Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyomorégés-gyomorfekély fórum

Gyomorégés-gyomorfekély (beszélgetős fórum)


1 2
8. Kriszti515 (válaszként erre: 6. - Buci07)
2016. nov. 11. 08:15
Köszönöm hazafele veszek!
7. Kriszti515 (válaszként erre: 4. - Bnedora)
2016. nov. 11. 08:14

"A gyomorégés citromos víz segítségével nagyon egyszerűen megszüntethető. A gyomorégés olyankor szokott jelentkezni, amikor szervezetünk túl sok savat termel, és ez kellemetlen égető érzéshez vezet a gyomrunkban illetve a nyelőcsövünkben. Bár a citrom savas gyümölcs, mégis kiválóan alkalmazható gyomorégésre, mivel a szervezetben olyan reakciókat képes elindítani, melyek semlegesítik a fölösleges savakat."

Eddig akinek ajánlottam mindenkinek segített. Nekem is. Eddig.. :(

6. buci07 (válaszként erre: 3. - Kriszti515)
2016. nov. 11. 08:14
Gyógyszertárban tuti,
5. bnedora (válaszként erre: 3. - Kriszti515)
2016. nov. 11. 08:12
Gyógyszertárban
2016. nov. 11. 08:11

A citromos víz nem hiszem, hogy jó, mert attól nekem is több lesz a savam, és ég tőle a gyomrom. Sok mindentől (savanyú dolgok, hagyma) éghet még a gyomrunk.

Ha a gyógyszerek nem segítenek, akkor fordulj orvoshoz.

3. Kriszti515 (válaszként erre: 2. - Buci07)
2016. nov. 11. 08:10
Azt hol lehet szerezni?
2016. nov. 11. 08:08
Probálj salvus vizet inni.Csodákra képes.
2016. nov. 11. 08:06

Sziasztok!


Hétfő éjjel óta minden nap ég a gyomrom. Leírom mi történt hátha köze van hozzá. Keresztapámnak is ég a gyomra ezért a kajára gyanakszunk, hétfőn étteremből ettünk menüt rántott gombát. A panír elég sötét volt túl is sütötték meg szerintem az olaj sem volt friss. Hazamentem bevettem egy gyulladácsökkentő-fájdalomcsillapítót a derekamra mert nagyon fájt. Étkezés közben vettem be méghozzá rakott savanyú káposztával. Én ezt a három dolgot összeraktam. A rántott cucc, az ecetes káposzta és a gyógyszer kicseszte a gyomrom. De nem hat sem a rennie sem a quamatel mini. Napközben csak csak elvagyok de éjjel két óránként felkelek hogy iszonyatosan ég méghozzá ilyen lüktető formában és amikor épp nem lüktet akkor ilyen gluggyogó hangot ad aztán megint kezdi az erős égést és megint gluggyog. Ilyenkor eszek egy fél kiflit hozzá iszok jéghideg tejet és jobb lesz. De 2 óra múlva megint kezdi. Napközben citromos vizet iszok meg figyelek hogy mit eszek iszok de már nem tudom mit csináljak. Oké hogy valami kicseszte a gyomrom na de ennyire még sose sikerült. És nincs savam, csak az állandó tompa égést érzem. Eszek iszok jobb lesz kicsit de aztán megint kezdődik. Már gyomorfekélyre gondolok. Ha mégsem az akkor mégis mennyi idő mire helyrejön és mit egyek és mit szedjek hogy jobb legyen? Járt már valaki így?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook