Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha egy nő elhízik, akkor 100% hogy megcsalja a férje? fórum

Ha egy nő elhízik, akkor 100% hogy megcsalja a férje? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
825. Channa* (válaszként erre: 755. - Orsi2017)
2020. febr. 4. 17:32

"Ja hogy nem hízott el ?!"


Az az igazság, hogy nem számít, hogy elhízott e vagy sem, mert rajta igazán nem tud rontani még 30 kg plusz súly sem...

824. babyapocakban (válaszként erre: 821. - Syria)
2020. febr. 4. 17:32

Syria írta:

"Akkor is, ha a véleményünkkel itt kb. 3-5-en vagyunk a sok mocskolódó, hazugozóval szemben."

823. babyapocakban (válaszként erre: 820. - Channa*)
2020. febr. 4. 17:31

"nyaljunk be Norbinak"


Channa! Neked küldök elismerő ujjacskát! :DDDDD

822. globus (válaszként erre: 819. - Pampalini)
2020. febr. 4. 17:30
Nem vagyok teljesen képben, hogy melyiküket nevezed exnek, mert ha jól láttam, még nem ért véget a napló története. Jelen állás a végső?
821. syria (válaszként erre: 817. - Babyapocakban)
2020. febr. 4. 17:30
Kérlek! :D
820. Channa* (válaszként erre: 753. - Syria)
2020. febr. 4. 17:30

Te meg úgy tűnik nagyon szereted, sőt! imádod, de mindenki mást gyűlölsz.

Ez van. Szíved joga szeretni és gyűlölni. Nyiss egy nyaljunk be Norbinak fórumot, szerintem;)


És nem mellesleg, nem a kismamák figyelték Rékát és Norbit, hanem Norbika figyelte a többi kismamát. És érdekességképpen, egy ápoltat, szépet, csinosat nem látott köztük Norbi.Biztos vakszemüveg volt rajta, mert elég sok csinos nő van a világon, és még olyan is, aki pár órája szült.

Milyen érdekes, hogy Norbika megteheti a fröcsögést, minősítést, bunkóstílust, de itt mi nem írhatjuk le a véleményünket, mert jön Syria és jól megmondja nekünk a tutit. Miért? Te kinek képzeled magad? Maradj a műkörömnél szerintem...

819. Pampalini (válaszként erre: 810. - Globus)
2020. febr. 4. 17:28

Biztosan igazad van.

A lent felsoroltak miatt Érzelmi mélypontra süllyedtem. Lehet ez hozta fel ennyire intenzíven ezeket az érzéseket. Az exemmel kommunikálni nem lehet. Arcán van egy piercing, tetovált a szemöldöke, ami nekem már sok egy nőnél. Az arca sem szimpatikus már. Van egy 3 éves fia. Magyarul egyáltalán nem vágyom hozzá vissza. 3x szakítottunk. Csoda lenne ha 4x sikerülne.

818. babyapocakban (válaszként erre: 816. - Pengő Gyöngyi)
2020. febr. 4. 17:27
Balázsnak jó reklám volt, norbinak kevésbé :DDDD
817. babyapocakban (válaszként erre: 813. - Syria)
2020. febr. 4. 17:27

Dehogynem tudok!


Nézd csak:

Syria írta:

"5: elkeserítő, hogy némelyek annyira buták, hogy egy bilibe dobott kő ekkora gyűlöletcunamit vált ki, még ellenem is."


Na? Keressek még?

816. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 800. - Babyapocakban)
2020. febr. 4. 17:25
És hát ahhoz képest, hogy milyen jó barátok, nojbi le se carta 15 évig. Amit eddig elért a srác, Balázsnak köszönheti, amit nem győzött hangsúlyozni.
815. Channa* (válaszként erre: 750. - Syria)
2020. febr. 4. 17:24
Még jó, hogy te simán megteheted a fröcsögést...Érted?
814. syria (válaszként erre: 809. - 8d00a82c06)
2020. febr. 4. 17:23
Szerintem másik fórumot olvasol. :D Vagy elvarázsolt egy szellem. 👻
813. syria (válaszként erre: 811. - Babyapocakban)
2020. febr. 4. 17:21
Nyilván nem tudsz idézni, kiket szidtam itt, mert ez nem történt meg. Tudom, hogy sok itt lévőnél rosszabb vagyok bizonyos tekintetben. Te nem vagy köztük. :(
812. babyapocakban (válaszként erre: 805. - Globus)
2020. febr. 4. 17:16
Én sem értem. Berántotta egy kocsiba a pasast - ami szintén fura - és elkezdték az élőt? Előre semmit se egyeztettek? Rohadtul elbizakodott hozzáállás ez.
811. babyapocakban (válaszként erre: 807. - Syria)
2020. febr. 4. 17:14

Te is. Csak te nem trashcelebeket, hanem az itt fórumozókat szidod, sértegedeted, mocskolod.

Azt hiszed, hogy jobb vagy másoknál, mi?


Segítek: nem

810. globus (válaszként erre: 806. - Pampalini)
2020. febr. 4. 17:14

Sajnos, gyaníthatóan így történne. Kicsit beleolvastam a naplódba, talán nem is az ex csinossága hiányzik, hanem az életérzés, amit tizen-valahány évvel ezelőtt adott. Fiatalság. Újdonság varázsa.

Lehet, hogy a következő tíz évben visszasírod a mostanit... :) Különböző szempontokból nézve ezzel mindnyájan így vagyunk.

809. 8d00a82c06 (válaszként erre: 807. - Syria)
2020. febr. 4. 17:13

Itt valóban mindenki CSAK beszélget. Nem mocskolódik, véleményt nyilvánít.

Azt meg sóher köszönje magának, hogy az emberek 99%-ának ez a véleménye.

Gondolkodni kell mielőtt megszólal az ember..

Az meg hogy bizonyított már..

Nincs semmi értékes amit valaha csinált.

808. syria (válaszként erre: 804. - Andi6020)
2020. febr. 4. 17:11
Baromira igazad van. :(
807. syria (válaszként erre: 803. - Babyapocakban)
2020. febr. 4. 17:10

Kímélj meg a hasonló kedvességtől!

Tévedsz! A terhességed nem CSUPÁN a te ügyed.

Nem beszélgettek, sértegettek, mocskolódtok. :(

806. Pampalini (válaszként erre: 748. - Channa*)
2020. febr. 4. 17:07

Az elmúlt 1 évben nagyon sok dolog történt ami negatívan érintett.

-Másodszor műtötték a fitymám, ez megnehezíti kicsit az aktust, mivel sok idegvégződés látja kárát.

-Egyhangú szex, amivel nem nagyon tudok mit kezdeni, de próbálkozom.

-Kudarcélmények. érzéketlenebb a nemi szerv, ha nincs totál merevedésem egyszerűen nem élvezem az aktust.

- A párom folyton visszautasít, heti egy alakalomra szűkült a szex, de azt is úgy élem meg hogy gyere, aztán hagyj. Gyógyszerrel kicsit jobb, észrevehetően jobban élvezi ő is.

-A kudarcélmények miatt elment a kedvem tőle. Orvosnál voltunk. kaptam potencia növelőt. Önbizalom növelőt.

-Párom szed valami szívgyógyszert. Nem szedhet fogamzásgátlót, gumizunk. Mire felkerül, lankadok. Gáz

- Túl súly. Ez a legutolsó. Nincs vizuális élvezet sem.

Ha elmenekülök más nővel ugyanígy előjöhetnek ezek a gondok.

805. globus (válaszként erre: 800. - Babyapocakban)
2020. febr. 4. 17:06
Barátja? Még annyi gógyija sem lett volna, hogy legalább előre megbeszéljék, mi lesz a kérdés, és mi rá a "helyes" válasz? Kár volt így feltenni.
804. andi6020 (válaszként erre: 801. - Syria)
2020. febr. 4. 17:03
Nyugodj már le, mert megint parkolópályára leszel téve véletlen. Annyit nem ér az egész.
803. babyapocakban (válaszként erre: 801. - Syria)
2020. febr. 4. 17:00

Belerondítottam a likejaidba? Jaj ne haragudj, de olyan cuki a birka, kedvességből küldtem. Hány éves vagy egyébként? 12? Ez a korosztály szomjazik így az "elismerő ujjacskákra".


Terhességem az én ügyem, foglalkozz inkább szentséges norbi nagymestered csodálatos kinyilatkoztatásaival.


Mi itt beszélgetünk, te meg hetvenkedsz, mint polturás malac a garasos kötélen.

802. Pampalini (válaszként erre: 749. - Hajnali madar)
2020. febr. 4. 16:50

Ezt mind csak akkor látja az ember ha alaposan magába néz. Megpróbálom. Nem tudom abból a naplóból mi fog kisülni a végére. De van pár dolog amit már most tisztábban látok. Szerencsére a mélypontomon már túl vagyok.

Mi lesz jobb ha válok? Lesz újabb 5-10 trófeám az emlékeimben? Tönkre teszem 3-4 ember életét? Megéri ez? Csak azért mert én érzelmileg mélyponton vagyok? Mindig a megoldást kerestem. Sosem a menekülést. Lehet azért nem zártam le magamban, mert nem tudtuk megbeszélni. A többivel normálisan le tudtam zárni. Van akivel a mai napig beszélőviszonyban vagyok, pedig 2000 km. van köztünk.

Igen. a célom, hogy túllépjek rajta, és hogy ne tegyek tönkre senkit.

801. syria (válaszként erre: 797. - Babyapocakban)
2020. febr. 4. 16:49

Ha valaki tapicskol itt, az nem én vagyok. Viszont te vagy az aki élvezettel ellenségeskedik. :( Bizonyíték, tagadni felesleges: nem kívánatos jelet is küldesz. :( Ne csodálkozz, ha visszakapod!

Foglalkozz a terhességeddel, nehogy a gyűlölködésed ártson a babának!!!

2020. febr. 4. 16:45

[link]


Ezt a videót látta valaki?


Barátja 15 éve a pasi. Azt harangozta be Norbink, hogy a túlsúly miatt ment tönkre a kapcsolata. Erre élőben azt válaszolja a pasas, hogy nem.


Burn. 🙈💩🧠💥

799. syria (válaszként erre: 793. - Globus)
2020. febr. 4. 16:33
Ezt kikérem magamnak. Volt 3-4 nap, hogy be se néztem ide, s pörgött a fórum.
2020. febr. 4. 16:32

Tudjátok mi a legkirályabb az egészben? Egy csomó szenny nyilvánosságra került és sok embernek kinyílt a szeme,még berkáknak is, hogy a nagy családi instás vetítésnek nagyobb része nem igaz.

Norbi meg régen is ilyen volt, számos régi megnyilvánulása ugyanilyen bunkó, szóval ez még csak nem is újdonság.


Már anyósom is utálja (nem befolyásoltam), pedig eddig azt se tudta kicsoda és csak tévét néz és újságot olvas, internetet nem. :DDD Jó a marketing... Tényleg.

797. babyapocakban (válaszként erre: 773. - Syria)
2020. febr. 4. 16:25

Syria! Téged ez zavar, minket meg ők. Te minek jössz ide tapicskolni?



Mert élvezed. Tagadni felesleges.



Én élvezem a napi ránézést a nagy norbiréka biznisz csoportra és együtt mulatok a többi varnyúval. És tuti nem fogok magassarkúban hazavolnulni szülés után, se beparfümözve egy újszülött felett. A férjem sem az alakomért szeret, és most hogy terhes vagyok se azt lesi, mennyit hízok.

796. Bözsi néni (válaszként erre: 793. - Globus)
2020. febr. 4. 15:46
Így van :-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook