Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nem tetszem neki, akkor miért udvariaskodik, meg beszéltet? Csak szivatásból? fórum

Ha nem tetszem neki, akkor miért udvariaskodik, meg beszéltet? Csak szivatásból? (beszélgetős fórum)


febr. 5. 01:24
van akinek termeszetes,hogy udvarias legyen !
febr. 3. 10:56
Annyira félős nyuszik vagytok mindketten, hogy a randi az kizárt. - nak tűnik. Innen nézve. :) De egy randiguru megoldja a dolgokat.. Vagy egy cigányasszony-sámán. :D
8. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 3. 10:53
Ennek alapján, márpedig ezek a tények, úgy érzem, alaptalanul táplálsz reményeket.
febr. 3. 10:53
Csak szeretetből. Csakis. :)
febr. 3. 10:48
Ha valaki azt mondja, hogy tetszem egy bizonyos személynek, ezt vagy elhiszem, vagy nem. Ő a figyelmességével közelített feléd, jelet adott ezzel. Mire vársz még?
febr. 3. 00:08
felejtsd el ezt a fiut,s lepj tovabb!
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 23:30
Valószínűleg tényleg nem tetszel neki. Választ a kérdésedre senki nem tud. Inkább lépj tovább, felesleges rajta kattogni. Ha meg majd akar valamit akkor úgyis lépni fog.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Srcrss)
febr. 2. 21:59

Nem vagyok jó az ilyesmiben.

Ha táncikáltunk a csajokkal, ő rittig hogy a helyén ült a kollégákkal.

Akkor leültem egyedül, mondom hátha odajön. Akkor addigra elment a pulthoz, a pasikkal üldögélni. És így elkerültük egymást. Aztán kb. 11-kor a vacsi után lelépett.

2. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 21:45
Nem Facebookon kell írogatni. Miért nem vadásztad le karácsonykor?
febr. 2. 21:39

Tetszik egy pasi akivel egy helyen dolgozunk. Ezt én elmondtam egy kollégának, hogy bejön nekem. Ő meg visszamondta neki. Vártam, hogy hátha lép, de semmi.

Viszont ha találkozunk külön köszön nekem, kérdezget, poénkodik, és zavarban van. A karácsonyi bulin 4-en ültünk a kolleganőkkel, és odajött köszönni, meg jó étvágyat kívánt. A másik 3 nő, meg azt kérdezte tőlem, hogy ő meg ki? Mert nem ismerik. Tehát csak engem ismert az asztalnál.


Ez csak szivatás amit csinál? Mert közben meg január elején írtam neki fb-n, és nem volt kommunikatív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook