Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha kilépek a közmunka programból, kaphatok álláskeresői járadékot? fórum

Ha kilépek a közmunka programból, kaphatok álláskeresői járadékot? (tudásbázis kérdés)

2017. jan. 13. 05:43
1 évig együtt kell működni a munkaügyi központtal és utána leszel jogosult bármiféle segélyre
2017. jan. 13. 05:04
Ha jól tudom 1 év bünti jár, azaz 1 évig semmire nem leszel jogosult.
2017. jan. 12. 13:32
Ha csak úgy felbontatod a szerződésed,hogy nem akarod azt a munkát tovább csinálni,akkor magyarul megtagadod a közmunkát.Kétlem,hogy ebben az esetben bármi is járna.Sőt,szerintem a 22800 ft-os fht-ra se leszel jogosult,mert ellentmondtál a közmunkának.Ilyenkor általában nyilvántartásba se vesznek,mert kapsz pár hónap büntit a munkaügytől.Úgy másabb lenne a helyzet,ha lejárna a szerződésed és nincs kilátásba új.De emígy kétlem.
4. kaminka (válaszként erre: 3. - Dynu)
2017. jan. 12. 12:10
köszönöm
3. Dynu
2017. jan. 12. 09:35
Szia! Ha közös megegyezéssel számolsz le, akkor jár a 22800 Ft szociális segély. Azt nem tudom, hogy álláskeresői járadékra jogosult vagy-e, ehhez itt van egy kis segíség: [link]
2017. jan. 12. 09:26
sziasztok,arra keresem a választ,ha felbontom a szerződésemet,(közmunkás vagyok)akkor álláskeresői járadékot kaphatok vajon?Már két éve vagyok közmunkás,és egyéb okok miatt akarom felbontani a szerződésemet.De nem szeretnék ittmaradni egy fillér nélkül.Ha tud valaki segíteni,nagyon megköszönném.
2017. jan. 12. 09:23
Ha kilépek a közmunka programból, kaphatok álláskeresői járadékot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook