Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha belegondolok, valahol az is prostitúció, amit én... fórum

Ha belegondolok, valahol az is prostitúció, amit én... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

13. Myra
2023. aug. 6. 07:11
A prostituáltak csak a testüket bocsátják áruba. A szellemi tevékenység az nem ide tartozik.
12. katt2 (válaszként erre: 11. - F3dd8cb605)
2023. aug. 2. 17:37

A cég, ahol dolgozol.

Akinek a birtokában vannak a termelőeszközök, azok a tulajdonosok. Ez a kapitalizmus. Neked nincs semmid, ezért felvesznek munkaerőnek és kizsákmányolnak. Az, hogy ezért mennyi fizetést kapsz teljesen mindegy, mert mindenkinek csak annyit adnak, amivel még tud profitot termelni. Ha nincs profit, akkor mehetsz. A legalja fizetés csak arra elég, hogy valahogy kínnal-keservesen fenn tudd tartani a fizikai állapotodat, hogy másnap is tudj dolgozni. Sajnos az látható, hogy ezt a minimum alatti szintet már régen gyakorlatba tették...

11. f3dd8cb605 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 16:14
Ácsi..! Ha én prosti vagyok, akkor ki futtat engem? 🤔🤔
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - K-né Zsóka)
2023. aug. 2. 16:13

Nem mindig ertek egyet azzal, amit csinálni kell. Mondjuk azért általában igen.

Ezek szerint csak alkalmi prostitúció, amit csinálok.🤪

2023. aug. 2. 14:55
Anyagi előnyökért, önző érdekből, feladva hitét, elveit, meggyőződését. Ha te ezt teszed, akkor igen, prostituált vagy. De aki a legjobb tudása szerint, becsületesen, erkölcsi szempontból nem kritizálható munkát végez, arra nem illik a szó.
8. krinyo1971 (válaszként erre: 5. - Hold3)
2023. aug. 2. 11:50

Szerintem inkább egyszerű logika mentén van, mintsem újszerűn.

Mondjuk egy baromság ez a fajta megközelítés...

2023. aug. 2. 11:36
Én nem érzem magam prostinak ,de persze ki minek érzi magát!
6. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 11:15
Valamit valamiért.
2023. aug. 2. 11:12
Igen újszerű megközelítés.Régen azok voltak a prostik akik szexuális szolgáltatást nyújtottak pénzért, esteleg előnyös munkáért.Persze kicsit széleskörű lehet a meghatározás.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - F3dd8cb605)
2023. aug. 2. 07:38

Pont erre gondoltam.

"Prosituált: Olyan <személy>, aki elveit, meggyőződését, tudását anyagi előnyökért áruba bocsátja. Prostituált politikus, újságíró, ügyvéd."

3. birebora (válaszként erre: 2. - F3dd8cb605)
2023. aug. 2. 04:52
Nekem is ez jutott eszembe.
2023. aug. 1. 23:42
Elnézést a provokatív reagálásért, de a te gondolatmeneted szerint akkor mindenki, aki dolgozik az prostituált, mert kiszolgáltatja magát a munkahelyének és áruba bocsátja a munkaerejét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook