Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyűlölök reggelizni, de muszáj lenne, mert éhgyomorra nem... fórum

Gyűlölök reggelizni, de muszáj lenne, mert éhgyomorra nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
10. timycat (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 10. 11:42
Én amikor így vagyok akkor egy banánt eszek, az kellőképpen megvédi a gyomromat a gyógyszerektől.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Dodi44)
2022. szept. 10. 11:13

Ezzel csak az a gond, ha nem eszek semmit, akkor sem vagyok éhes ebédig :D :D


Örülök, hogy sikerült 3 kis nápolyit meg egy bögre kakaót legyűrnöm.

2022. szept. 10. 10:16
Reszeljel le egynagy, vagy ket kissebb meghamozott krumplit, ontsel ala vekony reteg novenyi olajat, vagy napraforgo, olajat, susd meg rajta egy serpenyobe a krumplit, ugy jo ropogos pirosra, amikor az megvan, sussel ki ket harom csik Bacon-t, annak a zsirjaban egy ket tukortojast, a sultkrumpli tetejere tedd ra a tukortojast, a tanyeron a sult krumplin levo tukortojas melle a kisult bacon csikokat, szelet, vagy ketto piritos kenyerrel, mellette egy pohar frissen kicsavart narancsle, vagy meleg csesze citromos tea. Jo etvagyat! Garantalom nem leszel ehes ebedig... (tipikus angol reggeli)
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Syria)
2022. szept. 10. 10:10
Gyerekkorom óta nem tudok reggelizni. Egyszerűen rosszul vagyok, ha kajára gondolok. Néha van 1-1 rövidebb időszak, amikor semmi gondot nem okoz a reggelizés, de többnyire úgy kell kényszeríteni magam, hogy egy-egy falatot leküzdjek.
2022. szept. 10. 10:07
Az a baj, hogy ilyenkor sem keksz, sem nápolyi, sem más kaját nem kívánok. Inkább visszafelé jönne, mint lefelé. Huma-Pronolt szedek 2x1-et.
5. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 10. 10:06
Elég két falat.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 10. 10:05

Nem muszáj villasreggeliben gondolkodni ilyenkor, elég egy falat keksz.

Melyik gyógyszer ennyire kriminális? 1x1-es adagok szokványosan reggeliek, de talán be lehetne venni más napszakban, érdeklődj a felíró orvosnál.

2022. szept. 10. 10:03

A reggelizést imádom a legjobban! Büntetlenül lehet zabálni! 😀

És én olyan jókat szoktam csinálni reggelire. 😍

2022. szept. 10. 09:58
Miért gyűlölöd a reggelizést?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook