Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valakiről tudom, hogy jogtalanul lett nyugdíjas, azt hol jelezzem? fórum

Ha valakiről tudom, hogy jogtalanul lett nyugdíjas, azt hol jelezzem? (tudásbázis kérdés)

232. MelisUK
2009. febr. 17. 12:02

Ilyen alapon jelentheték azt a rengeteg anyát is, aki egyedülálló anyának mondja magát (direkt ezért nem házasodnak), így vesz föl kedvezményes hitelt, kap mindenféle kedvezményt a gyerekekre, ingyen étel, tankönyv, stb.


A párom munkatársát épp ezért jelentették nemrég - még az is lehet, hogy börtönbe kerülnek, mert meglopták az államot...


Inkább a tisztes ember kapjon az államtól juttatást, mint azok, akik százával potyogtatják a gyerekeket - szerintem.

231. briell
2009. febr. 17. 11:54

Ui: gondolom ezekre a hozzászólásaimra gondolt, az aki azt írta, hogy valami nagyon nincs nálam rendben az eddigi hozzászólásaimat látva.

Attól hogy valaki leplezi hogy esetleg pánikbeteg mint én is, nem hiszem hogy jobban fogja érezni magát. Valamint akkor aki abban a fórumban írt, annál mindnél valami nagyon nincs rendben.. hát lehet. Van akinek érzékenyebb a lelke. Bár én már kigyógyultam, így ez nem is érint igazán.

230. briell
2009. febr. 17. 11:51

Privátban kaptam ma egy kedves üzenetet, persze nem tudni kitől, mert egy nick mindent takar, hogy nem vagyok normális, menjek pszichiáterhez.

Nem tudom, de tényleg, miért vannak még néhányan ennyire elmaradva, hogy aki pszichiátriai kezelést kap az bolond, az ország tele van depressziósokkal, pánikbetegekkel- és valóban ez utóbbi rám is vonatkozik. Elmaradottságnak érzem azt hogy azt hiszi valaki, hogy aki pánikbeteg vagy depressziós az bolond is. (mondjuk nem a súlyos formára gondolok)

229. briell
2009. febr. 17. 11:49
Az alábbi kérdés minden állásinterjún elhangzik. Általában azok szoktak így reagálni mint te is, akik alá "teszik a széket" Fogalmuk sincs hogy mi az: ÁLLÁSKERESÉS- nézz már szét, 2 diplomás független fiatalok nem tudnak elhelyezkedni! Mégis azt kell hogy írjam, főiskolám ellenére a 4 gyerek mellett (vagy 3) dolgoztam takarítóként 1 évet, voltam vasalós, fagylaltos, adminsztrátor, újságárus, ruhatáros éjszakánként... Most is próbáltam már otthon végezehető normális távmunkát direkt erre specializálódott cégektől kérni, de nincs! Egyelőre a picurral meg én foglalkozok és szeretek is foglalkozni.
228. briell
2009. febr. 17. 11:46
Ritának: már a másik fórumon is reagáltam. Ez egy kisváros. Itt nincs MCdonalds, és egyébként is, ez az ajánlattétel, hogy "van takarítás, ez meg az stb" Szóval: ez úgy hangzik, mintha egy olyan személynek írnád, aki nem akar dolgozni, hanem az államon élősködik. Itt nem lehet könnyen kapni munkát, bár nem tudom ez miért olyan hihetetlen egyesek számára, hiszen nem a szocializmusban vagyunk, és ha azt kérdezik, hogy van a gyerekeket tudom e valakire bízni ha betegek, azt kell mondjam nincs! Eddig úgy kaptam állásokat, hogy azt mondtam, igen van kire bízni.
227. briell
2009. febr. 17. 11:44
Lehet ismét hozzám is szólni. Cathrine.. lehet igazad van, magammal is kitolok, és a sors hátha megbünteti. Egyébként sem hiszem hogy elveszik tőle, mivel már volt szó erről ig.minisztérim munkatársakkal- megértették felindulásomat, de jogilag nincs rá lehetőség.
226. briell
2009. febr. 17. 11:42
Megnéztem a fórumot, rosszul írtam.
225. briell
2009. febr. 17. 11:42
Na ismét itt vagyok, mivel a bemásolás miatt megnéztem a blogot.
224. 7dea0ad493 (válaszként erre: 12. - Briell)
2009. febr. 17. 10:53
Hagyd a francba. Neked ettől nem lesz sem jobb sem rosszabb
223. 7dea0ad493 (válaszként erre: 6. - Briell)
2009. febr. 17. 10:52
Most te miért vagy bosszúálló ?::(((
2009. febr. 17. 10:36
Na jól van...én emberségböl kiszállok innen!
221. emagdi (válaszként erre: 220. - **Rita**)
2009. febr. 17. 10:34
szerintem sem. onnantól, hogy valaki nyíltan egy blogban ír akármit, az nyilvános. te meg megjelölted a forrást, ahonnan idéztél:))
220. **Rita** (válaszként erre: 219. - Emagdi)
2009. febr. 17. 10:21
Se emberileg, se jogilag nem kifogásolható
219. emagdi (válaszként erre: 217. - F8db0709b8)
2009. febr. 17. 10:19
szerintem nincs semmi abban, ha bemásolja.
218. **Rita** (válaszként erre: 217. - F8db0709b8)
2009. febr. 17. 10:18
Védett az oldala?
217. f8db0709b8 (válaszként erre: 216. - **Rita**)
2009. febr. 17. 10:10
Briell védelmében szóljon,hogy neked nincs jogod bemásolni amit a blogjában ir:((
216. **Rita** (válaszként erre: 215. - **Rita**)
2009. febr. 17. 10:01
briell vélt és valós sérelmeire ez volt az utolsó "hozzászólásom"
2009. febr. 17. 09:58

Kicsit kibővítette :D

2009.02.17. 09:45 | briell | Szólj hozzá! No a hoxán sikerült pár felfújódott libára akadnom egy általam kiírt fórum kapcsán. Van aki emberi hangnemben tud írni, és látod Susannah barátnőm ugyanaz az ábra, mint anno nálad a TE blogodnál. Kötekednek.. Unatkoznak társtalanok, vagy lelkileg sérült emberek és így boldogak, ha valakibe belé tudnak kötni. Én már nem nézem meg miket írogatnak, mert nem érdekel, hiszen közel sem a kiírt téma a TÉMA. Egy nick név mögé rejtőzve lehet a legjobban beszólni emberkéknek.. ezek az emberek jellemtelenek, nem képesek saját magukat felvállalni, és szemébe mondani a másiknak amit gondolnak. Az ilyenek a s..gnyalók, azok akik képmutatóak, kétszínűek...


Sok okos ember ír ott. Akik úgy gondolják okosak :) Én tudom hogy nem vagyok okos, és nem is kötök bele ok nélkül másokba. De ha már beszólnak akkor miért vannak megsértődve, hogy én viszonzom???


Egy blog azért blog, hogy az ember leírja a gondolatait, a tényeket, adatokkal színesítve. Ezek meg jönnek a személyiségi jogokkal.. kit érdekel??? Nekem ott az ellen adu, hiszen anyós a 12 oldalas levelével nyilván több jelzőt használt ellenem mint én itt rá! A férjecském is mert azt a levelet kézhez is kaptam.. tehát én is nyugodtan mehetek feljelenthetni, mert becsületsértés és rágalmazás rendesen van bennük.

2009. febr. 17. 09:56

briell blogjárol.

Azt hiszem jobb, ha nem kommentálom :)


"No a hoxán sikerült pár felfújódott libára akadnom egy általam kiírt fórum kapcsán. Van aki emberi hangnemben tud írni, és látod Susannah barátnőm ugyanaz az ábra, mint anno nálad a TE blogodnál. Kötekednek.. Unatkoznak társtalanok, vagy lelkileg sérült emberek és így boldogak, ha valakibe belé tudnak kötni. Én már nem nézem meg miket írogatnak, mert nem érdekel, hiszen közel sem a kiírt téma a TÉMA.


Sok okos ember ír ott. Akik úgy gondolják okosak :) Én tudom hogy nem vagyok okos, és nem is kötök bele ok nélkül másokba. De ha már beszólnak akkor miért vannak megsértődve, hogy én viszonzom???


Egy blog azért blog, hogy az ember leírja a gondolatait, a tényeket, adatokkal színesítve. Ezek meg jönnek a személyiségi jogokkal.. kit érdekel??? Nekem ott az ellen adu, hiszen anyós a 12 oldalas levelével nyilván több jelzőt használt ellenem mint én itt rá! A férjecském is mert azt a levelet kézhez is kaptam.. tehát én is nyugodtan mehetek feljelenthetni, mert becsületsértés és rágalmazás rendesen van bennük.

213. **Rita** (válaszként erre: 211. - Kattyus)
2009. febr. 17. 09:18
Aki ilyen szinten kiteregeti a magánéletét, az érzéseit, a vágyait az ne csodálkozzon ha nem csak konkrétan a kérdésére kap választ ;)
212. f8db0709b8 (válaszként erre: 211. - Kattyus)
2009. febr. 17. 09:07
Gondolnia kéne arra,hogy ha kiszivárog a blog,megsértett sok személyi jogot,meg hasonló....
211. kattyus
2009. febr. 17. 08:55
Nem a bloghoz nincs közünk, hanem ahhoz hogy mit csinál a férje nyugdíjával. Lrgalábbis én így érzem:) Ha tévedek akkor bocsi:) Nem kötözködni akarok:::)))
210. f8db0709b8 (válaszként erre: 209. - Kattyus)
2009. febr. 17. 08:52
Ha semmi közünk hozzá,talán nem kellett volna nyilvánossá tenie a blogját???!!!!
209. kattyus
2009. febr. 17. 08:50
Én nem ismerem briellt, de ez a fórum nem így indult. Egy kérdésre keresett választ. Szerintem meg is kapta. De ahhoz hogy ő mit csinál én úgy érzem semmi közünk:)
2009. febr. 17. 08:27
jaja :S gáz :S ,mert ha még írnék is valakiről ,akkor se csatolgatnék képet,meg nevet sem :S na mindegy nem az én dolgom.
207. **Rita** (válaszként erre: 206. - Barbara8854)
2009. febr. 17. 08:14
Én se, de képzeld el milyen büntetés van akkor ha a "lejárató hadjáratban" képek, telefonszámok, lakcím, név is szerepelnek :S
2009. febr. 17. 08:10
:):):) nem is gondoltam volna,hogy így büntetnek.
205. **Rita** (válaszként erre: 204. - Barbara8854)
2009. febr. 17. 08:09
Hogy ez nekem nem jutott eszembe(bemásolni a linket) :)
2009. febr. 17. 08:07
203. **Rita** (válaszként erre: 200. - Csókica)
2009. febr. 17. 07:58

A lényeg.

A bíróság elmarasztalta, kötelezete nyilvános bocsánatkérésre, és pénzbírságot is kellet fizetnie

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook