Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha Huawei telód van gyere, támogass fórum

Ha Huawei telód van gyere, támogass (beszélgetős fórum)


12. Guruljka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 1. 22:50

Köszönöm. Nem Huaweit választottunk, hanem amit a szakember ajánlott. Aki egyébként kedves jóbarát és ismeri a telefonálási és netezési szokásainkat.

Nem, a fiam nem fizet rezsit, de egyéb dolgokat igen.

11. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 1. 22:01

Van köztes megoldás, valami app. A telo dobozában kell lennie egy kis kártyának és azon van, hogy mi kell hozzá hogy fussanak rajta a Google alkalmazások.


De! Pl a bankok applikáció általában nincsenek rá lefejlesztve, tehát mobil bank nem fog rajta menni, K&H legalábbis tuti nem.

10. Zsifi1
2021. aug. 1. 18:30

Már 2 éve is pont ez volt, hogy nem minden Huawei-en lesz elérhető. Akkor én is ott hagytam egy telefont, de a 30Lite még viszi. Azért hátha lesz megoldás.

Hogy vásároltad? Ha online rendelted és 14 napon belül vagy, visszavihetnéd.

2021. aug. 1. 17:55
Ezért írtam, hogy nélküle nincs élet
8. Scherlock (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2021. aug. 1. 17:52

Pont ezért nem vettem meg a p40-est. 😄


Kínai összebalhézott a Google-val ugyebár...

2021. aug. 1. 17:50
utalás akart lenni
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2021. aug. 1. 17:49
Meg ne vegyétek. Teljes ráfázás. Nagyon sok fontos szolgáltató nincsen az app- ban. Mondjuk a fiad gondolom nem rezsit és utazásokat intez róla. De egy kalap sz_r az egész hidd el!
5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 1. 17:48

A fiam szereti a Huawei-t, de amikor telefonos szakembertől tanácsot kértünk, ő más típust ajánlott, éppen a Google Play miatt. Egy szót nem szólt app-ról.

(Még nem vettük meg, de már csak napok kérdése.)

2021. aug. 1. 17:44
Ha mindent ( diktálások , számla fizetés ) ott intézzem, akkor azért igenis okoz gondot.
2021. aug. 1. 17:43
Tájékozódtam, ott azt írták az appal átemelhető minden. Hát nagyon nem.etölthető valóban, de nem lehet megnyitni.
2021. aug. 1. 17:39

Elvileg van vmi app, amivel tudsz telepíteni.


Amúgy telefon vásárlás előtt hogyhogy nem tájékozódsz? Ez csak egy aprócska kérdés volt.

Google nélkül nincs élet😀

2021. aug. 1. 17:26

Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni azoktól, akik használnak Huawei mobilt.


Mindig is Samsung párti voltam, most vettem egy Huawei P40 Lite- ot, amivel jól befürödtem.


Én nagyon sok Play áruházos alkalmazást használok, a gázt azon diktálom stb, simpe- vel fizetek.


Na ezen ugye semmi nem megy, ami Google - ös. Nem gondoltam, hogy ennyire nem lehet átvinni vagy van valami köztes megoldás? Segítsetek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook