Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy férfi, mivel nem oldható meg, hogy kettesben maradjatok, megcsókol úgy, hogy a felesége ugyanabban a teremben van...? fórum

Ha egy férfi, mivel nem oldható meg, hogy kettesben maradjatok, megcsókol úgy, hogy a felesége ugyanabban a teremben van...? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
460. juvapcsu (válaszként erre: 457. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 26. 10:56
Huh... Ez így van, nagyon is így. Azon az estén mi is néztük egymást. De folyamatosan úgy éreztem, muszáj megszólalnom, mert elájulok a nézésétől. Olyankor valami prózai téma jött... Aztán megint a nézés... Aztán a csók.
2008. dec. 26. 10:55
"Ő az a nyugalom, az a kimondhatatlan nyugalom, hogy biztonságban érezzük magunkat a másik társaságában, hogy nem kell mérlegelnünk a gondolatokat, sem a szavakat, de kiönthetjük őket úgy, ahogy vannak, együtt a pelyvát és a magot, jól tudva, hogy megbizható kéz válogatja szét őket, megtartva, ami értékes, s gyengéd leheletével szétfújja a többit."
2008. dec. 26. 10:54
A szeretet egységében létező emberek szinte alig beszélnek, mert lényük valóságát csak eltakarják a szavak...nincs szükségük csevegésre, mert szájuk helyett a szívük beszél...
2008. dec. 26. 10:53

Amikor két ember tekintetét a szerelem olvasztja egybe...Nem látsz senkit és semmit, egyszerűen csak vagy és befogadod a csodát... Nézed a másikat, és meg sem bírsz szólalni, nem tudsz gondolkodni. De nincs is szükség szavakra, mert az így töltött pillanat minden beszédnél őszintébb és tartalmasabb...


Csodáltosnak látod minden porcikáját, az érintését pedig annyira kívánod, hogy még a torkod is összeszorul...


S noha teste minden apró ívét, szíve minden érzését, szelleme legkisebb rezdülését is fel akarod fedezni, eszedbe sem jut birtokolni...

456. juvapcsu (válaszként erre: 453. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 26. 10:52
Ez tényleg érdekesen hangzik. Megpróbálok utána nézni.
2008. dec. 26. 10:52
Az első kézfogásnál az érintés emléke hidat ver az idő szakadéka fölött, és megrendíti testünk minden atomját. A szemünkbe néz, és tekintetében fölfedezzük az évszázadokon át velünk élt lélektársat... Bensőnkben különös érzés támad, karunk libabőrös lesz, jelentéktelenné válik minden, ami nem tartozik ehhez a pillanathoz...
454. 39f5f6877d (válaszként erre: 440. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 26. 10:48

Egyébként látom a szép oldalát, mert hasonló a helyzetünk. Csak at is látom, hogy mit szenved az aki nem beteljesülendő szerelmet érez. És nem értem a pasit, aki rossz házasságban él, de szerelmes, akkor miért nem lép.


Ne gyere azzal, hogy tolerancia, meg tisztelet! Én ha tudom, hogy van egy olyan ember aki után vágyakozom, de a házasságom már padlón van, nem fogok gondolkozni. Senki nem a boldogtalan életet választaná egy boldogabb helyett. Sajnos az ember önző lény! És ez nem hasonló helyzet az Én házasságommal, ott is vannak problémák, de nincs harmadik, és szeretjük egymást. De mindenhol van probléma, csak van aki bevallja van aki nem. :)))))

2008. dec. 26. 10:48
452. juvapcsu (válaszként erre: 450. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 26. 10:46
Én idén kivételesen beadattam magamnak a védőoltást. Bejött... :)
451. juvapcsu (válaszként erre: 449. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 26. 10:46
Neten is megvan? Küldj egy linket, légy szíves!
450. dcb3e07d99 (válaszként erre: 448. - Juvapcsu)
2008. dec. 26. 10:45
Köhögés, nátha...
2008. dec. 26. 10:45
Megnézted a könyvet a neten??? Boltban már nem kapható...
448. juvapcsu (válaszként erre: 447. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 26. 10:45
Beteg? Az baj... Mi a gond?
2008. dec. 26. 10:44
Kicsikét fáradtan és beteg is vagyok...
446. dcb3e07d99 (válaszként erre: 444. - Juvapcsu)
2008. dec. 26. 10:43
Akkor Te hogy vagy????:-))))))))
445. juvapcsu (válaszként erre: 443. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 26. 10:43
Köszönöm szépen, jól. És te?
2008. dec. 26. 10:43
Na, végre megvan a saját nickem, bocsi. Olyan ritkán használom a Hoxát, hogy erről az apróságról meg is feledkeztem :D
443. dcb3e07d99 (válaszként erre: 441. - Iminimi)
2008. dec. 26. 10:42
Hogy vagy????
442. 39f5f6877d (válaszként erre: 440. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 26. 10:42

Én nem akarok és nem is fogok veszekedni. Neked az a véleményed, Nekem ez. Ennyi.

Puszilom Leventét és kivánom, hogy megoldódjon a helyzetetek, mert Ő egy tündéri kisfiú! :))))))

441. iminimi (válaszként erre: 436. - Iminimi)
2008. dec. 26. 10:41
Bocsánat, most látom, hogy a húgom nickjét használtam a beíráskor :) A tartalom persze érvényes, de neki semmi köze az egészhez, remélem, nem veszi észre. ;)
440. dcb3e07d99 (válaszként erre: 437. - 39f5f6877d)
2008. dec. 26. 10:38

Sajnálom, hogy nem a szép oldalát látod!! Nem akarok senkit sem sértegetni, itt csak annyi van, hogy magadból indulsz ki....


KÉRLEK, NE VESZEKEDJÜNK, NAGYON KÉRLEK!!!!!!!

439. 39f5f6877d (válaszként erre: 436. - Iminimi)
2008. dec. 26. 10:38

Ha megbántottalak EZER BOCSÁNAT, de nem akartam. Kicsit eldurrant az agyam, de ez Nekem is köszönhető, mert nem számoltam mielőtt irtam.

Remélem találkozunk még máshol nyugodtabb körülmények között. :))))))))

2008. dec. 26. 10:36
Neked plátói és ezt akartuk megosztani... Nem ész kérdése...
437. 39f5f6877d (válaszként erre: 434. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 26. 10:34

Kedves Kész!


Látom Te azért még mindig kicsit elbújtatva ugyan de minősítesz másokat, mert azok véleménye nem egyezik a Te és Juvapcsu által alkotott plátói képpel. Nem baj, nem lehet mindenki olyan okos mint Te. Az értelemtlen beszélgetést úgy látom Te akarod folytatni.


Ezelőtt pár perccel azt irtad, nem máshoz hanem a magunk szintjére alacsonyodtunk le. Ez jó, mert akkor egy szinten vagyunk, mivel Te sem voltál különb, sőt az igazi sértés belőled áradt.


Én részemről ezt a dolgot lezártam. Elmondtam Juvapcsunak amit akartam és ez a fórum Róla szól.


De látom Neked ez az igazi oldalad és ezt sajnálom, mert ez csalódás lesz pár ember számára.

436. iminimi
2008. dec. 26. 10:31
Azt hiszem, kezd normális mederbe térni a beszélgetés, így beleszólok újra. A tegnap feladtam, már rég nem a témáról volt szó, és nagyon bántott a hangnem. Ildikó, a hozzáállásodat nagyon értékelem, én megírtam a tegnap is, hogy nem haragszom rád. És most sem, ugyan visszaolvasgattam a fórumot egész végig. Biztosan volt mindenkinek kiadni valója, meg lehet, hogy én is tudatalatti sebeket kaparásztam fel a topic címével. Láttam, hogy le is hazugoztak néhányan, nem fogom védelmezni magam - nem látom szükségét. Ami nekem a nyereség volt, a tapasztalaton kívül, az néhány kedves hang, pár objektív vélemény, és igen, azt hiszem, egy barát.... Szép napot kívánok Nektek!
435. dcb3e07d99 (válaszként erre: 433. - Vadcicus)
2008. dec. 26. 10:25
Nem értheted, ha olvasom az írásokat, már abból érzem, hogy kik érthetik...
2008. dec. 26. 10:23

"első véleménykülönbség után hátba támad"-nem erről van szó, mert ha értelmes, észérvekkel fűszerezett eszmecsere lett volna, akkor akár részetek, részünk lehetett volna tegnap egy csodás történetnek, sőőőőt, még én is megosztottam volna veletek az enyémet rímbe foglalva...

De nem ez történt, hanem aljas módon, karácsony alkalmából falkába tömörülve bántottátok Juvapcsut!! Magamra vettem, mert tudom, hogy miről írt, tudtam mi az a különleges, amiben nekem is részem van...

Nekem se kellett volna vitatkoznom, és néha-néha bunkónak lennem, de nagyon fájt az a rengeteg gonoszság, amit még előttem műveltetek vele, holott annyi volt a "bűne",hogy valami különlegesben van része...

2008. dec. 26. 10:18

Kedves fórumozók!

Általában csendes szemlélődő vagyok, de most írnom kell. A fórum indítója gondolkozzon el, mit szeretne és álljon ki érte, ne másokkal foglalkozzon. A sértegetéseknek nem igazán láttam értelmét. Nagyon eldurvult a vita. De akkor se értem, hogy miért kellene mindenkinek ugyanazon a vélaményen lennie! Attól szép a világ, hogy különbözünk! attól még senkit nem kell sértegewtni! Aki pedig fórumot indít, az kalkuláljon a negatív hozzászólásokkal is. Egymás életében pedig nem túl elegáns vájkálni, pláne ha tragédiát emlegetünk fel kedves kész! Én most leírom a véleményem, de nem újabb vitát szeretnék, csak a véleményemet mondom! Kedves juvapcsu, ha tényleg szeret valaki, akkor tesz is érted! Nem 7 évig várja a csodát. Emlékeztetsz egy ismerősömre, aki ugyanilyen naiv a pasikkal kapcsolatban, akármit is mondunk neki.Ha akarsz kapcsolatot, akkor állítsd kész tények elé, ha nem, akkor mond meg neki, hogy te csak barát akarsz lenni. Bár a férfi őszintesége számomra, hangsúlyozom, hogy számomra, megkérdőjelezhető!

432. 39f5f6877d (válaszként erre: 431. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 26. 10:16

Szia!


Mivel nyilvánosan bocsánatot kértél Ritustól részemről a fáklyásmenet. :))) Ő Nekem olyan barátnőm lett, hogy ha Őt bántod az Nekem is fáj. Bár nagyon bántottak a szavaid, főleg, hogy belekevertél olyan embereket akiket nem ismersz(férjem, anyósom, stb.). Ha csak Engem bántasz, az nem fáj úgy mint a szereteimet. Sajnos nem szeretek haragba lenni senkivel, főleg meg nem olyan valakivel akiben megbiztam és tényleg kedvelek. Ha Te is úgy gondolod, akkor vegyük úgy mintha tegnap nem találkoztunk volna. :))))))))))))

431. dcb3e07d99 (válaszként erre: 430. - 39f5f6877d)
2008. dec. 26. 10:04

Kedves Ildikó!!


Bocsánatot kérek én is!!


Ne feledd-mindannyian magunkhoz alacsonyodtunk, nem máshoz...


Ami pedig Ritát illeti: Elnézést tőle is, de félreértettétek. Arról beszélek, hogy csodálkoztam rajta amiket írt, mert eddig nem tapasztaltam tőle. Tragédiával arra próbáltam célozni, hogy hittem-tegnapig-,hogy egy ilyen tragédia után nem tud gonoszkodni senki...

Nem a vélemény leírása, hanem annak alpári tartalma zaklatott!!


Ami téged illet Ildikó!! Nem kell megbocsátanod, semmi baj, mindenesetre én megtettem!!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook