Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy férfi, mivel nem oldható meg, hogy kettesben maradjatok, megcsókol úgy, hogy a felesége ugyanabban a teremben van...? fórum

Ha egy férfi, mivel nem oldható meg, hogy kettesben maradjatok, megcsókol úgy, hogy a felesége ugyanabban a teremben van...? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
670. 87dcc92a81 (válaszként erre: 669. - 00daeee455)
2009. jan. 4. 22:30

mondjuk elképzelem a szitut ebben az értelmezésben:

Pasi:- szia drága! lenne kedved egy hármashoz?

Nő: aham.

Pasi: akkor jelezzük ezt a feleségem felé, mert ő bátortalan-nem merte Tőled megkérdezni.

Nő-Jó, hogyan?

Pasi: gyere, csókolj meg...

:)

2009. jan. 4. 22:27
Juvapcsu kérdezze meg az asszonyt, hogy ő küldte-e a férjét csókolózni. :)
668. 87dcc92a81 (válaszként erre: 667. - 00daeee455)
2009. jan. 4. 22:25
egy pill, ki kérdezzen kit?:)
667. 00daeee455 (válaszként erre: 666. - 87dcc92a81)
2009. jan. 4. 22:24
Érdekes az elképzelés. Rá kell kérdezni nyíltan, aztán kíváncsi lennék, hogy mi lenne a feleség reakciója. :)
2009. jan. 4. 18:47
"Ha egy férfi, mivel nem oldható meg, hogy kettesben maradjatok, megcsókol úgy, hogy a felesége ugyanabban a teremben van...?"-> mi van akkor, ha a feleség küldte a férjet ahhoz a nőhöz...lehet , szeretné hármasban:)
2009. jan. 4. 18:36
Jé, vannak még itt kedveskéim közül :)
2009. jan. 4. 18:02
ja...
2009. jan. 4. 16:17
Fujj, micsoda véletlenek:-))))))))))))
2009. jan. 3. 18:42
undorító disznó
2009. jan. 3. 18:26
Utolsó megjegyzés elég hatékony megoldás:)
2009. jan. 3. 16:57
nagy bátorságra vall. az asszony helyében én kipenderíteném,mint macskát.....
2009. jan. 3. 16:55
Az emberi aljasság nem ismer határokat...
658. 70a5a27405 (válaszként erre: 657. - Da5acc16b1)
2009. jan. 2. 21:19
Raktam fel a gyerekről egy közelebbi képet, fekete kapucniban van! :)
657. da5acc16b1 (válaszként erre: 656. - Tücsimücsi)
2008. dec. 31. 22:14

:) Rendben :) Hiszen mi tudjuk :)

Ez az, amit más nem tud csak így ennyiből. :)

A véleményem pedig továbbra is az, hogy ha ilyenek vannak itt akkor viszlát fórum, ha nincsenek akkor visszajövök. Talán :D


Valahogy én is így vagyok, ahogy Te. Kicsit mindenhová hozzászólok, de a sok jó ember mellett sok "rosszaság" is van. De aztán mindig megmaradok azon a két fórumon. Egyébként lennének ötleteim új fórumra, vagy fórumokra.

Pussz :)))))

656. tücsimücsi (válaszként erre: 654. - Da5acc16b1)
2008. dec. 31. 22:03

Beteg voltam, de már aránylag jól vagyok.

"Mazsolázok" itt a topicok között, de nem mindig van kedvemre való. Többnyire pedig mások veszik el a kedvem a hozzászólásoktól.

Nincs valami jó topic ötleted amilyen még nem volt?


Ne izgasd fel magad feleslegesen, mindenki ahhoz a fórumhoz szól hozzá amelyikhez akar.

Máskor is írd csak le a véleményed!!

655. da5acc16b1 (válaszként erre: 651. - Csipi08)
2008. dec. 31. 21:58

Látod, most is volt valaki Közülük, akkor most mi van? Normálisan leeht még írni a topikba, a véglegességet a durva hsz-ok után mondtam, de annak már vége :)))) És ennek szívből örülök :)


Mindenkinek BUÉK!

654. da5acc16b1 (válaszként erre: 652. - Tücsimücsi)
2008. dec. 31. 21:56

Én is puszillak Drága, és Boldog Új Évet Kívánok Neked és minden kedves Családtagodnak! Igazad van egyébként, nem lenne érdemes hozzászólni, de Te mint AKTÍV, KEZDETEKTŐL FOGVA JELEN IDŐBEN RÉSZTVEVŐ, láthatod, hogy én még mindig itt vagyok egy nap egyszer-kétszer, és látod? Csak egy Kis herceg részletet másolok be, és már azzal jönnek egyen-ketten, hogy még mindig itt vagyok.


Puszikállak! Remélem jól vagy! Hol vagy mostanában?

653. da5acc16b1 (válaszként erre: 651. - Csipi08)
2008. dec. 31. 21:53

Nem mindenki, szoktak visszajönni, és ha nem írnak, olvasnak, de én nem vagyok ők, sem Te, sem senki más, én én vagyok, és nyílván azt csinálok, amit akarok.


Egyébként örülök, hogy 3 napos regisztráltság után így tudod osztani az észt, de ne felejtsd el, hogy teljesen más így visszaolvasni többszáz hozzászólást, mint benne lenni órákon keresztül, és megdöbbenni, hogy Karácsonykor miket írtak.


Egyébként engedd meg, hogy megismételjem magam, mert irományod híven tükrözi, hogy nem olvastál el minden hozzászólást.

Szóval már megírtam, EGYSZER, hogy visszaolvastam amiket írtunk, kiemeltem a magamét, és elszégyelltem magam. Nagyon mélyre süllyedtem én is, és mindenkitől bocsánatot kértem úgy én, mint más is. Ezek után, ha már szent a béke, ugyan, ne te mondd már meg nekem, hogy miért ne jöhetek vissza erre a fórumra...ne foglalkozzál ezzel, légyszíves, jó? Te csak behuppantál ide, átolvastad a hsz-okat, az nem ugyanaz. És AKKOR volt okom úgy viselkedni, de ez már mindenkivel le van rendezve.


Megkérdezném most juvapcsut, Dulikát vagyis kész2-őt, ők megírnák, hogy nincs már az a helyzet, most engem nem érdekel, hogy jön egy új tag akinek fogalma sincs az egészről, és itt teszi magát.

Ugye, nem baj?

Arról pedig, hogy Nekik lehet, hogy csak rossz napjuk volt: sajnos több is lett így!

Szióka!

652. tücsimücsi (válaszként erre: 650. - Da5acc16b1)
2008. dec. 31. 21:50

Yo-yo!!!


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK NEKED ÉS CSALÁDODNAK!!!!



Én már ehhez a topichoz nem akarok többet hozzászólni, mert párszor kicseszte nálam a biztosítékot a sok pihent agyú.

Puszi!!!!

651. Csipi08 (válaszként erre: 650. - Da5acc16b1)
2008. dec. 31. 21:42

A műveltségi szinted az előző hozzászólásodat is tükrözi. Egyébként úgy látom, hogy csak Te vagy visszajáró ember ama táborból. Talán a többieknek meg van a műveltségi szint, csak akkot rossz napjuk volt.


Én nem akarok Veled vitatkozni, mert látom nem éri meg. De általában Én is addig köszönök el amig vissza nem egyek valahova, de végleg szónak is van jelentése. :)))) Ha végleg elköszönök az azt jelenti nem megyek vissza, mint ezt többen is megtették ezen a fórumon.

650. da5acc16b1 (válaszként erre: 649. - Csipi08)
2008. dec. 31. 21:35

Egyszer már leírtam, de talán többször is, hogy amikor elköszönök, akkor csak addig köszönök el, amíg vissza nem jövök.

Talán valami zavar ezzel kapcsolatban? Pont ez érdekel a fórumon? Megkérlek, hogy a műveltségi szintemmel se foglalkozz és ne kritizálj, úgyis csak azok ismernek ITT akik itt szeretnek. Egyébként azt hittem, hogy a film a férjet és a szeretőt isteníti.

Remélem számodra megfelelő szinten válaszoltam.

649. Csipi08 (válaszként erre: 647. - Da5acc16b1)
2008. dec. 31. 21:31

Elolvastam ezt a fórumot és engedd meg, hogy gratuláljak Neked. Hol szerezted ezt műveltségi szintet? Ahogy olvastalak kicsit szégyeltem, hogy nő létedre ilyen okos legyél.

A fórumot illeti itt mindenki Juvapcsu és a Férfi bőrébe bújik, ez a film a feleségébe. Talán más lenne a megvilágítás és egy kicsit gondolkoznának azok is akik itt feleségek, de mégis gyönyörű szerintük a szitu. De vajon ha egyikőjük lenne a Férfi felesége akkor is ez lenne a vélemény!



Még egy Neked Yoyo: Te hányszor szoktál elköszönni végleg egy fórumtól? Neked hány végleg van?

648. da5acc16b1 (válaszként erre: 646. - Csipi08)
2008. dec. 31. 21:24
:O :)
647. da5acc16b1 (válaszként erre: 645. - Csipi08)
2008. dec. 31. 21:23

:)

Ez jó. Viszont ez egy emberi agy kitalációja, FORGATÓKÖNYV alapján készült, SZÍNÉSZEKKEL, van persze ilyen az életben, de ugye, nem mindegy, személyre szabva, hogy ki mit érez, mit élt át, mi van a szívében az életben, ahol sok minden múlhat is e lelki egymásra vagy nem egymásra találáson. De azért biztosan jó film lehet, az a romantikus fajta. De azért érdemes lenne ehhez mindenki bőrébe belebújni, juvapcsujéba, a férfiéba, a feleségébe, ez a fórum úgysem tükrözheti a valóságot.

646. Csipi08 (válaszként erre: 610. - Vénboszi)
2008. dec. 31. 21:23

Szia!


Ez egy nagyon jó cikk, általánoságban, csak kár, hogy a topic kiirójára ez nem igaz.


"Nincs fájdalom és nincs vágyódás, nem akarjuk mindenáron kifejezni érzéseinket szerelmünk tárgyának. És mivel nem kell kimondani semmit, nincs kockázat sem. Nem adjuk ki magunkat, tehát nem vagyunk sebezhetők. A fájdalom és kockázat hiánya pedig biztosítja számunkra azt, hogy megmaradunk a boldogság állapotában. A plátói szerelem állapotában arra sincs szükségünk, hogy kapjunk valamit szerelmünk tárgyától. Ha ő nincs tudatában annak, mit érzünk iránta, akkor számunkra mindegy, tovább szerethetünk."-ez olvasható abban a cikkben.

A hangsúly a "nem adjuk fel magunkat" és az " Ő nincs tudatában" részekre vonatkozik. Ez a hölgy ezt nem mondhatja el Magáról.


Plátói szerelem= Én és mondjuk Brad Pitt.

645. Csipi08
2008. dec. 31. 21:16

Sziasztok.

E fórum résztvevőinek figyelmébe ajánlanám Chris Rock főszereplésével a Nőmre hajtok című filmet. Ebben egy hasonló szitu van a mai világ szemléletével, nem egy régi korabeli módi szerint.

Ott is kihűlt házasság és egy barátságból kialakult "plátói szerelem" harca egy csókkal fűszerezve.

Talán mindenki előtt megvilágosodik a helyzet.


Az utolsó mondata a filmnek: "bár Niki nagyon izgalmas lány, de Én akkor is szeretem a feleségem!"

2008. dec. 31. 15:54

gróf Antoine Marie Roger de Saint-Exupéry


- Szépek vagytok, de üresek. Nem lehet meghalni értetek. Persze egy akármilyen járókelő az én rózsámra is azt mondhatná, hogy ugyanolyan, mint ti. Holott az az igazság, hogy ő egymaga többet ér, mint ti valamennyien, mert ő az, akit öntözgettem. Mert ő az, akire burát tettem. Mert ő az, akit szélfogó mögött óvtam. Mert róla öldöstem le a hernyókat (kivéve azt a kettőt-hármat, a lepkék miatt). Mert őt hallottam panaszkodni meg dicsekedni, sőt néha hallgatni is. Mert ő az én rózsám.

Azzal visszament a rókához.

- Isten veled - mondta.

- Isten veled - mondta a róka. - Tessék, itt a titkom. Nagyon egyszerű: jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

- Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan - ismételte a kis herceg, hogy jól az emlékezetébe vésse.



Úgy szeretem én is =)

TETSZIK =)

2008. dec. 31. 10:21

Még valami:


",,Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan." Antoine De Seint- Exupéry"

642. vénboszi (válaszként erre: 637. - 54840f0fce)
2008. dec. 31. 09:49

Akkor légyszives definiáld jobban a lényegét ami szerintem igazából megfoghatatlan".Mert ez egy olyan érzés ami szavakba nem igazán foglalható.Olyan valami amit a szavak csak megszürkitenek...

De az a cikk szerintem elég jól érzékelteti a külömbségeket.És szerinted??????

641. da5acc16b1 (válaszként erre: 639. - Spinneli)
2008. dec. 31. 07:55

Úgy értettem, hogy le lehet írni a vissza-véleményt, de nem mindegy, hogyan és milyen szinten.

Ezt már átrágtuk.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook