Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajhullás ellen kinek, mi vált be? fórum

Hajhullás ellen kinek, mi vált be? (tudásbázis kérdés)

13. Babi11
2023. aug. 17. 14:51
Hajhullásra A vitamint és Varga cseppet használtam.
12. Babi11 (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2023. aug. 17. 14:49
Megmondanád mi használt? Nekem is alvásgondom van.
11. 55Judit (válaszként erre: 8. - Aszparagusz)
2023. aug. 16. 19:32

Van aki kapszulákat reklámoz, van aki samponokat, kinek mi.

A CBD olaj nem hinném hogy hajhullásra jó lehet, legalábbis erről nem olvastam. Én álmatlanságra használtam. Valamit segített, de az árához képest többet vártam volna tőle. Azóta találtam hatásosabbat, most már rendben az alvásom.

Igen, írják mozgásszervi bajokra is, fiam barátja arra használja.


A virágpor lehet hogy csak neked új. Hogy csodaszer lenne, erről meg én nem hallottam.😀

2023. aug. 16. 19:14
DM MIVOLIS HAAR VITAL komplex kapszula 60 db /napi 1x/ 1250 forint - 2 dobozzal 120 napig szedtem, tavaly aug-nov. hóban. A hajhullásom megszünt, de most újból kell egy ilyen 4 hónapos kúrát csinálnom. Látom hajmosáskor megsokasodott a kihulló hajam. Ajánlom a használatát, nem csillagászati az összeg, kívánom váljon be Neked is!!
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2023. aug. 16. 18:40
Sör. Külsőleg és belsőleg. De csak EGY, hogy könnyebb legyen elaludni.
8. aszparagusz (válaszként erre: 4. - 55Judit)
2023. aug. 16. 17:03

Most a virágpor az új csodaszer?

Eddig a cbd - vagy milyen - olajat reklámoztad.

Ami jó az álmatlanságra, mozgásszervi panaszokra vagy még ki tudja mire.

2023. aug. 16. 15:25

Én Forcapil kapszulát szedtem, kb 2.5 hónap után már alig volt hajszál a fésűben, viszont ahogy abbahagytam fokozatosan egyre több hullott újra.

Majd újra elkezdek egy kúrát, csak annyira nem olcsó, így még hallgatom kicsit.

2023. aug. 16. 15:23
Köszönöm. keresek akkor ilyen vérvételi lehetőséget a közelben.
5. 55Judit (válaszként erre: 3. - Asea)
2023. aug. 16. 15:11
Ne bizony! Számlálhatatlan mennyiségben vannak.
4. 55Judit (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2023. aug. 16. 15:11
Még annyi, hogy nem hajhullásra akartam kipróbálni a virágport, de érzek több féle jótékony hatását is.
3. Asea
2023. aug. 16. 15:10

Menj el vérvételre. Sok helyen van olyan labor csomag,hogy “miért hullik a hajam?”

Feleslegesen ne vegyél meg mindenféle haszontalan csodaszert.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2023. aug. 16. 15:09

Jucika én nem mondhatom 100%-ra, de mióta nyers virágport eszek, nem hull a hajam. Pedig régen kezdte, több féle sampont is kipróbáltam, és semmi. Lehet hogy a sokféle ásványianyag pótlás miatt maradt abba? Erre gondolok, mert szerintem amit a természet hoz létre, egymáshoz megfelelő arányban vannak benne az ásványok és vitaminok és hasznosabb lehet mint más egyéb.

De ki tudja igazam van-e, de erre gondolok.

2023. aug. 16. 14:48
Pár hete elkezdett nagyon hullani a hajam. Igazi okot nem tudok mondani rá. Volt már ilyen régebben is nagyobb stressztől, vagy ki tudja. Mindig egy idő után rendeződött. De most attól félek, hogy magától nem fog megállni. Van valami készítmény, ami nektek bevált és megállította, visszafordította?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook