Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha egy nő elhízik, akkor 100% hogy megcsalja a férje? fórum

Ha egy nő elhízik, akkor 100% hogy megcsalja a férje? (beszélgetős fórum)


15. 8d00a82c06 (válaszként erre: 11. - Fisica)
2020. jan. 20. 19:19

Igen épp kérdezni akartam, hogy bezzeg a dagadt pasikkal nincs baj. Csak azzal hogy a nő már nem bombázó...

Mindegy.

Számomra undorító minden szava pedig nem vagyok kövér.

14. Epresturmix (válaszként erre: 10. - 8d00a82c06)
2020. jan. 20. 19:18
Úgy úgy! Láttam élőben egy Duma Roaston. Dombóvári, Szobâcsi, Kiss Ádám roastolták. Imádtam az előadást. :)
13. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 19:16

Ez hülyeség!

Van olyan pasi, akinek kimondottan a duci nők jönnek be.

Nem csak alak a fontos. ( Mondom úgy, hogy rosszul vagyok nagamtól, hogy milyen dagadt lettem) Ha szétmegy egy pár nem ezért az biztos!

Ha meg mégis akkor igencsak jellemtelen alak a pasi, de biztos, hogy ha van is ilyen nem túl gyakran.

2020. jan. 20. 19:16

Alapjáraton nem.

Én azon tudok nevetni, mikor a pasi lecseréli a kövér feleségét egy még kövérebbre, aztán az ex szépen lefogy, mig az új meg csak hízik🤭

11. Fisica
2020. jan. 20. 19:15

Azért ezt nem pont így gondolta szerintem. Direkt megnéztem mi miatt háborognak az emberek. Nyers volt, de sokaknál betalált.

Én úgy hiszem a lustaságból túlsúlyos embereknek szólt ez, és bizony nagyon igaz. Elvárják, hogy ugyanúgy megdicsérjék őket és ugyanolyan csinosnak lássák őket mint 20-30 kilóval korábban. Azért elég kevés embernek "áll jól" a túlsúly. Pl.:Ha engem 70 kilósan szeretett meg a párom, nem várhatom el, hogy 90 kilósan is ugyanúgy kívánjon csak mert szeret. Az utcán se a kövér nőket nézik meg. Akárhogy is, vizuálisak. Persze mint mindenhol, itt is vannak kivételek, akiknek ez a változás nem számít ennyire :)

Persze az egész fordítva is igaz a túlsúlyos férfiakra.

10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2020. jan. 20. 19:14
Innen is látszik hogy akárhányszor kinyitja a száját a car folyik kifelé belőle.
2020. jan. 20. 19:13
8. Perla del Mar (válaszként erre: 6. - Channa*)
2020. jan. 20. 19:13

Magas lesz@rom Norbi véleményét, hiszen már attól is kiráz a hideg, ha arra gondolok, hogy rám néz, ha meg eljutok addig, hogy kellenék is neki, akkor már hánynom is kell.



Egyetértek maximálisan! Norbi mindemberileg mind külsőre gusztustalan pasi! ( Bocsi)

7. Epresturmix (válaszként erre: 4. - 8d00a82c06)
2020. jan. 20. 19:11
Mégis titokban duci nőkkel kefêlt. Állítólag.
2020. jan. 20. 19:06

Húúú, ezt most kihegyezted a duciságra, de Norbi nem kifejezetten a duci nőket húzta le, hanem pl. azokat is, akiknek a bőrén látszik.


Én nem lettem duci, de a bőröm olyan, hogy reped, és a terhesség alatt bizony rendesen megnő a has és a cici, így elég csíkos lettem. A férjem sosem mondott semmi csúnyát rám, nem akart és nem is hagyott el, így 31 éves házasság után is azt mondja, hogy még mindig milyen jól nézek ki. Szerinte még mindig tökéletes az alakom, a fejem is, szerinte még mindig szép a hajam, a fogam, a körmeim, így a kezeim is.


Magas lesz@rom Norbi véleményét, hiszen már attól is kiráz a hideg, ha arra gondolok, hogy rám néz, ha meg eljutok addig, hogy kellenék is neki, akkor már hánynom is kell.


Nem tudom mit képzel magáról. A másik fórumra már leírtam, idemásolom: "hogy mer egy kis mitugrálsz törpe bármit is írni a nőkről?


Ez tényleg azt hiszi az apatestével és a 150 cm-ével, hogy ő Adonisz? A bőre is ronda, a haja is és minden ami rajta van. A férfi messziről elkerülte."


Nem akartam túl cifrázni, de hátha olvassa. A feleségéről meg annyit, kevés a szilikon cici, nagyobb szüksége lenne egy fejcserére, mert annyira ronda a lófejével, kapa fogaival és meredt pillantásával, hogy simán lehet vele riogatni és nem csak a gyerekeket. És a teste sem jó, mert az meg egy csöcsös férfira hajaz.


Remélem olvassa a Schorbert család...


Ezek tényleg elhiszik, hogy jól néznek ki?:DDD

[link]

5. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 19:04
Hülyeség!
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 19:02

Nem.

Ez egy beteg elméből pattant ki. Feltűnési viszketegsége van. Eddig a kutya nem foglalkozott vele, gyorsan kitalált valamit.

Ha apuci lelép annak nem a plusz súly az oka.

Elég sokan járnánk így...

Nekem egy év kellett leadni. Rengeteget híztam, mégsem lépett le. Ezek szerint szerethető a duci is.

2020. jan. 20. 18:59
Nem. Erről tudnék írni, de nem szeretnék kitárulkozni annál jobban, mint amennyire szoktam. De nem. :)
2. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 18:59
???
2020. jan. 20. 18:53

Biztos hallottátok országunk "nagybecsű" (szarkazmus) diétás guruját (hányós smájli), aki szerint aki elhízik, azt eldobják, csak a jó testű nőket lehet szeretni és aki nem fogy le, az ássa el magát.


Mi a véleményetek erről? Az elhízott/duci/stb nőket is lehet szeretni? Csak a külső számít, a belbecs semmit? Ha valaki terhessége alatt meghízik, akkor el kell hagynia az apának a családot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook