Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valakiről tudom, hogy jogtalanul lett nyugdíjas, azt hol jelezzem? fórum

Ha valakiről tudom, hogy jogtalanul lett nyugdíjas, azt hol jelezzem? (tudásbázis kérdés)

172. 4c35511f0b (válaszként erre: 165. - Briell)
2009. febr. 16. 17:07

Én kérdeztem!

HA nem szeretnéd mindenki olvassa, miért publikus a BLOG? Vagy miért nem törlöd? Ennyi.

171. spinneli (válaszként erre: 159. - Briell)
2009. febr. 16. 17:06
le fogják szarni, ha egyszer méltányosságból megkapta-nem fogják felülvizsgálgatni-ez nem rokkant nyugdíj.
170. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 164. - Briell)
2009. febr. 16. 17:06

konkrétan én felháborodtam azon hogy a gyerekkel a karodban rohansz majrézni az anyós-apóshoz,valamint egy átlag gyereknek nem jut eszébe az édsanyjának listát irni az apja új telefonján talált adatokbol:((


Sajnállak komolyan...én is szájmenős,adatkiadós,sokatblogolós ember vagyok akit nem mindenki szeret itt sem,és most sajna személyeskedek de igérem itt utoljára....te voltál az aki kiadta az adataid:(

169. spinneli (válaszként erre: 155. - Briell)
2009. febr. 16. 17:04
erre mit mondjak, egészségedre.
168. briell (válaszként erre: 153. - **Rita**)
2009. febr. 16. 17:03
Ja igen.. te már beszóltál nekem másik fórumon is, nem tudom mi nem tetszik rajtam? Talán az, hogy még nem vagyok plasztikázva...NAGY BAJ VAN... AZ! Hogy jöttél rá?
167. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 165. - Briell)
2009. febr. 16. 17:02
kérd a hozzászólásod törlését biztos megoldható!
166. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 161. - Briell)
2009. febr. 16. 17:02

szerintem elég sokan tudják a teljes férjes nevem és a lakóhelyem innen szóval nem hiszem hogy titkos ember lennék....

Az iwiw amúgy tényleg egy szűk kör ám:DD

Többek között beleirtad milyen kereséseknél is dobta ki a blogod a kereső...ez sem szűkkörü....

Másrészt ide kiirtad....

Utsóra pedig nem fenyegettelek csak megállapitottam hogy bár a tények és az elhagyás miatt alapbol sajnállak mert tudom milyen átélni,ennek ellenére csúnya játékot űzöl a gyerekeid bevonásával.Sokan ajánlottunk aternativákat ahogy láttam,viszont ha csak a kérdésedre akartál választ azt is megkaptad,felsorolták neked nyugdíjigazgatóságok címeit és a nagycsaládosok egyesületét is azthiszem.

és utolsó utánira,tényleg akár utánna is nézhetsz a portálon,hogy használták egy anya nhogy ilyenmód ne blogolj ha nem akarsz rosszat magadnak.

165. briell (válaszként erre: 153. - **Rita**)
2009. febr. 16. 17:01
Köszönöm, hogy bemásoltad, már így is 1000x megbántam hogy ide írtam a címet!
164. briell (válaszként erre: 150. - 9ea67a7a1c)
2009. febr. 16. 17:01
MI az hogy a gyerekek apa ellen nevelése? Ébredj már fel csillagom! Én vagyok az aki annak ellenére, hogy azt hallja nap mint nap, hogy "dögölj meg" átengedem a rohadt anyósomhoz a gyerekeket és a drága fertőzött apukát hagyom hogy puszilgassa a lányaimat! És hagyom, hogy a drága apuka aki 12 évig nevelte a nem vérszerinti második lányomat odaálljon elé és azt mondja "ne szólíts tovább apának, mert én nem vagyok az apád" szóval szállj már magadba és gondolkozz egy kicsit mostmár! Le merem fogadni, hogy te direkt azért írtál ide, hogy szekálj! Ha ez kell, akkor írd meg a nevedet is!
163. briell (válaszként erre: 147. - Boszika66)
2009. febr. 16. 16:58
Már bocs boszika, de ki szólt Ildikónak?? Tudod a barátnőimnek elmodntam, mivel valakinek talán elpanaszolhatom, egyesek hogy piszkálják egy szórakoztató portálon a másikat!!! És ők igenis barátnők ebből látszik, mert kiállnak mellettem!!!
162. briell (válaszként erre: 143. - Főherceg)
2009. febr. 16. 16:56

Hagyd Ildikó, de köszönöm, had írják meg itt a vélemyüket, had áskálódjanak a blog miatt, stb... tényleg nem érdemes erre pazarolni a drága időt.

Tudjuk hogy sok a rosszindulatú ember, de ha viszonozzák akkor ők vannak felháborodva!

161. briell (válaszként erre: 146. - 9ea67a7a1c)
2009. febr. 16. 16:53

NA ÉS??? EZ NEM fő kérdéshez tartozik. Ahány spicli itt most van szerintem nem is lenne csoda!

Eddig csak az iwiwes ismerősök tudtak róla.. de te ki is vagy? Talán névvel kellene fenyegetni engem, nem?

160. briell (válaszként erre: 157. - 9ea67a7a1c)
2009. febr. 16. 16:52

Mivel rángatom én bele a gyerekeimet???

Nehogy már.. még mindjárt kiderül hogy a csapodár abnormális férjem lesz a szent... na hagyjuk, részemről ismét vége a fórumozásnak, elegem van ebből a szórakoztatásból.

LEGYETEK SZÍVESEK, AKI BESZÓL/T AZ A NEVÉT LEGALÁBB ÍRJA LE. EGY NICK MÖGÉ BÚJVA BÁRKI MAGYARÁZKODHAT NEKEM, EZ EGYÁLTALÁN NEM FER, RÓLAM A BLOG ALAPJÁN MÁR TUDJÁTOK KI VAGYOK.. .ÚGYHOGY... ENNYI.

159. briell (válaszként erre: 142. - **Rita**)
2009. febr. 16. 16:49

Persze a jogi kiskaput! Nem lehet megérteni????

Ki akarták rúgni! Erre írtam két levelet a minisztériumba és én kaptam válaszokat is! Az áll benne, hogy a családi harmóniát biztosítják ezzel, hogy segítettek és kívánják hogy békésen éljünk! Mivel a férjem faképnél hagyott minket már nem is jogos a nyugdíja! Ha nem érti valaki akkor elküldöm a levél másolatát amit a miniszter írt alá! Közel sem volt 25 év munkaviszonya mert már érvényben volt a törvény, hogy nem számolják bele a tanulóidőt. A kiskapu egy korábbi parancs volt amit visszavontak és újra érvényesítettek hogy lehessen nyugdíja. De nem tudom minek is magyarázkodjak itt. Szerintem úgysem tartozik a fő kérdéshez.

És aki nem akarja az úgy sem fogja megérteni, megszoktam már hogy kötekednek egyesek a másikkal.

158. 4c35511f0b (válaszként erre: 153. - **Rita**)
2009. febr. 16. 16:47
Köszönöm:)
157. 9ea67a7a1c (válaszként erre: 155. - Briell)
2009. febr. 16. 16:45
Megcsaltak,elhagytak,ez van sajnos...ezért nem kell bosszút esküdni és a gyerekeidet belerángatni:((próbálj inkább élni értük és velük....tudod azt szokták mondani Isten nem ver bottal....visszakapja ő még az élettöl ha megérdemli...harcold ki a tartásdíjat és ennyi....
156. briell (válaszként erre: 148. - MelisUK)
2009. febr. 16. 16:45

Igen tényleg rosszindulatú vagyok! Talán te is az lennél, ha elintézted volna a gyerekeidre való tekintettel a 180 e ft-os nyugdíjat a férjed részére aztán az két év múlva otthagy és egy 53 éves roma (nehogy c-t írjak már) nővel kefél egy hónapig.

JÓ lenne ha leszállnátok rólam, nem azért kérdeztem hova írjak hogy kiéljék egyesek a szúrka piszkálhatnék és belé rúgok hajlamait!

155. briell (válaszként erre: 154. - Spinneli)
2009. febr. 16. 16:41

Még most kezdem ismét olvasni a blogot, de idézek:

"CSak tudjátok nem tudom megemészteni, hogy ÉN A HÁTRALÉVŐ ÉLETEMBEN NÉZZEM VÉGIG, HOGY A "FÉRJEM" EGY MÁSIK NŐVEL ÉLVEZI AZT AMIT ÉN INTÉZTEM EL??? HÁNY EMBERNEK VAN 39 évesen már 180 ezer ft-os nyugdíja? "Egyszerűen bele őrülök ebbe a tudatba! HOgy hogy lehet ilyen szemét valaki! Aki velem szemét azzal pedig én is az vagyok.

2009. febr. 16. 16:29

ha elismerték neki a tanulóidőt, méltányosságból nem kapott jogtalanul nyugdíjat.

egyébként érthető a dühöd, az már kevésbé, hogy neked miért lesz jobb, ha neki rossz lesz, illetve miért akarsz te is erre a színvonalra kerülni?

153. **Rita** (válaszként erre: 152. - 4c35511f0b)
2009. febr. 16. 16:23

32. briell 2009-02-14 09:48


El sem hiszitek milyen szemét a férjem!

Ha valakit bővebben érdekel valami: [link]

De tényleg nagyon el vagyok keseredve és éjszaka nem tudok aludni miatta!

Válasz erre Privát üzenet

152. 4c35511f0b (válaszként erre: 151. - **Rita**)
2009. febr. 16. 16:21
Milyen BLOG? -mindenki említi, de csak 2 bejegyzés van írva ha megnézem...
151. **Rita** (válaszként erre: 150. - 9ea67a7a1c)
2009. febr. 16. 15:58
Az eddigi hozzászólásai, fórumai, és a blogja alapján azt mondom itt nagyon nagy baj van.
2009. febr. 16. 15:48

Nekem briell is furcsa a naplója alapján ,sajnálom....nekem is van szómenésem blogilag és fecsegek ha kell ha nem,de nevek fényképek,adatok,valamint a gyerekek apa ellen nevelése...nem is tudom....:(((

a gyerekeknek ez sehogy sem jó...

149. csókica (válaszként erre: 126. - F8db0709b8)
2009. febr. 16. 15:44
Okés,csak a beirásod kapcsán eszembe jutott valami.Lejjebb írta briell,hogy már a férje nem fizeti a jelzálog hitelt sem,tehát ha a házat elveszik,nem lesz majd mit örökölni a gyermekeknek,meg még azt is megcsinálhatja ha mégis megmarad a ház,hogy átíratja valaki nevére,csak hogy a közös gyermek ne kaphasson semmit.
148. MelisUK
2009. febr. 16. 15:22
Ejnye, milyen rosszindulatú a kérdést feltevő!
147. boszika66 (válaszként erre: 143. - Főherceg)
2009. febr. 16. 15:04

Te valamit jól elnéztél , drága főherceg...

Mivel fikáztalak én bakter????????????????????? Írd már le, légyszi?!

Én nem "szúrka piszkálódom"! Csak akkor néztem ide a fórumba mikor te írtál és feltünt a védelem, mivel volt pár beszólás előtted. És eszembe jutott egy nő, akit a mellműtéte miatt cseszegettek itt a hoxán, Ő regizett fel több néven és barátokat riasztott, hogy védjék már meg, mert eléggé csúnya dolgokat vágtak a fejéhez.

Jó, azóta tudom brielltől, hogy itt nem teljesen ez volt, csak félig igaz, vagyis szólt neked... Csak ezért regiztél, hogy megvédd!!! Ez persze nem bűn, hisz barátok vagytok és miért ne... Én ezen poénkodtam:)

Ennyi a téma, drága! De te engem miért mersz sértegetni, ha szabad megkérdeznem????

Olvasd el a többi hozzászólásomat és azután nyilatkozz!!!!!!!!!!!!!!


Köszi "Rita" , te legalább jól látod a dolgokat!!!!!!!

2009. febr. 16. 14:12
beleolvastam a blogba...csak egy halom ember jelenthet fel személyiségi jogok stb megsértése miatt.....ez egy őrült nagy butaság ilyen formában:((
145. **Rita** (válaszként erre: 143. - Főherceg)
2009. febr. 16. 13:48

Mi bajod van Boszival?!

Ha valaki akkor Ő biztos nem "bántotta" briellt

144. f8db0709b8 (válaszként erre: 143. - Főherceg)
2009. febr. 16. 13:39
ajánlom figyelmedbe a 140es hsz-t:))
143. főherceg (válaszként erre: 124. - Boszika66)
2009. febr. 16. 13:34

Kedves Boszika!


Nem tudom ki vagy, de ismeretlenül nem fikázlak, mint ahogy te teszed. Debreceni nő vagyok, 33 éves mint Briell, mivel osztálytársak voltunk a középiskolában. Onnan az ismeretség. Tehát már elég hosszú a bartáság, ki is számolhatod, de segítek mert neked úgy látom a szúrka piszkálódás jobban megy. Tehát lassan 19 éve ismerem Briellt. Azt nem értem miért baj ha mellette állunk, hiszen ő most jelenleg a "földön" van és segítséget kér, te meg tudot mit tettél? Jó emberi szokáshoz híven bele rúgtál. Remélem nem lesz rá lehetőséged hogy megtudd milyen is az. Természetesen szíved joga, de tudod arra én nem érek rá, hogy így utána nézzek valakinek, akinek nem tetszik a hozzászólása. Sőt most sem vettem a fáradságot, maradj ismeretlen számomra mint eddig. Egyet ne feledj!! A barátadi és ismerőseid is így fognak hozzád állni ahogy te másokoz és hozzájuk. Válaszolni nem muszáj, mert mind dolgozó nő és anya nem érek rá ilyesmikre. Ha pedig a hátam mögöt dumálsz ki a többiekkel, hát akkor jól jellemeztekel az előbb. Minden jót neked. Üdv: Ildi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook