Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen lehetőségeim vannak, ha egyedül szeretnék vállalni gyermeket? fórum

Milyen lehetőségeim vannak, ha egyedül szeretnék vállalni gyermeket? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
4. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Saffron)
2018. dec. 27. 20:33
Szerencsére itthon egyedülállóknak is csinálnak inszemet/lombikot. Nem tudom, hogy most hogy áll a helyzet donor téren, de elvileg újra lehet külföldről behozni, tehát már nem több éves a várólista. Neked egy meddőségi intézménnyel kellene felvenned a kapcsolatot, ők mindent meg tudnak mondani. Sok sikert a babához!
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Saffron)
2018. dec. 27. 20:10
Jobban járnál egy szaktanácsadással. Az pártatlan is, és pontosan is tudja a lehetőségeket.
2. Klauka_ (válaszként erre: 1. - Saffron)
2018. dec. 27. 20:10
Kívánom hogy sikerüljön!
2018. dec. 27. 20:07

Sajnos nem adatott meg nekem egy olyan kapcsolat amiben gyermeket tudtam volna vállalni.

(A férfiakkal való kapcsolatom inkább ne firtassuk).

Sok gondolkodás után arra jutottam szeretnék egyedül gyermeket vállalni, édesanya lenni.

Volt okom amiért így döntöttem tudom sokak ezt ellenzik, számukra ez nem normális de így döntöttem.

Pcos-em van és alacsony a progeszteron szintem így ezért is gondolkodtam el milyen lehetőségeim vannak.

Egyáltalán van lehetőségem, egyedülállóként gyermeket vállalni?

És ha van mik azok? Inszemre vagy lombikra így is van lehetőség? Vagy ez kizárt?

Sajnos nem sok mindent találtam ezügyben.

A válaszokat előre is köszönöm.

(Remélem döntésemmel ha nem is értetek egyet nem ítéltek el. )

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook