Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Győzelem a kilók felett fórum

Győzelem a kilók felett (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Győzelem a kilók felett

1 2
5. 7130b15964 (válaszként erre: 3. - Sütimama)
2010. febr. 26. 22:53
Kifogás, kifogás, kifogás. De ez te is tudod :)))
4. 7130b15964 (válaszként erre: 2. - Besszi)
2010. febr. 26. 22:49

Gergő hangsúlyozta a lúgosítást, az általad említett édesítők pont ellenkező hatásúak, úgyhogy ne bánd, ha nem nagyon tudod használni őket! Nem véletlenül írta a mézet. A méz mellett jó lehet még a juharszirup, a xilit, stevia, valamint a finomított répacukornál még mindig jobb választás a barna nádcukor.


Gratulálok a szuper fogyásodhoz!:)

2010. febr. 26. 22:01
Hát igen. Amit írtál az mind remek.A sikeredhez gratulálok. Az én problémám csak az hogy a család nem hajlandó elfogadni sem a barnakenyeret, sem a sütimegvonást. Ha főzök muszáj megkóstólni az ételt hogy jól ízesítettem-e, ha meg már megkóstóltam képtelenség megállni hogy ne egyek belőle.Pláne a frissen sült süteményből. Pedig jó lenne fogyni néhány kilót.
2010. febr. 26. 21:26

Én 90 napozok, immáron többszörre. 73kg-ról indultam (kb. 1 hónapja), most 68kg vagyok. Az álom a 65kg, ami talán meg is lenne, ha nem csábulnék el folyton, amikor főzöm a nem éppen "lightos" kajákat a családnak.

Lányaim a teljes kiőrlésű liszttel készült ételeket nem eszik meg (mert barna), így ez kilőve.

Sütit nehéz csak édesítővel készíteni a kellő arányok eltalálása (azaz a megfelelő édes íz) miatt.

Mindezek ellenére köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat velünk (volt duci sorstársakkal)! További karcsú létet!

Egy volt 113kg-os hoxázó.

2010. febr. 26. 21:03
Rávilágítok arra a tényre, hogy miért nem működnek a fogyókúrák olyan eredményesen, főleg hosszú távon. Ennek az a lényege, hogy "több" fronton kell támadást indítani a kilók ellen. Ezek a módszerek kiegészítve egymást hatékonyak csak igazán. Semmi sallang, csak a lényeg...

Ugrás a teljes írásra: Győzelem a kilók felett
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook