság).. De velem sem hogy így kikészültem tőle..


No kb. így tud esni az amikor valakivel szórakoznak, hitegetik, hülyítik.. Én csak olyan nőt vagyok hajlandó elenni feleségül, meg olyat kérek meg, akin látom hogy őszintén szeret, és nem csavarja el egy másik férfi gond nélkül a fejét.. dönteni tudni kell.. Mondom én aztán saját magam égetem be, főleg hogy egy helyen is melózok vele:D Kellemetlen lesz egy ideig.. jah és szerinte én holnap bocsánatot kérek tőle.. azt meg ne is emlegessük hogy néha hogy fogalmazott velem kapcsolatba mikor chateltünk.. ha valaki szóba is állna veled kezdetű mondatok.... meg ilyenek :D

64. f758a7200f (válaszként erre: 63. - Incó)
2013. máj. 13. 23:03
Es mit tettel? Ha indiszkret, ne valaszolj:)
63. Incó (válaszként erre: 57. - F758a7200f)
2013. máj. 13. 22:55
Vannak hasonló sztereotípiák valóban, de tételezzük föl, hogy megtörténhet ezért hasonló. Velem megtörtént. Persze nem egy az egyben, de már majd házasok voltunk az első szerelmemmel, mikor betoppant az Igazi. És jelzem az aktuális kapcsolatom sem volt rossz, de a kettő között mérföldkövek voltak. Marcangoltam magam jó sokáig, több, mint fél évembe telt, mire önmagamnak is be mertem vallani, hogy tévúton járok. A lelkiismeretem és az elképzelt jövőm között örlődtem hónapokig. Miközben másik két ember érzéseivel is számolnom kellett. Nagyon nehéz időszak volt...
62. Katinkaboszi (válaszként erre: 60. - 6b006fc769)
2013. máj. 13. 21:13
Köszönöm szépen :D
61. Katinkaboszi (válaszként erre: 59. - Hpkati)
2013. máj. 13. 21:12
köszi :)
2013. máj. 13. 21:05
Nagyon tetszett ez az írás! Gratulálok hozzá!
59. hpkati
2013. máj. 13. 20:48
Boszikám, nagyon jó a cikked, nekem nagyon tetszett!!! Puszi
58. Katinkaboszi (válaszként erre: 56. - Gera175)
2013. máj. 13. 19:48
:)
57. f758a7200f (válaszként erre: 54. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 13. 19:32

A konyveket ugy olvasom, hogy agyalok-e rajta?


Hat igen, sztem azert irodtak, masreszt amikor ilyen paradoxokkal talalkozom amik egyszeruen nem eletszeruek, felszisszenek mert van 2 lanyom, es pl nem szeretnem ha olyan modell elne a fejukben, amibol semmit nem tanulnak, csak hogy hogy lehet onkezzel megkeseriteni az eletuket.


A forum, ami a cikket inspiralja, valodi szitukat boncolgatott, es mint mondtam, en a valosagban is ismerek ilyen noket, ezert is merem allitani, hogy ahogy megkapja amire ugy sovarog, maris celt valt. Ez neveles kerdese is, letezik olyan, amikor vkit arra nevelnek, hogy nem kaphat meg semmit vagy hogy mindig legyrn buntudata ha epp orul valaminek, a vegeredmeny egy ilyen felnott: amikor a szeme elott van a megoldas, nem tesz semmit, csak, hogy ne lehessen boldog. De utana egyfolytaban visszasirja, mindig van min bankodnia, martirkodnia.


En azt mondom, szabad valasztani, nem tartottak pisztolyt a fejehez, ha valamit valasztott, akkor turje zokszo nelkul (ezt neveznem meltosagnak, nem pedig a nyogvenyelos, depresszios, almodozos tragikus szinesznot jatszo asszonykakat) ha pedig nem tetszik a musor, tessek valtani.


Es a cikk nekem tetszett, pont ezert, nagyszeruen osszeszedte az osszes jellemzojet ennek a szemelyisegzavarnak:)))

2013. máj. 13. 19:24

Húúúú, hát nem semmi!!!

Libabőrös lettem tőle...és igen, van ilyen. És van aki le meri írni, van aki nem.

55. jctjct (válaszként erre: 47. - F758a7200f)
2013. máj. 13. 18:29
like
54. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 49. - F758a7200f)
2013. máj. 13. 18:06
Ez egy cikk, a képzelet szüleménye egy-két "ellopott" gondolat, érzelem alapján. Te a könyveket is így olvasod, á ez nem lehet így mert....az sem lehet úgy, mert..... Szomorú ha nem lendül be a fantáziád, állandóan azon agyalsz mennyi a valóság tartalma.
53. Katinkaboszi (válaszként erre: 49. - F758a7200f)
2013. máj. 13. 17:53

Felvállalom, részemről igen sok Jókai regényt olvastam, és mivel az én gondolataim gyermeke a kitalált nő, előfordul amiatt lett ilyen a lelke :)


Viszont ez csak egy előrevetítés annak, akiről szól igazán, hogy ez is megtörténhet :)

Nem véletlenül az a címe, ami :D

52. Katinkaboszi (válaszként erre: 47. - F758a7200f)
2013. máj. 13. 17:49

Köszönöm :D


Sok igazság van abban amit mondtál, de annyiféle - fajta ember létezik, aztán kinek mi okoz örömet igazán és miért, azt csak ő tudja :D


Az biztos, rengeteg ember él borzalmas kissebbségi érzéssel, ami nem tudni mit okoz neki és milyen életre kényszeríti.

51. Katinkaboszi (válaszként erre: 46. - 9bbaa658f2)
2013. máj. 13. 17:45

:DDD


Ez az, a remény hal meg utoljára :D

50. air (válaszként erre: 49. - F758a7200f)
2013. máj. 13. 17:38
Még véletlenül se rántson bennünket a neurózisába.;)A dolgok értelme ,hogy jól alakuljanak:)Nem lehet abban a tévhitben senki ,hogy a sors rájuk mérte a szenvedést:))
49. f758a7200f (válaszként erre: 48. - Air)
2013. máj. 13. 17:31

Ja:)


Plane kijelenteni valakirol aki szomoru tekintettel ment gratulalni a hazassaghoz!


Volt koztuk valami? Leeltek egyutt tizen-huszon evet egymas mellett? Hat szep igy kijelenteni, hogy o az igazi, nem? Aztan isten ments, nem bun elvalni vagy lemondani egy eskuvot vagy felbontani egy kapcsolatot, ha minden kotel szakad.


De ez a hosnoi onmarcangolas, ez annyira durva, legalabbis ma, ez valami olyan, hogy sok jokai regenyt olvasott talan, vagy franc tudja:)


Megnezem, ha egy iszlam orszagba szuletett volna, akkor ilyen marhasagokon torne-e a fejet? Mert ott aztan elesben menne a dolog...nem cicaznanak vele, eleg egy nezes es megkovezik, de mondjuk ez a martirsag tenyleg aktualis lenne, mert ott aztan, talan, ha akarna, se tudna elvalni

48. air (válaszként erre: 47. - F758a7200f)
2013. máj. 13. 17:20
Jól megmondtad ,nem következetesek .A szép az egy dolog ,de a patyolattiszta :)))!!!
2013. máj. 13. 17:13

Katinkaboszi, a cikk tetszik de nekem ugy tunik, hogy a no akirol szol, az a tipikus nem jo neki semmi. Lattam mar ilyet, ha megkapja amit akar, akkor arra is raun egy ido utan, lenyeg az egesz eletre ervenyes elegedetlenseg, az aldozat szerep megjatszasa, stb.


Nem akarok kemeny, vagy erzeketlen lenni de az ilyeneknek sajat magukkal van bajuk. Hat persze, hogy railleszti az IGAZI jelzot valaki masra es nem pont arra akivel osszehazasodni keszul, mert ettol is o a nagy aldozat meg martirka, hogy jaj, a Bela nem is szeret de csak hozzamegyek, kozben szemet vetett ram Geza is, sebaj, most rola almodozhatok, hogy o az igazi...


Elhiszed, hogy ha lepett volna, akkor 5 even belul belepett volna a kepbe Lajos is, es akkor meg o lenne az igazi?:)))


Lehet, hogy csak nekem tunik igy, de az ilyen nok mindig valami szerelmi romanc foszereploinek kepzelik magukat es szinte elvezik az aldozatot jatszani, hianyzik a drama az eletukbol, hagyjuk meg nekik...

46. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 45. - Katinkaboszi)
2013. máj. 13. 17:03

Igen a nagy Ő


Nem mindenkinek sikerül megtalálni..de mindenki reménykedik benne egyszer megtalálja..

45. Katinkaboszi (válaszként erre: 44. - 9bbaa658f2)
2013. máj. 13. 17:00

Köszönöm :)


Az Igazit, nagy I-vel jobb megtalálni, de ha már lépni kell azért, hogy meglegyen, akkor lépjen :D

2013. máj. 13. 16:53
Csodaszép cikk,tele érzelemmel.Remélem sokan megtalálják az igazit,vagy mernek lépni.:)
43. Katinkaboszi (válaszként erre: 38. - Tnde)
2013. máj. 13. 16:16
Köszi, a téma adott volt :)
42. Katinkaboszi (válaszként erre: 37. - Vberni01)
2013. máj. 13. 16:15
:DDDDDD
41. Katinkaboszi (válaszként erre: 36. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 13. 16:14

Azt tudom, Neked akkor is tetszik amit írok, ha nem is olyan jó, mert... :)

Bár szerencsémre volt már rá példa, hogy megmondtad a tutit :D

40. Katinkaboszi (válaszként erre: 35. - Incó)
2013. máj. 13. 16:13

Köszönöm :D


Gratulálok, tartson sokáig, életetek végéig így :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook