Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Háj-háború fórum

Háj-háború (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Háj-háború

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
411. cb82b220ce (válaszként erre: 410. - Fc07485378)
2009. júl. 20. 15:06

Igen,remélem h nagyon jó lesz :-D

Igen,a combom,meg a derekam,de a hasam...pedig az a legundorítóbb rajtam,mégse akar nagyon lemenni,de lehet már az is haladás h nem durranok szét a nadrágjaimban :-D Te pedig nagyon ügyi vagy!mennyit szeretnél még?

2009. júl. 20. 15:01
Jaaj olaszországba olaszba én is egyszer ki szeretnék jutni.Én a karneválra szeretnék egyszer kimenni....meg gondolázni.Jaaj de jó lesz neked.Trixi ti mikor mentek Görögbe?Mi jövő héten csütortokon megyünk Spanyolba.Húúú már nagyon várom.Hát csajok látom mindenki hallad.Nagyon ügyik vagytok.Csak így tovább.Fog ez menni.Javasoft de jó neked,hogy a combodról megy le először.Nekem mindig onnan akar lemenni legutoljára.Pedig a combjaim utálom a legjobban.Én is norbizok még de sajna a torna mostanában elmaradozik.Nem tudom mi van de így is mennek le a kilók.Ma reggel ráálltam a mérlegre és 59.6mutatott.Teljesen megvagyok lepődve mert ugye nem tornázok.Na de azért nem bánom:):):)
2009. júl. 20. 13:38
A combomon veszem észre a leginkább,a derekamon meg a fenekemen,de a hasamon is csak az túl nagy még :-) van mit leadni belőle,de nem megy már szét rajtam a nadrág :-D
408. trixi.... (válaszként erre: 407. - Cb82b220ce)
2009. júl. 20. 13:19
ügyi vagy biztos meg lesz az eredménye is.érzed már hogy kisebb a hasad??? :-)
2009. júl. 20. 08:13
Én is úgy gondolom h nagyon jó lesz :-) Alig várom már!!! :-D Nekem múlthéten megvolt a 4 Norbi,remélem ezen a héten is meglesz :-)
406. trixi.... (válaszként erre: 405. - Cb82b220ce)
2009. júl. 19. 09:46

Bitos jó lesz. Az olaszok nagyon vendégszeretőek.mi két éve voltunk Velence mellett egy 5* campingben hát nagyon jó volt.

Igen az adott környezetben gyorsabban tanul az ember.Mi idén Görögbe megyünk most megyünk oda harmadszorra de mindíg más városba.Na ők még talán az olaszoknál is kedvesebbek.Viszont a horvátok olyanok mint a jég utáltam ott.

Ma tornáztam reggel norbi ducira. de most nézetm hogy 2 óra biciklizés az én súlyommal 500 kalóriát éget el.az tök jó

405. cb82b220ce (válaszként erre: 404. - Fc07485378)
2009. júl. 17. 15:21

Olyankor én is bálnának érzem magam....de nagyon.De én van h akkor is amikor nincs be,vmiért érzékeny a gyomrom,vagy szar az emésztésem de rengetegszer vagyok felpüffedve.Olyankor ha éhes vagyok és megeszke 1 falatot már az is puffaszt...fasza....

Mi is aug 3-án megyünk nyaralás félére.Olaszországba,ismerősökhöz :-) Elátogatunk majd Milánóba,Veronába,Velencébe.Nagyon várom már!Még sose voltam,álmom h kijussak.1 hétig olaszul beszélni...huhhh de jó lesz :-) most is elég jól beszélem,de tuti jót fog tenni a nyelvtudásomnak az 1 hét kint. :-D nagyon várom már!

2009. júl. 17. 15:18
Sziasztok.Én is itt vagyok ám csak kicsit inaktív vagyok:):):)Javasoft nagyon ügyi vagy,csak így tovább.Tegnap én is tornáztam kicsit magamtól.A Norbi szerint kajálok szóval minden sínen van.Még 12 nap és megyünk nyaralni addig még szeretnék fogyni 1.5kg.Most sajna megvan és olyan bálnának érzem magam.
2009. júl. 17. 08:21
Sziasztok lányok!Hát csak én írok ide? :-( szomcsi vagyok akkor.... én ügyeskedek,a héten megvolt már 3 Norbi,tegnap salit ettem vacsira,szóval ügyi vagyok :-) TI?????
2009. júl. 16. 07:45
Sziasztok lányok!Tegnap pihi napot tartottam,igaz mozogtam valamennyit ha "az" mozgásnak számít :-) Ma remélem sikerül majd Norbiznom,kegyetlen meleg van.reggel is arra ébredtem h bár nyitva mindent az éjszaka egy kicsit se hült le a levegő és meleg volt már kora reggel.Tegnap rántottát vacsiztam,ma szerintem sali lesz :-) és nagyon remélem h Norbi is.Nem akarok rosszúl lenni közbe,ezért vagyok bizonytalan.
2009. júl. 15. 21:29

én szombaton bicikliztem 24 km-ert.ma megint olyan 10-et körül.de pont most nézegetem a norbit meg az alexandrát de valami nem jó a hangal .


Kitty merre mentek nyaralni?? Anyudnak tetszett odakint?

400. cb82b220ce (válaszként erre: 399. - Fc07485378)
2009. júl. 15. 15:11

Erő!Erő!Erő!!!!Vedd rá magad valahogy,az a legnehezebb,utána már könnyebb lesz.Én még tornázom,de még mennyire,a héten már megvolt 2-szer is :-D ma is tornáznék de tartok 1 nap pihit mert úgy érzem jár a testemnek,kicsit kimerült :-D Holnap megint fogok,pénteken is.Szombatonként takarítok (ezzel megoldva a mozgás) aztán vasárnap megint.Mostmár szinte igénylem,csak úgy felpattanok és csinálom.rávenni magam nagyon nehéz volt,de azóta h elkezdtem már nem nehéz.

Dönsd el magadban h na most végig csinálok valamit!és kezdj neki!!!Tornával sokkal könnyebb elérni azt amit szeretnél,leginkább gyorsabb és hidd el jót tesz a mozgás,mondom én aki mindig utáltam mozogni de mostmár imádom! :-D

2009. júl. 15. 15:07
Sziasztok.Élek még én is csak a héten sok a munka.Vissza álltam a Norbira nagy nehezen.2hét múlva megyünk nyaralni addig jó lenne 2-3kg ledobni,de sajna nem tudom rávenni magam a tornára.Küldjetek erőt hozzá.Ti tornáztok még??
2009. júl. 15. 14:53

Hali én suliba voltam délelőtt.Hár míg itt voltak a rokonok én se tudtam tartani a fogyimat mert mindíg 8-9 felé értünk haza így akkor ettem.hízni nem híztam már ez jó.


Kittyvel mi van? lehet hazavitte az anyukája magyarországra :-))) Vagy sokat dolgozik

2009. júl. 15. 08:08
:-( sehol senki....
2009. júl. 14. 07:48
Sziasztok lányok!Sehol senki,csak én?Ne már!!!Írjatok h mi van veletek!!!!
2009. júl. 13. 07:57
Sziasztok csajok!Nem voltam vmi jó a hétvégén dehát ez van... majd a héten több mozgás is lesz meg minden.Nem adom fel csak kicsit elfáradtam 1 hónap után.Hát ennyi.Nálatok mizu?
2009. júl. 11. 08:12

sziasztok.tegnap mentek el a férjem rokonai.aranyosak de azért 1 hét mégis csak 1 hét.meghalni nem volt időm.sajna a fogyókúrám is össze vissza volt.igaz többet nem ettem csak mindíg 8-9 felé értünk haza tehát a 6 utáni nem kajálásom kútba esett erre a hétre de mátol már szigorúan tartom :-)))

a múlthéten voltunk otthon az apukám szülinapján és megjegyezték hogy már látszik hogy fogytam :-))))

393. fc07485378 (válaszként erre: 385. - Trixi....)
2009. júl. 10. 22:03
Trixi csak így tovább.Megy ez mint a karikacsapás.
392. fc07485378 (válaszként erre: 390. - Cb82b220ce)
2009. júl. 10. 22:02
Na látod.. megy a fogyás ha már más is észrevette.Nem oktatsz ki nyugodtan írd meg a véleményed meg a tippjeid.Minden ötletet szívesen veszek.Sajna nem tudtam betartani.Annyi kaja volt...meg csokiszökőkút.Abból muszáj volt ennem:)Meg volt piritos aminek rák krém van meg szezánmag a tetején és ez igy megvan sütve.Júúúj azt imádom.Abból nagyon sokat ettem.Meg ettem egy csomó kagylót.Ugye a kagyló 1-es kódú??Imádom.Holnaptól kőkeményen csak 1kóduakat eszek.19 nap és megyünk nyaralni:):)
2009. júl. 10. 19:06
Én épp most hagytam abba a szoláriumozást mert 12szer károsabb mintha délben kint napoznál a napon.Magam ellensége meg nem vagyok:):):)
2009. júl. 10. 08:17

Sziasztok lányok!Én is itt vagyok!

Tegnap találkoztam a nagynénimmel akivel 2.5 hete találkoztam utoljára és megjegyezte h fogytam :-D ő olyan h mindent észrevesz!Nagyon örültem neki!!!Így most még erősebb vagyok h teljesüljen az álmom :-D

Kitti!az ok h mentek étterembe,amióta elkezdtem az egészet én is voltam párszor.Ehetsz nyugodtan de miért nem nézel olyat amit lehet?Rengeteg cucc van,mondjuk már az is nagy szám ha köretnek salátát választasz nem pedig tésztát vagy krumpli?Nem akarlak kioktatni csak magamból indulok ki,én 1 hónapja ha étterembe megyünk mindig olyat választok amitől nem hízok,és tök finik,egy csomó minden közül lehet választani.Számomra ez azért fontos mert nem csak most hanem a későbbiekben is így fogom tenni,mivel nem akarom visszahízni azt amit leadtam.

Persze belefér néha 1-1 bűnözés,bár én kerülöm őket de hát emberek vagyunk.De azért nem edd magad halálra míg anyukád ott van mert akkor hiába dolgoztál eddig.Egyél amit főzz csak ne este és akkor minden ok lesz.!

2009. júl. 9. 21:12
Hol vagytok?????????NA jó most én se nagyon vagyok Anyu miatt.De gondoltam felnézek mi van veletek,mert már azért hiányoztatok:):):)De látom ti se vagytok aktívak:):)Fel kéne pörögni Csajok.Mi most indulunk vacsizni egy kínai étterembe ahol ezer féle kaja van és mindenből annyit ehetsz amennyit akarsz.Szóval szerintetek???Ja és még csokiszökőkút is van....ááááá.Hát ma se jön össze a fogyi.De Anyu szombaton megy haza és onnantól szigorúan visszaállok.Remélem Ti jól haladtok.Puszi nektek.
2009. júl. 8. 08:26
Sziasztok csajok!Látom mindenki elvan.Én is de tegnap megint megvolt a Norbi így hát büszke vagyok magamra :-D Hajrá mindenkinek,én valószínüleg ma is tornázni fogok.
387. fc07485378 (válaszként erre: 385. - Trixi....)
2009. júl. 7. 23:19
Sziasztok Csajok.Igen Anyuzok ezerrel:):):)Lehet a héten kicsit inaktiv leszek:):):)Tegnap voltunk Yorkban ma jöttünk haza.Holnap vásárlás,Trixi gratula neked....látod megy ez lassan de biztosan.Én sajna hiztam mióta itt Anyu.Ráálltam a mérlegre ma este és 61.5kg vagyok.Sajna 1kiló rámugrot.De nem baj amikor Anyu elmegy akkor megint belehúzok:):)Holnap lehet jövök.Puszi nektek.Kítartás:):)
2009. júl. 6. 08:03

SziasztoK!

Javasoft itt van csak melózik :-)

Trixi gratulálok!!!

Velem nincs semmi újság,nem zabáltam halálra magam a hétvégén,sőt nagyon rosszúl votlam,nem tom mit ettem vagy ittam de tegnap semmi sem maradt meg bennem,örülök h ma betudtam jönni dolgozni,ezért...semmi sincs.Hétvégén Norbi se volt,bár szombaton megvolt a mozgás,takarítottam,este meg buli,olyanok voltunk mint a heringek,szóval szauna feeling...hát ennyi.

2009. júl. 6. 07:46

Morgen!!!

Kitty bizti anyuzik javasoft meg nem tom -)))

83,9 de már 83!!!!!!!!!!!!!nem 84 hurráá :-))))

2009. júl. 4. 07:13

hát én tegnap egész nap takarítottam este 5 felé végeztem.szószerint mindent kipucoltam ágynemüket húztam stb.meg közbe meg is kellett főzni.

Utánna kifésültem a kutyiimat ami 2 óra és megfürdettem őket mert ma megyünk haza.már elindultunk volna az jjel de a férjemnek be kell mennie dolgozni 12-ig áááááá mindíg ilyenkor találják ki

383. trixi.... (válaszként erre: 380. - Fc07485378)
2009. júl. 4. 07:09
Bizi ízleni fog anyudnak :-)))) nagyon jó időt kívánok neketek és szép napot
382. trixi.... (válaszként erre: 381. - Cb82b220ce)
2009. júl. 4. 07:08
Ügyes vagy.igen nem mindíg a mérleg mutatja a fogyást.sőt az a jó ha előszőr nem az mutatja mert ez azt jelenti hogy az mind a zsírból ment :-)))
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook