Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha erőszakos és agresszív párod van/volt... fórum

Ha erőszakos és agresszív párod van/volt... (beszélgetős fórum)


1 2
30. 04d410066e (válaszként erre: 28. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 24. 15:24
:D
29. 04d410066e (válaszként erre: 26. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 24. 15:24
Hát akkor ennél a fiúnál esélyed sem lenne. :D Tiszta szerencse, hogy találtál egy "kevésbé jó neveltetésű" fiút, aki hajlandó veled együtt élni és segíteni Neked, csak azért, mert szeret. :D Úgy látszik, gazdagéknál nem így szokás. :D
2012. máj. 24. 15:23
de majd ha megnyerem a lottót,mert most meg fogom,tuti!!!akkor A. megbánja,h ennyit szívózott velem :))))
27. 04d410066e (válaszként erre: 25. - 093a17e5d8)
2012. máj. 24. 15:23
Én még együttéléskor sem... A párommal nem vagyunk összeházasodva, de együtt élünk, közös kasszán. Nagyon furcsa lenne külön kasszán. Az exemmel, akivel 4 évig együtt éltem, vele is közös kasszán voltunk, amikor szakítottunk, elfeleztük a dolgokat, amiket együtt vettünk, és a közös pénzünket is. Szerintem ez így totál korrekt volt. Fél évig ő tartott el, mikor felköltöztem hozzá vidékről, aztán jól kerestem, a végén többet, mint ő... De ez a normális, ha amikor Neki van több, ő ad, amikor meg Neked, akkor Te. Vagy én lennék furcsa? :O
26. cirmoscicajaj (válaszként erre: 24. - 04d410066e)
2012. máj. 24. 15:22
nem voltam gazdag,sőőőőttttt!!!!!!a családból talán mi élünk a legrendezettebb körülmények között
25. 093a17e5d8 (válaszként erre: 20. - 7c20fafa83)
2012. máj. 24. 15:13
Hát én el sem tudom képzelni, hogy házasságban külön kasszán éljek. Örökre gondolom a dolgot, nem mérlegelek több opciót.
24. 04d410066e (válaszként erre: 22. - Cirmoscicajaj)
2012. máj. 24. 15:13
Ha előtte gazdag voltál, és sok a félretett pénzed, akkor TALÁN nem. :D Tudod, szegény lánnyal nem kezd, a gazdag lányoknak meg van tartaléka. ;)
23. 04d410066e (válaszként erre: 20. - 7c20fafa83)
2012. máj. 24. 15:12

Lacika, te aztán régimódi gondolkozású vagy tényleg. :D Régen a nők a háztartásban dolgoztak, vagyis nem dolgoztak, bár mosógép nélkül sokáig tart a mosás, a kenyeret is ők sütötték stb. és a férfiak eltartották őket.

Persze ma már normális, hogy a nők is dolgoznak, és ez rendben is van így. De szerinted normális, hogy csak házassági szerződés, stb.? A szerelemből nem lehet megélni? Hát ezt meg hogy érted? Mi egy kasszán vagyunk a párommal, most épp ő keres többet. De tavaly megszűnt a munkahelye, szerencséje volt, heteken belül talált újat, de nem hagytam volna ott, csak mert elveszti az állását, és ő sem hagyna ezért ott engem. Tudod, ez még a jó neveltetésű emberekkel is megeshet. :D

Az meg, hogy nem vennél el szegény nőt. :D Muhahaha. Micsoda régimódi, gáláns gondolkozásmód. :D A bankszámlájáról kérdezed előbb kiszemeltet? Ha kiderül, hogy szegény, és egy barátnőjével lakik albiban, és havi 100 ezret keres, akkor selejtezed? Lehet, hogy a következő hónapban szerencse éri, és kétszer, háromszor annyit keres, mert talál végre egy olyan állást, ahol megfizetik, amennyit ér...

Mi szegények voltunk gyerekkoromban, pont emiatt nagyon talpraesett lettem, és már a huszas éveim elején jól kerestem. Aztán volt 2 év, mikor pályát módosítottam, hogy rosszul. :D Majd megint jobban. Nincs rá garancia, ha csak nem a felső 10 ezerből jössz, hogy nem veszted el egy nap mindened, és leszel épp Te szegény. Az élet már csak ilyen, egyszer fent, egyszer lent, jobb, ha már most felkészülsz rá...

2012. máj. 24. 15:03
és ha van egy párod,és idő közben munkanélküli lesz,akkor szakítasz vele?nem akarlak baxogatni,csak érdeklődöm
21. cirmoscicajaj (válaszként erre: 20. - 7c20fafa83)
2012. máj. 24. 15:02
én sem voltam munkanélküli mindig.2 éve még tökéletes életem vol.volt munkám(nem álommunka de volt)szerelmem,barátaim.nem volt gondom semmire.mára csak a párom maradt.egyszer neked is lehet ugy,h nem lesz melod,ki tudja?
2012. máj. 24. 14:50

fura emberek vannak.nekem volt párom 4 évig,még csak nem is veszekedtünk,ugyanis nekem nagymamám azt tanitotta,soha ne emeljem fel a hangomat,azzal nem lesz érthetőbb amit mondok.illetve hogy nincs olyan dolog amit ne lehetne megbeszélni.ehez tartom magam.azaz régi módi vagyok,de mégsem keresek már komoly kapcsolatot.régen a dolgokat megjavitották,ma eldobják.házasság szerintem ma csakis modern gondolkodásban jöhet létre.a szerelemböl nem lehet megélni de a pénzbol igen.csak hazassági szerzödessel,kulon bankszámlával.igy ha szet kell menni,nincs veszekedés.hozta a csaj a 10 bugyit,akkor viheti és pá.vagy forditva.én szerencsesnek mondhatom magam,nagyon jo szuleim vannak,nagyon jo nagyszuleim voltak,jo baratok es testverem van.mindenki törekvö,mindenki dolgozik.en pl munkanelkuli nöt el sem tudok kepzelni magam mellett,nezzen ki akarhogy,sot szegény családbol valot sem,ugyanis egy gazdagabb csaladban TALAN jobb a neveltetés,indulok ki magambol,es latom itt hogyan élnek a szegényebbek.


az hogy ma ennyien igy elnek,sokmindenki hibaja.hibas a szulo,hisz ha szegény,minek szul gyereket,foleg 6-ot.azert mert kell a csaladi potlek.közben arra nemgondol hogy 6ember élete kapasbol xar.en ha terveznek gyereket,csak hitelmentes elet,sajat lakás auto,pénz a bankban es ezek utan johet a gyerek.nah de ez az én veleményem.

2012. máj. 24. 14:24
én a párommal élek albérletben,munkám ni8ncs,szoval ha elválnának utjaink nem igazán lenne hova mennem,de akkor sem hagynám,h box zsáknak használjon.először én jönnék utána a gyerek
2012. máj. 24. 14:16
Egyszer ütne meg egy férfi.... Utána a csillagor is lehozhatná az égröl akkor sem állnék vele szóba többet. hogy lehet még azitán is szeretni egy embert? Belölem tuti kiölné az összes szerelmet iránta abban a pillanatban...
17. cirmoscicajaj (válaszként erre: 16. - 7c20fafa83)
2012. máj. 24. 14:15

úgy gondolom,aki haggya,h bántság az nagyon kiszolgáltatott helyzetben vagy,vagy azt hiszi,h jobbat úgyse kapna,és félnek lelépni.

Én a páromnak mondtam,h ha egy újjal is hozzámér álmában elvágom a torkát.tőlem kitelik,tudja :)))))),de mintaférj az én kis drágám

16. 7c20fafa83 (válaszként erre: 2. - 212d1245b7)
2012. máj. 24. 14:02

nem birom megállni hogy ne kérdezzek rá!5 évig élsz valakivel aki 3 éven at üt meg alkoholista meg gépezik.már ne haragudj meg,de milyen elfuserált béna nö az aki egy ilyen pasi mellett él????????????????????a cigányoknál max van ilyen.


a masik is irja hogy megfejelik:)))))))))))))))))hat ez kész.ilyen a gettó?:)))megfejel majd sex vagy hogy?:)))))))))))ti vagytok az állatok hogy ilyen pasival kezdtek vagy nem léptek le rögtön.tudom én hogy sok a szegény ember nincs hova mennie stb,de ha nem is tesz érte.


én soha nem ütnék meg egy nőt,nem is innék stb...


de az amit itt irtok mind az vicc,röhej:)))

2012. máj. 23. 10:35
így van,teljesen egyet értek:)
2012. máj. 23. 10:20
Én azt vallom az első pofonnál,már menni kell.mondhatja,h így szeret,meg úgy szeret.
2012. máj. 23. 09:25
ennél is már minden szét van ütve a szélvédö,a fürdöszoba ajto ha dührohamot kap megy neki mindennek :) beeeeeeeeeeeeteg állat
2012. máj. 23. 09:23
Az a legjobb h az ilyennek még rosszat se kell kivánni mert kicsinálja saját magát..Csak mondjuk az utánam következö bnöjét sajnálom elöre,ha lesz neki..
2012. máj. 23. 09:21
Úr Isten beteg ez is.Az enyim begyógyszerezte magát elvitte a mentő,fél óra múlva már nálam volt,másik nap megint be ivott,és késsel belevágott az alkarjába kb 4-5 centi mélyen:(:(:( terrorba tartott,de szerencsére vége:(
10. Ibolya 25 (válaszként erre: 9. - Ibolya 25)
2012. máj. 23. 09:18
3ujja tört el :)
9. Ibolya 25 (válaszként erre: 6. - 212d1245b7)
2012. máj. 23. 09:18
Az enyémnek meg bevan gipszelve a keze mert idegébe rávágott az asztalra :) képet is küldött h nézzem meg ezis miattam van
8. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Ibolya 25)
2012. máj. 23. 09:16
Jesszus... :(((( nem volt ilyenben részem, de amilyen kicsi a stressztűrő képességem, valószínű nem is lesz.
2012. máj. 23. 09:16
Hát igen sajnos ha mai eszemmel lennék 1 évet sem húznék,de ő ezt kb 1 év után kezdte tudomásomra hozni.Egy pofon ide,egy pofon oda ,megfejelt a semmiért haj húzás ilyesmi.Van már kb 4-5 éve,hogy egy pofont nem kaptam,de ne is merjék mert nem félek:)
2012. máj. 23. 09:14
Ne is menj hozzá vissza,eszed ágába ne legyen! Az exem sem változott,2 napja olvastam a közösségi oldalán,hogy úgy berúgott és össze törte magát,hogy lyuk lett az állába...pfff szánalmas!
2012. máj. 23. 09:14
de te jol birtad 3 évig...
2012. máj. 23. 09:13
nemis mernék vele már összejönni mert félnék h összetör legközelebb teljesen,nem akarom ezt megvárni.
3. Ibolya 25 (válaszként erre: 2. - 212d1245b7)
2012. máj. 23. 09:12
az enyém is drogos volt ezt kifelejtettem :)
2012. máj. 23. 09:11
Én is voltam ilyen pasival össze vissza 5 évet,az első 3 éven ütött,agresszív sőt még alkesz drogos és gépes is volt:( aztán le léptem és 2 év után megint össze jöttünk,változott sokat ütni nem ütött,de a több meg maradt,soha többet.Első pofon és kalap kabát és nem érdekel mennyire szeretem:(
2012. máj. 23. 09:05

Sziasztok!

Gondoltam megosztom itt történetem,mert mások számára is intö példa lehet.Egy éve ismertem meg az exem akivel nagyon jol indult a kapcsolatunk,jol megértettük egymást a sex kiválo volt együtt,egy hullámhossz stb...agresszionak semmi jele.A probléma 4-5ik honapnál kezdödött mikor elkezdett felcsattanni minden hülyeségen néha ugy éreztem csak azért ordit h levezesse a napi feszkot. De ezek fölött elsiklottam,ez volt a baj...Itt kezdödött bármi aproságért trágárul beszélt/orditott velem.És többször hangoztatta h majd ö betör engem mert egy nönek tudni kell hol a helye.Én kikacagtam nem vettem komolyan...alapjába véve sem veszek mindent tul komolyan,de mikor szájba vágott mert elnéztem egy idöpontot akkor már megilyedtem.Persze bocsánatot kért pár nap eltelt és békültünk...Ezután még rosszabb lett,állandoan hangoztatta h nem tudom befogni a pofám idöbe stb. Olyan döhkitörései voltak már az utobbi idöbe h csak lestem.Legutolso alkalommal pedig amiért reggel nem bujtam oda mellé felugrott az ágybol elkezdett folytogatni lökdösni ráncigálni tépte a hajam,majdnem megeröszakolt,leköpött.Kértem nyugodt hangnemben h hagyjon elmenni többször is.Nagy nehezen elengedett.Azota is keres,de minden kapcsolatot megszakitottam vele.Ilyet azelött sosem éltem át...remélem nemis fogok.Sok az elmebeteg és nem mindig vannak árulkodo jelek már a legelején.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook