Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szálka mehetett az ínyembe, és azóta fáj. Lehet baj belőle? fórum

Szálka mehetett az ínyembe, és azóta fáj. Lehet baj belőle? (tudásbázis kérdés)


8. Luca8 (válaszként erre: 2. - Liliom10)
jan. 7. 00:49
A fogam az resze picit lyukas és ott éreztem hogy oda ment bele
jan. 6. 12:29
Fogászat, szájsebészet.
6. Enissa (válaszként erre: 1. - Luca8)
jan. 6. 11:09

A fogadba nem tud behatolni, nagyon erős a fog maga.

Egy szúrás is fájhat tovább, hiszen nem steril, ami megszúrta, de maga a sérülés is akár 1-2 hétig fájhat, érzékenyebb lehet.

A fogorvos rtg-t tud készíttetni, hogy van-e valami elváltozás, de ezt megteheted maszeknál is, 2.500 Ft- 5.000 Ft körül van, egy db fog célzott vizsgálata és így megnyugodhatsz.

jan. 6. 10:00
Én is a fogorvost mondom, még mielőtt teljesen elgennyesedik, és akár komolyabb műtétre is szükség lenne.
4. liliom10 (válaszként erre: 3. - 55Judit)
jan. 6. 09:17
A fogorvosnak mindenre van megfelelő csipesze, eszköze, nagyítós kistükre, erős fényű lámpája. Én elmennék hétfőn fogászatra.
3. 55Judit (válaszként erre: 2. - Liliom10)
jan. 6. 08:56
Én is a fogorvost javaslom. Esetleg nézze meg családtag nagyítóval, nem-e csak a fogaid közé szorult a szálka, és ki lehetne csipesszel szedni. De az orvos a biztos!
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Luca8)
jan. 6. 08:52
A fogadba nem tud belemenni, de a fogadig igen. Ha a fogad azóta fájdogál, és előtte nem fájt, valószínű, a gyökérhártyát elérte a szálka. Én kiszedetném fogorvossal, mielőtt nagyon begyullad a fog és a környéke.
jan. 6. 08:06
Sziasztok baj lehet belőle? Karacsonykor halat ettem és akkor úgyis éreztem hogy rá haraptam a szalkara de szépen bele ment az inyembe vagy a fogamba és azóta egy picit fáj a fogam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook