Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha valaki egyáltalán, soha nem akarja beoltatni magát, mikor jöhet el az az idő, hogy ugyanúgy éljen, mint vírus előtt? fórum

Ha valaki egyáltalán, soha nem akarja beoltatni magát, mikor jöhet el az az idő, hogy ugyanúgy éljen, mint vírus előtt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
88. timycat (válaszként erre: 84. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 14:35

Hát, ha teljes a hátzár, azaz áru se ki se be, elég hamar felkopik az állunk. Brutális áremelkedés, élelmiszerhiány, anarchia. Nagyon rövid időn belül.


A mutáns ellen nem a világ végéig begubózás a megoldás. Inkább azt nézd meg melyik mutánsok híresültek el. Egyik térség sem az átoltottságáról (volt) híres.

87. globus (válaszként erre: 72. - Ildi992)
2021. ápr. 24. 14:34

Csak annyit fűznék hozzá, mint költői kérdést, nem kell válaszolni. Miért az oltatlanok búsak, feszültek, borúlátók, pesszimisták, idegesek? Olyanokat írsz, amit senki nem mondott, de látni vélsz pusztító armageddont. Minden tudományos alap nélkül, pszichés indíttatásból.

Komolyan, megéri ekkora ellenállás?

86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Be95e6ff22)
2021. ápr. 24. 14:28
Miért nem akarsz kínait? En azt sem értem, hogy miért a pfizer van ennyire sztárolva. Nem értünk hozza, ha az orvosok azt mondjak, hogy ugyanolyan jo, akkor szerintem az embereknek nem kellene ennyire pfizer fannak lenni, mert mar bennem is rengeteg kérdőjel van emiatt. En eddig nagyon sokat utaztam es csak amiatt gondolkodtam el az oltáson, egyébént en szerintem megvarnam, amíg mar nem kell oltani... de ki tudja az meg mennyi ido... kezdem elveszíteni az eszem ettől a helyzettől
85. 71ddaa07fa (válaszként erre: 80. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 14:27

Azért én abban nem hiszek, hogy gonosz célokkal lett volna ez az oltás kifejlesztve. Valószínű inkább ez a vírus lett olyan céllal kieresztve valamelyik laboratóriumból. Nem gondolnám, hogy azért oltanak, hogy az emberiséget megöljék. Arra ott lenne maga a vírus.


A nyitással kapcsolatos hozzászólásoddal egyetértek. Én is várnék addig, még legalább 1000 alá nem csökken a napi fertőzöttek száma és aztán is csak óvatosan.

84. soyle74 (válaszként erre: 83. - Timycat)
2021. ápr. 24. 14:26
De akkor így meg bejönnek a mutánsok, az jobb lesz? :/
83. timycat (válaszként erre: 80. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 14:23
Szerinted egy olyan csóró ország, mint Magyarország teljes határzár mellett meddig húzná?
82. soyle74 (válaszként erre: 79. - Andi6020)
2021. ápr. 24. 14:20
Én is csak idéztem, szóval nem tudom az igazságot. Bár én simán el tudnám ezt is hinni, ki tudja. :/
81. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 70. - Bözsi néni)
2021. ápr. 24. 14:20

Nem felek, covid elott es gyuloltem, amikor a sorban a nyakamba kohognek,vagy a taknyos zsebkendo utan azt a bevasarlokocsit fogjak meg, amit en.

Ez az erveles meg pont olyan, mintha a kover embert kinevetik, amikor light colat vesz. Nyilvan nem a legefektivebb, de ezek a lepesek valamennyire csokkentik, a virus terjedeset. Es ha 100 emberrel lesz kevesebb covidos, mert csak oltottak mehetnek uszodaba pl,az pont 100 emberrel kevesebb. A dontes meg mindig az ember kezeben van, hogy ezek a dolgok megerik-e nekik az oltast, vagy sem.

80. soyle74 (válaszként erre: 77. - 71ddaa07fa)
2021. ápr. 24. 14:16
Az oltás akkor lenne megoldás, ha normálisan ki lettek volna fejlesztve, ha lett volna elég idő rájuk, és teljesen független kutatók, orvosok végeznék. Nem úgy mint az eddigi oltásokat, amikről azt se tudjuk, hogy valójában kik csinálták, és milyen /esetleges gonosz/ célokkal. Én jelen helyzetben teljes határzárat csinálnék, hogy az új mutánsok ne tudjanak bejönni az országba. Ja és inkább zárnék, mint nyitnék, bár megértem azokat is, akik már alig várják a nyitásokat. Akik nem bírnak meglenni otthon a 4 fal közt, azok persze, hogy mielőbbi teljes nyitást akarnának.
79. andi6020 (válaszként erre: 76. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 14:12
De nem olyan faxságokkal, hogy a kórházakban fekvő betegek 90 %-a az oltás szövődménye miatt van bent. Ekkora orbitális baromságot nem olvastam még, pedig sok hülyeséget írogat boldog boldogtalan.
78. Bless the child (válaszként erre: 75. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 14:10
Hát persze. A miénk körül védháló van
77. 71ddaa07fa (válaszként erre: 74. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 14:09
Szerinted nem megoldás az oltás. Rendben elfogadom. Akkor szerinted, jelenleg mivel kellene próbálkozni, hogy megfékezzék a vírust?
76. soyle74 (válaszként erre: 71. - Andi6020)
2021. ápr. 24. 14:06

Hát az már valóban nem. :(

A pánikot meg nem kelteni, kelti az magát önmagától is. :(

75. soyle74 (válaszként erre: 69. - Bless the child)
2021. ápr. 24. 14:04
Nem biztos, hogy baromság, lehet más kórházakban más a helyzet, ezt te sem tudhatod biztosra.
74. soyle74 (válaszként erre: 68. - 71ddaa07fa)
2021. ápr. 24. 14:02
Nyugi többet nem osztok meg, mert nincs értelme, mivel itt is mindig vannak olyanok, akik csakazértis mindennek az ellenkezőjét állítják majd. De majd az idő mindent eldönt, pár hónap múlva már talán valóban okosabbak leszünk majd...
73. Bözsi néni (válaszként erre: 67. - 3c253ca4d3)
2021. ápr. 24. 14:00
Egyébként nem minden covidos köhög. Csak szólok.
2021. ápr. 24. 14:00
Ahogy én látom a helyzetet. Sárdobálást nem kérek, egy vélemény, ha nem tetszik akkor lapozz tovább köszi. Aki nem akarja magát beoltani mikor lesz az élete olyan mint volt? Röviden. Soha!!! Először szép szóval, majd egyre agresszívebben oltatják be az embereket. Mit értek ez alatt? Először az önkénteseket oltják, be akik önként vállalták. Most itt tartunk. Még az aktív korosztály hátra van. Hallani már, hogy pénzt, vagy munkaszüneti napot kapnak egyes cég dolgozói, ha beoltatják magukat. Nyithatnak a szállodák, védettségi igazolvány felmutatásával. Mintha 18 év alattiak lennénk. Igazolvány fél évre szól, tehát nyárra Megkaptuk időben gyere, ám haza felszólítást. Szóval szállodák. Magyar közlönyben megjelent? Tehát hivatalos, vagy csak ajánlott? Eljön az ősz. Valahogy rá kell venni az embereket, akik nyilvánvalóan már nem önkéntesek. Arra számítok, hogy fizetést is a bankok védettségi igazolás ellenében utalják. Tehát fél évente oltatni kell magunkat, mert annyi a határideje. Hatásos, nem hatásos téma. Hát elhiszem, hogy kórházak telivannak, de mesterséges az egész. Hallani olyan vészjósló kijelentéseket, hogy most vagyunk abban az időben, hogy a nyirkai jóslat megvalósulhat. A nép fele elpusztul. Hiába az oltás, egy látszatintézkedés, de ami mögötte van, az a lényeg. A fejemet fogtam olyan hallatán, hogy jövőre lennének a parlamenti választások. Már most tudják, hogy elfog maradni, mert annyi lesz a halálozás. De mindenkit be kell oltani... Harmadik világháború az vegyi lesz. Lehet, hogy benne vagyunk? Persze a legkönyeb mondani, hogy te vagy a hibás, mert nem húztál két maszkot... . Tudom sokan nem értetek egyet, de nem is ez volt a cél. A másik véleményét tiszteletbe tartom, kértek te is. Köszönöm.
71. andi6020 (válaszként erre: 60. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 14:00

Aki elment, az már nem fog tudni csodálkozni.


De befejezhetnéd a pánikkeltést.

70. Bözsi néni (válaszként erre: 67. - 3c253ca4d3)
2021. ápr. 24. 13:59

És honnan tudod ki beteg, ki nem? Boltba se mész? Sehová máshová, csak ahol oltásit kérnek?


Ha védve vagy, mert oltattál, mitől félsz?


Nem érted vagy nem akarod érteni?


Szart sem ér, ha a dolgok negyedétől eltiltják, míg a többinél meg nem. Mindentől meg egyszerüen nem lehet eltiltani. Ennyi.

69. Bless the child (válaszként erre: 3. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:58
Kórházban dolgozom, ott vagyok minden hétköznap. Egyetlen egy beoltott nem feküdt még nálunk se a sima covidon, se az ito-n. Úgyhogy ha lehet, ne terjessz baromságokat
68. 71ddaa07fa (válaszként erre: 57. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:56
Pont te voltál az, aki nem voltál olyan óvatos és megosztottál egy olyan dolgot, amit egy közösségi oldalon hallottál valakitől, akit személyesen nem is ismersz és nem tudhatod milyen indítatásból nyilatkozta azt amit.
67. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 59. - Bözsi néni)
2021. ápr. 24. 13:55

Annyira szépen tudsz általánosítani. Én beteg emberekkel nem akarok egy légtérbe lenni, köszönöm. Azért a covidos köhögés és az allergia között eléggé nagy az átmenet.


Emberi jogok? Hol voltak a nagy most felszólalók, amikor minden zárva volt? Ők csak akarnak. Egyelőre 0 rizikót vállaltak, és azért lehet szó bármiféle nyitásról, mert én és a többiek beoltatták magukat.

Nem kötelező uszodába,színházba, cirkuszba menni, mint ahogy oltatni sem. Jogod van eldönteni, hogy ezek a dolgok mennyit érnek neked, nekem megérte az otlást.

66. soyle74 (válaszként erre: 64. - 71ddaa07fa)
2021. ápr. 24. 13:54
Az is igaz persze.
65. soyle74 (válaszként erre: 63. - 3c253ca4d3)
2021. ápr. 24. 13:53

Köszi, én alig mozdulok ki itthonról, még a családommal sem találkozom, nemhogy másokkal.

Nem tudom, én csak idéztem őket, nem írtam, hogy hidd el, amiket írtak.

64. 71ddaa07fa (válaszként erre: 60. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:53
Sajnos ez megtörténhet oltottal, és oltatlannal is. Az örök élet vízéből egyikőnk sem ivott. Halnak meg oltottak és oltatlanok is úgy, hogy közük nincs a vakcinához, egyszerűen csak eljött az idejük.
63. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 60. - Soyle74)
2021. ápr. 24. 13:51

Én nagyon szívesen összehozok neked egy találkozót a szüleimmel, a másik oldal egy hozzászóláson kívül bármilyen formában képviselteti magát?

Őszintén találkoznék azokkal a covid osztályon dolgozókkal személyesen, akik az általad leírtak állítják.

62. soyle74 (válaszként erre: 58. - Andi6020)
2021. ápr. 24. 13:51
Azért óvatosan, mert én sem tudom, hogy ki mond igazat, és ki nem, de valószínűleg idővel mindenre fény derül majd...
61. 71ddaa07fa (válaszként erre: 55. - Be95e6ff22)
2021. ápr. 24. 13:50

Nem képzelem annak magam, ugyanúgy vigyázok, mint az oltás előtt, holott elvileg én be vagyok már biztosítva, mivel fertőzött is voltam és már megkaptam mindkét oltást.


Fertőzhetek,de valószínű csak akkor kapom el, ha beülök olyan helyre, akik sárga csillagot, egyszerű influenzát, chipet, erős immunrendszert és egyéb marhaságokat beszélve nem oltatják be magukat.


Pont ezért nem fogok még egyelőre járni semmiféle rendezvényre, majd csak akkor, ha már a számok azt mutatják valóban utolsóit rúgja a vírus.


Azt hiszem mi oltottak megtettük a magunkét, a másik oldal pedig, ha nem akar oltatni legalább ne beszéljen megalapozatlan dolgokat az oltásokkal kapcsolatban.

60. soyle74 (válaszként erre: 56. - 3c253ca4d3)
2021. ápr. 24. 13:49

Szóval akkor akik az ellenkezőjét állítják mindennek, akkor azok hazudnak szerinted?

De tudod mit? Idővel úgyis kiderül minden, de ha sok ember egyszercsak elveszíti majd az egyik családtagját, majd a másikat, vagy éppen ő megy el, akkor ne csodálkozz majd ezeken a dolgokon. :(

Persze ne legyen így, de sosem lehet tudni, hogy mit fog még okozni ez a járvány az emberiségnek...

59. Bözsi néni (válaszként erre: 52. - 3c253ca4d3)
2021. ápr. 24. 13:49

Miből szűrted le, hogy oltástagadó lennék? Azt se tudhatod, vagyok-e oltva.


Viszont az alapjogok lábbal tiprását nem hagyom szó nélkül.


Szóval szerinted aki taknyos, köhög, töi minegy, hogy asztmás, allergiás vagy mi, az legyen kitiltva. Szép!


Márpedig ez az, és innen egy lépés csak a gettó meg a csillag.


Azért ne szállj közlekedési eszközre, ne menj boltokba vásárolni, postára, patikába, gxógyszertárba, sőt utcára se, mert onnan (még) nincsenek kitiltva!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook