Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha tudok szívesen segítek, aki fogyni szeretne, lehet másnak is bejön ami nekem. fórum

Ha tudok szívesen segítek, aki fogyni szeretne, lehet másnak is bejön ami nekem. (beszélgetős fórum)


53. adrika59 (válaszként erre: 51. - Szilvi0410)
2008. máj. 21. 20:50

:D

Igen, ahogy visszaolvastam, elég kifogásgyanús:)

Közben meggondoltam ám:)kimegyek ha teljesen besötétedik. Azaz nem is olyan sokára. Ahogy leírtad a spárgás receptet, már látom hogy el fog fogyni a másik csomaggal is:) Csak nem hámoztam meg jól szerintem a mait, azért lett keserű. Itt van ölemben az egyik hörikém, ahogy gépelek, nézegeti a betűket, meg rámászik arra a billentyűre, ami éppen kell:)) Szerencsére nem elég hozzá a súlya hogy lenyomja szaladgálás közben:)

2008. máj. 21. 20:29
Spárgából azt mondják csinálnak levest is ,ugy mint a borsó csinálnál...De a rakott jobb Abáld meg sós vízben ,darálthúsit párolj meg zabpehellyel ,ragd őket tepsibe,tejfel a tetejére és sütés.Ez is 1 kod
51. szilvi0410 (válaszként erre: 49. - Adrika59)
2008. máj. 21. 20:25
Csajszi ne keres kifogást .Tudom milyen félni ,de akkor is kimentem ,nem mentem messze inkább 2 szer csináltam ,de futottam.
2008. máj. 21. 20:20
A puding a Dr.Oetker az 1 kod.
2008. máj. 21. 20:04
Sziasztok! Zedy Te mennyit szeretnél leadni? Te is norbizol? Nagyon jól hangzik ez a rakott palacsinta:) Én spárgát pároltam vacsira, de kicsit keserű lett... Aztán most jól elment a kedvem tőle, pedig még van egy csomag holnapra. Ma nem tornáztam:( Jó lenne sötétedés után kimenni futni, de nem nagyon merek egyedül, párom meg nagyon fáradt.
48. zedy (válaszként erre: 43. - Safirah)
2008. máj. 21. 19:53
Safirah! Szerintem is nagyon látványos a fogyásod! Kitartás! Én is fogyózom, de még messze vagytok a hatossal kezdődő számoktól!
47. zedy
2008. máj. 21. 19:51
Ma rakottpalacsintát csináltam, Norbi lisztből. A pundigba pedig cukor helyett édesítőszert tettem, és 1,5%-ös tejjel főztem. Fini volt. Szerintetek ez így ok? Nem tudom, hogy a puding hányas kodú Norbinál...
2008. máj. 21. 18:28

Üdv Edit itt a fórumon.

Nincs mit megköszönni.

45. Kalmár Edit (válaszként erre: 44. - Szilvi0410)
2008. máj. 21. 16:43
Köszönöm, hogy válaszoltál privibe.
2008. máj. 21. 14:38
Este jövök ,.....miénk volt a fórum.
2008. máj. 21. 14:26

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!:D

Természetesen ez rád is igaz!:D

2008. máj. 21. 14:09
Hát én ugy gondolom ,nagyon látványos az a 20kg .teljesen más az arcod,jó pár év mínuszt is jelent.Mennyivel másabb egy sovány arc.
2008. máj. 21. 13:59
Igen, én is csak akkor szembesülök vele, hogy nem is olyan kevés ez a 20 kiló ami lement, ha látom magamt a régi fotókon! Most tettem föl 2 régi "dagadt" képet magamról az adatlapomra! Volt, amikor a közeli kép a hűtőn volt kitéve, hogy távol tartson tőle!
2008. máj. 21. 13:43
A régi képet mikor megláttam sokkolóan ért .Akkor tudatosult valamit tenni kell.De nagy tömegből könnyebb fogyni.
39. Safirah (válaszként erre: 38. - Szilvi0410)
2008. máj. 21. 13:35
Az igaz, hogy nem volam annyi kg, mint te! Viszont éppen ezért vagyok elájulva a teljesítményedtől! Iszonyat nagy a kontraszt a régi és a legújabb fotód között!:D
2008. máj. 21. 13:31

De nem is voltál akkora mint én.Nekem volt mit leadni.

Nekem a terhesség az nyomot hagyott a csíkok megvannak.

37. Safirah (válaszként erre: 36. - Szilvi0410)
2008. máj. 21. 13:28

Szia Szilvi!


Abban nagyon szerencsés vagyok, hogy a bőrömön egyáltalán nem látszik ez a 20 kiló mínusz! Bár ez azért is kehet, mert elég lassan (hónapok alatt) ment le, nem gyorsan! Egyébként nekem a terhesség sem látszik a hasamon!

Köszönöm a gratulációt, de hozzád képest sehol sem vagyok!

36. szilvi0410 (válaszként erre: 34. - Safirah)
2008. máj. 21. 13:21
Gratulálok én is ,.Ugy gondolom van miért .A képen Neked is szép a bőrőd .Megvagy vele elégedve?
35. szilvi0410 (válaszként erre: 32. - Safirah)
2008. máj. 21. 13:19

Köszi!

Igen ismerem ezt az érzést most én is ingázok le és fel.A bünőzés pedig ritka.olyan mintha stagnálna a súly.

Probálj tornázni ,nekem ha nincs meg a kitüzött hétvégi kiló akkor 2 szer csinálom végig a tornát és akkor elindul a súly ,és van mikor csak folyadék nap van.De van erőd ,ha ennyit megcsináltál akkor ne mond ,hogy nincs.Víz az nálam 5 liter felet van naponta.

34. Safirah (válaszként erre: 33. - Adrika59)
2008. máj. 21. 11:32

Köszönöm szépen bíztatást és a kedves szavakat!:D

Most már, hogy beköltöztünk "rendesen" az új lakásunkba - azaz tudok sütni - főzni is! -, biztosan könnyebb lesz megint!:D Én akkor voltam pontosan 60 kg, mikor a lányomat szültem! Előtte és utána pedig 45 - 47 voltam. Aztán 10 éve egy rosszúl megválasztott fogamzásgátlótól elkezdtek fölfele jönni a kilók, de rendesen.... Rám, aki 47 fölé képtelen volt menni, hiába zabált össze mindent! És ugye eljutottam a 84 kg - ig! Ott mondtam, hogy állj és szerencsére éppen keresztezte utamat Norbi módszere!:D


Most fogom majd megenni azt a bizonyos U1-es almát!:D

33. adrika59 (válaszként erre: 32. - Safirah)
2008. máj. 21. 11:13

Szia!

Csak gratulálni tudok Neked is, nem semmi kitartásotok van! Én ugyanennyi vagyok cm-ben, és 85 kg. És 59 szeretnék lenni. Szóval nekem Te is nagy példaképpé lettél! Olvastam a naplód mai bejegyzését, ne haragudj magara, gáztűzhely nélkül nehéz párolt zöldséget és pipihusit csinálni:) Ha folytatod tuti lemegy a maradék! És a mai menüd is jól hangzik! Szerintem ha ezt ma betartod, már holnapra könnyebb leszel:) Főleg ha tornázol is! Én meg nagy-nagy erőt merítek Belőletek Szilvivel:) De jó lenne ha már nekem is 5-össel kezdődne, mint régen...

2008. máj. 21. 09:45

Sziasztok!


Szilvi!

Elsősorban neked szeretnék gratulálni, mert példaértékű, amit elértél és nagy akaraterőről tanúskodik!:DDD Csodálatosan karcsú vagy!


Én is Norbival fogytam eddig 20 kilót, de sajnos ahogy fogytak a kilóim, úgy fogyott az akaraterőm is.:((( Ahogy egyre több ruha jött rám és egyre többen mondták, hogy milyen vékony vagyok, elkezdtem többet megengedni magamnak.... Sütik, csokik, chips, popcorn.... Sajnos ezek a gyengéim!:((( Az volt a jelszavam, hogy egy kicsi nem árt, mert ugye lefogytam már szépen.... A lényeg, hogy 84 kilóról kezdtem, most 63 - 66 kiló között ingadozik a súlyom. Ha sokat nassolok 66 vagyok, aztán észbe kapok, hogy nem akarok megint 80 fölött lenni és visszafogyok 63-ra, aztán kezdődik az egész előlről...:( Én még max 10 kilót szeretnék lefogyni, de néha úgy érzem, hogy kevés az akaraterőm hozzá!:( A fő célom, hogy 60 alatt legyek! Most, hogy épp megint 66 voltam reggel, úgy érzem, hogy van elég erőm kibírni!:D Ma még csak 2 dl 1,5%-os tejet ittam! Nálam a fő baj amúgy, hogy keveset mozgok!:((( Pedig több Norbi + Réka dvd-m is van. Látom, ti itt a Norbi 4-et csináljátok. Szerintem akkor én is próbálkozom azzal! Vagyis nem próbálkozom, hanem csinálom!:D A vízivást is fokozom!

2008. máj. 20. 21:30
Csajszik lépek csicsika ,holnap délután leszek.Szép álmokat.
30. szilvi0410 (válaszként erre: 28. - Zedy)
2008. máj. 20. 21:29
Én nagyon szeretem ezeket a gyakorlatokat és szép tőle a has izom és a láb .Norbival ahogy beszéltem a karnál azt mondta ,hogy két súly és feszes lesz a kar is.Most ezt csinálom.Ja és van hozzá jó kis ütemes zeném én arra döngetem.Nekem már a 6 liter is megvan ,pedig nem szeretem inni ,de most kívánom.
29. szilvi0410 (válaszként erre: 27. - 943ca15687)
2008. máj. 20. 21:26
Én olajban sütöm ,és papiron jól leitatom ,de a zabkorpa nem szív sokat magába./Repce az olaj/én ezt szeretem.
28. zedy
2008. máj. 20. 21:02
Még élek, annyira nem is volt kemény, mint amilyennek gondoltam, ezt meg lehet csinálni minden nap! Ja, és a kérdésedre válaszolva naponta meg van a minimum 2 liter víz
2008. máj. 20. 20:09
szilvi a rántott cuccaidat olajban sütöd ki vagy tepsiben ?
26. zedy
2008. máj. 20. 19:47
Szia Szilvi! Most készülök tornázni, igazságszerint már vagy fél órája beöltöztem, de semmi kedvem, de menni fogok:) Norbi 4-re. Belenéztem, hát keményebb lesz, mint a tegnapi Norbi 1-es vidi. Ha utána még ide tudok cammogni a géphez megírom milyen volt! Ma hajnalban volt telihold:( szóval innen már könnyebb lesz a fogyás:)
2008. máj. 20. 19:20
Hétvégétől bizti fogyó a hold állása.Nem figyeltem az az igazság.
2008. máj. 20. 16:51
És mikorvan akkor a holdfogyta ?:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook