Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
1736. f90190de28 (válaszként erre: 1735. - Szöszke24)
2009. márc. 11. 10:18

Szia!

Látom senki nem válaszol neked. Sajnos nem ismerem ezt a Vigorance sampont és nem is igazán tudok olyan szert amivel meg lehetne gyorsítani. Mondjuk hallottam olyat is ( bár ez lehet h hülyeség :D ) hogy akinek sokat van összekötve a haja annak gyorsabban nő mert húzódik, ahogy össze van fogva:D

2009. márc. 9. 13:23

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem, remélem tudtok segíteni! Nem épp hajvasalásról szól, de a haj a lényeg :D

Mióta szőke a hajam, annyira lassan nő, pedig minőségi festéket és ápolószereket használok..

Használta már valaki, vagy esetleg hallott-e valami tapasztalatot valaki közületek a Vigorance samponról és ampullákról? Azt olvastam róla, hogy serkenti a hajhagymák működését és ezáltal állítólag gyorsabban nő a haj....

Szóval valami tapasztalat? Vélemény? Vagy esetleg ha valami mást használtok, ami gyorsítaná a haj növekedését....Please!!!!!

Előre is köszi, aki válaszol :)

1734. Szöszke24 (válaszként erre: 1729. - Hajnuss)
2009. márc. 9. 13:16

Szia!


Nekem Ga.ma vasalóm van, a 1036-os. Lassan 4 hónapja van meg, és semmi baja nincs, remélem nem is lesz!

Nekem is szőke, vékony szálú a hajam, hidd el, semmi baja sem lesz a hajadnak! Sőt! Lehet kicsit hülyén fog hangzani, de az én hajam selymesebb és szebb, mióta ezt használom, eddig kéthavonta vágatni kellett a végéből, de december eleje óta nem látott ollót a hajam :) És semmi baja, még a vége sem töredezett kicsit sem :)

Persze használok hozzá Ga.ma hővédő sprayt is...Nem egy nagy költség, 900 Ft körül van.

Még valami! Mióta megvettem a vasalót, barátnőimnek annyira bejött, hogy azóta ők is lecserélték régi vasalójukat 1036-ra!

Szóval én csak jókat tudok róla mondani :)

A Remingtont sajna nem ismerem, amúgy én is pont ez a két vasaló között vaciláltam anno, nekem a fodrászom segített a döntésben.

1733. barnati
2009. márc. 7. 11:42
Én 18 éves fiú vagyok... göndör hajam volt míg el nem mentem egy tartós kiegyenesítésre. Kezdetben nagyon elégedett voltam, gondoltam végre kezelhető, egyenes egészséges hajam van. Aztán 1 hónap múlva a hajam megadta magát. Borzalmasan töredezett, fénytelen, és kezelhetetlen. Majdnem napi rendszerességgel használom a hajvasalót, ilyen pakolással meg ilyen hővédő krémekkel de már semmi hatásuk. Tudom, hogy mindenki az ellenkezőjét akarja hajtípusának(göndör-> egyenes; egyenes->göndör) de inkább próbáljuk meg elfogadni önmagunkat olyannak amilyennek születtünk. Tudom, hogy nagyon nehéz, mert nagy divat lett az egyenes haj, de az egészséges haj SOSE MEGY KI a divatból.
2009. márc. 5. 22:34
Sziasztok! Én mindenkinek a Jaguar hajvasalót ajánlanám, legalábbis annak, aki nem ezen spóról,mert az ára elég húzós... én 28ezerért vettem, de abszolút megéri, nem törik tőle a hajam,pedig minden nap vasalom, és nagyon göndör is. Szóval aki vasaló vásárlás előtt áll,és szán rá ennyit, az csakis ezt vegye!!:)
1731. Hajnuss
2009. márc. 3. 20:58
Akkor azt hiszem a Ga.ma-nál maradok,ha ennyire jó!:DOlvastam hogy valaki 13ezerért vette fodrászkellékesnél??Mert ha neten rendelem akkor 15-16 ezer,és azért ez elég jelentős különbség...Nem vett valaki ilyen Békéscsaba vagy Szeged környékén??Holnap körülnézek a fodrászkellékeseknél hogy van e!:D
2009. márc. 3. 15:06
Nekem is remingtonom volt, de lekopott ugyebár a teflon bevonat és télleg tök jó volt, hogy 2 év garancia volt rá, mert a szervízbe azt mondták vigyem vissza és kicserélik így is tettem, de inkább Ga.ma-t vettem helyette, mert én is sok jót olvastam róla azt használom már több mint egy hónapja, nekem teccik nagyon jól vasal és vettem hozzá ga.ma-s hővédő sprayt az is nagyon jó. Szal szerintem nem rossz:) akarom mondani nagyon jó;)
1729. Hajnuss
2009. márc. 2. 22:55

Sziasztok!

Sok hozzászólást olvastam itt,de még így is nehéz a döntés hogy milyen hajvasalót vegyek.Én a Ga.ma tourmalin laser ion 1036-220Eu hajvasaló és a Remington S9950 Shine Therapy hajvasaló között vacillálok.Szőke vagyok,vékony szálú eléggé töredezik a hajam.De viszont ha nem vasalom akkor olyan semmilyen,de már le szeretném cserélni a régi hajvasalóm.Az is remington,de már nem az igazi.Ami a Remington mellett szól,hogy 2 év garancia van rá,míg a Ga.ma-ra csak 1.És tapasztalat hogy kell az a két év garancia!De a Ga.ma-ról viszont nagyon sok jó dolgot olvastam,nekem az lenne a lényeg hogy javítson a haj szerkezetemen,az hogy fényes legyen az már egy más dolog de persze örülnék neki!:)

Szóval,szeretném hogy akinek ilyen hajvasalója van,írja le a tapasztalatát.

Kicsit a Ga.ma fele húz a szívem,de megingatható vagyok!:)Az a bajom hogy a Remingtont ismerem,de erről a másikról csak itt olvastam...

Help me...:D

1728. $ézi
2009. márc. 2. 14:31
És a jadekristályos jobb mint a kerámia teflon &tourmalin??? És a nanokristályosról mi a véleménytek???
1727. Franc22
2009. márc. 1. 13:35
én nem vasalom a hajam, mert egyenes, és néha így is úgy néz ki mint ha egy tehén nyalta volna le
2009. márc. 1. 13:32
Sziasztok!A legtöbbeteknek Ga.ma tourmaline laserion 1036/Eu220 vasalásótok van?MI a véleményetek róla?Nem megy hamar tönkre?
2009. márc. 1. 13:18
a remington szerintem se jo nekem az VOLT..hat ne tudd meg..a forumban mar megirtam korabban a remingtolrol a velemenyem!ha erdekel vissza tudod olvasni!
2009. febr. 28. 23:24
Hát nekem a remingtonom másfél év után "tönkrement" lekopott róla a teflonbevonat, úgyhogy visszavittem és kicserélték volna, ha ott ahol vettem azt választom, de inkább visszakértem a pénzem és vettem egy Ga.ma-t, eddig nagyon jól bevált.;)
2009. febr. 28. 15:26
Nekem láthatóan jobb a gama mint a babyliss. A kerámiabevonat szart sem ér csak elosztja a hőt. Az ionok fontosabbak.
1722. $ézi
2009. febr. 28. 12:46

Sziasztok!!!

Segítségetekte szeretném kérni h milyen hajvasalót vegyek. Remingtont vagy belissimát, jáde kristályost vagy nanokristályost??? Am. nekem sok és vastag szálú hajam van.

Előre is köszíí:)

2009. febr. 27. 18:39

Sziasztok!

Akkor sztetek a Remingtonok gyenge minoseguek?? Nem erdemes venni ilyent??

2009. febr. 27. 12:55
nekem 20ezer volt 5éve a remingtonom, most láttam nemrég és még mindig 17ezer ft, nem ment sokat le az ára, de jó is. vékony szálú a hajam és nem törik, de használok sokféle hajápolót is persze
1719. Mendori
2009. febr. 27. 03:56
Nekem egy 5 ezer forintos gagyi" remindgtonom van fél éve és semmi baja a hajamnak, nem száraz se nem tört pedig rendszeresen használtam. Ezek ilyen placebók a 25 ezres meg az 5 ezres kerámia közt 15% difi csincs szerintem.Ha meg gyenge a hajad akkor ugyan úgy szétrohad mind a két félétől
2009. febr. 23. 17:50
figyu nekem volt a ga.ma a höfokszabályzós és iszonyat eltörte a hajam:S és most nem szeretnék kiadni 15-18 ezret egy hajvasalóért. azért akarnám pl. a b25-t mert azt 5ezerért megtom szerezni. de mért szar? sok helyen olvastam h jó de régebbi vélemények.. ezért kérem ki a tietekét is. kérem akinek még van tapasztalata irjon!
1717. 319cd6978b (válaszként erre: 1716. - Dacd09dfaf)
2009. febr. 23. 17:47
A belissima szar de a remington még szarabb. Ha belissimát akarsz akkor válaszd a creativity-t. Ha letörik a hajad akkor legalább szidhatoda hajast mert az ajánlgatta.
2009. febr. 23. 14:41
sziasztok. nah mostmár ide irok hátha kapok választ:D szerintetek a bellissima b25, b100 vagy az imatec creativity a jobb? azért kérdezem mert a leirásba én ugy láttam h a b100-as annyival különbözik a b25-töl hogy bör a markolata. és már 2000 ft-al vagy többet drágább. nektek mi a véleményetek? miben különböznek? vagy még a remington S9950-ben gondolkodok. de a bellissimát sztem olcsobban megtudnám uszni... nah kérnék véleményeket:Dköszönöm
2009. febr. 22. 20:13
nekem is ilyen van philips 4991 tök szuper :)
1714. 319cd6978b (válaszként erre: 1712. - *Linda*)
2009. febr. 22. 19:12
Sztem jobban jársz egy philips 4991 el. Az 2200w os, 6 hőfokozatos, hideglevegős, extra szűkítős, diffúzoros és amikor én kerestem hajszárítót akkor elég sokat összevetettem, köztük a remington shine therapy-t is és ezt találtam a legjobbnak. 10 000 ft körül van.
1713. 319cd6978b (válaszként erre: 1711. - D42d000544)
2009. febr. 22. 19:10
Fél éve. De az az igazság hogy nem igazán vigyáztam rá. Volt hogy egész éjszaka bekapcsolva maradt. Többször is. És nem biztos hogy ez a hosszútávú 200°c jót tesz a bevonatnak, akármilyen ellenálló is. Az újra jobban vigyázok. És remélem kicserélik.
1712. *Linda*
2009. febr. 22. 17:02

Sziasztok!


Van valakinek Remington Shine Therapy hajszárítója?

Érdemes megvenni?

1711. d42d000544 (válaszként erre: 1707. - 319cd6978b)
2009. febr. 22. 14:23
Szia!te mikor vetted a vasalót,hogy ez történt?
1710. 319cd6978b (válaszként erre: 1709. - E-vike)
2009. febr. 22. 11:29
Oké. De még nem hívtak. Pedig már egy hete ottvan kb. Remélem jövő héten már visszakapom. Vagy mégjobb lenne ha kicserélnék. Mert akkor többért el bírnám adni.
1709. e-vike (válaszként erre: 1707. - 319cd6978b)
2009. febr. 22. 10:15
Szia! Majd ird már meg légyszi,mit csináltak vele! Kiváncsi vagyok!!!
2009. febr. 20. 20:38

Wáááááá. Megvettem a legújabb Ga.ma hajvasalót. 18500 ft volt. Van rajta nano kerámia, tourmalin, nano silver bevonat. Plusz laser ion. 150-220 celsius fokig állítható digitálisan 10 fokontként és iszonyatosan király. Nem bírtam megvárni míg csinálnak valamit amásikkal. És kaptam rá 10 % kedvezményt. Már szinte mindenkinek kivasaltam a haját itthon. Egy barátom is most vett egy egyel ezelőtti fajtát ami már jobb mint az 1036 eu 220 as. Az előzőt meg el fogom adni. Ilyen


[link]

2009. febr. 19. 18:52
Elvitem a fodrászkellékesbe a ga.ma hajvasalómat mert lepattant róla egy helyen a bevonat és mondtam hogy csináljnak valamit mert ez így nem jó. Erre az árubeszállító csávó aki épp ott volt el kezdett okoskodni hogy azzal úgyse csinálnak semmit mert csak akkor cserélik ki ha teljesen lekopott. Hogy lehet ilyen hülye. Sztem egy normális ember sem vasalja a haját olyan vasalóval ami már teljesen vagy akár negyed részben is lekopott. És mit szól bele mikor csak árubeszállító. Úgy felbasztam magam. És a szervízlapra azt írták hogy kopik a teflon mikor nincs is rajta teflon és nem is kopik hanem lepattant. Azt hittem beszarok. Még nem kaptam vissza de ha tényleg nem csinálnak semmit akkor panaszkönyv lesz belőle vagy legalább megemlítem hátha akkor észhez kapnak. Ha nem olyan az állapota mint amilyen akkor volt mint amikor megvettem és rendeltetésszerűen használtam akkor evi hogy nem jó és csinálni kell vele vmit.
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook