Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha egy nő elhízik, akkor 100% hogy megcsalja a férje? fórum

Ha egy nő elhízik, akkor 100% hogy megcsalja a férje? (beszélgetős fórum)


2020. jan. 20. 20:21
Majd a magyarázkodását és a bocsánat kérését is linkeljétek be lécci, kíváncsi vagyok, mert biztos, muszáj lesz neki elnézést kérni a mellé ment' nyilatkozatáért:)
44. Törpilla (válaszként erre: 42. - Birebora)
2020. jan. 20. 20:17
Igen most ezt nagyon el. Lestem én is nagyokat meg sem fordult a fejembe, hogy ő ekkora balfék legyen. Pedig valóban emberekből meg nőkből élnek. Van nekik ezer üzletük már szerintem, tehát éhen tuti nem fognak halni, de ettől a családi kassza ettől a nyilatkozattól biztosan megfog csappanni. Nah meg átlagban férfiak nevében írt ez ciki cink kapni fog ezért ő rendesen.
43. 8d00a82c06 (válaszként erre: 41. - Kuszkudina)
2020. jan. 20. 20:15
Látom a tyúkszemedre léptem.
42. birebora (válaszként erre: 39. - Törpilla)
2020. jan. 20. 20:14
El. Nagyon. Szégyellje magát. Nekem nagy csalódás, eddig kedveltem de most elbaszcsizta a renoméját és nem csak nálam. Ő sem tudja már hol a helye. Kicsit nagyot képzel magáról, de magasról lehet nagyot esni.
41. Kuszkudina (válaszként erre: 37. - 8d00a82c06)
2020. jan. 20. 20:14
Rajta, mássz csak bátran falra! Legalább addig sem itt okoskodsz minden fórumon.
2020. jan. 20. 20:12

Lifetilt Tomi ugyanezt adja elő. A sok megalázott nő meg rohan megvenni a termékeiket és szépen hízlalják a bankszámlájukat. Ki érti ezt? 🤷

Elvből soha nem vennék tőlük semmit. Főleg, hogy még kamu is. 😀

2020. jan. 20. 20:09
Elolvastam jó hát nem értek ezzel egyet nem ezért mennek tönkre a mai házasságok hanem mert pl pont ma volt a tv.-be is a pénz ki mennyit keres mennyi jut kire kinek.. Mindenki hajtja a férfi is a nők is jobbik esetben és el mennek egymás mellett nincs idő egymásra. Sok a stressz.. Ezért mennek szerintem a kapcsolatok tönkre és lesznek fél árva gyerekek nem a plusz kilótól. És nem fogja egy nő a tini kori kilót hozni x gyerek után meg nem tudom ehhez neki mi köze van.. Kb. Semmi. Majd Réka helyre teszi. Most ezt így nagyon el q-ta.
38. michelle.r (válaszként erre: 30. - Channa*)
2020. jan. 20. 20:05
Nagyon tévedsz. Pro bono dolgozom egy árvaházban élő cigánygyerekeket segítő alapítványnak. Réka rendszeresen támogatja a programokat. És nem aprópénzzel.
37. 8d00a82c06 (válaszként erre: 35. - Kuszkudina)
2020. jan. 20. 20:04

Ez a másik amitől falra mászok!

Örülj a boldogságodnak, de ne húzd le az előző asszonyt, mert nem éltél velük, nem tudhatod a teljes igazságot.

36. Törpilla (válaszként erre: 30. - Channa*)
2020. jan. 20. 20:02

Mindjárt megnézem. Ezek szerint maradandót alkotott. Én ettem már update kajákat ennék is csak nincs a közelben sajnos üzletük. Nem volt vele gondom, de ízlések és pofonok.

Szerintem amúgy azaz nekem az a véleményem, hogy nem lehet általánosítani meg az ő véleménye ami azt nem lehet minden pasira ráhúzni. Nyilván most akkor egy időre le szerepelt. Mondjuk kettőjük közül Rékát szeretem meg amit csinál. Nekem nincs bajom a fejével sem, de hát másnak meg lehet Béres A. aki bejön.. Ízlések és pofonok.


Megnézem azt a nyilatkozást mostmár tényleg. 😀😉

2020. jan. 20. 20:01

A férjem előző felesége 60 kiló, én a duplája.

Mégis ezerszer szenvedélyesebb 9 év után is a kapcsolatunk, mint az elődömmel bármikor is volt.

34. Epresturmix (válaszként erre: 30. - Channa*)
2020. jan. 20. 20:01
Azt az egy apró kis tényt felejtette el, hogy belőlük él!
33. birebora (válaszként erre: 29. - Törpilla)
2020. jan. 20. 20:01

Irigyli a sz@r tőlük. Ne viccelj már. Maradjanak ember. EMBER nagy betűvel. Azokból él akik megveszik a kajájukat. Ha nem venné senki lóf@szt keresne.

Norbi duci nőkkel kefélt? Ez jó, legalább megtudta mi a jó:)

32. Fisica (válaszként erre: 30. - Channa*)
2020. jan. 20. 20:00
Hány Update1 kaját kóstoltál, hogy ennyire biztosan állítod, hogy ehetetlen?
31. birebora (válaszként erre: 27. - Channa*)
2020. jan. 20. 19:57
Az! Eszméletlenül antipatikus, ez a hülye műsora is meg a rádióban is (ott van még egyáltalán? nem követem a "munkásságát" mert csak nyerítenek és röhögnek a hülyeségeiken. Hogy ki futtatja ezeket az idióta erkölcstelen nullákat, nem tudom. Leküldeném őket a bányába tudják meg mi a munka. H.lye mind:)Várkonyinak volt esze.
30. Channa* (válaszként erre: 29. - Törpilla)
2020. jan. 20. 19:56

Hát akkor nézd meg a videót vagy olvasd el, amit Norbi nyilatkozott.

Irigyli a fene tőlük, és szerintem nem segítettek senkinek csak a celebeknek jópénzért, illetve a kajáik sem egészségesek, csak egyszerűen ehetetlenek, így nem lehet megenni, azaz le lehet fogyni tőle. Mert mint tudjuk, csak az hizlal, amit megeszünk;)

2020. jan. 20. 19:53
Nem néztem még meg a videót én nagyon szeretem őket nem tudom Norbi mit alkotott vajon amiért ekkora a felháborodás. Nem csak aerobic ami őket minősíti hanem rengeteg egészséges étel és sokat segítenek másokon is. Szóval elhiszem hogy sokan nem szeretik őket, mert a magyar ember amúgy is igen irigy fajta, de ők maguknak kaparták ki a gesztenyét és lehet utánuk csinálni azoknak akik ennyire tudják őket kritizálni. Szerintem annyi idősen mint ők most sokan szeretnének úgy kinézni.
28. Channa* (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2020. jan. 20. 19:53
Ja, ezt csak azért írtam, hátha olvassák:D
27. Channa* (válaszként erre: 24. - Birebora)
2020. jan. 20. 19:52

Az is egy nagy barom.


Ezek tényleg azt hiszik, hogy ők jól néznek ki? Ez a bocskor is a sebhelyes képével. Kiráz a hideg tőle is.


Pierce Brosnan felesége pedig csinos és még szép is, a feleslege ellenére is. Ellenben Bocskor, aki egy girhes vén f@sz, pedig még 60 sincs, ha jól tudom...

2020. jan. 20. 19:51

"A feleségéről meg annyit, kevés a szilikon cici, nagyobb szüksége lenne egy fejcserére, mert annyira ronda a lófejével, kapa fogaival és meredt pillantásával, hogy simán lehet vele riogatni és nem csak a gyerekeket."


Ennél te lényegesen intelligensebb vagy, mint hogy egy embert egy olyan testi adottsága miatt pocskondiázz, amint nem tud változtatni.

2020. jan. 20. 19:49
Neked mi a véleményed?
2020. jan. 20. 19:42

Norbi húúzon a p.csába. Ezeknek az asszonnyal más dolguk sincs, csak egész nap gyúrnak, meg plasztikáztatnak. Ők abból élnek, hogy úgy néznek ki, ahogy. Egyik sem dolgozza le a napi 8-10-12 óráját. Nekik ez a munkájuk. Nekem eddig még norbi csak-csak, de a lófejű neje?! Most magukra haragítottak sokakat:)


Itt az élő példa:) Annak a h.lye bocskornak is beletört a bicskája amikor savazta a duci nőket. De, hogy ő, hogy néz ki azzal a kefe fejével és öntelt, beképzelt kivagyiságával:)


[link]

2020. jan. 20. 19:36

Krausz Gábor irta (cenzuráztam, mert na)

Ezúton Szeretnék elnézést kérni minden Nőtől azért amit ez hímsoviniszta, nárcisztikus fa..kalap kiböfögött két lowkarb kakaòslòfa..között. Kikérem magamnak és azt hiszem valamennyi férfitársam nevében, ez csupán egyetlen degenerált ember megnyílvánulása amivel nem tudok azonosulni és azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül. Szégyen, hogy 2020ban egyátalan van olyan lény aki így gondolkozik. Ha pedig mégsem és csak figyelemfelkeltés akkor pedig még nagyobb gyászfa...

Férfiként, férjként, apaként, EMBERKÉNT kikérem magamnak!

22. 8d00a82c06 (válaszként erre: 20. - Fisica)
2020. jan. 20. 19:33

Olvastam az ominózus cikket. Mivel jelen pillanatban a csapból is ez folyik, csak akkor nem tudok róla ha nem netezek.

Ahogy ezt a paprika jancsit se követem figyelemmel úgy a Győzikét se néztem.

21. tamtamano (válaszként erre: 20. - Fisica)
2020. jan. 20. 19:31
Elég bejönni a Hoxa rendelőbe.😂😂
20. Fisica (válaszként erre: 19. - 8d00a82c06)
2020. jan. 20. 19:31
Valahonnét mégis informálódsz. Ez is olyan mint a Győzike show, azt se nézte senki:)
19. 8d00a82c06 (válaszként erre: 18. - Fisica)
2020. jan. 20. 19:29
Előbb iszok hypot, mint megnézzek egy videóját.
18. Fisica (válaszként erre: 15. - 8d00a82c06)
2020. jan. 20. 19:28
Ma este 8-kor a túlsúlyos pasikról lesz videója :)
17. tamtamano (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 20. 19:28
Ehh, olvastad annak az agyadapte Norbi mondandóját?
2020. jan. 20. 19:24
Pedig itt is sűrűn indul olyan fórum, ahol a nő arra panaszkodik, hogy le akar fogyni, mert a párja nem nyúl hozzá, szégyelli, pl strandra sem megy ki vele, mert cikinek tartja, stb. Emlékszem....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook