Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halak fériak milyenek? fórum

Halak fériak milyenek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
32. f54c6b8a8d (válaszként erre: 29. - B3d6601d1d)
2011. jún. 25. 14:36
Az biztos,főleg ha a nem túl hűséges Apámról van szó!:)
31. syria (válaszként erre: 22. - C130f7eb3b)
2011. jún. 25. 13:20
Ja, ja, ahhoz nagyon értenek! :)
30. eda93927a9 (válaszként erre: 14. - 7cdf5b0d96)
2011. jún. 25. 10:18
Az ne viccelődjön, aki nem tudja, hogy milyen amikor a FÖBI egész nap figyeli. Én tudom ,mert febr. 20 és márc 20-i dátumra esik a szülinapom. Már annyit figyelnek, hogy össze is barátkoztam velük, így nem is zavar ha figyelnek. Sőt, magányosnak érezném magam , ha nem figyelnének. A barátaim most telefonáltak, hogy miért nem vagyok velük a reggeli buszon, mert észre sem vették, hogy nem mentem velük bulizni. Épp akváriumot pucolok, valóban rémes lehet, mert a halacskáim ilyenkor félnek.
29. b3d6601d1d (válaszként erre: 27. - F54c6b8a8d)
2011. jún. 25. 04:41

Köszi, a Tiéd is szintén nagyon helytálló, mintha csak az "Apámat" olvasnám. :))


Tudtommal nem vagyunk tesók, de bármi lehetséges, nem igaz? :DDD

2011. jún. 25. 02:19

Az én Halak férfi jellemzésem: érzelmes,bár sokszor keményebbnek mutatja magát,mint ami valójában.Értelmes,könnyen tanul.Munkájában maximalista.Viszont ha alkalmazottként sérelem éri,fellázad.A saját baját mindig nagyobbnak látja,mint másét.Sokszor sajnáltatja magát.Hajlamos a depresszióra.A hűség nála nem evidens.Szeret enni,inni.Ínyenc.Csak a minőséget ismeri el.Hangulatember.Ha egyszer rossz kedve van,abból "kirángatni" nem lehet.Mindenről megvan a véleménye,és hangoztatja is.Szerinte mindig neki van igaza.A pénzt nem tudja beosztani.Sokszor vannak művészi hajlamai.Szereti a különleges zenéket...

Persze megint csak azt írom,amit szoktam,h.ez csak az én véleményem..,nem kell rá alapozni..

De az tény,hogy elég jól ismerem a Halakat.Legalábbis én ilyen jelleműeket ismerek,mint a fent írtak..

27. f54c6b8a8d (válaszként erre: 25. - B3d6601d1d)
2011. jún. 25. 02:07
Nagyon jó jellemzés.Az én apámra is teljesen ráillik./Halak persze/.Nem vagyunk mi tesók?:D
26. eda93927a9 (válaszként erre: 24. - 9d1fd4d628)
2011. jún. 24. 23:37
:)
2011. jún. 24. 23:26

Konkrétan apámmal tudok példálózni:


Nagyon jó eszű, bár szörnyen rugalmatlan gondolkodású -művészlélekkel megáldott, könnyen megsértődő, annál nehezebben kiengesztelhető, önfejű, makacs ember. Nagyot nyom a latban a 9.-ei

születésnap. Inkább húsevő egyébként! :P


Annak ellenére, hogy én egy laza Szűz vagyok, nem jöttünk ki egymással. Soha nem sikerült megtalálnunk a közös hangot. :@))

2011. jún. 24. 23:09
A halférfiak nagyon szép kopoltyúval rendelkeznek, testméretük általában 10%-al kisebb mint a halnőknek, díszesek és színesek. Nagyon szeretnek úszkálni, általában növényi eredetű táplálékot fogyasztanak, de akad köztük húsevő is. A halférfiak a halnők ikráit közvetlenül termékenyítik meg, ám akadnak olyan halfajok is, amelyben a halnő elhelyezi a halférfi testében a tojásait, és a halférfi a saját testében neveli fel a kishalakat, majd hetek elteltével megszüli őket (pl tengericsikó). A halak agya sajnos nem annyira barázdás, mint az emlősök agya, ezért aztán általában az emlősökhöz viszonyítva nagyon buták: például nem hozzák vissza az eldobott botot. Levegőn nem tanácsos őket tartani, mert elpusztulnak. Nem lehet őket vízbefolytani, cserébe viszont nincs lábuk, tisztelet a kivételnek. Húsuk gyakran szálkás, ezért óvatosan fogyasszuk őket.
2011. jún. 24. 23:03
férjemet 16éve ismerem, én skorpió vagyok...az összeillik? sosem hittem ebben, nem is nézem meg mi jellemző ránk. A férjemre viszont ez jellemző: nagyon intelligens, jó vezető, üzleti élethez van érzéke, érzelmes, figyelmes(de nem mindig és mindenkivel, sokszor kijön rajta, hogy egyke), magabiztos, határozott céljai vannak, kissé makacs, ragaszkodó (ami a szívéhez nőtt, azt nehezen engedi el), hirtelen haragú, de hamar le is higgad, családcentrikus viszont szüksége van néh a magányra...hát kb ennyi...
22. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Rózsaszív)
2011. jún. 24. 19:38
Így igaz. De nagyon kell vigyázni rájuk, mert kisiklanak a kezedből. :)
2011. jún. 24. 17:14
Amúgy a szűzekről is irhatnátok mert ugyérzem nem az vagyok-de mégis.
20. 3d22c5f629 (válaszként erre: 14. - 7cdf5b0d96)
2011. jún. 24. 17:12
Van benne valami!
2011. jún. 24. 17:09
Én a halakat érzékeny lelkületü emberkéknek ismerem.a tesóm is az és nagyon mélyen éli meg az érzéseit.elég álmodozó.én szűz vagyok.a csillagjegyem leírásával nem értek egyet,mert rám nem igazak.rendetlen vagyok és nem mondhatni hogy merev.bár lehet az acendensem is közre játszik.a kínai jegyem kígyó.ezek a jellemvonásaim szer.. inkább igazak!
18. syria (válaszként erre: 17. - Nikletty)
2011. jún. 24. 13:44

Így-így!

Szerintem fantasztikusak, de vigyázni kell velük, mert bohémek és nagyon tudnak csalfák lenni. :(

2011. jún. 24. 13:26
Még azt tudnám írni, hogy szerintem nagyon boldoggá tudnak tenni, de éppen ezért is tudnak nagyobb fájdalmat is okozni ha úgy van.
2011. jún. 24. 13:24

Nekem párom és apukám is halak.

Illetve én kos vagyok, és anyósom is kos! :D


Vannak hasonlóságok, de mégis van, hogy apum egy tulajdonságát (halak) kos létemre hordozom, de párom nem és a kos anyósom sem :D Nem jó tulajdonság, túl sokat vagyok képes rágódni és aggódni, már leszokóban vagyok.

Viszont én is úgy gondolom, e két halak ismerőseim alapján, hogy a halak férfi az átlag pasikhoz képest érzelmesebbek, apummal és párommal is mindig is jót tudtunk sírni együtt a filmeken, jobban megértik tán és türelmesek, figyelmesek a női nemhez, de azért az ő türelmük is véges, nem szabad visszaélni vele, mert ők tudnak akkorát robbanni is amire nem számít az ember - hála Isten egyszer sem én voltam a ki váltó ok, de meglepődtem én is. :P

Szerintem is jó IQ és EQ-val(!!!) rendelkező férfiak.


Tesóm mérleg, mint a kérdés kiírója, ő kicsit bizonytalan, lassan és nehezen dönt, mégsem biztos, hogy jó döntést hoz. Szerinted?

2011. jún. 24. 13:18

Én nagyon bírom a halakat. Szemben álló jegyként (szűz) nagyon jól tudunk együtt működni, szitne mindent másként látunk, de ez valahogy mégis a kiegyenlítés miatt működik.

Szerintem nagyon érzékenyek, ezzel a "nem akarok semmit" magatartással mindent el tudnak érni. És nem csak a halak pasik, de a csajok s. bár azért az h valakinek a napjegye halak, édes kevés, az összes többi személyijelölő és egyéb dolgok ezt nagyban befolyásolja személyiséget és az életre adott reakciókat.

2011. jún. 24. 13:17

Előre bocsánatot kérek minden Haltól,de ilyen kérdéseknél nem tudom megállni,hogy ne másoljam be a gonosz horoszkóp Halakra vonatkozó részét :-DDDD:


"Halak : Feb. 19. - Márc. 20.


Élénk a képzeleted - gyakran gondolod, hogy a CIA vagy az FBI figyeltet téged. Rendkívül csekély a befolyásod a barátaidra, ismerőseidre és az emberek kikérik maguknak állandó erőfitogtatásodat. Önbizalomhiányban szenvedsz és általában véve egy sz*rcsimbók vagy. A Halak rémes dolgokat tesznek kis állatokkal."


Szóval bocsánat..:-DDD Nehogy magatokra vegyétek!Bár ez szinte semmi ahhoz képest,amit a többi jegy kapott :-DDDDD E szerint "a Skorpió a legmocskosabb jegy az egész zodiákusban".:-)))

2011. jún. 24. 13:14
Én rák vagyok, és 3 éve együtt vagyok a barátommal, aki halak. Nagyon intelligens, és nagyon figyelmes. :)
2011. jún. 24. 13:05
Csendesek, és csak tátognak.
2011. jún. 24. 12:56

a horoszkop szerint: labilis, álmodozó, aki nem a reális életben él, befolyásolhato, konnyen átveszi mások otleteit és szokásait, nincs saját véleménye, jó szónok de nem jó szervezo, könnyen szenvedélybeteg lesz, aligha jo uzletember, nem dinamikus és nem kitarto.

a párom tokéletesen áll két lábbal a földön, abszolut nem lehet befolyásolni, hamarabb meggyőz mást az ő igazárol, nagyonnehezen enged az elképzeléseiböl, nagyon jó üzletember, kreatív, és kitart addig, míg azt nem veszi észre, h hasztalan. az alkoholra és egyéb rossz szokásra rá se néz.

2011. jún. 24. 12:55
Én rák jegyben születtem, és a halak srácokkal mindig ezerszer jobban megértettük egymást, mint a más csillagjegyben születettekkel.
2011. jún. 24. 12:52

Halak? Olyanok mint a rákok.

Nyafogósak + elmebetegek is emellett.

Nevelőapám is ilyen volt, jelleme mint egy féregnek. :D

2011. jún. 24. 12:42

A személyiség szerintem is nagyon sok mindentől függ. Nincs két egyforma ember, még akkor sem, ha ugyanott, ugyanakkor születnek, a szomszédos szobában. (így ugye azonosak a horoszkóp szerint)


Én is ismertem halak pasit őrá jellemző volt a nagy érzelmek, és a teljes döntésképtelenség.

Most egy nyilassal élek, én bak vagyok. Állítólag nem jó párosítás, de mi jól megvagyunk.

7. Kirizsu (válaszként erre: 4. - Rózsaszív)
2011. jún. 24. 12:20

Nem jó...Nagyon nem passzoltok össze. Illetve pont az a gond, hogy mind a ketten visszafogottak vagytok. Ez nem jó, megöli a kapcsolatot.


De ne vedd készpénznek azért!:DDDD

2011. jún. 24. 12:20

Én Halak vagyok és a férjem is Halak. Állítólag nem túl jó párosítás két Halak, de szerintem ez nem igaz.

A Halak pasik rendkívül érzékenyek és a gondok elől hajlamosak menekülni, ahelyett hogy megoldanák. Én nem igazán hiszek a csillagjegyekbe, szerintem a személyiséget nem ez határozza meg.

5. e584b61b26 (válaszként erre: 1. - Rózsaszív)
2011. jún. 24. 12:19
igen azok!:)És nagyon tele vannak érzelmekkel!Ugyanakkor eléggé szeszélyesek!De kellemes emberek!:)
4. rózsaszív (válaszként erre: 3. - Kirizsu)
2011. jún. 24. 12:18
mérleg :)
3. Kirizsu (válaszként erre: 1. - Rózsaszív)
2011. jún. 24. 12:14

Igen azok

Te mi vagy?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook