Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha valaki egyáltalán, soha nem akarja beoltatni magát, mikor jöhet el az az idő, hogy ugyanúgy éljen, mint vírus előtt? fórum

Ha valaki egyáltalán, soha nem akarja beoltatni magát, mikor jöhet el az az idő, hogy ugyanúgy éljen, mint vírus előtt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
28. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 24. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:22
Tudod, hogy Covidosok voltak-e, az oltás beadása előtt esetleg tünetmentesen?
27. Auróra2010 (válaszként erre: 21. - Be95e6ff22)
2021. ápr. 24. 13:22

Legyen csak nyilvános lista az oltottakról, mind két tábornak jobb. Az oltottak veszélyeztették életüket a kétséges kimenetelű vakcinával, akkor már minimum megilleti őket a kedvezmény és nagyobb szabadság, a plusz jogosultságok.

Nincs nálunk vendégjárás, de nem védett személyt nem szivesen engednék be lakásunkba.

Nem tudom miért kellene titokban tartani, hogy oltást kaptunk, nem érzem jogaimat megsértve.

Örömmel hallom, hogy munkahelyeken is megkivánják a védettség igazolását, nem szivesen ülnék eg fertőző ügyintézővel szemben egyik ügyfélszolgálaton sem..

26. soyle74 (válaszként erre: 23. - 71ddaa07fa)
2021. ápr. 24. 13:21
Én nem viccelnék a helyetekben ezen a dolgon, de ti tudjátok. :/
25. soyle74 (válaszként erre: 22. - Lávli*)
2021. ápr. 24. 13:20
Azok mások, én a Covid ellen értettem csak.
24. soyle74 (válaszként erre: 21. - Be95e6ff22)
2021. ápr. 24. 13:19

Hát ez az, sokminden csak ezután fog kiderülni. Bár én azért sem vagyok derűlátó, mert a tágabb ismeretségi körömben már többen is meghaltak az oltás után, holott addig nem voltak különösebb egészségügyi problémáik.

Én is örülnék neki, ha valóban hatásosak lennének ezek a vakcinák, de egyelőre nem úgy néz ki, hogy ez így lesz, hiszen az oltások megkezdése után csak még tovább növekedtek a halálozási száma, ahelyett, hogy csökkentek volna. :/

23. 71ddaa07fa (válaszként erre: 3. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:18
Azt nem tette hozzá véletlenül Yeadon bácsi, hogy még véletlenül se ágyba feküdjünk le esténként, mert a világon a legtöbb ember abban hal meg?
22. Lávli* (válaszként erre: 3. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:17

"Csaknem lesz kötelező majd az oltás idővel, azért az durva lenne"


Tudod, mi lenne a DURVA?


Ha nem lenne kötelező védőoltás Magyarországon a

-tbc

-torokgyík, szamárköhögés, tetanusz, járványos gyermekbénulás

-kanyaró, mumpsz, rubeola

-Hepatitis B

-Pneumococcus

-bárányhimlő


ellen.


🐑

2021. ápr. 24. 13:11

Mielőtt leírom, mit gondolok, előrebocsátom, hogy regisztráltam oltásra, és kaphattam volna a jövő héten kínait, csak azt nem szerettem volna.

Úgy érzem, akik megkapták az oltást, a szabadság eufóriájában vannak:kész,pipa, ennyi volt, “védett vagyok” (ez úgy hangzik, mint egy sci-fiben, nem?), mehet az élet tovább. De mi lesz fél év múlva, egy év múlva, és így tovább?Új es új oltás kell.De mikor?Az influenzánál tudható, a mi régiónkban, itt Magyarországon mikor várható az “éves járvány”, és előtte oltanak.Illetve, kaphat oltást, aki szeretne, de eddig még nem kövezték meg, aki nem oltatott.(És nem “oltakozott” vagy “vette fel az oltást”, mert ezektől a kifejezésektől kiütésem van már)

A Covidnál viszont hullám hullámot ér.

Az is különbség, hogy az influenzánal tudják, hol milyen típus várható, legalábbis még korábban olvastam a WHO ajánlásait, hogy melyik országban melyik típus ellen oltsanak.Ennél viszont mutáns mutánst ér, nem tudni, hova mutálódik még.(Ez is érdekes, egy éve, amíg még nem voltak mutánsok, azt lehetett olvasni, egy vírus mutálódása nem egyenlő az egyre halálosabbá válással, mert a vírusnak nem érdeke, hogy kipusztítsa az összes élőlényt, mert gazdatest nélkül a vírus sem boldogul.Ezzel szemben ezek a mutánsok egyre halálosabbak)

Nem hiszek abban, hogy a gyógyszergyárak az emberiség megmentői.

Hiányolom, hogy belelássunk, a beoltottak közül ki betegedett meg, hányan haltak meg.A kormányzati statisztikában ott szerepel, hány eves volt, milyen betegségek voltak, de ezt is fel kéne tűntetni.Nyilván nem fogják.

Most még ingyenes az oltás.De vajon ha félévente kell, többmillió embernek, akkor is az állam állja?Szerintem fizethetünk majd keményen, az meg átmegy választási ígéretbe, hogy a nyugdíjasoknak meg mondjuk a nagycsaládosoknak ingyen koronaoltás jár.Mi meg majd fizetünk keményen a gyógyszergyáraknak.

Mire is jó ez a védettségi igazolvány?Lehet menni cirkuszba meg focimeccsre.De ismerős, aki megkapta, és kórházba kell mennie egy beavatkozásra, előtte csináltathat Covid tesztet, saját költségen, különben nem fogadják.

Lehet, hogy nem lesz róla törvény, de keményen megnehezítik az életét annak, akit nem oltottak. Már most látszik.A munkahelyemen komolyan felmerült, hogy nyilvános lista lesz az oltottakról.GDPR, ugyan már, a Covid óta nincs személyes adat.(Külföldi tulajdonú multi cégről van szó)

20. soyle74 (válaszként erre: 17. - Alinka01)
2021. ápr. 24. 13:09
Ezzel csak még kesze-kuszább a dolog, ki tudja mi a valódi igazság, bárki hazudhat tulajdonképpen bármit, de akár igazat is mondhat...
19. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 18. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:08
Sajnálatos, ha ennyit sikerült megérteni.
18. soyle74 (válaszként erre: 15. - 3c253ca4d3)
2021. ápr. 24. 13:06
Én azt olvastam, hogy Dr. Yeadon 10 éve már nem dolgozik a Pfizernél, így jelen időben nem lehet kutató a Pfizer vállalatnál.
17. alinka01 (válaszként erre: 3. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:04
"Miután volt kollégái döbbenten figyelték, ahogy Yeadont egyre jobban beszippantja a kétségkívül nagyon összetartó járványtagadó-konteós közösség, többen aggódó levelekkel bombázták a Pfizer exalelnökét. A 61 éves férfi végül bocsánatot kért a megtévesztő posztok miatt, törölte magát Twitterről, és a LinkedIn-profilja szerint most már „teljesen visszavonult.” - akkor ugye ennyit erről, kedves Soyle74 virológus élet iskolájás... :) Az idézet forrása: [link]
16. soyle74 (válaszként erre: 13. - Andi6020)
2021. ápr. 24. 13:04
Ezért írtam, hogy állítólag. De attól még lehet komoly dolog sajnos, ki tudja. :/
15. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 3. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:04
"A másik aláíró személye azért is dobott nagyobbat a sztorin, mert Michael Yeadon korábban a Pfizer légúti fertőzésekkel foglalkozó szakértője és alelnöke volt, és ez a konteós oldalak fordításában persze már úgy jelent meg, hogy Yeadon „a Pfizer kutatási vezetője” – így, jelen időben. "
14. Flóra76 (válaszként erre: 10. - Globus)
2021. ápr. 24. 13:02
Orvosok is? Mind?
13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:02
Jah, értem. Valaki írta valamikor valahol. Nagyobb tétem lett volna rá, hogy ennyire komoly.
12. soyle74 (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2021. ápr. 24. 12:57
Hát mert ugye ezek hozzászólások bizonyos oldalakon, fórumokban, így nem tudni, hogy valóban így van-e. Bár nem hinném, hogy valakik ilyet viccből írnának be.
11. andi6020 (válaszként erre: 5. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 12:54
Akkor miért állítólag?
10. globus (válaszként erre: 6. - Flóra76)
2021. ápr. 24. 12:53

Nem. A fél világ!

Eü. dolgozók elsőként.

9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 12:50
Szerintem ha végigmegy mindenkin. Mármint a betegség. Talán megszelídül...
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 12:46
Melóban vagyok, majd otthon eloszedem a josgombom, ha nem gurult el valahova a gyógyszerekkel együtt.
7. soyle74 (válaszként erre: 6. - Flóra76)
2021. ápr. 24. 12:37

Erről kérdezd Dr. Yeadon-t, én csak őt idéztem.

Én sem tudom mi lesz ezután, de azért én nem lennék ennyire nyugodt, mint ahogy itt elég sokan. :/

6. Flóra76 (válaszként erre: 3. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 12:36
Sőt, kihal fél Magyarország, nem?????
5. soyle74 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. ápr. 24. 12:34
Ez speciel Covid osztályon dolgozóktól.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 12:33

"Sőt állítólag a kórházakban már kb. 90%-a a betegeknek nem is a Covid miatt kerül be, hanem az oltások mellékhatásai miatt."


Ez az info honnan van?

3. soyle74 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 12:27

Hát ezt most még szerintem senki sem tudja pontosan megmondani, még az orvosok, politikusok sem. Max. csak tippelni tudnak, aztán vagy bejön, vagy nem. Ki tudja mi lesz még itt fél év, 1 év múlva...

Mindenesetre Dr. Mike Yeadon szerint /aki korábban a Pfizer alelnöke volt/ nem túl ígéretesek a kilátások, mert szerinte azok járnak majd rosszabbul, akik beoltatták magukat, mert néhány éven belül sokan meg fognak halni az oltások később fellépő mellékhatásai miatt, ahogy már jelenleg is egyre többen hunynak el az oltás után nem sokkal. Sőt állítólag a kórházakban már kb. 90%-a a betegeknek nem is a Covid miatt kerül be, hanem az oltások mellékhatásai miatt. De persze ezekről a dolgokról a média mélyen hallgat, vagy tagad.

Csaknem lesz kötelező majd az oltás idővel, azért az durva lenne, én sem szeretnék oltatni lehetőleg sosem. Mondjuk én eddig se jártam pl. moziba, színházba, strandra, fürdőbe, fitneszterembe, kalandparkba, vadasparkba, szállodákba, éttermekbe, stb..., szóval ezek a dolgok nekem ezután sem igen hiányoznának, de sokaknak viszont igen.

Szóval igencsak zsákbamacska a jövő, nem tudhatjuk mi jöhet még ezek után... :/

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 24. 09:11

Az angol eü. miniszter azt mondta kb. 5 évig marad a maszkos korszak az oltások ellenére.

Aztán, ki tudja ezt megmondani előre? Lehet, ahogy jött, úgy megy.

2021. ápr. 24. 08:58
Gondolok itt arra, hogy tesztelés es karantén nélkül utazhasson bárhova, használhasson mindenféle szolgáltatást? Vagy erre nincs is esély? Előbb utóbb muszáj lesz mindenkinek beoltatnia magát?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook