Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Haj világosítás természetes módon? fórum

Haj világosítás természetes módon? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 3. 09:59
Meg nem mondtam, hogy ki próbálom ötleteket vártam nem okoskoskodást leszolás nem festem már és nem is akarom.
2022. jún. 3. 09:54
Mondjuk mert feketéből lettem világosbarna ha akartam volna lehetett volna szőke de nem áll jól itt az a lényeg, hogy jobban ki hangsujozam a már világosabb részeket nem platina szőkét akarok.
23. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - Soufflet)
2022. jún. 3. 09:23
Én ezt használom elég régóta. A tövét szoktam befújni vele. Épp egy árnyalatot világosít a hajamon. Teljesen természetes szőkének hat. Nem roncsolta szét. Nekem bevált.
22. Soufflet (válaszként erre: 21. - Bichi)
2022. jún. 3. 07:32
Mondtam, pofona szarnak, de hajra!!
21. Bichi (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 07:14

Az, hogy ugyanaz a színe, az még nem jelenti, hogy ugyanúgy fakul. Egyébként a spray változatot a végére teszik, nem a tövére, de én próbáltam, és nagyon szárítja a hajat. Valóban világosít, de én elajándékoztam, mert nekem nem ért annyirt az a cseppnyi változás, hogy szétcsesszem a hajam.

Amúgy, ha már úgyis festeted miért kell, hogy természetes módon világosítsd?

2022. jún. 3. 06:59
Irtam hogy meg egyezik a festett rész a saját hajszinemmel nem ütt el tőle észre sem lehet venni de mivel vágatva volt a hosszábol észre veszem hogy nőt nincs egy sáv a hajamban hogy onnantól más színű hanem egybe mosódik
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Soufflet)
2022. jún. 3. 06:56

Régen kammilás vizet használtam és ecetes öblítést az be vált.

Nem hiszem mert gondolom biztos tartalmaz némi hidrogénperoszidot és az nem tenne tul jót neki valószínű.

18. Soufflet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 06:38

6 centi mar lenott! Hagy a tobbit mielott barminek nekiallsz. En a feketet (bocsi, sotet barnat) kivartam, amig allig nem ert.

Nem lehetetlenseg. A hajfestes ezzel jar.


Ha most elkezded a ket mas minosegu, szinut sprickolni, nagyon csunya lehet. De sok szerencset!

17. Soufflet (válaszként erre: 11. - NomNom)
2022. jún. 3. 06:33
Te magadra fujnad?
16. Soufflet (válaszként erre: 10. - NomNom)
2022. jún. 3. 06:32

A spays szokitest, ami szep lesz.

Voltam voros, padlizsan, fekete, platina szoke. De ugy, hogy jo fodrasz csinalta. Tudom, hogy a technologia fejlodik, de szeretnem megnezni, aki egy fujkodassal szokit. Egy nevetes ramfer.

2022. jún. 3. 06:30
Köszi🤗
14. NomNom (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 06:21
Ez Balea, DM saját márkás terméke. De gondolom bármelyik drogeriaban van egyéb más markanak is.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - NomNom)
2022. jún. 3. 06:18
Ezt hol lehet beszerezni?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Soufflet)
2022. jún. 3. 06:16
Nem sötét barna kb már Szőkésnek mondható fényviszonytól függően de egyeletesen kopott úgye ha fested a hajad legtöbbször látod, hogy jön belőle a festék de már nem jön a saját hajam nagyon hasonló szinte észresem lehet venni 6 centis lenövést kb olyan mintha ombre lenne de nem teljesen.
11. NomNom (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2022. jún. 3. 06:16

Itt írnak róla véleményt, de más márkának is van.

[link]

Én már közel 10 éve is használtan ilyet.

10. NomNom (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2022. jún. 3. 06:14
Marmint mit nem hiszel el?
9. Soufflet (válaszként erre: 8. - NomNom)
2022. jún. 3. 06:10

wow! en le vagyok maradva.

De nem igazan hiszem el.

8. NomNom (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 06:08

Lehet kapni sprayt ami fokozatosan világosít és pont olyan hatást ér el mintha a tengerparton lettél volna.

Ezek megbízható termékek, én ilyen mindenféle házi praktikával nem próbálkoznék mert többet árthatsz.

7. Soufflet (válaszként erre: 6. - Soufflet)
2022. jún. 3. 06:08

Leszarad a boruk. Megeszi a ruhajukat.


Ez komoly? Nem fullentett a baratno?

Es mi rossz van a melirban? 15-16 eves fiok siman festetik a hajukat. Legalabb nem tagitos karikat tetetnek a fulukbe, amit plasztikaval lehet visszacsinaltatni, a haj leno.

6. Soufflet (válaszként erre: 5. - Charlize)
2022. jún. 3. 06:04

Ott azert elegge eltoltak a klorozast. Az exem fiatalon uszoedzo volt( aztan visszatert reszben), es meg most is visszajar a regi munkahelyere a medencet karban tartani nyaron. Rendesen ellenorzi a pH-t, es amig nem jo, senki nem megy a medencebe. Ha tul van klorozva, a szokasos adagtol, akkor valami nem mukodik a keringetesben, es megoldja.

En 4 evig usztam heti hatomszor, es attol nem lett vilagosabb a hajam.

Milyen tragya helye az? mikarja a szemuket.

5. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 05:56
Barátnőm mutatott képet a fiáról. Vízilabdázik. Csodálkoztam, hogy engedte a szőke melírt a gyereknek. Kiderült, hogy nem festés, hanem a sok klóros víz szívta ki. 🤣
4. Soufflet (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 05:56

Azert csak ovatosan, mert a festett haj ronda lehet a nagfenytol fikakulva. Nekem a termeszetes hajam volt, es az egesz nyari szunetet a vizen toltottem.

Hosszu hajam volt, amit osszekototem, vagy benfontam, mert sportoltam, es zavart volna.

Lett "lenovesem", de amugy olyan szepet keves fodrasz tud festeni, ami akkor volt.

Ha szokites utan sotetbarna a hajad, nagy csodakat ne varj!Marad a fordasz.

!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Soufflet)
2022. jún. 3. 05:45
Nagyon köszönöm szoktam mostanában sokat napozni de a hajam mindig fel kontyolom ezt tuti ki próbálom 🤗😊
2. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 3. 05:40

regen a holgyek ar arcukat letakarva, a hajukat kiteritve szokitettek a hajukat a napfenyen. Nem tudom, erre mennyire van idod.

En regen vitorlaztam, es fordraszok szerint sotet szoke, hetkoznapi ember szerint vilagos barna hajam egy szezon alatt ugy kiszokult, hogy utana "lenovesem volt", es megkerdeztek, hogy festettem-e. De hozzateszem, az batomi sok ora.

2022. jún. 3. 05:30

Sziasztok valakinek van valami házi praktikája haj világosításhoz természetesen?

Nem platina szőkére gondolok mielőtt még bárki le szólna.

Szőkített világos barnára festett hajam van ami ki kopott és nagyon tetszik ez a természetes hatás és az érdekelne, hogy tudnák itthon elérni hasonló tíncseket természetes dolgokkal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook