Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha egy nő elhízik, akkor 100% hogy megcsalja a férje? fórum

Ha egy nő elhízik, akkor 100% hogy megcsalja a férje? (beszélgetős fórum)


135. f8db0709b8 (válaszként erre: 132. - Epresturmix)
2020. jan. 21. 16:25
Vagy neki másnak a szopásától🤔🤣
2020. jan. 21. 16:25

Fórum kérdésre válaszolva: nem.

Ez olyan, mintha az lett volna a kérdés, hogy 100%, hogy minden férfi gerinctelen?

Ugye, hogy nem?

2020. jan. 21. 16:23

"Szakorvos reagált Norbi kirohanására:


„Az ostoba mindig tökéletesen meg van elégedve önmagával”


Dr. Farkas Kitti szerint azoknak a felelősségét kéne végre megvizsgálni, akik 20 éve osztják az észt az elhízásról mindenféle szakmai felkészültség nélkül."

132. Epresturmix (válaszként erre: 128. - Fincsi5)
2020. jan. 21. 15:55
Amikor csináltattam a fogaimat, azt mondta a doki, kicsit előreálló înyem van. Valószínűleg a cumiszopâstól. Lehet Rékának is ilyen van és ettől. ;)
131. Epresturmix (válaszként erre: 127. - Michelle.r)
2020. jan. 21. 15:51
Nekem nem kéne. Hova vegyem fel? Nincs is hozzá olyan rongyom. Munkába se engedik. :D
130. Ido111
2020. jan. 21. 15:36
“Legnagyobb cél pedig, itt, e földi létben, ember lenni mindég, minden körülményben.” Arany János
129. andi6020 (válaszként erre: 127. - Michelle.r)
2020. jan. 21. 15:31
Nagyon unalmas már.
128. fincsi5 (válaszként erre: 91. - Törpilla)
2020. jan. 21. 15:11

Rékának a fogai miatt van "lófeje", amit gyerekkorában elmulasztottak kezelni. Van rokonom, akinek hasonló an előreálltak a fogai, 40 körül megcsináltatta.

Nem tudom, R. hány éves, és tényleg szilikon-e a melle, de a fogaira költhetne.

127. michelle.r (válaszként erre: 116. - Epresturmix)
2020. jan. 21. 15:10

Ééééééés egy egész ország ezen rugózik. Úgy látom, nincs ember, aki még ne szólalt volna meg az ügyben.


Jah persze, emlékszem, és tök igaza van. Tényleg minden nő megérdemel egy gyémántot ;)

126. fincsi5 (válaszként erre: 92. - Andi6020)
2020. jan. 21. 15:04
Szerintem az ilyenekről beszélt Norbi, azzal együtt, hogy mindig közömbös volt számomra.
2020. jan. 21. 14:47

Ez most mennyire komoly, hogy egymásnak estek?

Lehetünk más véleményen, ezért nem kell bántani a másikat.

124. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Fisica)
2020. jan. 21. 14:07

_-lustasag

-komoly hormonos problema (frlismeres iyan kezelheto,,)

- a steroid kezeledtol dagadtnak nez kivalaki.

123. _Berry_ (válaszként erre: 113. - Michelle.r)
2020. jan. 21. 13:10
Attól, hogy valaki a testéből él, még nem kell úgy kinéznie nőként, mint egy férfi. Számos női edző van, akik ízlésesen is tudnak izmosak lenni, nem férfias vállakra, karra gyúrnak. A másik meg, hogy ha már szilikont rakatott be magának, akkor legalább a testéhez való méret lenne. Persze ha neki így jó, így látja magát szépnek, ha Norbi így szereti, az az ő dolguk, de a lényeg az, hogy nekik soha nem tetszik, ha róluk mondanak véleményt, ha beléjük állnak, de ők szemrebbenés nélkül sértegetnek tömegeket.
122. babyapocakban (válaszként erre: 119. - Törpilla)
2020. jan. 21. 13:09

Hát most mellé lőtt az okossága.

Elindult a

#boycottnorbi

2020. jan. 21. 13:00

[link]

csak úgy,hogy ilyen is van,

120. ab61752c45 (válaszként erre: 106. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 21. 12:12
láttad a női szerveket.mikor a férfi kurvát szed föl,mert hát a feleségére öt gyerek után rá sem tud nézni.de a zsarunő jól kiosztja,otthon meg szedheti a cókmókot.
119. Törpilla (válaszként erre: 111. - Michelle.r)
2020. jan. 21. 12:04

Teljes mértékben igazad van valami ilyesmit beszélgettünk mi is a férjemmel.


Mondjuk a negatív is reklám valóban ők ebből is profitálni fognak.


Szóval akkor most hülye vagy sem valamit Norbi akkor is jól csinál. 😉

118. Epresturmix (válaszként erre: 115. - Imisz)
2020. jan. 21. 12:00

Ki vette ugyan magára? :)

Én nem. Tudom, hogy fogyni kéne, és ez Norbi előtt is így volt. :D

2020. jan. 21. 11:58
Latom, itt is elérte a célját. A lényeg, hogy beszéljenek róla. Szépen előre megkomponált történet ez, másról elterlve a figyelmet. Hogy miről terelik, az majd talán kiderül. Vagy nem.
116. Epresturmix (válaszként erre: 113. - Michelle.r)
2020. jan. 21. 11:57
Valaki mindig csinálja a feszkót. Hol a vajnênê (emlékszel a gyémántos történetre?) , hol ezek, hol mások.
115. Imisz (válaszként erre: 114. - Szabokisandi)
2020. jan. 21. 11:35

....emberként, segítőként....na ezt nem tette ő! Az nem segítség, hogy lefikáz, megsért embereket, NŐKET!


Lehet, hogy a jó szándéka megvolt (de már ebben sem vagyok biztos) de a kivitelezést elbaltázta rendesen.

2020. jan. 21. 11:14

JA! Egy icipici apróság még ide kívánkozik!

Olvastam Norbi könyvét és amíg lesajnálták és elkerülték és cikizték, addig nem történt vele semmi.

Amikor a tornatanára emberként, segítő szándékkal fordult felé, akkor tért erre az útra!


Akkor most hogy is van ez???

113. michelle.r (válaszként erre: 96. - Epresturmix)
2020. jan. 21. 10:52

Akkor is egyetértettem vele, amikor sikerült 85 kilóra fogyókúráznom magam. Ettől még azt gondolom, hogy nettó faxság magára haragítania egy fél országot.


De hogy ezért Rékát bántja a nagy többség, mert azt feszegeti, hogy semmihez nem ért, a másik baromság. Norbit nem, de Rékát személyesen is ismerem. Egy tüneményes, csupa szív nőci. Túl izmos, túl szálkás? Igen bakker, a testéből él. Arra tanít, hogy égesd a zsírt, tornázz, hogy nézne ki zsírosan? Én sem értem, hogy bírta ki ezt a fickót ennyi ideig, de szereti, ő dolga. Az óráin mindig tömeg van, komplett repülőket tölt meg, a világ akármelyik tájékán is táboroztat, és eladott néhány darab torna dvd-t.

112. Fisica (válaszként erre: 111. - Michelle.r)
2020. jan. 21. 10:47
Azt gondolom az egésznek pontosan ez a lényege amit leírtál.
111. michelle.r (válaszként erre: 91. - Törpilla)
2020. jan. 21. 10:41

A sok szép lelkű, aki kiaakad azon, amit Norbi mond, simán lelófejűzi Rékát, sőt Larát is. Tegyük fel, hogy hülyeség, amit Norbi mond, hülyeség, erre az a válasz, hogy egy megváltoztathatatlan testi adottságot gúnyolunk ki, pfff.


A fórum címére válaszolva: nem, nem 100%, hogy megcsalja, ha elhízik. Menj ki a strandra, sétálj az utcán, nézd meg hány túlsúlyos, és hány kimondottan kövér ember van. A legtöbb a saját igénytelensége, lustasága és kényelme miatt hízott el, és nem szülés, vagy betegség következtében.


És olvass bele fórumokba, hány fogyni képtelen nő írja le, hogy ő nem tud meglenni kenyér, kis édesség, ez-az nélkül, miközben a harmincadik fogyókúrájét tervezgeti, és csilliárdokat költenek el mindenféle hülye bogyóra.


Miért várjuk el egy pasitól, hogy kitartson egy olyan nő mellett, aki inkább a nasit, a kenyeret, a kanapét választja? Miért a pasi adjon lejjebb az igényeiből? Mert ha szereti, így is szereti? És ha nem, akkor egy felszínes barom?


Újfent hangsúlyozom, nem azokról beszélek, akik egy betegség, vagy szülés után bekövetkezett hormonváltozás következtében képtelenek lefogyni.

110. MenoPause (válaszként erre: 97. - Törpilla)
2020. jan. 21. 10:40

Ne aggódj, mindenkibe bele tud kötni, annyi előítélet mint ebben a nőben van.. engem a nevem miatt szekált, holott nem is ismer!


De jó, mert legalább minden fórumot fel tud használni a saját önfényezéséhez :-) :-)

109. babyapocakban (válaszként erre: 107. - Szabokisandi)
2020. jan. 21. 10:34
Szerintem Norbi álljon be most egy tükör elé és vizsgálja meg a testét. Esetleg hasonlítsa össze más 50 éves, sportból élő emberekkel.
2020. jan. 21. 10:33

Ez a cikk egy agresszív bullying marketing húzás (ezt a kifejezést most olvastam mástól és teljesen igaza van.)


NE ÜLJETEK FEL NEKI!


Arra ment ki az egész, hogy forgalmat generáljon neki a facebook oldalon és hogy írjanak róla cikkeket és hívják műsorokba.


Az mindegy, hogy az ára az, hogy számtalan nőbe beletaposott, egysejtűeknek állítja be a férfiakat. Az eszköz mindegy, csak a cél a lényeg nekik, ami az ismertség fenntartása. Értékek közvetítésével nem tudják, így más eszközül nincs.

2020. jan. 21. 10:32

Sejtettem, hogy hamar lesz ebből a témából fórum.

Eddig csak Rékát utáltam, mert számára a túlsúlyos "lény" nem is ember. Egy nyilatkozatát olvastam, amitől kinyílt a bicska a zsebemben. Most Norbi is csatlakozott ehhez a csapathoz, akivel nem szimpatizálok a továbbiakban. Nyilván ez őket egyáltalán nem érdekli.

Biztos van abban valami, hogy nem jó, ha egy nő elengedi magát és meghízik, vagy más egyéb módon nem figyel magára. De ha valakit szeretek, akkor nem az az első dolgom, hogy elfordulok tőle, főleg, ha azért változott meg, mert nekem szült gyereket... Segítek neki és őszintén elmondom, hogy hiányzik a régi szép alakja, hogyan tudnám őt segíteni abban, hogy megközelítse.

Nem az az első, hogy undorodom tőle és megcsalom vagy elhagyom...

Azok, akik folyton mozognak, nem is értik meg azokat, akik nem. Pedig ezen az oldalon is van ám élet.

Nem értem, miért hiszi Norbi vagy bárki más, aki sportol, hogy van joga megszólni, megalázni azokat, akik másképp élnek.

Norbi és Réka stílusa számomra elfogadhatatlan.

Ez már valóban csak az üzletről szól és nem a segíteni akarásról, amit korábban Norbi szavaiból éreztem.

2020. jan. 21. 10:25

Egyébként lehet, hogy én vagyok fordítva bekötve.


Több gyereket is szültem. Igen. Nyoma van rajtam ezeknek és az első évek megpróbáltatásainak is.


És elvárom a férjemtől, hogy ezt tolerálja!!!


Hogy több legyek neki, mint feszes bőr, meg formás popsi!!!


Akkor én szar alak vagyok, szemétbe való? Szerethetetlen innentől?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook