Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Háj-háború fórum

Háj-háború (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Háj-háború

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. jún. 29. 07:38

Hát igen a hétvégén mindenki eltűnik :-))) igaz én itthonról netezek de ugye ilyenkor van együtt a család és hát ezer aprogram.


Most meg megyek suliba :-)

2009. jún. 28. 15:09
Én itt vagyok csak nem sokat,leginkább a melóhelyemen szoktam írni.Semmit tevéssel telik a hétvégém,pocsékul vagyok mert megjött,ilyenkor minden rossz.... szóval na,nem sok mindent tudok írni!
2009. jún. 28. 00:50
Na csajok nagyon eltüntetek.Mi van veletek???Gyertek mert egyedül rossz fórumozni:(:(:(
2009. jún. 26. 15:33
Na Csajok látom senki sincs itt.Én most megyek úszni,utána meló:(:(Na jók legyetek.Kítartás
2009. jún. 26. 13:13
Tényleg meghalt,és in memoriam megy egész nap Jacko!
346. fc07485378 (válaszként erre: 344. - Trixi....)
2009. jún. 26. 13:08
Összeomlott a keringése és kampec.Hát nagy ember volt szerintem.De hát egyszer mindenki elmegy.
2009. jún. 26. 13:06
Javasoft neked gratula,megy ez mint a villámcsapás.Csajok jók vagyunk.Csak így tovább.
344. trixi.... (válaszként erre: 342. - Fc07485378)
2009. jún. 26. 13:05
???? akkor azért ment egész nap a rádióba Jackson. Mi lett vele?
2009. jún. 26. 13:04
Húúú Trixi megértelek,hogy nem bírtad a 90napost.Én amikor elolvastam már akkor tudtam,hogy ez nem nekem való.De azt olvastam a neten,hogy nem is egészséges.Csináld csak a magad fogyiját és meglátod sikerülni fog.
2009. jún. 26. 13:03
Csajok most mondta a Barátom,hogy meghalt a Michael Jackson. Le vagyok döbbenve.Isten nyugosztalja.:):):)
2009. jún. 26. 13:01
jó reggelt Csajok.Most fejeztem be a takarítást.Hála istennek túl vagyok rajta.De jövőhéten nagy takarítás mert pénteken jön Anyukám.Jupiiijééééééé.Most meg állhatók neki halat sütni.Volt a párom pecálni aztán hozott kis halakat.Délután meg úszás.Itt most nagyon jó az idő.Egész jövőhétre 26fokot mondanak.Remélem mikor itt lesz Anyu akkor is jó lesz az idő.Amúgy sokat esik de annyira nem vészes.Az se mindegy Anglia melyik területén van az ember.Mi pont olyan helyen lakunk ahol annyira nem esik sokat.
340. cb82b220ce (válaszként erre: 339. - Trixi....)
2009. jún. 26. 09:22
Én egyetértek veled,viszont nekem a tornái nagyon jók.Sose vettem meg a kajáit mivel magamnak is megtudom ugyanazt csinálni,a DVD-ket is letöltöttem,szóval belőlem nem gazdagszik meg :-D
339. trixi.... (válaszként erre: 338. - Cb82b220ce)
2009. jún. 26. 09:19

NEM! Téged akartalak fikszírozni csak ez a Norbigyerek nekem valahogy unszinpatikus.A kuka hiszékeny emberekből gazdgszik meg.

Az élelemiszerek amiket reklámoz ugyan olyanok mit az átlagos csak max 2-3 kalóriával kevesebb.

Ha rendesből két kanállal kevesebbet eszel már ugyan ott vagy.

338. cb82b220ce (válaszként erre: 337. - Trixi....)
2009. jún. 26. 08:35
Mindegy hogyan nevezzük,Norbi vagy sem,mindegy h ő találta ki vagy sem,az a lényeg h jó a módszer,bármit ehetsz csak nem mindegy mikor,ilyen egyszerű és ezért ilyen jó :-D
337. trixi.... (válaszként erre: 336. - Cb82b220ce)
2009. jún. 26. 08:33

én kialakítottam magamnak egy étrendet meg mozgok mellette.De szoktam Azokból a receptekből is csinálni amit ti Norbinak neveztek :)

Ezt azért így mondom mert a főzőműsorban azt mondta a sárgarépa zöldjére hogy petrezselyem és ezt most mind beletesszük a levesbe :-))))))

Tehát Norbink csak a pénzt teeszi zsebre de az étrend tényleg jó :-)

2009. jún. 26. 07:34

Sziasztok lányok! Szilvi,sajnálattal hallom h felment rád egy kevés,na de sebaj,hamar lemegy az.

Én folytatok mindent ugyanúgy,nem álltam mérlegre de a ruháimon már elég sok különbséget kezdek észrevenni úgy hogy az csak mégjobban feldob.Miután tegnap megmutattam a barátomnak h áll rajtam egy nemrég vett nadrág ő is azt mondta h tényleg... fogytam már vmennyit.Szóval felvagyok dobódva :-D Ma ha még mindig semmi akkor jöhet a Norbi,szivem szerint csinálnám minden nap de annyira izzasztó,így is 2 naponta mosok hajat mert úgy zsírosodik,hát ha naponta mosnám akkor az már nagyon gáz lenne.

Tegnap este ettem 2 virslit,1 paradicsomot,1 tojást.Ma még nem tom mi lesz,lehet bűnözök majd egy picit.

Trixi!Miért nem csinálod a Norbi féle étrendet?Tuti segít,én már most érzem,pedig még csak 2 hete csinálom,szerintem vágj bele,nincs szenvedés!!!

2009. jún. 26. 07:02
Ja és nekem már felére ment ahasam.Igaz egy hónap kellett hozzá de megyeget lefelé.
2009. jún. 26. 07:01

Hát jelentem a 90-napos diéta nem nekem való!!

úgyhogy folytatom az én kis magam kreált fogyiját sok mozgással.És most képzeljétek egy nő aki 12 évig volt fittness edző elmondja hogy mitől hazugságok amiket reklámoznak és mért nem jók a fogyókúrák és teljesen igaza van nagyon jó most minden nap kűld egy levelet leírásokkal.

nagyon jó

333. trixi.... (válaszként erre: 329. - 62dca90d90)
2009. jún. 26. 06:59
Én ezt asszem láttam.Nem fogyókúráról szól hanem úgy összességében próbál megerősíteni saját magadban.
332. trixi.... (válaszként erre: 331. - Fc07485378)
2009. jún. 26. 06:58

ez jó volt :-))))


Milyen idő van ott kint?? tényleg mindíg esik az eső mint ahogy mndják?

Hát itt nálunk most igazi Angolos idő van

már egy hete esik,borúl stb.de nem bánom csak ne szakadjon mindíg.Nem szeretem a dög meleget.

2009. jún. 26. 00:12
Vardiáról nem tud senki semmit?Lehet elfogyót:):)Vardia azért maradjon belőled egy kevés.Amúgy hogy állsz,hogy megy a fogyi???
330. fc07485378 (válaszként erre: 329. - 62dca90d90)
2009. jún. 25. 19:15
Ki a könyv szerzője?
329. 62dca90d90 (válaszként erre: 328. - Fc07485378)
2009. jún. 25. 18:26
A könyv címe:A TITOK Ajánlom mindenkinek a sikeres boldog élethez.Nem egyszerű olvasmány érdemes többször elolvasni.Kell is mire megérti és használni tudja az ember bár nagyon egyszerűnk tűnik.Én nem tornáztam ma .Nekem hétfőn indul a harc.Én győzök a kilók felett,mert ezt szeretném.Tanuld meg,működik.Drága a könyv közel 5000 Ft.Ha meg tudom szerezni dvd-n eljuttatom én azon láttam nagyon jó.
2009. jún. 25. 18:03
Sziasztok csajok.Látom mindenkinél megy a fogyó.Trixi hogy állsz a gyümi nappal?Remélem megy.Szilvi milyen könyvről van szó?Emlékeztem,hogy írtál róla de a címére már nem emlékszem.Neked is hajrá a 4kg leadásához.Ma szabadnapos vagyok úgyhogy voltunk a párommal vásárolgatni és képzeljézek találtunk egy kajáldát ahol gulyást meg lángost lehet kapni.Szlovákok csinálják.Beszélnek magyarul is.Tök jó volt.Ettem is egy lángost délben.Olyan jól esett.Estére meg csináltam töltött padlizsánt.Most sül.Remélem jó lesz.Tervezem ma még a tornát,de nem tudom mi lesz belőle.Ti tornáztatok ma???
2009. jún. 25. 17:26
Nem is gondoltam hogy ....csak mikor felvettem a nadrágot akkor döbbentem rá.Ráálltam a mérlegre és... :(( Na de ledolgozom:)
2009. jún. 25. 17:24
Jajj csatlakoznom kell hozzátok.Kihíztam a nadrágom.4 kg-ot híztam.Szóval beszállok a ringbe én is.:))
325. cb82b220ce (válaszként erre: 324. - 62dca90d90)
2009. jún. 25. 08:08
Szerintem a diéta,már múlthónapban is késett de végül megjött.Szombaton kellett volna megjönnie,hát most várom, a hasam fáj,szóval közeledik.Majd ha megjön és elmúlik elmegyek nőgyógyászhoz és kivizsgáltatom magam mert az utolsó pár hónapban eléggé össze-vissza jött meg,szerintem az se normális h már egy héttel előtte elkezd fájni a hasam.lehet gázúl hangzik de olyan mintha egyszerűen valami visszatartaná és belennék dugulva...na szóval ennyi.
324. 62dca90d90 (válaszként erre: 323. - Cb82b220ce)
2009. jún. 25. 08:06
Nem vettem gúnyolódásnak.Akkor gondolj arra hogy meggazdagodsz.Egyébként ha megjön utána még pár kg mínuszt fog mutatni a mérleg.A szervezet ilyenkor több vizet visszatart mint máskor.A diéta is okozhatja hogy még nem jött meg..Vagy??
2009. jún. 25. 07:50

Sziasztok!Még nem akar megjönni... :-( ezért picit rosszkedvű vagyok mert a hasam meg már fáj!Tegnap nagyon felvoltam pörögve,hogy kezdek ereményt látni.Nem sok kedvem volt hozzá de Norbiztam 1 órát,megint Kiképzés,hiába,más nem jön be,korai vacsira pedig megint salit ettem,még a párom is kért belőle :-)


szilvi34 :-) akkor én sok-sok pénzre gondolok majd,mindig,h az ölembe pottyan,remélhetőleg megtörténik :-D nehogy férre érsd,nem gúnyolódom csak tényleg jó lenne :-)

2009. jún. 25. 07:43
Sokat bizony:)és bízom benne minél többet át is tudok belőle adni annak akinek szüksége van rá.Csak pár példa a gondolat erejéről.Tegnap kerékpároztam a munkahelyemre és átfutott az agyamon mi lenne ha összeütköznék valakivel és összetörném az arcom:)Hülyeség de ez jutott eszembe.Erre pár 100 méterrel arrébb majdnem 2 kerékpárossal ütköztem össze alig tudtam megállni.Tudtam én már akkor mikor eszembe jutott hogy nem kellett volna ilyen re gondolni de hát...:)A másik :Eset be kellett mennem a hugomhoz de már fáradt voltam és éhes.Arra gondoltam de jó lenn pár falatot bekapni nála.Mikor bementem azzal fogadott hogy egyek dinnyét mert túl nagyot vettek és nem bírják megenni.Hát így van ez így működik .Kigondolod elengeded (ami a legnehezebb része)és ott van.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook